Podkategoria: Podatki - strona 6 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Biuro Podatkowe Wrocław »

  KORF.pl Biuro podatkowe Wrocław świadczy usługi z zakresu księgowości, podatków, kadr i płac oraz wielu innych usług finansowych. Oferta kancelarii KORF skierowana jest do średniej wielkości podmiotów gospodarczych działających na terenie Wrocławia i okolic. Firmom współpracującym z nami zapewniamy kompleksowe wsparcie fachowej i zaufanej załogi, która służy swoją pomocą w przypadku zakładania spółek, pisania odwołań od decyzji izby skarbowej czy sądu. Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej kancelarii KORF Doradztwo Podatkowe Wrocław na stronie internetowej www.korf.pl, gdzie znajdą Państwo dokładne dane teleadresowe oraz godziny przyjęć naszego biura - KORF doradztwo podatkowe Wrocław.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • G. Matlok - usługi prawne »

  To jest strona Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej, Grzegorza Matloka. Rolę asesora pełni Paweł Duda. Klienci z Rudy Śląskiej mogą skorzystać z pełnej obsługi z obszaru przeprowadzenia egzekucji komorniczej. Kancelaria czynna jest w poniedziałki w godzinach: 7:30-17:00 i od wtorku do piątku w godzinach: 7:30-15:30. Komornik przyjmuje strony w poniedziałku od 14:00-17:00 oraz czwartki w godzinach od 8:00-10:00. Komornik pełni nadzór nad przeprowadzaniem aukcji. Realizuje też orzeczenia sądowe w sprawach, dotyczących roszczeń i ich zabezpieczenia. Realizuje pouczenia z tytułów wykonawczych oraz egzekucyjnych, wydawanych na podstawie postanowień, wynikających z odrębnych przepisów. Tworzy również protokoły przed rozpoczęciem postępowania sądowego oraz doręcza zawiadomienia, obwieszczenia oraz pisma sądowe. Pełna informacja na stronie.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stow. Księgowych - księgowość »

  Zachęcamy do zainteresowania się propozycją edukacyjną przedstawioną przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Bydgoszczy. Zajmujemy się przede wszystkim organizacją przeróżnych szkoleń dla księgowych i osób związanych zawodowo lub chcących się zajmować rachunkowością. Oferujemy najwyższą postać kształcenia naszych kursantów przez doświadczonych wykładowców. Obecnie zapraszamy między innymi na kursy prowadzenia ksiąg rachunkowych, także na potrzeby usługowe, kurs pod wiele mówiącym tytułem kadry oraz płace, przygotowujący do pracy na odpowiednim stanowisku w firmie. Można również zrealizować u nas kursy wszystkich stopni certyfikacji zawodu - od księgowego po dyplomowanego księgowego. Wszystkie niezbędne informacje uzyskacie Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podatkowa.krakow.pl »

  Kancelaria podatkowa w Krakowie prowadzona przez mgr Marka Kłosowskiego. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu w branży świadczy usługi profesjonalnie. W swojej ofercie posiada m.in doradztwo podatkowe, pomoc w zakładaniu i rejestracji firm, obsługę działalności gospodarczej oraz wiele innych usług. Zapraszam do zapoznania się z oferta jak i cennikiem świadczonych usług.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog prawny »

  Strona w której znajdziesz darmowe porady prawne z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy oraz prawa karnego. Nasz blog jest tworzony przez prawników dzięki czemu masz pełną gwarancję, że porady prawne tu zamieszczone są oparte na wiedzy i doświadczeniu ludzi którzy go tworzą. Zapraszamy do korzystania z naszego bloga.

  Data dodania: 28 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urząd Skarbowy. Vademecum podatnika. »

  Strona UrzadSkarbowy24.pl to witryna na której znajdują się informację dotyczące wszystkich oddziałów Urzędu Skarbowego w całej Polsce. Każda placówka ma dokładnie opisany zakres terytorialny, który pod nią podlega, godziny urzędowania oraz adres z dokładną mapą dojazdu.

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Zapewniamy profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych, doradztwo i kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz płac i kadr. Działamy na terenie Warszawy i okolic.Obsługujemy podmioty gospodarcze, zarówno polskie jak i zagraniczne. Zapraszamy do współpracy oraz na naszą stronę internetową www.tnrachunki.pl

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla młodych Gdańsk - Trójmiasto »

  Przeczytaj sprawdzone informacje na temat nowego programu wspierania kupna mieszkania dla młodych przez rząd. Sprawdź jakie warunki trzeba spełnić by być zakwalifikowanym do tego programu, zobacz też czego nie wolno robić oraz jakie kwestie formalne decydują o wzięciu udziału w tym programie. Program Mieszkanie dla młodych jest niewątpliwie nowoczesnym motywatorem i prorodzinną polityką prowadzoną przez rządzących. Sprawdź i dowiedz się więcej na temat tego programu. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 07 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ETAX Kancelaria Finansowo - Księgowa »

  Biuro rachunkowe Katowice - usługi księgowe - księgowość.
  Kancelaria Finansowo-Księgowa ETAX to nowoczesne biuro rachunkowe oferujące kompleksową i przyjazną obsługę księgową. Świadczymy usługi księgowe oraz prowadzenie kadr i płac dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działalności.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne Szczecin »

  Biuro Doradztwa Prawnego zajmuje się udzielaniem telefonicznych porad prawnych w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa pracy, prawa cywilnego lub prawa karnego. Pomocy prawnej udzielają doświadczeni prawnicy, którzy swoją wiedzę zdobywali podczas praktyki w licznych kancelariach oraz biurach pomocy prawnej. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mag Tax »

  Jesteśmy firmą, która zajmuje się działaniami związanymi z doradztwem finansowym. Specjalizujemy się w usługach związanych z odzyskiwaniem nadpłaconego podatku z zagranicy dla osób fizycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie działając na ryku już od 1999 roku. Zapewniamy klientom szybkie odzyskanie zwrotów z podatków. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Olsztyn »

  Strona internetowa należąca do Olsztyńskiej firmy remontowej. Dzięki tej stronie masz możliwość skontaktować się z nią i przeprowadzić w swoim mieszkaniu takie zmiany, jak ono jeszcze nigdy nie widziało. Wejdź i sprawdź sam.

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • ABC Polityki - Nowe informacje ze świata polityki i gospodarki »

  ABC Polityki - informacje o gospodarce, polityce, podatkach, a także ciekawostki z sejmu i senatu. Można tu znaleźć także biografie parlamentarzystów takich jak np. Leszek Miller, Aleksander Kwaśniewski, Mariusz Błaszczak, Grzegorz Bierecki i wielu innych.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Walex - zwrot podatku z Holandii »

  Przedsiębiorstwo Walex pomaga w odzyskaniu podatku z zagranicy. Na swojej stronie umieszcza wszelkie niezbędne dokumenty i formularze, które należy wypełnić. Ponadto oferuje usługi dla wszystkich, którzy pracowali za granicą i chcą odzyskać nadpłacony podatek. W tym firma prowadzi klienta przez cały gąszcz formalności prosząc tylko o niezbędne czynności z jego strony. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Walex pomaga już w swojej kategorii dla państw Europejskich jak: zwrot podatku z Holandii, Anglii oraz Niemiec. Walex nie pobiera żadnych opłat wstępnych, wynagrodzenie pobiera tylko po sukcesie.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • „Bońkowski Consulting” - pozyskiwanie dotacji na rozwój firmy »

  Prezentujemy Państwu firmę Bońkowski Consulting, która profesjonalnie zapewnia Państwu pomoc w uzyskaniu dotacji finansowych. Nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie, ponieważ dla nas liczy się Państwa satysfakcja i zadowolenie. Pomożemy uzyskać dotacje z Urzędu Pracy, dotacje unijne, dotacje dla Obszarów Wiejskich oraz dotacje dla Organizacji Pozarządowych. Realizujemy również Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej. Nasze działania koncentrują się również wokół tworzenia fachowych biznesplanów i strategii rozwoju. Zapewniamy międzynarodowy consulting i studia wykonywalności. Wszystkie nasze usługi mają na celu zdobycie dodatkowych finansów przez Państwa firmę, opracowanie profesjonalnych planów rozwoju, a także ich wdrożenie w życie. Oferujemy miłą obsługę, doradztwo doświadczonych specjalistów i atrakcyjne ceny usług. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na bonkowski-consulting.pl.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe PRO TAX w Krakowie »

  Przy rozpoczynaniu działalności jak i w przypadku istniejących firm wybór firmy zapewniającej obsługę księgową jest jedną z ważniejszych decyzji. Dlatego też Biuro Rachunkowe PRO TAX w Krakowie skupia się w swojej działalności na oferowaniu profesjonalnych usług księgowych w atrakcyjnych cenach dla firm z Krakowa i okolic. Jesteśmy solidną firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie księgowości i rachunkowości. Wyróżnia nas fachowość i kompetencja oraz możliwość pełnego dopasowania naszych usług do potrzeb klientów. Do każdego naszego klienta niezależnie czy prowadzi małą czy dużą firmę podchodzimy indywidualnie.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa Łódź »

  Oferta biura rachunkowego skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców z Łodzi oraz województwa łódzkiego.Pełen zakres świadczonych usług rachunkowych:karta podatkowa,księga przychodów i rozchodów,pełna księgowość,prowadzenie księgowości na zasadzie ryczałtu oraz doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej.Wieloletnie doświadczenie,profesjonalizm.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Strona internetowa biura rachunkowego z Poznania.
  Signata to przyjazne i tanie biuro księgowe działające w Poznaniu. Księgowość prowadzona w firmie Signata to usługa stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalne podejście, przystępne ceny i wygodę.

  Oferta biura rachunkowego kierowana jest do przedsiębiorstw i osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

  Klienci biura rachunkowego Signata rozliczani są w ramach:
  - Ksiąg Handlowych
  - Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
  - Ryczałtu Ewidencjonowanego

  Firma Signata w swojej pracy wykorzystuje profesjonalne narzędzia finansowe i księgowe.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław TOFEL »

  Biuro Rachunkowe TOFEL to firma, która powstała z myślą o wszystkich małych i średnich przedsiębiorcach działających na terenie Wrocławia oraz na terenie województwa dolnośląskiego.

  Dlaczego powinieneś zdecydować się właśnie na nas? Ponieważ:

  - działamy na podstawie Certyfikatu Księgowego wydanego przez Ministra Finansów numer 43496/2010, uprawniającego nas do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  - posiadamy jako księgowi 10 letnie doświadczenie, prowadząc KPIR dla osób fizycznych oraz pełne księgi dla spółek z o.o., spółek cywilnych, spółek komandytowych i spółek akcyjnych z branż usługowych, produkcyjnych, handlowych .
  - czynności wykonywane przez Biuro Rachunkowe Tofel są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (posiadamy polisę OC)
  - usługi prowadzimy w oparciu o programy komputerowe zgodne z polskim wymogami prawnymi
  - zawsze służymy radą i pomocą, aby zapewnić naszym klientom spokój o przyszłość finansową firmy. Naszym celem jest rzetelna i profesjonalna obsługa klientów i indywidualne podejście do każdego z nich.
  - pomagamy również tym firmom, które mają zaległości w zakresie rejestracji księgowej, "wyprowadzamy" firmy na prostą, wyjaśniamy wszelkie sprawy z urzędami.
  - mamy przystępne ceny usług, ustalane również drogą indywidualnych negocjacji.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwota wolna od podatku 2013 »

  Każdy przedsiębiorca powinien znać podstawy księgowości i prawa podatkowego. Znajomość zasad rozliczania kwoty wolnej od podatku nie wymaga wielkiego zachodu - w naszym serwisie wszystko zostało opisane krok po kroku. Ta wiedza będzie przydatna dla każdego.

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: