Podkategoria: Podatki - strona 5 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Katowice »

  Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług księgowych, które oferuje nasze biuro rachunkowe z Katowic - Ekonomist.
  Posiadamy bardzo bogate doświadczenie, ponieważ naszą działalność prowadzimy już od roku 1991. Przez ten czas współpracowaliśmy z wieloma małymi, średnimi jak i dużymi firmami z całej Polski.
  Oprócz kompleksowej obsługi księgowej firm zapewniamy także profesjonalne doradztwo finansowo-księgowe oraz doradztwo podatkowe. Sprawujemy także usługi z zakresu audytu finansowego jak badanie bilansu.

  Pełna oferta naszego biura rachunkowego Ekonomist dostępna na firmowej stronie internetowej.
  Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie podatkowe »

  Wielkimi krokami zbliża się rozliczenie podatkowe. Okres rozliczeniowy właściwie już trwa, jednak znakomita większość podatników zwykle zwleka ze złożeniem zeznania do ostatniej chwili. Zwykle jest to spowodowane czystą niechęcią odczuwaną na myśl o precyzyjnych rachunkach, wypełnianiu papierów i kolejce do Urzędu Skarbowego.
  Jednak o tych nieprzyjemnych aspektach spotkania z fiskusem można było zapomnieć już od 2008 roku, kiedy to w Polsce uruchomiono system e-Deklaracje, pozwalający rozliczać się przez Internet. Aby zrobić to szybko i bezstresowo, wystarczy ściągnąć z Sieci darmowy PIT 2012 Program – niezwykle funkcjonalne i poręczne narzędzie, które przeprowadza podatnika za rękę przez całe zeznanie, automatycznie dokonując obliczeń i wypełniając rubryki.
  Aplikacja radzi sobie z każdym typem formularza podatkowego. Zatem nieważne czy wypełniasz popularny druk PIT 37 czy też np. PIT 36l – możesz liczyć na pomoc nowoczesnej technologii. Zapraszamy po bezpłatny program na stronę www.podatnik.info

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Od pewnego czasu po głowie chodzi Ci wyjazd za granicę w celach zarobkowych? Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki zalecamy odwiedzenie naszej witryny, na której znajdziesz cenne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, zresztą bardzo ważną w Twoim życiu. Sprawdź jak ustrzec się przed kanciarzami i znaleźć porządną, dobrze płatną pracę poza granicami Polski.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o PIT »

  Na naszej witrynie dowiesz się jak rozliczyć pit 39. Strona zawiera też wzór pit 2012, dzięki któremu rozliczysz go bez wychodzenia z domu. Uzyskasz tu wszelkie przydatne wskazówki na temat pit termin, w jakim należy się rozliczyć, oraz na co należy zwracać szczególną uwagę w trakcie wypełniania formularza. Na jego podstawie, zarówno Urząd Skarbowy, jak i pracownik informowany jest o tym ile zarobił, jakie zaliczki na podatek zapłacił. Na tej również podstawie pracownik będzie uzupełniał własne zeznanie roczne pit. To na płatniku zaliczek podatkowych spoczywa obowiązek sporządzenia bezbłędnej informacji pit 2012.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Finiks – Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe Finiks to doświadczony zespół oferujący prowadzenie rozliczeń oraz reprezentowanie firm przed ZUS oraz Urzędem Skarbowym. W ofercie księgowość w formie podatkowej księgi przychodów oraz ryczałtu ewidencjonowanego, rozliczenia VAT, obsługa kadrowa.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa i-MalaKsiegowosc.pl »

  Serwis służy pomocą wszystkim tym, którzy chcą wprowadzić do swojej firmy nowoczesną metodę prowadzenia księgowości. Krok po kroku pokażemy Ci, jak wybrać odpowiednie biuro rachunkowe on-line, które zajmie się w sposób kompetentny księgowością w Twojej firmie. Dodatkowo na stronach naszego portalu zapoznasz się z najnowszymi informacjami w dziedzinie księgowości internetowej, które pomogą Ci rozwiązać szereg rachunkowych problemów. Gorąco zapraszamy!

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja podatkowa »

  Serwis informacyjny poświęcony tematyce optymalizacji podatkowej prowadzony przez Kancelarie Adamczyk z Trójmiasta. Kancelaria głównie specjalizuje się w tej tematyce prawnej od ponad 20 lat istnienia kancelarii.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aston Finance. Sp. z o.o. »

  Aston Finance Sp.z o.o. to doświadczona firma zajmująca się księgowością oraz usługami związanymi z biznesem. Dzięki profesjonalnemu doradztwu oraz obszernej, nieustannie aktualizowanej wiedzy z zakresu prawa podatkowego, zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo prowadzonej działalności gospodarczej. Wszystkim korzystającym z usług naszego biura rachunkowego możemy zagwarantować, że wszelkie powierzone sprawy dotyczące przedsiębiorstwa są prowadzone terminowo, rzetelnie i zgodnie z aktualnymi przepisami. Nasi Klienci mogą nam zaufać powierzając prowadzenie obsługi księgowej, ponieważ posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, m.in. licencję Ministra Finansów. Do skorzystania z usług biura rachunkowego Aston Finance, zachęcić może Państwa nasza kompleksowa oferta. Obejmuje ona: usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradztwo leasingowe, gospodarcze oraz pośrednictwo kredytowe. Proponujemy ponadto bezpłatne usługi przez okres 2 pierwszych miesięcy, atrakcyjny cennik usług, możliwość odbioru niezbędnych dokumentów od Klienta na terenie Wrocławia, a także rzetelną pomoc w minimalizowaniu obciążeń podatkowych. Te cechy działalności Aston Finance niewątpliwie wyróżniają naszą firmą na tle innych spółek o podobnym profilu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wypełnij deklarację »

  Już jest osiągalna najnowsza edycja oprogramowania e-pity 2012 z bieżącymi formularzami PIT obowiązującymi od 1 stycznia 2013 r. do rozliczania PIT za rok 2012. Już dzisiaj możesz zdobyć bezpłatny projekt e-pity za 2012 i w mgnieniu oka wypełnić wszelkie formularze deklaracji. Strona na bieżąco uaktualniana jest też o informacje odnośnie nowych zmian w prawie jak również o możliwe dla podatników obniżki i odliczenia. Każde zmiany są na niej regularnie ogłaszane i komentowane. Odbiorca ma wówczas do dyspozycji nie tylko fachowy program do rozliczeń rocznych, ale dodatkowo całkowity zapas informacji na temat aktualnych podatków dochodowych, z których dowie się jak rozliczyć pit 11.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Witryna szczecińskiego biura rachunkowego przedstawia ofertę świadczonych usług. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu szczególnie firm z sektora informatycznego przygotowaliśmy propozycje współpracy w zakresie rachunkowości oraz doradztwa finansowego.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja twoich kosztów zwiazanych z ZUS-em. Zus na Słowacji! Oszczędzaj! »


  Czujesz się wykorzystywany?
  Zdajesz sobie sprawę, że pieniądze które wpłacasz na swoje zabezpieczenie emerytalne są zwyczajnie przejadane?
  I z pewnoscią emeryturę będziesz musiał sobie zabezpieczyć sam?
  Mamy dla Ciebie propozycję optymalizacji twoich kosztów zwiazanych z ZUS-em.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe poprowadzi Twoją księgowość, kadry i płace.
  Na życzenie będzie reprezentować Twoją Firmę przed Urzędami.
  Bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych.
  Nasze ceny nie są wygórowane, gwarantujemy rzetelną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Możliwy odbiór dokumentów.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowe Akty Prawne - Poznaj Podatki »

  Aktualne i archiwalne teksty ustaw i aktów wykonawczych z zakresu prawa podatkowego. Baza danych adresowych urzędów i izb skarbowych, umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania, wskaźniki i stawki. Strona oferuje wybrane akty prawne w ekonomicznej i wygodnej formie PDF do wydrukowania. Wszystkie opublikowane akty dostępne są za darmo. Baza zawiera m.in. ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawę o podatku dochodowym od osób prawnych, Ordynację podatkową, Kodeks karny skarbowy, ustawę o rachunkowości i wiele innych. Poznaj polskie prawo podatkowe. Strona jest jednym z elementów projektu PoznajPodatki.pl

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Elbląg-LEKSUS TAX »

  Biuro Rachunkowe LEKSUS TAX s.c. świadczy profesjonalne usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw. Istotą działania naszego biura jest kompleksowa obsługa w zakresie księgowości oraz kadr i płac.Wiemy jak istotne w każdym przedsiębiorstwie jest fachowe i rzetelne podejście do spraw finansowych i jak wiele zależy od dobrze prowadzonej księgowości. Powierzając nam obsługę rachunkową i kadrową swojej firmy zapewniają sobie Państwo komfort i spokój, ponieważ to my ponosimy odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych rozliczeń oraz reprezentację przed US i ZUS.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Finiks »

  Gwarantujemy bezpieczeństwo prowadzenia firmy poprzez świadczenie wszechstronnej obsługi w obszarze usług księgowych oraz kadrowych. Obsługę jednostek prowadzimy w oparciu o najświeższe, sprawdzone aplikacje gwarantujące poprawność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych.

  Biuro rachunkowe Szczecin stara się, aby rachunkowość oraz kwestie kadrowo-płacowe nie tworzyły więcej dla Państwa kłopotu.

  Właściwie z bieżącymi regułami biuro posiada stosowne ubezpieczenie związane z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi, które gwarantuje kontrahentom odpowiednie bezpieczeństwo. Funkcjonujemy na bazie licencji wydanej przez Ministra Finansów, która potwierdza umiejętności do prowadzenia usług księgowych w naszym biurze. Wieloletnia praktyka zawodowa pozwoliła naszym pracownikom na zgłębienie znacznego zakresu zagadnień skarbowych.

  Umożliwiamy oszczędność cennego czasu naszych Kontrahentów, oferujemy nowoczesną i skuteczną księgowość, prowadzoną uczciwie, ściśle z przepisami i bez ryzyka, a przede wszystkim w przystępnych opłatach.


  Niedrogie Biuro Rachunkowe Finiks świadczy usługi księgowe dla małych i średnich jednostek. Prowadzona księgowość jest solidna i szybka.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro Rachunkowe na Pradze Południe w Warszawie.Licencja Ministra Finansów, ubezpieczenie.Poprowadzi księgi rachunkowe, książki przychodów i rozchodów, ryczałt, płace,zus. Duże doświadczenie w obszarze prowadzenia księgowości jak też bardzo dobra znajomość prawa podatkowego,przepisów płacowych, kadrowych i zus.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Goja we Wrocławiu »

  Nasze biuro rachunkowe powstało w 2001 roku we Wrocławiu i funkcjonuje do dziś jako działalność gospodarcza. Zespół naszego biura specjalizuje się min. w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych. Jak wygląda współpraca z Biurem Rachunkowym Goja we Wrocławiu, co składa się na pełną obsługę realizowaną przez nasze biuro rachunkowe ? Na te i inne pytania z chęcią odpowiemy jak się z nami skontaktujesz...

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • INNOWACJE | KSIĘGOWOŚĆ WROCŁAW - BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW »

  INNOWACJE Sp. z o.o. - KSIĘGOWOŚĆ WROCŁAW - BIURO RACHUNKOWE WROCŁAW. Telefon 71 79 78 275, ul. Jedności Narodowej 55-57/7. Biuro rachunkowe we Wrocławiu, księgowość wrocławska, księgowy Wrocław. A teraz wyobraź sobie świat bez Urzędów Skarbowych, świat w którym nie trzeba jeździć do ZUS, faktury same się rozliczają, na bieżąco widzisz stan swoich finansów, a pracownik którego zatrudniasz to człowieka z krwi i kości, a nie liczby i cała sterta papierów. Jeżeli podoba Ci się taka wizja, nasza innowacyjna oferta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wykwalifikowana kadra Innowacji pomoże Ci w realizacji tej wizji i sprawi, że tak właśnie będzie wyglądał twój świat.

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Wyssogota-Zakrzewski »

  Serwis informacyjny Kancelarii Adwokackiej Wyssogota-Zakrzewski. Znajdziesz w nim informację o specjalizacjach adwokata, zasady współpracy i ustalania honorarium, wiadomości na temat wybranych aspektów prawa.

  Pomoc prawna świadczona zgodnie z zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot vat z zagranicy »

  Jeśli są Państwo zarejestrowaną w Polsce firmą, ale w ramach działalności gospodarczej wykonują Państwo podróże zagraniczne, korzystają z usług zagranicą to należy się Państwu zwrot podatku VAT. Niestety, prawo podatkowe w tej kwestii różni się w krajach Unii Europejskiej i należy do każdego przypadku podchodzić indywidualnie i ze znajomością tamtego prawa. Dlatego, aby pomóc Państwu firma Tax Solution oferuje profesjonalne odzyskiwanie podatku VAT za niewielką prowizją. Sprawdź naszą ofertę na stronie.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: