Podkategoria: Podatki - strona 3 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »
 • OPENTAX Biuro Rachunkowe Świecie - Usługi księgowe »

  Profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe. Biuro Rachunkowe OPENTAX z siedzibą w Świeciu świadczy usługi rachunkowo-księgowe oraz prowadzi konsultacje i analizy w obszarze podatków, rachunkowości, finansów. Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie wiedzą i sporym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki w małych i średnich firmach oraz organizacjach pozarządowych.Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w rozwoju i nowoczesnym zarządzaniu firmą, poprzez dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych usług księgowych.Zajmij się rozwojem Twojego biznesu, a resztę zostaw nam!Staramy się sprawić, aby rachunkowość, gąszcz przepisów podatkowych, sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego nurtu prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej.Nasze cele: rzetelność i zgodność z przepisami, profesjonalizm i tajemnica informacji, bezpieczeństwo, nowoczesność i wysoka jakość, długofalowa współpraca, zadowolenie Klienta.Posiadany Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie Twoich spraw rachunkowo-księgowych.Obsługujemy Klientów z miast: Świecie, Tuchola, Chełmno, Sępólno Krajeńskie i ich okolic.Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ProwadzeKsiegowosc.pl »

  Serwis przeznaczony dla właścicieli i pracowników małych i średnich firm - dla osób, które same prowadzą księgowość firmy. Pomagamy w prosty sposób zrozumieć wszystkie tajniki prawidłowego prowadzenia księgowości. W serwisie znajdziesz wiele porad, artykułów i opracowań dotyczących prawa pracy, prawa podatkowego, reklamy i marketingu i wielu innych.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Kancelaria udziela pisemnych i ustnych porad prawnych, prowadzi negocjacje, bierze udział w mediacjach. Reprezentuje Klientów przed sądami, organami administracji publicznej oraz innymi instytucjami.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi dla klientów polskich i zagranicznych zarówno indywidualnych i korporacyjnych. Powiązania i relacje biznesowe z wieloma partnerami pozwalają na doradztwo zarówno dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych działaniem na rynku międzynarodowym, jak i przedsiębiorców zagranicznych którzy prowadzą inwestycje w Polsce.

  Mając świadomość jak ważne jest dla przedsiębiorców bezpieczeństwo prawne, naszym celem jest zapewnienie Państwu skutecznej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, dlatego dbamy o zachowanie najlepszych standardów prawniczych i biznesowych. Dzięki znajomości otoczenia biznesowego jak i prawnego jesteśmy w stanie zaproponować klientom kancelarii nowatorskie, szybkie oraz skuteczne rozwiązania problemów.
  Kancelaria działa na rzecz organizacji, społeczności lokalnych oraz pojedynczych osób prowadząc działalność charytatywną i pro publico bono.
  Kancelaria świadczy usługi prawne w języku polskim oraz angielskim.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt finansowy »

  Rachunkowo-finansowe biuro to ludzie z pasją. Dodatkowo nasi pracownicy pomogą zawsze. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Oferta jest kierowana dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Nasz teren to: Województwo Wielkopolskie. Proponujemy: Audyt finansowy, audyt podatkowy, badanie bilansu, audyt projektów unijnych. Masz pytania? zadzwoń. Czekamy.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Niemcy »

  Kancelaria adwokacka GRAU to firma oferującą wyspecjalizowaną obsługę prawną. Naszą specjalnością jest: prawo handlowe. Obsługa prawna również w języku polskim/ angielskim. Konkurencyjne ceny - to nas wyróżnia.Wyspecjalizowane i świadczone z dużym zaangażowaniem usługi prawne połączone z absolutną lojalnością wobec naszych klientów charakteryzują naszą kancelarię i decydują o naszym sukcesie.Świadczymy porady prawne.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Doradztwa Podatkowego - księgowość dla firm »

  Kancelaria Towarzystwo Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. prowadzi pełny zakres usług księgowości dla firm i osób fizycznych.Księgowość prowadzona przez Kancelarię TDP spełnia wszelkie wymogi przewidziane dla tej branży. Kancelaria prowadzi również doradztwo podatkowe oraz audyt dla firm. Te usługi są bardzo potrzebne wszystkim podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą. Chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę www.tdp.pl.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe ADOS »

  Biuro Rachunkowe Ados ze Szczecina. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe, kadry i płace oraz doradztwo podatkowe. Certyfikaty kompetencji zawodowych księgowości. Biuro Rachunkowe „ADOS” posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowo– rachunkowej. Posiadamy uprawnienia doradcy podatkowego nr 04346 od 01.01.1994 roku. Biuro Rachunkowe „ADOS” świadczy kompleksowe usługi z zakresu finansowo – księgowego dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Swoim klientom oferujemy pomoc zarówno przy rejestracji firmy, jak i przy jej likwidacji. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie OC doradców podatkowych. Na życzenie klientów odbieramy dokumenty księgowe z dogodnego dla Państwa miejsca.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ratium- księgowość Poznań »

  Firma świadczy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe, BHP, doradztwo finansowe i prawne. Zespół wybitnych ekspertów, którzy dysponują wiedzą oraz doświadczeniem dba o profesjonalny przebieg wszelkich powierzanych spraw. Innowacyjna komunikacja, która usatysfakcjonuje wymagających klientów.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aspektor usługi księgowe, rachunkowe, finansowe oraz podatkowe »

  Aspektor, to nowoczesne biuro rachunkowe świadczące kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe, podatkowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania oraz zarządzania firmą. Nasza oferta została przygotowana w odpowiedzi na najwyższe oczekiwania Klientów którzy oczekują kompleksowej wiedzy i doświadczenia, najwyższej jakości świadczonych usług, efektywności oraz wysokich standardów komunikacji i bezpieczeństwa. Nasze usługi są dostosowane dla każdego rodzaju działalności gospodarczej i formy opodatkowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego zespołu oferujemy Państwu profesjonalizm oraz rzetelność świadczonych usług, przy uwzględnieniu Państwa indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie: • - obsługi księgowej,• - kadrowo-płacowej, • - doradztwa podatkowego, • - doradztwa biznesowego,• - doradztwa korporacyjnego. Charakteryzuje nas fachowa obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta i relatywnie niskie koszty świadczonych usług.

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku holandia »

  Kancelaria podatkowa Tax-Return - specjalista od odzyskiwania nadpłaconego podatku w aż sześciu europejskich krajach. Usługi świadczone są doświadczonego, licencjonowanego doradcę podatkowego, co daje naszym klientom gwarancję uzyskania 100% zwrotu. Kancelaria świadczy swoje usługi na miejscu, możliwe jest także załatwienie wszelkich formalności korespondencyjnie.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe »

  Katalog Biur Rachunkowych ksiegoweirachunkowe.pl to strona na której łatwo znaleźć adresy i kontakty do biur rachunkowych, księgowych i doradców podatkowych z całej Polski. Kiedy potrzebujesz biura rachunkowego, wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę i skorzystasz z wyszukiwarki. Zachęcamy biura rachunkowe do umieszczenia swojej oferty w serwisie, zwiększa to Państwa szansę na pozyskanie nowych klientów.

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Abx - Przyjazne biuro rachunkowe »

  Biuro rozliczające małe firmy w tym samozatrudnienie oraz średnie przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi kompleksowe łącznie z przedstawicielstwem w urzędach ZUS, US i innych za niską cenę. Oferujemy dopasowane do potrzeb konkretnego klienta usługi księgowe, kadrowe i płacowe oraz kilka innych. Jesteśmy elastyczni i odpowiedzialni. W swej pracy kierujemy się ideami: partnerstwa i wzajemnego zaufania oraz dyskrecji, stabilności, informacji. Biuro mieści się w Katowicach w dzielnicy Giszowiec przy drodze 86. Obsługujemy przedsiębiorców z całego Województwa Śląskiego. Najłatwiejszy dojazd mają jednak klienci z Katowic, Mysłowic, Tychów, Sosnowca. Lokalizacja biura jest jedną z jego zalet - nie trzeba przebijać się przez korki w centrum miasta. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie www. Chętni mogą przyjść po darmową poradę jeszcze przed podpisaniem umowy. Zapraszamy i życzymy miłego dnia.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • ANNA PISAREK usługi księgowe »

  Biuro rachunkowe Anna Pisarek, mające licencję Ministra Finansów Nr 14088/99 na świadczenie usług z zakresu ewidencji księgowo-podatkowej oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, świadczy swoje profesjonalne usługi na obszarze Stąporkowa, Końskiego, a także innych miejscowości w województwie świętokrzyskim. Możemy Państwu zaproponować wszechstronną obsługę księgową, obejmującą, na przykład prowadzenie ksiąg podatkowych, a także rozliczenia z ZUS oraz Urzędem Skarbowym, usługi podatkowe związane głównie z deklaracjami podatkowymi PIT, CIT i VAT, a także obsługę kadrową i płacową, obejmującą sporządzanie list płac czy przygotowywanie umów i innych dokumentów. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby fizyczne, jak i małe oraz średnie firmy. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozlicz PITy 2012 »

  Coraz głośniej w sieci mówi się o pewnym programie na darmowej licencji, który znajdziecie Państwo również na naszej stronie. Pełna nazwa tej aplikacji to Program Pity 2012 i jak się okazuje cieszy się dużym uznaniem pośród podatników. A to dzięki temu, że w tym momencie nie trzeba wydawać już gotówki na księgową, bo nawet jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym we własnym zakresie po raz pierwszy to z pewnością poradzimy sobie z tym zadaniem. Wysłanie wypełnionego Pita jako e-deklarację także ma kilka plusów, chociażby nie musimy stać w kolejkach w Urzędzie Skarbowym, ewentualnie nie musimy wysyłać deklaracji pocztą. Możemy uzupełnić Pita o dowolnej godzinie- choćby po pracy. Przy pomocy tego programu sprawnie i szybko rozliczysz sie z Urzędem Skarbowym za 2012 rok. Aplikacja ta daje wiele możliwości, ponieważ można za jej pomocą złożyć takie formularze jak: PIT- 28, PIT- 36, PIT- 36L, PIT- 37, PIT- 38, PIT- 39, PIT/B, PIT/D, PIT/2K, PIT/O, PIT/Z, PIT/ZG, PIT/28A, PIT/28B. Zatem jak widać lista jest całkiem długa, a to zachęca coraz większą ilość podatników. Jeżeli już chcemy podarować 1% podatku na dowolnie wybraną przez siebie organizację pozarządową, to z tym również nie będzie kłopotu, bo program ten daje nam taką możliwość. Dlatego nie zwlekaj pobierz program i sam spróbuj! Najnowsza wersja będzie dostępna na początku 2013 roku.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bydgoszcz »

  Ciągle zmieniające się przepisy wymagają dużej wiedzy i doświadczenia z zakresu podatków, rachunkowości, a także znajomości przepisów prawa pracy i ZUS.
  Prowadzimy podmioty duże jak i małe, jednoosobowe firmy. Świadczymy kompleksową obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej.
  Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny w zależności od potrzeb, również stawki są negocjowane indywidualnie. W naszym biurze załatwisz każdą formalność związaną z rozpoczęciem działalności jej prowadzeniem lub likwidacją.
  Zakres usług:
  - prowadzenie ksiąg rachunkowych - pełna księgowość,
  - prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  - wypełnianie deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT,
  - rozliczanie PIT
  - prowadzenie ewidencji ryczałtowych,
  - obsługa kadrowo-płacowa,
  - pełna obsługa ZUS,
  - sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych,

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podatkowe »

  Firma Accace - Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się rachunkowością, księgowością, rozwiązaniami IT oraz doradztwem w zakresie księgowości, rachunkowości, kadr i płac etc. Istniejemy na rynku już ponad 9 lat i współpracujemy z największymi firmami na świecie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO PODATKOWE - BIURO RACHUNKOWE S.C. »

  Biuro rachunkowe obecne na rynku usług księgowych od 1991 roku. Główny obszar działalności to obsługa księgowa firm oraz doradztwo podatkowe.Współpraca z firmami handlowymi, usługowymi oraz produkcyjnymi, które są prowadzone zarówno w formie spółek kapitałowych, spółek osobowych jak też z osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą. W szczególności zajmujemy się następującymi zagadnieniami: księgi handlowe, pełna księgowość, podatkowa księga przychodów i rozchodów, karta podatkowa, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, sprawozdanie finansowe, kadry i płace.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Euro w Opolu - serdecznie witamy »

  Biuro Rachunkowe Euro w Opolu jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia Klienta.

  Dodatkowo, na życzenie Klienta, sami dojeżdżamy po dokumenty do siedziby Klienta. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum treści elektronicznych »

  Serwis CyberDoc jest internetowym centrum materiałów elektronicznych. Możesz znaleźć u nas publikacje elektroniczne, oprogramowanie, wzory pism i umów, interaktywne deklaracje podatkowe, aplikacje mobilne, elektroniczne wersje książek i czasopism, materiały edukacyjne. Wszystkie materiały są podzielone na kategorie i dostawców, są opisane słowami kluczowymi.W ramach programu partnerskiego możesz także przystąpić do współpracy w roli dostawcy materiałów lub sprzedawcy - przez uruchomienie na swojej stronie punktu sprzedaży.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: