Podkategoria: Podatki - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 16 · 17 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe warszawa mokotów »

  Szukasz biura rachunkowego w przyzwoitej cenie? Biuro TaxClear to miejsce do którego powinieneś z pewnością zawitać. Kwestie księgowe, na które często przedsiębiorcy nie mają za dużo czasu najlepiej jest zlecić w biurze rachunkowym. Jeżeli jesteś z Warszawy, z takich dzielnic jak Mokotów,Praga Południe, Śródmieście oraz okolic to najprawdopodobniej masz blisko do nas. Przekonaj się za pośrednictwem naszej strony internetowej co oferuje, napisz, zadzwoń!

  Data dodania: 12 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice. Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego. »

  Kancelaria doradztwa podatkowego i prawnego
  Doradca podatkowy Andrzej Szlęzak Gliwice

  Zakres usług

  1. doradztwo podatkowe :
  • analizowanie i sporządzanie umów,
  • sporządzanie pisemnych opinii,
  • udzielanie ustnych konsultacji,
  • prowadzenie postępowań/kontroli podatkowych przed Urzędami Skarbowymi,
  • reprezentowanie przed Sądami administracyjnymi (Wojewódzki Sąd Administracyjny oraz Naczelny Sąd Administracyjny)
  • reprezentowanie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS),
  • prowadzenie negocjacji,

  2. doradztwo prawne:
  • analizowanie i sporządzanie umów cywilno-prawnych
  • przygotowywanie opinii prawnych,
  • udzielanie jednorazowych porad prawnych,
  • tworzenie aktów prawnych, a w tym regulaminów np. pracy, wynagradzania,
  • prowadzenie negocjacji,

  3. stała opieka prawna/podatkowa przedsiębiorstw:
  Kancelaria oferuje stałe i kompleksowe usługi prawno-podatkowe przedsiębiorstw .

  4. pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej:
  Oferta obejmuje przedstawienie najlepszych rozwiązań prawno-podatkowych dla przedsiębiorców rozpoczynających prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe OTWOCK KSIĘGOWOŚĆ ZUS VAT »

  Biuro Rachunkowe Łysik Bożena. Certyfikat Ministerstwa Finansów (Licencja MF). nDziałalność od 2006r, dogodny DOJAZD i PARKING dla klientów biura. Przystępne ceny, negocjowalne indywidualnie dla każdego klienta. nKOMPLEKSOWA OBSŁUGA RACHUNKOWO-KSIĘGOWA FIRM:
  Pełna księgowość (spółki: S.A. / Sp.z o.o.); Doradztwo podatkowe, konsultacje; księga podatkowa, karta podatkowa, ryczałt; wyprowadzanie zaległości; wewnątrzwspólnotowe nabycie i dostawa towarów; rozliczenia płacowe, ZUS Płatnik, kadry; rozliczenia w różnych typach działalności: produkcja, handel, usługi, import-eksport. nObsługa kadrowa: prowadzenie kompletnych akt osobowych pracownika; wykonanie dokumentów nawiązania i rozwiązania stosunku pracy; prowadzenie kalendarza pracowniczego, szczególnie urlopów wypoczynkowych, chorobowych czy macierzyńskich oraz innych spraw z tym związanych; sporządzanie dokumentacji przebiegu zatrudnienia, wynagrodzenia (zaświadczenia o zarobkach, deklaracje PFRON; prowadzenie zatrudnienia osób w ramach umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia, umowy o dzieło); obsługa kontroli ZUS. nObsługa płacowa: wykonanie list płac z umów o pracę; utworzenie list płac z umów cywilnoprawnych; dopilnowanie miesięcznych deklaracji rozliczeniowych wysyłanych oraz imiennych raportów miesięcznych do ZUS; - przesłanie dokumentów podatku dochodowego od pracowników do Urzędów Skarbowych (PIT-11, PIT-40); wykonanie całorocznego obliczenia podatku ( PIT-4R).

  Data dodania: 05 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Certyfikowane Biuro Rachunkowe zajmuje się kompleksową obsługą księgową. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, poparte wieloma sukcesami. Z powodzeniem przeszliśmy wiele kontroli ze strony Urzędu Skarbowego, ZUS. Odnotowaliśmy również sukcesy podczas kontroli z instytucji związanych z pozyskaniem dotacji Unijnych.nnPosiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów jak również wiele innych certyfikatów poświadczających nasze kwalifikacje zawodowe. Wieloletnie działania na rynku pozwoliły nam uzyskać szereg referencji ze strony naszych Klientów.nnW pakiecie naszej oferty znajdują się następujące usługi;n• ryczałt ewidencjonowany,n• książka przychodów i rozchodów, n• księgi handlowe,n• sprawozdania finansowe,n• obsługa kadrowo - płacowa,n• sprawy pracownicze (akta osobowe),n• rozliczenia ZUS, GUS, PFRON, US,n• zeznania roczne,n• deklaracje podatkowe,n• pisanie biznes planów,n• wnioski o dofinansowanie,n• rejestracje spółek on line,n• obsługa kontroli skarbowej,n• księgowość on line,n• oraz pozostałe usługi w zakresie księgowości oraz finansów.nnNasze biuro rachunkowe mieści się w Krakowie, przyjmujemy Klientów z całej Polski. Na terenie Krakowa i okolic odbieramy dokumenty od Klienta. Istnieje także możliwość przesyłania dokumentacji pocztą lub kurierem. Sprawdź jakie to proste.nnDla małych i średnich przedsiębiorców prowadzących książkę przychodów i rozchodów przygotowaliśmy atrakcyjne PROMOCJE cenowe. Aktualne zniżki można znaleźć na naszej stronie internetowe.

  Data dodania: 22 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • 'Księgowość Małopolska' Biuro Rachunkowe Andrychów »

  'Księgowość Małopolska' to licencjonowane biuro rachunkowe z siedzibą w Andrychowie, które swoją działalność prowadzi w rejonie dwóch województw małopolskiego (powiat: wadowicki, oświęcimski, suski oraz krakowski) i śląskiego (powiat: bielski i cieszyński). Nasze Biuro Rachunkowe od ponad 15 lat świadczy kompleksowe usługi księgowe:
  - pełna księgowość
  - KPIR, ryczałt
  - VAT
  - ZUS, kadry i płace
  Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom zawodowym zapewniamy naszym Klientom fachową i rzetelną obsługę oraz pełną dyskrecję (posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów). Nasi Klienci prowadzą działalność w kraju jak i poza jego granicami. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dopasowując odpowiedni zakres usług. Oferujemy także usługi dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej.
  Biuro rachunkowe 'Księgowość Małopolska' to fachową księgowość w dobrej cenie.

  Data dodania: 06 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Credos »

  Biuro rachunkowe Credos to doświadczeni specjaliści w zakresie księgowości z wieloletnim stażem. Firma świadczy usługi dla firm z wielu różnych branż od 1999 roku. Biuro Credos to nie tylko usługi księgowe, ale również kadry i płace, raporty menedżerskie, usługi finansowe. Nowością w ofercie biura jest usługa wirtualne biuro świadczona podobnie jak usługi księgowe w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Biuro księgowe Credos to prowadzenie finansów firmy na najwyższym poziomie, ze świetnym wsparciem i miłą obsługą. Usługi świadczone przez biuro pozwalają odciążyć właścicieli firm od codziennych zadań związanych z finansami. Wirtualny system zarządzania pozwala na bieżący pogląd prowadzonych działań i gromadzonych danych. Biuro księgowe Credos prowadzi obsługę rachunkową w takich miastach jak Warszawa, Katowice i Wrocław.nFirma tworzona jest przez zespół, który rozumie czym jest outsourcing i waga bycia partnerem dla Klientów. Dla pracowników Credos podstawowymi wartościami są rzetelność, odpowiedzialność oraz otwartość w komunikacji.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość online - Podatki-folio.pl »

  Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą, zobowiązane są do prowadzenia rejestrów przychodów w ramach księgowości. Na stronie e-księgowości Podatki-folio.pl zlecisz wszystkie najważniejsze prace związane ze świadczeniem usług księgowych takich jak: rejestr uzyskanych przychodów, wystawianie faktur, czy opłacanie składek ZUS. W każdym z tych przypadków strona dostarcza wszystkie dokumenty online niezbędne do przeprowadzenia rejestrów finansowych. Nasza księgowość internetowa świadczy również usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy na naszą stronę lub do bezpośredniego kontaktu w biurze w Warszawie. Więcej informacji na: Podatki-folio.pl.

  Data dodania: 25 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE KPIR50.PL »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziło nowoczesny system prowadzenia księgowości. Jest to tzw. księgowość hybrydowa. To połączenie księgowości online oraz tradycyjnego biura rachunkowego. Kontakt z Klientem odbywa się online za pomocą poczty elektronicznej. Po stronie biura rachunkowego wszystkie operacje księgowe są wykonywane przez licencjonowanego księgowego. Po zaksięgowaniu wszystkich dokumentów wysyłamy w imieniu Klienta deklaracje do ZUS i US a Klient otrzymuje od nas księgi, ewidencje, raporty w postaci PDF. Klient oszczędza czas i pieniądze. Za pełną usługę do 20 dokumentów zapłacisz tylko 50zł. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • CONSULO-TAX Poznań - Kancelaria Doradztwa Podatkowego Radosław Pazik »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Consulo-Tax prowadzona jest przez doświadczonego prawnika i doradcę podatkowego Radosława Pazika. Consulo-Tax zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę oraz pełną poufność i bezpieczeństwo przekazywanych informacji, a przede wszystkim wypełnianie za Klienta obowiązków dotyczących podatków.

  Data dodania: 28 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna MMK Radca Prawny Marek Kierzel »

  Kancelaria Radcy Prawnego z biurami w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie świadczy profesjonalne usługi prawne Klientom indywidualnym oraz Klientom biznesowym. W zakresie obsługi prawnej PRZEDSIĘBIORCÓW - Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie prawa rejestrowego, administracyjnego, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa spółek handlowych, prawa gospodarczego, prawa międzynarodowego i UE. W zakresie obsługi Klientów INDYWIDUALNYCH specjalizujemy się w prawie pracy, prawie nieruchomości i budowlanym, w odszkodowaniach w związku z wypadkami komunikacyjnymi (roszczenia od ubezpieczycieli komunikacyjnym), a także prawie rodzinnym (rozwody i podziały majątkowe małżeńskie).

  Data dodania: 14 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • SGW FINANSE Biuro Rachunkowe Wyszków »

  Biuro rachunkowe SGW FINANSE w Wyszkowie świadczące usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności gospodarczej (w tym również dla rolników). Oferuje rozliczenia w zakresie PIT, CIT, PPE i VAT. Elektroniczna wysyłka deklaracji do Urzędów Skarbowych i ZUS.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Portal o podatkach i zmianach w prawie »

  Patrząc na wszystkie pewniaki jakie podaje nam B. Franklin, to jeden z pewnością wybralibyśmy w ciemno, bez żadnych wątpliwości. Jest to właśnie podatek, a dlaczego? Pomimo tego, że nikt nie lubi płacić podatków, nikt nie lubi o nich myśleć ani widzieć kwot do zapłaty, to jest to jedna z podstaw gospodarki, która utrzymuje całe państwa. Podatki płacą wszyscy, chyba że ktoś jest bezdomny, bezrobotny i nie robi żadnych zakupów, ponieważ w każdym państwie podatkami obłożony jest właściwie każdy towar i usługa. Bardzo często robiąc zakupy nawet nie zdajemy sobie do końca sprawy, że właśnie opłaciliśmy podatek. Podatków nie lubimy, pomimo tego są one obecne w naszym życiu na każdym kroku. Wyjaśnijmy co to takiego jest dokładnie podatek.
  Co to jest podatek?
  Jest to świadczenie na rzecz państwa, jakie uiszcza obywatel danego kraju. Podatki są obowiązkowe, jeśli ktoś tego obowiązku nie spełnia, może zostać ukarany grzywną pieniężną. Podatki są bezzwrotne, po uiszczeniu ich nie otrzymamy natychmiast żadnej usługi ani produktu, jednak wiemy, że pieniądze będą przeznaczone na ogólne potrzeby państwa. Z podatków jest opłacana budowa dróg, szkół, szpitali oraz ich utrzymanie, tak by każdy podatnik mógł z nich korzystać.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT z Zagranicy m.in. dla firm transportowych »

  Prowadząc firmę międzynarodowego transportu drogowego za pewne zastanawiali się Państwo czy jest możliwy zwrot podatku VAT z zagranicy za poniesione koszta. Pragniemy poinformować Państwa, że z wszelkich opłat poniesionych w krajach Unii Europejskiej przysługuje Państwu zwrot podatku VAT. Niestety procedury, przez które trzeba przebrnąć do upragnionego zwrotu pieniędzy są złożone. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się skorzystanie z oferty firmy, która zajmuje się tym problemem na codzień. EURO-TAX Consulting jest bowiem polską firmą, która w sposób dla Państwa bezstresowy odzyska 100% Państwa pieniędzy. Swoje usługi co prawda kierujemy szczególnie do firm transportowych, lecz obsługujemy także inne firmy i przedsiębiorstwa jak również korporacje organizujące konferencje, targi, szkolenia, imprezy okolicznościowe. Co zatem należy zrobić, aby uzyskać zwrot ? Wszystko niewątpliwie należy odpowiednio udokumentować. Jeżeli posiadają Państwo paragony lub faktury VAT zakupów za różnego rodzaju poniesione koszta to należy je nam przedłożyć w formie papierowej bądź np. w formie elektronicznej (np. E-FAKTURY). Wszystkie formalności załatwimy za klienta, który będzie musiał jedynie sprawdzić czy wpłynął przelew z danego kraju. Najczęstsze towary/usługi za które firmy transportowe odzyskują VAT to głównie: paliwa, opłaty autostradowe, bramki, mosty, tunele, naprawy. EURO-TAX Consulting to stu procentowa gwarancja zwrotu podatku VAT z UE. Zachęcamy.

  Data dodania: 08 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno - Podatkowa KAZUS Kubiścik Kornelia »

  Kancelaria Prawna i Podatkowa Kazus świadczy usługi na terenie Jaworzna, Mysłowic, Katowic, Chrzanowa. Jesteś z okolicy? zapraszamy! Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców i osób fizycznych. Mamy indywidualne podejście do klienta i Naszym priorytetem jest interes i satysfakcja Klienta. Pomagamy w zakładaniu i likwidacji firmy, prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałt, rejestry VAT, księgi handlowe, prowadzimy kadry i płace, udzielamy porad prawnych z prawa podatkowego, cywilnego, administracyjnego oraz z prawa upadłościowego. Piszemy opinie prawne, umowy, regulaminy, pisma procesowe i urzędowe. Reprezentujemy naszych Klientów przed urzędami. Kancelaria składa się z zespołu prawników i księgowych, dla których nie ma problemu nie do rozwiązania, zadzwoń i umów się na spotkanie, zapraszamy.

  Data dodania: 13 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Nowy Sącz Abak »

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą małą, średnią, czy dużą firmę dla prawidłowego działania potrzebne Ci biuro rachunkowe i nie ma znaczenia czy mieszkasz w Nowym Sączu, Krynicy czy Krakowie. Prawidłowa księgowość twojej firmy to bezpieczeństwo i niezawodność funkcjonowania w trudnej i często zmieniającej się rzeczywistości. Począwszy od założenia firmy przez rozliczenia, książkę przychodów i rozchodów, księgi handlowe, rozliczenia kadrowe i ZUS - czy jesteś pewien ze chcesz mieć to wszystko na swojej głowie?

  Data dodania: 17 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pobierz PITy - rozlicz PIT 2016 »

  Serwis pobierz pity w prosty sposób wspiera rozliczenie deklaracji w 2016 roku. Dzięki udostępnionemu darmowemu programowi do PIT 2016 oraz informacjom o rozliczaniu i wysłaniu PIT przez Internet podatnicy mogą szybko i bezbłędnie obliczyć druki PIT.

  Informacje o wzorach formularzy, w tym PIT-11, o tym kiedy go otrzymać i jaki druk wypełnić oraz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące edeklaracji uzupełnią wiedzę podatników i rozwiążą problemy, które powstają podczas rozliczania PITów.

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • ABC Podatki: Podatki i Rozliczenia PIT »

  Poszukujesz prostych rozwiązań w kwestii rozliczania podatku? ABC-Podatki.pl powstał z myślą o podatnikach, którzy nie chcą obciążać budżetu domowego zbędnymi wydatkami na biuro rachunkowe. Wejdź na stronę i pobierz: program pit, naucz się: jak rozliczyć podatek i przejrzyj: instrukcje wypełniania PIT i wskaźniki podatkowe a także zaczerpnij porady prawnej w dziale prawo podatkowe.

  Wszystkie te informacje udostępniamy za darmo. Serwis uzupełniają artykuły związane z podatkami, rozliczeniami i finansami a także bazy, np. urzędów skarbowych.

  ABC Podatki to Twój podręcznik szybkiego rozliczenia PIT. Nie czekaj i skorzystaj z możliwości darmowego wypełniania deklaracji.

  Data dodania: 12 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Edeklaracje Pro – Darmowe Rozliczanie PITów »

  Edeklaracje-pro to serwis o rozliczeniach PIT 2015/2016 pomagający podatnikom w wypełnieniu deklaracji PIT. Na stronie najważniejsze informacje o podatku dochodowym takie jak opisy formularzy PIT (28, 36, 37, 38) oraz narzędzia do obliczenia podatku za 2015 rok, Program PIT 2015/2016 połączony z systemem edeklaracje umożliwiający rozliczenie druków przez Internet.

  Dodatkiem dla podatników jest niezbędnik podatnika - informacje o podstawowych wskaźnikach podatkowych, takich jak kwota wolna od podatku oraz stawki podatkowe oraz Pomoc w wysłaniu pit przez Internet i naliczaniu ulg podatkowych.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • PITGazeta - Rozliczenia PIT »

  Pit Gazeta to tematyczny serwis o rozliczeniach PIT w danym roku, obfitujący w konkretne informacje podany w prosty sposób.

  Podatnicy na stronie dowiedzą się więcej o wypełnianiu takich druków PIT jak: 28, 36, 36l, 37 oraz PIT 38, ich załącznikach oraz w jakich przypadkach należy wybrać odpowiedni PIT. Oprócz informacji o formularzach także opisy najważniejszych wskaźników podatkowych oraz informacje na temat zawarcia ich w rozliczeniach rocznych.

  Dla osób, którym rozliczenie sprawia problem, do pobrania także darmowy program do PIT, ułatwiający obliczenie podatku dochodowego za miniony rok.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Everte Lublin »

  Prowadzisz firmę i poszukujesz księgowej, która zajmie się Twoimi finansami? A może masz dużą firmę zatrudniającą sporo pracowników i potrzebujesz obsługi kadr i płac? Jeśli zaliczasz się do takich osób, a dodatkowo mieszkasz w Lublinie lub okolicach to zapraszamy do skorzystania z usług Biura rachunkowego Everte. Na oficjalnej stronie firmowej prezentujemy zakres świadczonych usług, cennik oraz nasz zespół. Jesteśmy ludźmi kreatywnymi z doświadczeniem i wykształceniem ekonomicznym. Z uwagi na rosnące potrzeby klientów nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 18 04 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: