Podkategoria: Podatki - strona 15 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Kod Rabatowy TAX Consulting »

  Na naszej stronie każda osoba, która chce otrzymać zwrot podatku za pracę za granicą znajdzie specjalny kod rabatowy PPG90 dzięki któremu otrzyma 5% upustu na usługę zwrotu podatku z UK, Irlandii czy USA.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tax Lion Sp. z o.o. - Biuro Rachunkowe Szczecin »

  Kancelaria rachunkowa w Szczecinie oferująca kompleksowe rozwiązania z zakresu: księgowości, prawa oraz doradztwa gospodarczego.

  Pomagamy w formalnościach w założeniu działalności gospodarczej - także spółek z o.o.

  Specjalizujemy się także w tworzeniu biznesplanów pod wszelkiego typu inwestycje oraz dotacji.

  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pruszków »

  Kancelaria Rachunkowa Jolanta Ostrowska Biegły Rewident to profesjonalne biuro rachunkowe obsługujące firmy z rejonu: Pruszków, Komorów, Michałowice, Brwinów, Nadarzyn. Biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo - płacowych a także usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy i dotacji unijnych. Właścicielka firmy posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobyte w wiodących firmach audytorskich. Kancelaria Rachunkowa Jolanta Ostrowska doradza także w kwestiach ogólno-biznesowych, optymalizacji podatkowej a takżę pomaga zarejestrować działalność gospodarczą.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowosc-Gabor.pl - biuro rachunkowe Gliwice »

  Wieloletnie doświadczenie, rzetelność i szeroki wachlarz usług to główne domeny naszej praktyki biura rachunkowego Gabor. Do każdego podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby nasze doświadczenie przełożyło się na sprawne działanie firmy.

  Zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli przedstawić wszystkie korzyści płynące ze współpracy z nami.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe TaxIntelligence Szczecin »

  Biuro rachunkowe w Szczecinie Tax Intelligence oferuje szeroki zakres usług: usługi księgowe, księgowość on-line, doradztwo i obsługa księgowa, optymalizacja kosztów i podatków, obsługa prawna, doradztwo europejskie oraz doradztwo i obsługa informatyczna.nnTax Intelligence Biuro Rachunkowe Szczecin pracuje ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Współpraca z gronem ekspertów i doradców w zakresie doradztwa biznesowego, pozyskiwania dotacji, rachunkowości, prawa, marketingu,nietuzinkowych szkoleń, tworzenia zaplecza informatycznego, i innych wdrożeń pozwala na opracowanie skutecznych i optymalnych rozwiązań prowadzących na wyższy poziom rentowności.

  Data dodania: 28 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Centralna Ewidencja Biur Rachunkowych - Ranking »

  Serwis zawiera ranking biur rachunkowych. Baza biur podzielona jest na województwa. Punktacja rankingu, oparta jest o system poleceń i certyfikatów przesyłanych przez zainteresowane biura rachunkowe i księgowe. Każdy certyfikat oraz polecenie firmy jest weryfikowane przez moderatora Centralnej Ewidencji Biur Rachunkowych oraz nadawana jest punktacja według regulaminu. Jeżeli szukasz najlepszego biura rachunkowego lub księgowej w swojej okolicy wejdź i sprawdź nasz ranking.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • PIT 37 DRUK »

  Portal o tematyce podatkowej "Druk PIT 37" poświęcony jest w całości aktualnym zagadnieniom związanym ze składaniem corocznych rozliczeń podatkowych.

  W serwisie dużo uwagi przyznano, temu jak poprawnie wypełnić formularz PIT 37 i jak w prosty sposób złożyć ten druk przez internet. Na stronie znajduje się instrukcja do PIT 37, jak i wzór PIT-37. Są także inne druki podatkowe w formie interaktywnego pdf, do wypełnienia i złożenia przez internet.

  Serwis "Druk PIT 37" to skarbnica wiedzy na temat składania druku PIT 37 i innych PIT-ów.

  Wszystkie niuanse prawne zostały wyjaśnione w sposób praktyczny. Każdy, kto skorzysta z serwisu DRUK PIT 37 bez problemu złoży deklarację podatkową.

  A deklarację podatkową powinien złożyć każdy podatnik. Czas do rozliczenia druków PITY 2015 mija już pod koniec kwietnia 2016 roku.

  Data dodania: 11 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Formularz PIT-37 interaktywny »

  Strona "Formularz pit-37 interaktywny" to zbiór wiedzy na temat PIT 37 i innych druków PIT, w tym sposobów ich wypełniania.

  W serwisie "PIT 37" jest do ściągnięcia interaktywny formularz PIT 37 w pdf. Dokument ten można wypełnić, wydrukować i wysłać do Urzędu Skarbowego lub złożyć go przez internet.

  "Formularz PIT-37 interaktywny" to oprócz druku w interaktywnym pliku pdf także ogromna skarbnica wiedzy na temat rozliczeń podatkowych.

  PITY 2015 będą łatwe do wypełnienia przy korzystaniu z tego portalu. Na stronie można bowiem znaleźć multum informacji o dostępnych ulgach i odliczeniach podatkowych.

  Instrukcja wypełnienia formularza PIT-37 oraz wzór druków PIT są również dostępne w serwisie.

  Druki PIT-37 i inne formularze podatkowe wypełniane przy pomocy wiedzy zawartej w serwisie są zawsze wypełnione bezbłędnie. Wszystkie informacje w serwisie są aktualizowane na bieżąco.

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support Biuro Rachunkowe Wrocław. Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą świadczącą usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą w różnych formach (działalność osób fizycznych, spółki osobowe, spółki kapitałowe. Dzięki stosowanym technologiom informatycznym jesteśmy gotowi obsłużyć klientów z całego kraju. Prowadzimy usługi księgowe w formie podatkowej księgo przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, podatkowych, ewidencje ryczałtowe. Świadczymy usługi doradcze z zakresu prawa podaZapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Innovation. Biuro rachunkowe Knurów »

  Biuro rachunkowe świadczy usługi z zakresu księgowości dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.
  Kompleksowe zrozumienie potrzeb klienta pozwala na świadczenie usług dodatkowych z zakresu BHP, PPoż oraz kadr i płac.
  Świadczymy usługi na terenie całej polski oraz dla podmiotów z Rosji, Ukrainy, Białorusi oraz Kazachstanu.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polish Connection - Twój Łącznik z Norwegią »

  Polish Connection Sp. z o.o. polsko-norweska firma specjalizująca się w norweskim prawie podatkowym, prawie pracy oraz posiadająca niezbędną wiedzę i kompetencje z zakresu:
  • doradztwa podatkowego,
  • rozliczenia norweskiego podatku dla osoób fizycznych,
  • rejestracji firmy w Norwegii wraz z konsultacjami:
  NUF (działalność gospodarcza)
  NUF (spółka kapitałowa w Polsce)
  AS (norweska spółka kapitałowa)
  • księgowści,
  - rejestracja firmy w rejestrze VAT
  - przedstawicielstwo VAT
  • tłumaczenia dokumentacji w językach (norweski, szwedzki, niemiecki, angielski, litewski, rumuński).
  Dodatkowo oferujemy wsparcie Partnerów w obszarze:
  • obsługi prawnej kontrahentów z zleceniodawcami norweskimi,
  • obsługi prawnej dotyczącej norweskiego prawa pracy,
  • każdego ubezpieczenia w Norwegii (obowiązkowe i dobrowolne).
  Skontaktuj się z naszym konsultantem.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Lidia Cieloch »

  Kancelaria oferuje pełną obsługę prawną przedsiębiorstw w szczególności w prawnych i podatkowych aspektach ich działalności, w sprawach wewnątrzkorporacyjnych, analizie i przygotowaniu projektów umów, w negocjacjach, w sprawach cywilnych i egzekucyjnych.
  Specjalizujemy się w prawie podatkowym, szczególnie w aspektach podatkowych funkcjonowania grup kapitałowych, w tym sporządzaniu dokumentacji cen transferowych oraz tzw. optymalizacji podatkowej. Ponadto reprezentujemy klientów na wszystkich etapach kontroli i postępowań podatkowych, zarówno przed organami podatkowymi jak i przed sądami administracyjnymi. Reprezentujemy klientów w sprawach odpowiedzialności osób trzecich (w tym członków zarządu osób prawnych) za zobowiązania podatkowe.
  Klientom indywidualnym oferujemy pomoc prawną w zakresie spraw min. podatkowych, cywilnych, administracyjnych i rodzinnych.

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny - informacje za darmo »

  Serwis positor.pl ma za zadanie dostarczyć informacji obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, a także innym osobom zainteresowanym tematyką zakładania działalności gospodarczej w Polsce w różnych formach - zarówno jednoosobowej działalności jak i spółek osobowych czy kapitałowych.

  Chcemy także wskazać Państwu jak i gdzie szukać niezbędnych i wiarygodnych wiadomości o różnych rejestrach funkcjonujących w kraju. Czasem zdarza się, że poszukujemy urzędowych interpretacji określonych przepisów lub wyroków sądów - albo by zaplanować określone działania albo by podeprzeć swoje stanowisko w pismach do urzędów lub sądów; w serwisie informujemy gdzie je znaleźć.

  Przygotowaliśmy też opracowania dotyczące dotacji udzielanych przez PUP oraz szczegółowe informacje na temat dokumentacji, którą powinny posiadać podmioty powiązane, czyli tzw. dokumentacji cen transferowych. Ponadto, w artykułach, staramy się poruszać ciekawe, naszym zdaniem, kwestie związane z nowościami pojawiającymi się w naszym systemie prawnym, orzeczeniami lub innymi zagadnieniami.

  Ponieważ często otrzymujemy od Państwa różne zapytania, uruchomiliśmy również forum, które – mamy nadzieję - pomoże w wymianie informacji.
  Zapraszamy na www.positor.pl

  Data dodania: 26 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 37 za 2016 »

  PIT-37 rozliczenie.pl to strona poświęcona najpopularniejszej deklaracji PIT 37 2015/2016. Zawiera informacje na temat rozliczenia, ulg które można rozliczyć, a także program do rozliczenia deklaracji za umowę o pracę, dzieło czy zlecenie.

  Dodatkowe informacje na temat ulg podatkowych możliwych do odliczenia w PIT37 uzupełnią wiedzę podatników na temat odliczeń od podatku.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT-Gov - Darmowy Program PIT 2016 »

  Serwis Program PIT Gov to informacyjna strona o rozliczeniach podatku PIT w 2016 roku.
  Na stronie oprócz programu do rozliczeń 2016 dostępnego za darmo podatnicy znajdą także informacje o formularzach PIT: 28, 36, 37 oraz innych aplikacjach, które wspierają rozliczenie deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna DDGroup »

  Kancelaria Prawna DDgroup - Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte referencjami oraz opiniami naszych klientów. Miałeś wypadek, stłuczkę, potrzebujesz odszkodowania? zadzwoń do nas lub napisz chętnie pomożemy ci uzyskać maksymalną kwotę należności. Już nie musisz martwić się o samochód zastępczy w razie wypadku dzięki nam możesz go otrzymać z oc sprawcy. Nasz zespół chętnie pomoże Tobie oraz Twojej firmie zoptymalizować finanse. Zmniejszymy twoje podatki, które przełożą się na Twój zysk.

  Data dodania: 07 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Własna firma w UK - Blossom Accountants Ltd »

  Własna firma w UK to rozwiązanie, które cieszy się sporym zainteresowaniem wśród Polaków mieszkających na Wyspach Brytyjskich. Założenie firmy jest bardzo proste, wystarczy wypełnić formularz i wysłać do Urzędu Podatkowego. Pomoc w założeniu firmy oferują także profesjonalne jednostki, zajmujące się tego typu działalnością. Warto podkreślić, że jednostki te obejmują także działania związane z prowadzeniem firmy.-

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Londyn - Polaccount LTD »

  Nasze biuro rachunkowe udowadnia, że biuro księgowe w Londynie to usługa, która jest potrzebna każdemu. Nastawiamy się na pomoc wszystkim naszym rodakom, którzy znaleźli się w warunkach zupełnie nowego systemu prawnego, który po części jest znajomy, ale pełny jest też skomplikowanych kruczków prawnych i pułapek. My od nich państwa uchronimy.

  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Infolinia podatkowa »

  Infolinia podatkowa jest serwisem za pomocą którego możesz uzyskać poradę podatkową przez telefon. Porady udzielane są w sprawach z zakresu podatku dochodowego, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych, podatku od spadków i darowizn oraz podatku celnego i akcyzowego. Udzielamy porad podatkowych osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, spółkom oraz osobom prywatnym. Telefonicznych porad podatkowych udzielają wyłącznie profesjonalni doradcy podatkowi z wieloletnim doświadczeniem. Nasi prawnicy zajmą się każdą sprawę kompleksowo tak, aby pomóc rozwiązać każdy problem podatkowy i wskazać najlepszy sposób jego rozwiązania. Telefoniczne porady podatkowe jakie oferujemy to przede wszystkim możliwość skorzystania z pomocy podatkowej w każdym czasie i miejscu. Oprócz telefonicznych porad podatkowych nasza firma proponuje również pisemne porady podatkowe i opinie. Zajmujemy się również sporządzaniem pism do izb oraz urzędów skarbowych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 09 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Siedlce »

  Biuro Rachunkowe Marcin Lewczuk to firma świadcząca usługi księgowe na terenie Siedlec i okolic. Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową małych i średnich firm. Odbieramy dokumenty od klienta. Do naszych obowiązków należy: prowadzenie ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, reprezentowanie właściciela w urzędzie skarbowym oraz w ZUS, prowadzenie ewidencji sprzedaży i zakupu an potrzeby VAT, przygotowanie i wysyłanie deklaracji i dokumentów do urzędów, prowadzenie ewidencji wyposażenia i środków trwałych i wiele innych. Nasze usługi wyróżnia uczciwość, profesjonalizm, terminowość i budowanie długotrwałych relacji z klientem. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: