Podkategoria: Podatki - strona 9 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Podatki Podkategoria: Podatki

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • TaxCare24.pl Biuro Rachunkowe Doradca - Rzeszów woj. podkarpackie »

  Usługi księgowe, podatkowe i doradcze. Oferujemy dla przedsiębiorców prowadzenie księgowości, rachunkowości, obsługę kadr, płac i ZUS. Kompleksowo pomagamy uruchomić nową działalność gospodarczą. Swoim Klientom umożliwiamy dostęp do danych księgowych on-line przez Internet.

  Data dodania: 06 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ROSZKOWSKA-GALANT DOROTA usługi księgowe szczecin »

  Obsługa kadrowa, księgowa, płacowa i ZUS - to wszystko oferuje Biuro Rachunkowe Roszkowska - Galant z siedzibą w Szczecinie. Do współpracy zachęcamy klentów indywidualnych prowadzących własną działalność i przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. proponujemy doradztwo w obszarze prawa podatkowego, zakładania własnej firmy czy też obsługi fundacji. W skład naszych usług wchodzi m.in. reprezentowanie zleceniodawców przed urzędem skarbowym i ZUS, wykonywanie list płac pracowników oraz dokumentów związanych z ich zatrudnieniem i zwalnianiem. Więcej danych połączonych z działalnością naszego biura rachunkowego znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • KPSR Księgowość dla firm »

  Firma KPSR jest firmą outsourcingową która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze finansowo-księgowej, podatkowej oraz raportowaniu finansowym. Naszymi odbiorcami są spółki prawne jak i spółki osobowe oraz przedsiębiorstwa osób fizycznych z terenu Trójmiasta i okolic.Uzupełnieniem działalności firmy KPSR są usługi z zakresu kadr i płac, monitoring zobowiązań oraz zarządzanie płatnościami Spółek.Naszym celem jest obniżanie kosztów firm i wspieranie zarządzania dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i informatycznych w obszarze księgowości i finansów.Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów o numerze 1923/2003.Jesteśmy ubezpieczeni w PZU S.A. z tytułu obowiązkowego ubezpieczenia z zakresu prowadzonej działalności gospodarczej oraz posiadamy dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na kwotę 500 tysięcy złotych co daje gwarancję zaufania i rzetelności do naszej firmy.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Bhp dąbrowa górnicza »

  Korzystając z usług biura rachunkowego Aditio otrzymują Państwo idealnie dopasowany do potrzeb Państwa firmy pakiet usług, co znacznie zmniejsza koszty utrzymania firmy. Już w najtańszym pakiecie mogą Państwo liczyć na szkolenia BHP, przygotowanie oceny ryzyka zawodowego, pomoc w uzyskaniu finansowania czy pomoc w obniżaniu kosztów telekomunikacyjnych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszych pakietach, firmie oraz referencje od naszych klientów.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tomaszewska Joanna usługi rachunkowe wrocław »

  Zapraszamy do skorzystania z usług doświadczonego biura rachunkowego Joanna Tomaszewska, które ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Biuro posiada znaczące doświadczenie w dostarczaniu obsługi kadrowo-płacowej oraz księgowej. Oferuje prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, ksiąg podatkowych oraz sporządzanie deklaracji do urzędów skarbowych (VAT, CIT, PIT). Skorzystać z usług biura mogą zarówno osoby fizyczne, jak i firmy, spółki osobowe i inne rodzaje podmiotów. Dla każdego z klientów został zachowany właściwy poziom bezpieczeństwa oraz tajności informacji. Zalety biura to wysoka jakość usług i atrakcyjne ceny. Szczegóły propozycji są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 15 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gamatax z wieloletnim doświadczeniem »

  Masz problemy z księgowością? Twoje obecne biuro rachunkowe nie spełnia oczekiwań, a może jest zbyt drogie? Czas na zmianę biura rachunkowego. Dobre biuro rachunkowe powinno cechować się przede wszystkim chęcią pomocy i doradztwa. Umiejętne wykorzystanie wiedzy z zakresu księgowości może korzystnie wpłynąć na zasoby finansowe firmy oraz zaoszczędzić wielu niepotrzebnych nerwów jak również strat finansowych związanych np. z karami Urzędu Skarbowego. Biuro rachunkowe Gamatax mieszczące się w Warszawie w dzielnicy Bemowo, wie jak zadbać o twoje zaplecze księgowe. Nie masz czasu na księgowość? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, dbamy o czas naszych Klientów – odbierzemy dokumenty bezpośrednio z firmy. Biuro księgowe Gamatax oferuje pełen zakres usług związany z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, rozliczenia pracowników pod względem kadrowo – płacowym, kontrola finansowa przez doświadczonego Dyrektora finansowego, usługi zewnętrznego handlowca, jako pomoc w świadczeniu usług administracyjno-handlowych oraz tłumaczenie tekstów z języka angielskiego, francuskiego i włoskiego, doradztwo podatkowe w zakresie prawa podatkowego. Biuro rachunkowe z wieloletnim doświadczeniem oraz szeroką gamą usług zaprasza do podjęcia współpracy. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • ABVIK Biuro Rachunkowe s.c. - innowacyjne biuro rachunkowe »

  ABVIK Biuro Rachunkowe s.c. powstało w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania polskich inwestorów na rynkach skandynawskich oraz w Niemczech a także przybywających do Polski inwestorów zagranicznych.
  Oferujemy kompleksowe usługi w dziedzinie księgowości, podatków, kadr i płac oraz doradztwa gospodarczego. Profesjonalna obsługa firm wysyłających pracowników do Norwegii, Danii, Szwecji, Niemiec. Zwrot podatku VAT z krajów Unii Europejskiej.

  Data dodania: 20 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Cameron »

  Biuro rachunkowe CAMERON Jolanta Grobarek działa nieprzerwanie od 2003 roku i posiada certyfikat Ministra Finansów nr 3248/2003 uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych.
  Powołując do życia nasze biuro rachunkowe za cel obraliśmy sobie dostarczanie wszystkim klientom kompleksowych usług na najwyższym poziomie. Pragniemy służyć Wam naszą wiedzą, doświadczeniem oraz profesjonalizmem, dzięki którym zyskacie bezpieczeństwo i stabilność księgowo-rachunkową.
  Podnosimy regularnie swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach branżowych, co pozwala nam nie tylko poznać aktualne trendy, lecz również aktualną interpretację prawa podatkowego.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Bilans Marta Jabłońska »

  Biuro Rachunkowe „Bilans” z Zielonej Góry oferuje usługi z zakresu księgowości i rachunkowości dla przedsiębiorstw. Prowadzimy księgi rachunkowe, zajmując się m. in. zaplanowaniem reguł polityki rachunkowości, sporządzaniem rocznych zeznań podatkowych, kontrolowaniem należności i zobowiązań. W zakres naszej działalności wchodzi ponadto prowadzenie dodatkowych ksiąg przychodów i rozchodów i ewidencja ryczałtu. Świadczymy też usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej, w tym prowadzenie kartotek pracowników, prowadzenie ewidencji urlopów, sporządzanie oświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu dla pracowników. Kompletna oferta naszego biura zamieszczona jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria podatkowa »

  Kancelaria podatkowo-księgowa w Warszawie oferuje kompleksowe doradztwo księgowe oraz wsparcie w zakresie rozliczeń księgowych oraz kadrowo – płacowych. Nasze usługi proponujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym każdego rodzaju – począwszy od małych firm, przez instytucje i fundacje, aż po duże korporacje. Zapewniamy rzetelną pomoc w każdej sprawie, rozsądne stawki, a także profesjonalną obsługę w dogodnych godzinach.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krajowe Centrum Oddłużania - Abolicja ZUS, Oddłużanie, Antywindykacja »

  Krajowe Centrum Oddłużania świadczy takie usługi jak:
  - Abolicja ZUS i umorzenie zaległości wobec ZUS i Urzędu Skarbowego,
  - Oddłużanie,
  - antywindykacja,
  - obniżamy raty kredytów
  - czyścimy rejestry BIK i BIG

  Dla naszych klientów umorzyliśmy już ponad milion złotych.
  Sprawdź już dziś ile Ty możesz zyskać!

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe TEMA A. i B. Jankowscy s.c. »

  Usługi biura rachunkowego: Prowadzenie rachunkowości, Rozliczenia z US, ZUS, kadry i sprawy płacowe, Doradztwo podatkowe, Roczne zeznania podatkowe, Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej, księgowość.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria ludzi pomysłowych »

  Strona prezentuje jak pomysłowi w świadczeniu tradycyjnych usług potrafią być nowocześni księgowi.
  W niebanalny sposób prezentuje ofertę kancelarii świadczącej usługi w zakresie doradztwa, obsługi księgowej i kadrowo-płacowej oraz misji specjalnych.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 »

  E-rozliczeniepit.pl to serwis informacyjny dla wszystkich podatników. W serwisie rozwiewamy wszystkie wątpliwości na temat podatków i odpowiadamy na wszystkie pytania. Dodatkowo oferujemy narzędzia, które pozwolą rozliczyć łatwo i szybko podatek.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Warszawa »

  Celem jakie stawia przed sobą Księgowość Warszawa - Asder Consulting biuro rachunkowo prawne jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa podatkowo – prawnego, tym samym zapewnienia możliwości skupienia się wyłącznie na prowadzeniu działalności bez jakichkolwiek przeszkód formalno prawnych stawianych przez urzędy, banki, czy nieuczciwych kontrahentów. Pomożemy założyć i poprowadzić rachunkowo - prawnie każdą formę działalności w Polsce. Śledzimy najnowsze zmiany w prawie podatkowym i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami na naszej stronie internetowej.

  Ponadto Księgowość Warszawa - Asder Consulting bierze czynny udział w tworzeniu czołowego bloga o prawie podatkowym dotyczącego stricte instytucji Samozatrudnienie. Wypowiadamy się na nim o ważnych kwestiach dotyczących prawno podatkowych aspektów prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce pod kątem jednoosobowych działalności gospodarczej

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgowa buk »

  Biuro Usług Księgowych Tercet powstało w 2007 roku. Zajmuje się kompleksową obsługą finansowo – księgową przedsiębiorców. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować naszym Klientom profesjonalną obsługę, komfortową współpracę oraz oszczędność czasu.

  Nasze usługi rachunkowe przeznaczone są dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Bez względu na branżę i pozycję na rynku. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, a także spółki cywilne, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
  Zajmujemy się również prowadzeniem księgowości dla fundacji i stowarzyszeń. Wśród naszych klientów są firmy produkcyjne, usługowe i handlowe (łącznie z handlem zagranicznym).
  Dzięki wieloletniej praktyce i znajomości branży jesteśmy w stanie dostosować nasze usługi niemal do każdego klienta.

  Napisz do nas i sprawdź ile czasu można zaoszczędzić korzystając z wiedzy innych. Dołącz do grupy Naszych Klientów i zobacz z jaką łatwością zajmiemy się Twoimi sprawami.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SPES »

  Biuro Rachunkowe działa w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów. Oferta biura:
  • Roczne rozliczenia podatkowe osób fizycznych
  • Zwrot VAT za materiały budowlane
  • Przygotowanie wniosków przy ubieganiu się o dotacje z Urzędu Pracy
  • Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej
  • Udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych
  • Przygotowywania wniosków kredytowych dla banków
  • Przygotowania dokumentów niezbędnych do umów leasingowych
  • Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych, spółek z o.o.
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, książki przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów
  • Reprezentowania Klienta przed organami kontroli zewnętrznych
  • Tworzenia analiz finansowo-księgowych
  • Sporządzane sprawozdań finansowych
  • Raportowanie wyników finansowych
  • Dokonywanie rozliczeń w zakresie podatku CIT, PIT, VAT
  • Doradztwo w zakresie prawa pracy
  • Prowadzenie akt osobowych, dokumentacji zasiłkowej
  • Sporządzanie list płac
  • Kompletowanie dokumentów potwierdzających ubezpieczenie osób przebywających i pracujących na terenie UE (ZUS, NFZ)
  • Przygotowanie wniosków o A1

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 program »

  Chcesz łatwo wypełnić PIT 2014? W takim przypadku zapraszamy już teraz do pobrania naszego programu, z którym zajmie to kilka minut! Pozwala on na wypełnienie różnych formularzy PIT: PIT 39, PIT 38, PIT 37, PIT 36L, PIT 36, PIT 28B, PIT 28A, PIT 28. Dzięki niemu będzie można także wybrać organizację, której przekaże się 1% podatku. Wszystko to całkowicie za darmo! Pobierz już teraz aplikację i zainstaluj ją na swoim komputerze. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Składki zus »

  Serwis ABC Firma skierowany jest w stronę osób prowadzących działalność gospodarczą oraz wszystkich, którzy dopiero planują założyć własną firmę bądź zarejestrować spółkę. Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy materiały, z których wyłania się wyczerpująca wiedza na temat formalności związanych z założeniem firmy i rejestracją spółek (spółki akcyjne, cywilne, z ograniczoną odpowiedzialnością). Piszemy, w jaki sposób wybrać rodzaj działalności (PKD), zarejestrować działalność w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. W naszym serwisie znajdą Państwo również informacje na temat aktualnych stawek ZUS, kwestii związanych z zatrudnieniem pracowników oraz podatkami (wybór formy opodatkowania, prowadzenie księgowości itp.).

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nowy projekt dla biznesu prawo i wiedza - elitarna wiedza dla elitarnych przedsiebiorcow »

  Nowy projekt dla biznesu prawo i wiedza.Poznaj sekret kreatywnej księgowości. Elitarna wiedza dla elitarnych przedsiębiorców zdobądź tę wiedze dla siebie .Optymalizacja podatkowa, mniejsze oplaty w twojej firmie, znajdź oszczędności w finansach twojej firmy,wykorzystaj przyjazne przepisy

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: