Podkategoria: Podatki - strona 7 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Beata Rzepa »

  Szukasz Pomocy Prawnej? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
  Nadrzędny cel Kancelarii to zapewnienie każdemu z naszych Klientów profesjonalnej i rzetelnej obsługi prawnej, która w sposób należyty zabezpieczy jego interesy.
  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców.
  Pracujemy w oparciu o jednostkowe zlecenia, jak i na podstawie umów o stałą obsługę prawną.
  Przedmiotem działalności Kancelarii jest prowadzenie spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego.
  Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, regulaminów, pism procesowych i innych dokumentów, reprezentujemy Klientów przed sądami i organami administracji państwowej.
  Wszystkich Klientów, którzy chcą uzyskać pomoc prawną bez konieczności osobistej wizyty w Kancelarii zapraszamy do skorzystania z pomocy prawnej świadczonej przez nas w formie online. KOSZT POMOCY PRAWNEJ ONLINE JUŻ OD 45 zł!

  Data dodania: 13 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Katarzyna Koniarczyk »

  14-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości osób fizycznych, spółek osobowych i kapitałowych- zarówno usługowych, handlowych, jak i produkcyjnych.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego biura rachunkowego. Obsługuję podmioty z nie tylko z Warszawy i okolic, ale również z całej Polski.Oferuję profesjonalną współpracę i niewygórowane ceny.Legitymuję się licencją Ministra Finansów numer 19635/00, a wykonywana przeze mnie działalność objęta jest obowiązkowym ubezpieczeniem OC w zakresie wykonywania czynności usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz czynności doradztwa podatkowego.Mimo że działalność w zakresie usług księgowych mam zarejestrowaną już od 10 lat, prowadzę niewielkie biuro rachunkowe,stawiając na jakość, a nie na ilość. Tym samym każdemu Klientowi zapewniam jednoosobową obsługę.Jestem również autorką i konsultantką wielu publikacji z zakresu rachunkowości i podatków, a wiedzę swoją wciąż uaktualniam.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku VAT z zagranicy »

  Noble Tax odzyskuje podatek Vat, który został zapłacony przez polskie przedsiębiorstwa na terenie UE. Zwrot podatku Vat najczęściej dotyczy: zakupu paliwa, opłat autostradowych, opłat parkingowych oraz innych kosztów poniesionych w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. Vat zwracany jest na podstawie faktur oraz paragonów.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIT-37 »

  Prawo podatkowe, jakie obowiązuje w Polsce, nakłada na wszystkich obywateli nie tylko obowiązek odprowadzania podatku dochodowego PIT, ale także corocznego składania zeznań podatkowych. W przypadku dochodu (lub straty) osób fizycznych takim zeznaniem jest wypełnienie deklaracji PIT-37 i jej złożenie w terminie w odpowiednim Urzędzie Skarbowym. Wielu dorosłych Polaków wciąż ma jednak problem z prawidłowych uzupełnieniem deklaracji oraz dotrzymaniem wymaganych terminów nakładanych przez Ministerstwo Finansów. Jak więc poradzić sobie z tym podatkowym problemem i jak prawidłowo wypełnić formularz PIT-37? Odpowiedzi na te pytania można znaleźć w poradniku na stronie internetowej 37-pit.pl

  Data dodania: 06 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Księgowość dla małych i średnich firm, kompleksowe usługi Warszawa. Biuro rachunkowe certyfikat Ministerstwa Finansów. Usługi podatkowe, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Efektywna i kompleksowa obsługa firmy. Biuro rachunkowe dla osób fizycznych, spółek cywilnych, osobowych, partnerskich, handlowych. Nowoczesna księgowość, profesjonalne doradztwo, pełna obsługa w zakresie rachunkowości. Kompleksowa obsługa małej firmy.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bytom usługi księgowe bytom »

  Na terenie województwa śląskiego świadczy usługi biuro rachunkowe Finmar. Zapoczątkowaliśmy swoją działalność w 1996 roku. W ramach naszej aktywności specjalizujemy się wprowadzeniu kompletnej rachunkowości oraz księgowości Kontrahentów indywidualnych i innych podmiotów gospodarczych. W biurze służymy także pomocą w szczególności w zakładaniu i prowadzeniu spółek. Wszystkie informacje przekazane nam przez Kontrahentów są traktowane jako poufne zarówno w trakcie współpracy jak również po jej zakończeniu. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 15:00. Cały zakres przeprowadzanych przez nas usług znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Dzierżoniów, Świdnica, Bielawa »

  Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Dzierżoniowa, Świdnicy czy Bielawy. Jesteśmy certyfikowanym biurem, co oznacza, że doskonale znamy się na swojej pracy. Działalność prowadzimy od wielu lat, dzięki czemu możemy pochwalić się dużą rzeszą zadowolonych Klientów. Z naszej strony zawsze możecie Państwo liczyć na fachowe doradztwo i wybranie najbardziej optymalnych rozwiązań. Nasze biuro rachunkowe docenia ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie podejmiemy z Państwem współpracę.

  Siedziba naszej formy mieści się w Dzierżoniowie, jednak zapraszamy do współpracy również mieszkańców takich miast jak Świdnica, Bielawa czy Pieszyce. Bliskość tych miast sprawia, że możecie Państwo bez jakichkolwiek przeszkód korzystać z usług księgowych naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 22 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego KKPG »

  Krakowska Kancelaria Prawa Gospodarczego założona przez Radcę Prawnego Pawła Dońca zajmuje się profesjonalnymi usługami prawniczymi dla przedsiębiorców i szeroko rozumianego biznesu.
  Kancelaria zajmuje się takimi kwestiami jak:

  Windykacja i procesy sądowe
  - pozwy sądowe
  - apelacje
  - odpowiedzi na pozwy sądowe
  - nakazy zapłaty

  KKPG zajmuje się również prowadzeniem szkoleń w zakresie prawa gospodarczego.
  Obsługa firm
  - rejestracja spółek
  - zmiany w KRS
  - przekształcenia spółek
  - prawo pracy
  - umowy z kontrahentami
  Nieruchomości
  - umowy przedwstępne
  - umowy z deweloperem
  - umowy kupna/sprzedaży mieszkania
  - umowy kupna/sprzedaży nieruchomości
  Sieci handlowe
  - umowy z sieciami handlowymi
  - prawnicze wsparcie negocjacji handlowych
  - opłaty półkowe

  Data dodania: 23 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe "BR S.C." »

  Jesteśmy księgowymi z długoletnia praktyką, zdobytą zarówno w biurach rachunkowych jak i w spółkach prawa handlowego. Doświadczenie i wiedzę uzyskałyśmy poznając pracę w księgowości przechodząc różne jej szczeble od pomocy księgowego do stanowiska głównego księgowego, w różnych branżach.

  Naszym celem jest wspieranie naszych Klientów w prowadzeniu i rozwijaniu interesów zapewniając kompleksową opiekę księgowo-finansową i kadrowo-płacową tak, aby poświęcając minimalną ilość czasu sprawom finansowo–księgowym i kadrowo-płacowym byli jednocześnie usatysfakcjonowani z otrzymywanych informacji oraz oferowanych przez nas usług.

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spólek LTD. Firma w Anglii. »

  Financial Republic to biuro księgowe z siedzibą w Londynie. Prowadzimy usługi w zakresie przeniesienia działalności gospodarczej z Polski do UK, założenia spółki LTD lub rejestracji firmy w UK, otwierania oddziałów firmy polskiej w Anglii. Samo zarejestrowanie firmy na terenie Wielkiej Brytanii upoważnia właścicieli do otwarcia oddziału np. w Polsce, będącym jednocześnie samodzielnym podmiotem gospodarczym. Rejestracja może być wykonana przez internet, z terenu Polski bez osobistej wizyty w UK.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Szczecin - EPA Omnia »

  Epa Omnia Sp. z o.o. to firma z wieloletnimi tradycjami. Od 25 lat (wcześniej jako Epa Sp. z o. o.) zajmujemy się obsługą księgową, informatyczną oraz logistyczną przedsiębiorstw. Oferujemy szeroki zakres usług księgowych, prowadzenie pełnej księgowości oraz obsługę kadrowo płacową. Dodatkowo oferujemy szeroki zakres usług informatycznych. Jesteśmy producentem oprogramowania do elektronicznego obiegu faktur, elektronicznego obiegu dokumentów, elektronicznej archiwizacji umów. Jako partner firmy Comarch dostarczamy również najwyższej jakości aplikacje klasy ERP. Od niedawna rozpoczęliśmy również wdrożenia aplikacji przeznaczonych do obsługi gabinetów medycznych, przychodni lekarskich oraz szpitali. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Legalis Łódź - księgowość i rachunkowość »

  Biuro rachunkowe Legalis oferuje pełny zakres usług rachunkowych, księgowych, doradztwa podatkowego, kadrowo-personalnych, dla firm małych jak i dużych. Sprawdź nasza ofertę! Zaufaj nam a zaoszczędzisz czas. Biuro rachunkowe na każdą kieszeń - u nas najlepiej i najtaniej w Łodzi. Sprawdź sam nasza ofertę!

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe Poznań »

  Kancelaria podatkowa 4TAX Group - kompleksowe usługi podatkowe dla podmiotów mające problemy z US oraz organami administracyjnym. 4 Tax Group specjalizuje się w doradztwie podatkowym, a także reprezentowaniu klientów w postępowaniu podatkowym. Bywamy przy kontroli podatkowej, a nasi doradcy podatkowy bardzo dobrze spełniają swoją funkcję w takich sytuacjach. Nasze biuro znajduje się w Poznaniu i Warszawie. Analizujemy każdy przypadek osobno, doradztwo dedykowane i indywidualne. Szeroki zakres w przeprowadzaniu audytów podatkowych.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Flexible Finance Bydgoszcz »

  Biuro rachunkowe Flexible Finance z Bydgoszczy zaprasza do współpracy na płaszczyźnie księgowo-podatkowej. W wachlarzu naszych usług znajdą Państwo wszystkie zagadnienia dotyczące sporządzania dokumentacji PODATKOWO-KSIĘGOWEJ, KADROWEJ, STATYSTYCZNEJ, PFRON, SOD, INTRASTAT, itd. Naturalnie służymy doradztwem w tematyce zarządzania i organizacji w firmie, zasobów ludzkich, prawa, analizy projektu, a nawet analizy strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

  Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientów!
  Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem z bogatym doświadczeniem zawodowym. Stawiamy sobie za cel sprostaniu oczekiwaniom naszych klientów, borykających się z biurokratyczną zawiłością organów podatkowych.

  Szanujemy twój czas - to my odbierzemy dokumenty!
  Posiadamy certyfikat Ministerstwa Finansów, ubezpieczenie OC, należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Używamy oprogramowania Comarch Optima.
  Zapraszamy na naszą stronę www.ffinance.com.pl

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Idruknij.pl - darmowy generator przelewu »

  Wypełniaj druk przelewu on-line ! Załóż konto na którym będziesz mógł zapisywać swoje przelewy oraz dodawać kontrahentów.
  W ofercie niedługo będzie możliwość druków do ZUS i US. Bądź zawsze on-line ze swoimi płatnościami!

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Eurodata »

  Eurodata jest warszawskim biurem rachunkowym, które wyznacza nowe trendy w obsłudze lokalnych przedsiębiorców. Dla firm, które podejmą współpracę w zakresie e-księgowości mamy aż 6 miesięcy gratis. Oferta biura rachunkowego Eurodata to również nowe i atrakcyjne warunki przekazywania dokumentów. Nie trzeba już osobiście dowozić faktury do biura - Eurodata odbiera dokumenty w siedzibie Państwa firmy!
  Skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie, by poznać szczegółowe warunki współpracy.

  Data dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Amicus. Biuro. Ociepka E. pełna obsługa księgowa wrocław »

  Firma AMICUS to wysokiej klasy biuro księgowo - rachunkowe, które prowadzi swoją działalność w Częstochowie. Właścicielką biura jest pani mgr Edyta Ociepka. Decydując się na skorzystanie z usług firmy AMICUS zyskują Państwo gwarancję, że wszystkie transakcje w Waszej firmie zostaną porządnie zaksięgowane i rozliczone. AMICUS proponuje przedsiębiorcom usługi ryczałtowe, prowadzenie ksiąg handlowych oraz obsługę kadrowo - płacową, łącznie z wypełnianiem deklaracji ZUS wszystkich pracowników danej firmy. Niezwykle okazały jest również zakres usług jednorazowych. Po dokładne informacje dotyczące propozycji firmy zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Księgowe Anna Dochniak »

  Świadczymy usługi rachunkowo - kadrowo - księgowe wraz z doradztwem podatkowym. Pozytywne nastawienie i zrozumienie potrzeb klienta to jedna z rzeczy, które wyróżnia nasze biuro. Indywidualne podejście do spraw oraz wysoka elastyczność w ich rozwiązywaniu to kolejny atut naszej firmy.W naszej firmie klienci na bieżąco kontrolują informacje o stanie spraw oraz o sytuacjach kiedy należy podjąć decyzję w ważnych sprawach. Każdy ma jednak opcję i możliwości wyboru zakresu działań. Bardzo elastyczne ramy działań to wyjście naprzeciw klientom, którzy mogą całkowicie powierzyć wszystkie działania kancelarii i zająć się zupełnie innymi rzeczami.Nasza kancelaria to przede wszystkim miejsce gdzie każdy klient czuje się wyjątkowy. Każdy jest traktowany sprawiedliwie. Nie ma priorytetów w obsłudze, wszyscy traktowani są jak specjalni klienci. Każda procedura, ścieżka załatwiania spraw czy zasada obliczania honorarium stosowana jest tak samo, zgodnie z obowiązującymi zasadami.Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego planu współpracy na płaszczyźnie kadrowo – księgowej.

  Data dodania: 20 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO - FINANSOWE MERITUM ZABRZE biuro rachunkowe tarnowskie góry »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu zespół ekspertów, osób wykształconych, przeszkolonych, doświadczonych, zajmujących się okazałą gamą usług księgowych i rachunkowych oraz finansowych. To Biuro Rachunkowo Finansowe Meritum z Zabrza, jakie jest aktywne na rynku śląskim od 2010 roku. Działalność tej firmy to szeroko rozumiana obsługa kadrowo - płacowa, księgowa czy też finansowa. Meritum obsługuje wiele firm, mających różne formy organizacyjno - prawne. Powołane wyżej podmioty firma Meritum odciąża od obowiązku prowadzenia wielu spraw księgowych, chociażby ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów czy też spraw personalnych: kadrowych i płacowych. Pełna oferta firmy Meritum mieści się na stronie:

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • BILANS SP. Z O.O. biuro rachunkowe wodzisław śląski »

  Firma BILANS Sp. z o.o. od 1994 r. zajmuje się działaniami z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwem gospodarczym i podejmuje się optymalizacji polityki mniejszych lub większych przedsiębiorstw. Audyt przeprowadzany jest za sprawą biegłych rewidentów, ich asystentów i aplikantów a jego weryfikacji dokonują doradcy podatkowi. mają możliwość nam Państwo zlecić także obsługę zagadnień związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem kadry, organizację szkoleń BHP oraz kierowanie ksiąg rachunkowych, bieżącą obsługę skarbową, wdrożenie i konsolidację systemów informatycznych. Więcej informacji o zakresie usług wykonywanych w BILANS Sp. z o.o. dostępnych jest na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: