Podkategoria: Podatki - strona 4 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »
 • BERATER Sp. z o.o. - Biuro rachunkowe Warszawa/Piaseczno »

  Szanowny Kliencie,

  Twoje podatki - nasz problem.
  To jest nasza dewiza biznesowa.

  Dokumenty, które przewijają się przez Twoją firmę, niespójność przepisów podatkowych, nie
  są z pewnością tym, czym chcesz się zajmować. W końcu zakładałeś swoją firmę w zupełnie
  innym celu.

  Nie ma znaczenia lokalizacja Twojej firmy. Odbierzemy dokumenty lub całą usługę
  wykonamy w Twojej siedzibie.

  Wiemy, że Twój biznes sam w sobie jest ryzykowny. Prowadzenie ksiąg rachunkowych musi
  więc być całkowicie bezpieczne. Ty musisz skupić się na zarabianiu pieniędzy.

  Proponujemy rozwiązania dla firm, które chcą powierzyć księgowość specjalistom.
  BERATER - to doradca i jednocześnie nazwa naszej firmy. Doradztwo gospodarcze i
  podatkowe są nierozłącznymi elementami usługi księgowej.

  Dysponujemy:
  • certyfikatami księgowymi Ministerstwa Finansów,
  • wpisem na ministerialną listę doradców podatkowych,
  • polisą OC
  • certyfikatem Rzetelna Firma
  • certyfikatem Rzetelne Biuro Rachunkowe
  • referencjami od zadowolonych Klientów.

  Naszą ofertę kierujemy do Klientów z Warszawy i okolic.

  Zachęcamy do niezobowiązującego kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • RAMAK Specjalistyczne usługi podatkowe »

  Poszukujesz firmy świadczącej specjalistyczne usługi z dziedziny prawa oraz księgowości? Doskonale trafiłeś. Firma Ramak może zaoferować Ci, na przykład: audyty podatkowe, audyty prawne, sporządzenie opinii oraz ekspertyz podatkowych i prawnych, analizy wykorzystywanych rozwiązań podatkowych i opracowanie rozwiązań optymalizacyjnych, przekształcenia formy prawnej, a także optymalizację bezpieczeństwa obrotu gospodarczego. Ponadto chcielibyśmy zaoferować Ci stałą obsługę księgową i podatkową. Możesz być przy tym pewien najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, bo naszą kadrę stanowią jedynie doświadczeni oraz bardzo dobrze wykwalifikowani pracownicy, którzy podchodzą do każdego zlecenia z dużym zaangażowaniem i z pełnym profesjonalizmem. Z naszą kompletną ofertą możesz zaznajomić się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SpecPodatkowy.pl - portal o podatkach »

  SpecPodatkowy.pl to portal internetowy, który ułatwi zrozumienie przepisów prawno-podatkowych zwykłych internautom. Na jego podstronach znajdują się informacje o najnowszych przepisach finansowych, adresy placówek ZUS oraz urzędów skarbowych, informacje o księgowości czy na przykład formularze rozliczeń podatkowych do pobrania.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor.pl Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie obsługi księgowej? Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Extor, świadczącym usługi outsourcingowe najwyższej jakości. Nasza kadra składa się z 80 specjalistów posługujących się 5 językami obcymi, dlatego z łatwością obsługujemy nie tylko firmy krajowe, ale także przedstawicielstwa międzynarodowych korporacji oraz przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym. Nasza szeroka oferta obejmuje m. in. doradztwo podatkowe, raportowanie zarządcze, nadzór kadr i płac, a także controlling budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszych usługach za pośrednictwem strony internetowej Extor.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obox.pl przesyłki kurierskie »

  Paczki z i do Polski, tanie przesyłki kurierskie – tylko 22 ₤, 27 € lub 110 PLN,
  sprawdź www.obox.pl – międzynarodowe usługi kurierskie
  - żadnych ukrytych kosztów
  - profesjonalna obsługa
  - pełna kontrola zleceń
  - atrakcyjne stawki
  - szybko
  - bezpiecznie
  - zaufany kurier
  - transport od drzwi do drzwi
  - Anglia, Szkocja, Walia, Niemcy, Holandia, Włochy, Dania i inne kraje

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin »

  Biuro rachunkowe Burda.
  Oferujemy kompleksową obsługę księgową, doradztwo podatkowe i biznesowe oraz prowadzimy kontrole przepływu należności.
  Pomagamy w zarządzaniu wierzytelnościami oraz ich sądowej i pozasądowej windykacji.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program pity 2013 »

  Nie wiesz, w jaki sposób należy wypełnić pit? Skorzystaj z możliwości jakie daje dzisiejsza technika. Pobierz z naszej strony specjalny program do rozliczeń rocznych w roku 2013 i rozlicz swój pit. Na stronie internetowej znajduje się również poradnik, jak rozliczyć pit. Masz pytanie? Napisz do nas emaila, albo skontaktuj się z nami za pomocą skype. Dowiedz się także o aplikacji tego co najważniejsze. Gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eres sp z.o.o. księgowość przez internet »

  Spółka Doradztwa Podatkowego ERES prowadzi swoją działalność od 1991 roku, specjalizując się w usługach doradztwa podatkowego, księgowości, obsługi kadrowo płacowej i ZUS. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników, składający się z doradców podatkowych i specjalistów, którzy posiadają Certyfikat Ministerstwa Finansów, gwarantuje profesjonalną obsługę. Poczynania te ceni szerokie grono usatysfakcjonowanych klientów, również zagranicznych. Nowoczesny system księgowości, także internetowej, pozwala korzystać z usług w sposób wyjątkowo komfortowy, umożliwiający zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Bogata oferta biura księgowego ERES włącza usługi doradztwa podatkowego w wielu zakresach, w szczególności wsparcie w planowaniu podatkowym, tworzenie listy płac lub deklaracji ZUS, prowadzenie teczek kadrowych. Trudni się również w planowaniu sukcesji majątkowej, pozwalającej zabezpieczyć interesy podmiotów które prowadzą działalność gospodarczą. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do pitów - e-pity »

  Wiele czasu spędziliśmy nad opracowaniem bezpiecznego i maksymalnie prostego programu do wypełniania PITów. Stworzyliśmy program e-pity 2011, dzięki któremu rozliczysz swój pit przez internet. Program dla wszystkich, ponieważ jest bezpłatny i bardzo prosty w obsłudze. Szybko przeprowadzi Cię przez gąszcz złożonych paragrafów i odstępstw polskiego prawa podatkowego. Dzięki temu programowi oswoisz urzędowe procedury, a swój PIT rozliczysz w mgnieniu oka i bezpiecznie. Szanujemy Twój czas. Tym samym stworzyliśmy program, który go oszczędza. Rozliczenie PITa potrwa raptem kilka minut. Jeżeli nie chcesz rozliczyć dokumentu online, możesz go ściągnąć na swój komputer i rozliczyć bez internetu.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Białystok »

  Profesjonalna pomoc prawna dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.Pomoc radcy prawnego w zakresie :nieruchomości,podatki,pomoc dla przedsiębiorstw,prawo pracy,ochrona konsumenta,prawo autorskie,dochodzenie należności

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Motylak »

  Biuro Rachunkowe Anna Motylak oferuje usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe, oraz prowadzenie kadr i płac firm. Prowadzenie pełnej księgowości, pkpir, karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji vat, rozliczenia z US, ZUS, GUS, NBP. Zapraszam do zapoznania oferty www.annamotylak.pl i współpracy.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Intrastat »

  Intra-eS to zaufany partner dla Twojej firmy w zakresie obsługi systemu Intrastat. Świadczy usługi dla firm małych i dużych które przekroczyły progi podstawowy lub szczegółowy. W ofercie firmy znajduje się stworzenie deklaracji Intrastat, dokumenty potwierdzające przyjęcie przez Izbę Celną, oraz zestawienie faktur uwzględnionych w deklaracji Intrastat. Ponadto Intra-eS zajmuje się również dokumentacją VAT-UE, na którą składają się faktury wewnętrzne, miesięczne zestawienia faktur wewnętrznych a także deklaracje kwartalne.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bielsko »

  W naszym biurze nieustannie doskonalimy wiedzę z dziedziny szeroko pojętych rachunkowości oraz księgowości, co pozwala nam zaproponować teraz Państwu w pełni profesjonalną obsługę w zakresie: rejestracji nowo powstających podmiotów gospodarczych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, a także przygotowywania analiz finansowych. Doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz ekspertów gwarantuje efektywne i sprawne zarządzanie finansami każdej firmy, polskiej i z kapitałem zagranicznym, małej i średniej. Oferujemy również kompleksowe doradztwo związane z kwestiami prawa podatkowego, prawa pracy, czy też ubezpieczeń społecznych. Dzięki naszym staraniom będziecie mogli Państwo uwolnić się od uciążliwej konieczności samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, zyskacie także czas, który będziecie mogli poświęcić na dalsze rozwijanie Państwa firmy. Jesteśmy liderem na rynku rachunkowości oraz księgowości, a świadczone przez nas usługi od lat cieszą się uznaniem klientów.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradca Podatkowy Grażyna Wardzińska »

  Usługi stricte doradztwa podatkowego dla przedsiębiorców, spółek, wolnych zawodów i inwestorów, na zasadzie stałej współpracy lub jednorazowo. Reprezentowanie podmiotów w kontaktach z urzędami skarbowymi, urzędami kontroli skarbowej i przed sądami administracyjnymi.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Asta-biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe Asta zostało założone w 1991 roku jako spółka małżeńska, jednakże z powodu Ustawy o Doradztwie Podatkowym została przeobrażona w Spółkę z Ograniczoną Odpowiedzialnością, nie zamieniając przy tym swej specjalizacji którą jest całkowite doradztwo skarbowe. Biuro oferuje też innego rodzaju usługi z zakresu kard i płac, rachunkowości oraz księgowości. W ofercie znajdą Państwo doradztwo kadrowe, zarządzanie płacami, prowadzenie książek przychodów i rozchodów, reprezentowanie klienta przed rozlicznymi instytucjami oraz inne usługi. Od początku aktywności biuro zdobyło zaufanie obszernego grona klientów. Obecnie obsługuje przeszło sto osiemdziesiąt małych oraz przeciętnych przedsiębiorstw gospodarczych czynnych w różnych branżach. Żeby zapoznać się ze szczegółami, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DORADZTWO PODATKOWE i FINANSOWE Doradca podatkowy Łódź »

  Firma Piotra Efenbergera istnieje od siedemnastu lat, świadcząc szeroki wachlarz usług w zakresie doradztwa fiskalnego oraz księgowości. Poza prowadzenia ksiąg podatkowych, ewidencji, sporządzania zeznań i deklaracji podatkowych, do zadań firmy przynależy też doradztwo, podpowiadanie, a przede wszystkim tłumaczenie konsumentom w jaki sposób powinni zastosować określone przepisy prawa, aby ich nie złamać, a skutecznie zoptymalizować wynikające z nich obciążenia. Doradca Podatkowy Piotr Efenberger współpracuje z najlepszymi ekspertami pokrewnych specjalności na terenie Łodzi by zagwarantować Państwu wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na stronie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska »

  Adwokat Kraków - Kancelaria Adwokacka Adwokat Barbara Oczkowska świadczy kompleksową obsługę prawną osobom fizycznym i prawnym. Reprezentuje klientów przed wszelkimi organami oraz sądami. Udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne i wszelkie pisma procesowe. Pomoc prawna z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa karnego

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria i biuro rachunkowe z pasją »

  Kancelaria Expert to nie jest jedna osoba to firma, którą tworzą ludzie z pasją. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria zyskała rzesze wiernych Klientów. Zajmujemy się obsługą prawno księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy naszym Klientom doradztwo z zakresu finansów, rachunkowości, optymalizacji podatkowych i wielu innych usług związanych z naszą branżą. W naszej codziennej pracy ogromną wagę przywiązujemy do kwestii związanej z jakością usługi, dlatego jesteśmy zwolennikiem ciągłych szkoleń mających na celu podniesienie kwalifikacji naszych pracowników. Księgowość w naszym przypadku to nie tylko wprowadzanie skomplikowanych danych, to WIEDZA która przedkłada się na sukces każdej firmy, która decyduje się na współpracę z nami. Księgowość to bezsprzecznie najważniejszy element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dziś trudno wyobrazić już sobie sukces firmy, której dział finansowy nie spełnia najwyższych norm, a pracownicy nie stanowią wysoko wykwalifikowanego zespołu. Sprawnie i co najważniejsze efektywnie rozwiązujemy problemy podatkowe naszych Klientów i aby podnieść nasz poziom usług współpracujemy z innymi doświadczonymi doradcami oraz prawnikami. Współpraca z nami na pewno zaowocuje uzyskaną gwarancją rzetelności i wysokiej jakości każdej usługi.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma offshore »

  Korzystając z usług firmy Eureka Tax bardzo łatwo można skorzystać z interesującego systemu planowania podatkowego. Polega ona na dokładnej analizie dającej pogląd na to w jakiej sytuacji znajduje się podmiot, by dzięki temu móc zaplanować gdzie i pod czyją jurysdykcją podatki danej firmy będą odprowadzane. A wszystko to zgodnie z obowiązującym prawem. Eureka Tax ułatwia przedsiębiorstwu założenie firmy na Cyprze, nieoficjalnym raju podatkowym Unii Europejskiej. Firma może skorzystać z wielu interesujących rozwiązań.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Gdynia »

  Mr24 Księgowość - Biuro rachunkowe Gdynia.
  Obsługujemy w pełnym zakresie małe, średnie firmy i przedsiębiorstwa. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę księgową firm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Zakres działania naszej firmy obejmuje między innymi:
  usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, handlowych
  Ryczałt
  Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów
  Księgi Handlowe
  szkolenie w zakresie przygotowania dokumentów do księgowości,
  doradztwo w dziedzinie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
  opracowanie zasad (polityki) prowadzenia rachunkowości (ZPK),
  doradztwo w dziedzinie organizacji obiegu dokumentów,
  doradztwo w zakresie wprowadzania controllingu.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: