Podkategoria: Podatki - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Katalog firm - Białystok »

  Wiele firm poszukuje skutecznej formy promocji. Jedną z nich może być umieszczenie własnej wizytówki w serwisie skupiającym przedsiębiorstwa z najróżniejszych dziedzin gospodarki.

  Podlasie.net to regionalny katalog firm, który gromadzi informacje dotyczące przedsiębiorstw działających na terenie województwa podlaskiego. Warto zauważyć, że w katalogu znaleźć można nie tylko firmy z Białegostoku, Suwałk i Łomży, ale także wielu innych, nawet najmniejszych miejscowości.

  Katalog firm Podlasie.net nie tylko promuje lokalne firmy w Internecie, ale także pozwala na wygodny i szybkie wyszukanie wykonawcy zlecanych usług lub odnalezienie odpowiedniego wspólnika do współpracy.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wywiad Gospodarczy »

  Nowoczesne formy wywiadu i kontrwywiadu gospodarczego są realizowane tylko dla dużych kontrahentów ze względu na ich skuteczność. Przy pomocy zamieszczonej wizytówki opisujemy jedną ze starszych i nie mniej skutecznych metod - praca podczas targów.Jest to narzędzie, które może być wykorzystywane przez każde przedsiębiorstwo niezależnie od jego wielkości czy zasobności portfela.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Milanówek »

  Czy chcesz skorzystać z pomocy prawników z bogatym doświadczeniem? Zapraszamy serdecznie do poznania kompletnej oferty zespołu adwokackiego JS – Adwokat. Profesjonalizm w każdej dziedzinie prawa, szczególnie jeżeli chodzi o prawo podatkowe. Zadowolenie niezliczonej ilości klientów oraz oczywiście najlepsze ceny. Polecamy serdecznie

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe BETALINE »

  Nasze Biuro Rachunkowe z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju zajmuje się prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw.

  W zakres świadczonych przez nas usług księgowych wchodzą m.in.:
  - prowadzenie księgowości (księgi handlowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa),
  - prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  - rozliczenia z ZUS,
  - sporządzanie rozliczeń rocznych (PIT),
  - sprawozdania do GUS,
  - rozliczanie opłat środowiskowych.

  Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie naszej działalności.

  Świadczymy także usługi w zakresie serwisu sprzętu komputerowego, tworzenia stron WWW.

  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Pozostając w zgodzie z panującym w naszym kraju prawem, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności każda osoba, zajmująca się prowadzeniem działalności gospodarczej jest zobowiązana do prowadzenia dokładnej ewidencji wszystkich operacji majątkowych. Tego rodzaju praktyki zmuszają przedsiębiorcę do znajomości obecnie obowiązujących uregulowań prawnych, a to wszak zajmuje co niemiara czasu. Przedsiębiorca, który prowadzi swoją działalność nie ma możliwości aby poświęcać własny czas na studiowanie zmian w panującym prawie, lecz musi się zajmować własną działalnością gospodarczą. dużo lepiej będzie ten czas wykorzystać na praktyczne prowadzenie działalności. Z powyższych względów dużo racjonalniejsze z punktu widzenia aktywności przedsiębiorcy będzie zatrudnienie profesjonalistów w dziedzinie księgowości. Najlepiej jest zatem, aby każdy właściciel firmy znalazł biuro rachunkowe, które zajmie się wszystkimi formalnościami, które wynikają z aktualnego prawa w ramach prowadzenia własnej firmy. Za sprawą powierzenia mu obowiązków prowadzenia i rozliczania wszystkich operacji finansowych przedsiębiorca zyskuje nie tylko przejrzystość finansową, lecz również możliwość skorzystania z specjalistycznej porady. Na dodatek właściwie każde biuro księgowe bez kłopotu będzie w stanie przygotować każdemu właścicielowi firmy dokumenty dla pracowników, deklaracje na potrzeby podatku oraz dodatkowo raporty finansowe.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Białystok »

  Biuro rachunkowe świadczące pełen zakres usług księgowych.Oferta dotyczy takich usług jak : prowadzenie ksiąg rachunkowych,kadr i płac,ewidencjonowania ryczałtu,książki przychodów i rozchodów czy karty podatkowej.Oferta głównie skierowana do przedsiębiorców z Białegostoku i okolic.Oferta obejmuje także prowadzenie pełnej księgowości.Oprócz tego klienci mogą skorzystać z usługi doradztwa podatkowego.

  Data dodania: 09 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Samozatrudnienie - prosty sposób na optymalizację podatkową »

  Przyjęło się, że Samozatrudnionym nazywa się przedsiębiorcę prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą. Wiele osób postrzega jednak samozatrudnienie przez pryzmat stosunku pracy, tj. wykonywania tych samych zadań, co w ramach stosunku pracy, w ramach umowy o współpracy podpisanej pomiędzy byłym pracodawcom, a byłym pracownikiem obecnie prowadzącym działalność gospodarczą.

  O wszelkich prawnopodatkowych aspektach samozatrudnienia można dowiedzieć się na prowadzonym przez nas blogu pod nazwą Samozatrudnienie.net

  Współautorami bloga są księgowi z biura rachunkowego BUK Tercet. Biuro zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę, komfortową współpracę oraz oszczędność czasu

  Data dodania: 11 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rajakowska.pl »

  Jeżeli potrzebują Państwo pewnego, wypróbowanego i popartego doświadczeniem biura rachunkowego, w takim przypadku bardzo dobrze Państwo trafili. Biuro Rachunkowo-Podatkowe działa w Piasecznie od ponad dwudziestu lat, zatrudnia wykwalifikowaną kadrę. Każdy Klient ma swojego protektora, jedną personę, do której zawsze może się zwrócić po pomoc. Instytucję na rynku wyróżnia płacone ubezpieczenie, dogodne stawki, a także możliwość skorzystania z usług prawnych i mediatorskich. Zapraszamy Interesantów do aktywnej współpracy i do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.rajakowska.pl.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • COMPO SYSTEM SP. Z O.O. ŁÓDŹ kadry płace łódź »

  Łódzkie biuro rachunkowe COMPO SYSTEM Sp. z o.o. podejmuje się kooperacji z drobnymibądź średnimi przedsiębiorstwami w zakresie pełnej obsługi kadr oraz płac, ewidencji skarbowej w księdze przychodów oraz rozchodów, tworzenia sprawozdań finansowych oraz zeznań rocznych oraz deklaracji informacji i skarbowych. Jednostka proponuje też dozór nad kartami wynagrodzeń i zasiłków pracowników bądź tworzenie przelewów rozliczeń z ZUS. Na żądanie Klienta COMPO SYSTEM stosuje także ciągły nadzór podatkowy nad przedsiębiorstwem oraz przeprowadza analizy podatkowe nadchodzących przedsięwzięć. Więcej szczegółów dostępnych na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 20 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • RT TAX - zwrot podatku z za granicy »

  Firma RT Tax założona w 2000 roku jest jednym z liderów na świecie pośród firm zajmujących się zwrotem podatku z zagranicy. W ciągu 13-letniej działalności wyspecjalizowaliśmy się w rozliczeniach nadpłat podatku dochodowego z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, Holandii, Niemiec, USA oraz Kanady.
  ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY
  Oferujemy zwrot podatku z UK, Irlandii, Holandii, Niemiec, Norwegii, USA, Kanady oraz Australii i Nowej Zelandii.

  • brak ukrytych kosztów
  • wysoki standard i najwyższa jakość świadczonych usług
  • konkurencyjne ceny
  • Średni zwrot podatku 2230 PLN

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Http://ksiegowebiuro.pl »

  Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia strony internetowej katowickiego oddziału Biura Rachunkowego 12-tka. Jest to już trzecia placówka naszego biura księgowego w województwie śląskim. Oddział ten zlokalizowany jest w Katowicach Podlesiu, aby móc zapewnić profesjonalne usługi księgowe firmom - i tym większym i tym mniejszym - z terenu Katowic, Mikołowa, Tychów i okolic! Na naszej stronie znajdą Państwo podstawowe informacje o biurze rachunkowym, ofertę usług księgowych oraz cennik i dane kontaktowe, a także aktualne promocje! UWAGA - ZAWSZE AKTUALNA PROMOCJA NA PEŁNĄ KSIĘGOWOŚĆ - ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe KaTax Warszawa »

  Nasi specjaliści od księgowości oferują całkowitą obsługę swoich klientów. Nikt już nie będzie narzekał na formalności i sprawy urzędnicze. Nasze usługi księgowe są niezastąpione i kompleksowe. Nasza oferta jest tak szeroka, że znajdą w niej pomoc i kliencie indywidualni i całe firmy. Nasze biuro rachunkowe chętnie wykonuje wszystkie zlecenia. Można nawiązać z nami współpracę jednorazową albo długoterminową. Nasze biuro księgowe słynie z rzetelności i precyzji. Profesjonalizm to główna cecha naszych pracowników, którzy proponują kompleksową i bliską obsługę rachunkową mieszkańcom Warszawy.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Nowy Sącz »

  Anix biuro rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu księgowości małych i średnich firm. Zakres usług naszej firmy obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego, prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów dla celów podatku od towarów i usług oraz wiele innych. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze rzetelnie prowadzimy nasze usługi. Zapewniamy także osobom fizycznym pełne doradztwo podatkowe związane z rozliczaniem CIT, PCC, VAT-7, VAT-7 UE, podatku od nieruchomości i sporządzania innych deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Obsługa księgowa firm. Pełen profesjonalizm, rzetelność i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy. W ofercie posiadamy m.in.: pełną księgowość, KPiR, ryczałt, kadry i płace i inne. Korzystamy z pomocy radców prawnych z renomowanej kancelarii w rozwiązywaniu zawiłych i skomplikowanych spraw.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Bill-1 to biuro rachunkowe z Bydgoszczy zajmujące się świadczeniem kompleksowych usług rachunkowych oraz księgowych. W ich ofercie mogą Państwo znaleźć między innymi prowadzenie ksiąg rachunkowych, tworzenie sprawozdań finansowych czy obsługę kadr. Z pełną ofertą biura mogą Państwo zapoznać się na oficjalnej witrynie firmy Bill-1.

  Data dodania: 07 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Joanna Antoniewicz - Chełm lubelskie »

  Usługi księgowo-podatkowe, kadrowe oraz doradztwo finansowe w Chełmie. Prezentacja firmy, pełna oferta, ceny usług, a także przydatne informacje i dokumenty. Kontakt. Lubisz wypełniać sterty druków oraz tracić czas w kolejkach różnych urzędów? A może kochasz ryzyko i księgowość powierzysz osobie bez doświadczenia. Nie trać czasu! Nie ryzykuj! Zostań moim klientem, poczuj się bezpiecznie i zajmij rozwojem własnej firmy.

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Gdańsk »

  Założyłeś nową firmę i nie wiesz komu powierzyć swoją księgowość? Biuro Rachunkowe Akcept jest właśnie dla Ciebie! Biuro Rachunkowe w Gdańsku zaoferuje Ci korzystne rabaty dla nowych klientów. Nie zwlekaj i przekonaj się sam jak wiele korzyści przyniesie Tobie nasze Biuro Rachunkowe Gdańsk!

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Plus Wioletta Wojciech biuro rachunkowe katowice »

  Biuro Rachunkowo-Księgowe PLUS zostało otwarte z uwagą o narastającym zapotrzebowaniu na usługi księgowe niewielkich podmiotów gospodarczych. Każda nawet najmniejsza firma, która generuje faktury kosztowe i przychodowe podlega obsłudze księgowej, a w naszym biurze mogę spodziewać się Państwo na kompleksową obsługę w aspekcie prowadzonej działalności. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowe, oraz biznesmenów na tzw. ryczałcie. Jeśli wyszukują Państwo sprawdzonych i rzetelnych księgowych, to nasze biuro zadowoli Państwa oczekiwania w zakresie obsługi rachunkowo-księgowej. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z propozycją.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Łódź »

  Prowadzimy usługi księgowe, tanio i profesjonalnie.
  Biuro istnieje już od kilkunastu lat. Posiada licencję Ministerstwa Finansów. Dodatkowo biuro objęte jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Prowadzimy profesjonalne usługi księgowe w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczania ryczałtu. Zapewniamy również obsługę kadrowo-płacową. Dla osób fizycznych rozliczenia PIT.

  Data dodania: 22 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2013 program »

  Nasz serwis internetowy zapewnia możliwość skorzystania ze sprawdzonego, ułatwiającego rozliczenie podatku PIT programu. Oferujemy niezawodny program, który można pobrać za pośrednictwem naszego portalu internetowego. Program można zainstalować na komputerach posiadających systemy operacyjne Windows 2000, XP, Vista lub 7 oraz Adobe Reader w wersji co najmniej 8.1.4. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem!

  Data dodania: 02 01 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: