Podkategoria: Podatki - strona 2 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »
 • Radca prawny »

  Kancelaria prawna świadczy profesjonalne doradztwo na każdym etapie funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

  Bogate doświadczenie kancelarii i ciągłe dążenie do jak najwyższej jakości usług prawnych sprawia że jakość porad prawnych stoi na najwyższym poziomie.

  Kancelaria oferuje również porady internetowe za pośrednictwem specjalnego formularza znajdującego się na stronie internetowej kancelarii.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do PITów »

  Jeśli jeszcze nie wiesz, z jakiego programu do PIT powinieneś skorzystać, postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości. Z naszej strony ściągniesz jeden z najczęściej wybieranych programów do rozliczenia PIT 2011. Program do PITów ułatwia rozliczenie roczne tym, którzy nie mają zielonego pojęcia o podatku PIT. Z drugiej strony jest też idealny dla profesjonalistów. Wybierając program PIT 2011, sam możesz zdecydować o tym, czy chcesz wysłać PIT przez Internet, czy też wolisz wydrukować formularz i złożyć tradycyjnie. Dołącz do grona zadowolonych podatników – pobierz program PIT 2011.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Formularze PIT 36l »

  Serwis oferuje szeroki wachlarz produktów dla polskich podatników. Posiadamy darmowe Formularze PIT 36l do pobrania w formie PDF wraz z instrukcją jak wypełniać druk. Oprócz wniosków PIT 36L udostępniamy również pozostałe druki PIT 2011 wraz z instrukcjami. Jeśli potrzebujesz narzędzia do szybkiego i dokładnego rozliczenia PIT 36L, pobierz darmowy Program PIT z naszej strony. Program PIT 36l jest stworzony przez specjalistów z prawa podatkowego i posiada rekomendację Instytutu Polskiej Księgowości. Sprawdź naszą ofertę już dziś...

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program do pobrania ze strony »

  Darmowy program PIT 2012 można pobrać z naszej strony zupełnie za darmo, bez konieczności rejestracji. To jedyny program, który posiada rekomendacje Instytutu Polskiej Księgowości. Dzięki tej aplikacji do PITów rozliczenie PIT 2012 zajmie tylko kilka minut. Program działa szybko, jest bardzo funkcjonalny, a przede wszystkim przejrzysty. Nie ma wygórowanych wymagań sprzętowych, więc może zainstalować go każdy. W ubiegłym roku z programu PIT skorzystało pół miliona podatników! Tym razem oferowany PIT 2012 Program został zaktualizowany i jest jeszcze lepszy i skuteczniejszy. Wejdź na stronę, pobierz program, rozlicz się od razu i miej PIT 2012 z głowy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz pierwszy PIT-y 37 »

  W PIT 2011 zmieniły się przepisy, w związku z czym trzeba rozliczyć się na nowych drukach. PIT-y 37, tak jak inne formularze PIT, będą miały nową rubrykę adresową i rubrykę identyfikatora podatkowego. W tym roku należy wpisać miejsce zamieszkania (nie zameldowania) i podać swój PESEL (NIP jest tylko dla firm). W związku z rozszerzeniem ulg, m.in. internetowej zmieniły się też formularze załączników do PIT 37, więc odliczając ulgi PIT zwróćmy na to uwagę. Na stronie można znaleźć informacje o PIT, PIT-y 37 – formularze do pobrania i najpopularniejszy program PIT 37. Wejdź, sprawdź i miej PIT z głowy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2011 »

  Nie wiesz jeszcze jakiego programu do rozliczenia PIT za 2011 rok powinieneś użyć? Nie musisz się już tym kłopotać. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i pobierzesz, najpopularniejszy wśród darmowych aplikacji, program do rozliczenia podatków - Program PIT 2011. Z naszym programem pity 2011 nie będą stanowić żadnego problemu. W ubiegłym roku skorzystało z naszego programu blisko 0.5 miliona podatników z całej Polski. Sprawdź zalety Programu PIT 2011 i Ty!

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT-38 w rozliczeniu PIT 2011 »

  Dochody kapitałowe, czyli chociażby zyski ze sprzedaży akcji, trzeba rozliczyć na formularzu PIT-38. To dodatkowy druk PIT, nie da się na nim rozliczyć wspólnie z małżonkiem ani odliczyć ulg. Termin składania wypełnionego PIT-38 mija 30 kwietnia 2011. Wchodząc na naszą stronę, dowiesz się więcej o rozliczeniu PIT-38 2011. Możesz też pobrać darmowe druki PIT lub zdecydować się na Program do PIT 38, który rozliczy podatek właściwie samodzielnie. Nasz program PIT 2011 jest sprawdzony i uznany za najbardziej funkcjonalny i przejrzysty program do rozliczeń podatku. Wejdź i spróbuj rozliczyć PIT 38 w kilka minut!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy 2011 Rozliczenia roczne »

  W tym roku rozliczenie roczne PIT 2011 kończy się 30 kwietnia 2012 roku. Tylko rozliczający się na PIT-28 i PIT-39 muszą się pospieszyć i zdążyć do 31 stycznia 2012 roku. W PIT 2011 zaszło kilka zmian, rozszerzono niektóre ulgi podatkowe, więc trzeba zwrócić uwagę na druki PIT – rozliczenie podatku na zeszłorocznych PITach będzie nieważne. Na naszej stronie zamieściliśmy tylko aktualne formularze PIT 2011 i Program do PITów. Program pozawala na wypełnienie interaktywnych formularzy PIT i złożenie ich przez internet lub tradycyjnie. Dzięki temu, że podpowiada, jak rozliczyć PIT, nikt nie powinien mieć problemu tym problemu. Wypróbuj nasz Program PIT! Więcej informacji na stronie.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 2011 »

  Tegoroczny PIT 2011 będzie najprawdopodobniej ostatnią szansą na rozliczenie ulgi internetowej PIT. Poza tym w PIT 2011 zaszło kilka zmian: PESEL jest identyfikatorem podatkowym, a adres zameldowania zastąpiła rubryka adresowa z adresem zamieszkania. W związku z tym obowiązkowo trzeba rozliczyć aktualne formularze PIT! Z naszej strony można pobrać najnowszy Program PIT 2011, który gwarantuje aktualne i ważne rozliczenie roczne. Jest rekomendowany przez Instytut Polskiej Księgowości, więc podatnicy mają gwarancję bezpieczeństwa danych i skutecznego rozliczenia.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy 2011 – błyskawiczne rozliczenie PIT »

  Rozliczanie podatku PIT 2011 już niedługo. PITy 2011 zostawione na koniec kwietnia nie są najlepszym wyjście. Najlepszym sposobem jest dobre przygotowanie się do rozliczenia, a to umożliwia Internet i nasza strona. Najczęstsze błędy w rozliczeniu PIT zdarzają się w obliczeniach, źle wpisanych danych i nieświadomości odliczania ulg. Skorzystaj z pomocy Programu PITy 2011, który wyeliminuje błędy rachunkowe, licząc podatek i sprawdzi poprawny format numerów służących identyfikacji. Wejdź na naszą stroną i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2012 Program »

  Serwis stworzony został z myślą o osobach, które chcą rozliczyć szybko i sprawnie swoje PITy. Posiadamy aktualne formularze PIT w formacie PDF, które można pobrać z naszej strony wraz z instrukcją jak wypełnić zeznania podatkowe. Dla tych, którzy nie chcą przeliczać osobiście swoich PITów mamy darmowy PIT 2012 Program- skuteczne narzędzie do wypełniania i wysyłania PIT drogą elektroniczną. Program posiada kalkulator PIT oraz przydatny help w postaci PIT Kreatora. Wejdź i sprawdź sam!

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Jeżeli potrzebne są komuś dzisiaj usługi księgowe Warszawa, jest tym miastem, gdzie najlepiej aby biuro rachunkowe działało, zapraszamy do naszej firmy. Wchodząc na naszą stronę od razu państwo zobaczycie, że nasze biuro rachunkowe nastawione jest na świadczenie usług kompleksowych. Doradzamy zarówno na etapie otwierania własnej firmy, jak i na etapie jej prowadzenia. Nasze usługi księgowe Warszawa obejmują każdy aspekt finansowy firmy. Jak więc państwo widzicie, z nami naprawdę łatwo jest zająć się tymi kwestiami, które wydaja się trudne. A przecież każdej firmie zależy bardzo na tym, aby problemów finansowych, odnośnie rachunków i rozliczania się z nich, nie mieć. Z nami mieć ich nie będziecie. Zawsze na czas wykonujemy wszelkie obliczenia i zawsze z uśmiechem na twarzy, miło więc jest z nami współpracować.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abix Consultant Biuro Rachunkowe Kraków »

  Biuro Rachunkowe Abix Consultant sp. z o.o zajmuje się obsługą księgową małych oraz średnich firm.W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe usługi księgowe z możliwością odbioru dokumentów przez pracownika biura księgowego. Obsługa księgowa obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, ksiąg rachunkowych, spraw pracowniczych oraz rozliczeń z ZUS.W okresie trwania współpracy bezpłatnie gwarantujemy doradztwo podatkowe a także telefonicznie oraz drogą mailową.W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy bezpieczeństwo biorąc ciężar odpowiedzialności za wykonywane usługi. Na życzenie klienta dokonujemy reprezentacji w Urzędzie Skarbowym i ZUS na podstawie udzielonego pełnomocnictwa. Klienci biura otrzymują na mail oraz w formie informatora podatkowego bieżące przepisy.Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów, Certyfikat księgowego Nr.16952/07 oraz obowiązkowe ubezpieczenie w firmie PZU S.A.Oferta * Księga Przychodów i Rozchodów * Ryczałt ewidencjonowany * Księga Rachunkowa * Kadry i Płace * Zwrot VAT na materiały budowlane * PITy/Zeznania roczne

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes-Firma.pl - Wiedza dla Twojej Firmy »

  Serwis Biznes-Firma.pl - to serwis dla właścicieli małych i średnich firm. Wiele porad z zakresu prawa podatkowego, prawa pracy, ecommerce i wielu innych. Rónież wiele pomysłów na własny biznes, porady marketingowe i z zakresu PR oraz reklamy. Zapraszamy

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe GFIN Tarnowskie Góry »

  Biuro Rachunkowe GFIN Tarnowskie Góry proponuje model połączenia pełnozakresowej obsługi biura rachunkowego z nowoczesnym systemem księgowości internetowej, to nowy model na polskim rynku usług księgowych. Jest to tak zwany model hybrydowy księgowości. Ty decydujesz w jakim stopniu obsługa księgowa ma być metodą tradycyjną, a w jakim online. Obniżymy Twoje dotychczasowe koszty obsługi księgowej firmy nawet o 50%. To księgowość dla Tych którzy cenią pieniądze i czas. Zapewniamy darmowe oprogramowanie księgowe dla Twojej firmy, które jest zintegrowane z oprogramowaniem Biura Rachunkowego GFIN Tarnowskie Góry. Korzystając z tego oprogramowania płacisz znacznie mniej za obsługę księgową bo nie płacisz za ręczne wprowadzanie danych, co stanowi główny koszt tradycyjnego biura rachunkowego. Korzystając z naszego licencjonowanego oprogramowania COMARCH możesz wybrać wersję online lub stacjonarną, w wersji online zapewniasz sobie mobilność ponieważ korzystasz z oprogramowania w każdym miejscu gdzie jest dostęp do internetu. Zobacz szczegóły i korzyści dla Ciebie www.gfin.pl

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Rachunkowa Anna Horyń - Skwarek »

  Strona internetowa biura rachunkowego. Na stronie zawarte są informacje o kancelarii, zakresie świadczonych przez nią usług, cennik usług oraz dane kontaktowe biura. Znajdują się na niej również aktualnie obowiązujące promocje.

  Biuro jest podmiotem uprawnionym do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów RP.Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących usługowo księgi rachunkowe.Świadczymy usługi księgowe oraz kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.Naszymi Klientami są zarówno małe i średnie firmy, jak i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.W naszym biurze możecie Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem, zawieszeniem, a także likwidacją działalności.Zapewniamy naszym Klientom reprezentację przed urzędami oraz organami kontroli skarbowej.Zapraszamy do współpracy z naszym biurem wszystkich tych, którzy chcą uzyskać spokój i bezpieczeństwo w wypełnianiu swoich obowiązków księgowych.Gwarantujemy doświadczenie, wiedzę i rzetelność konieczne do profesjonalnego świadczenia naszych usług.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rybnik »

  Biuro rachunkowe Księgozbiór z Rybnika zajmuje się działalnością rachunkowo-księgową.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i skorzystania z naszych usług.Posiadamy kadrę z kilkunastoletnią praktyką na stanowiskach głównych księgowych w dużych spółkach kapitałowych. Świadczymy usługi dla firm handlowych, usługowych i produkcyjnych z różnych branż. Nasza kadra posiada świadectwa kwalifikacyjne potwierdzające uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadectwa ukończenia studiów oraz wybranych kursów branżowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż każde przedsiębiorstwo ma inne potrzeby, w zależności od typu, wielkości i zasięgu prowadzonej działalności.

  Data dodania: 17 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa - Katarzyna Kępka »

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Kępka prowadzi kompleksową finansowo- księgową obsługę podmiotów gospodarczych.
  Oferujemy usługi z zakresu: rachunkowości, kadr i płac oraz podatków.
  Biuro rachunkowe świadczy swoje usługi w języku polskim i angielskim.
  Odbiór dokumentów na życzenie klienta.
  Wyprowadzamy zaległości.

  Możliwość pracy w siedzibie klienta (outsourcing) - znajomość programów SAP, Symfonia

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wirtualne warszawa »

  Pragniesz dać swojemu przedsiębiorstwu prestiżowy adres kontaktowy? Wybierz centrum stolicy. Udostępniamy Ci możliwość skorzystania z usług naszego biura wirtualnego. Oprócz świetnego adresu do rejestracji przedsiębiorstwa, otrzymujesz również wiele innych korzyści. Możesz powierzyć nam obsługiwanie Twojej poczty, łącznie ze skanowaniem poczty, która przychodzi i wysyłaniem tak przygotowanych dokumentów pocztą e-mail. Dzięki temu możesz być w dowolnym miejscu, a i tak za pomocą sieci internetowej, dotrze do Ciebie jakikolwiek list, jaki chcesz otrzymać. Możesz także skorzystać z własnego miejsca pracy czy też przestrzeni konferencyjnych w naszej siedzibie - zależnie od Twych zapotrzebowań. Zajmiemy się też odbieraniem telefonów od Twoich kontrahentów. Już teraz zobacz, co możemy dla Ciebie uczynić, by ułatwić Tobie prowadzenie firmy.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Grakon prowadzi księgowa z długoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym i obsłudze księgowej. Usługi rachunkowe świadczone są z należytą starannością i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klientów. Pani Grażyna Konieczna posiadauprawnienia do prowadzenia biura rachunkowego oraz CERTYFIKAT KSIĘGOWY Nr 36535/2010. Jej biuro jest ubezpieczone w zakresie OC na kwotę 15000 Euro. Zakres usług biura:obsługa księgowa w pełnym zakresie niezależnie od formy opodatkowaniaobsługa kadrowo-płacowa i ZUSprzygotowanie wniosków rejestracyjnych do:Urzędu Skarbowego,Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,Głównego Urzędu Statystycznego,Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnychreprezentowanie Państwa w urzędach

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: