Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe Częstochowa Euro-Pit s.c. - Częstochowa »

  Biuro Rachunkowe s.c. Częstochowa, ul. Jasnogórska 48. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ryczałt, zus, księgi handlowe, płace. Posiadamy licencje MF, Oferujemy zwrot podatku za pracę za granicą z krajów: Wielka Brytania, Irlandia, Belgia, Niemcy, USA, Norwegia, Holandia

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów Wielkopolski »

  Biuro Rachunkowe Iwona Suś oferuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Auditor »

  Biuro rachunkowe: rachunkowość, księgowość . Internetowe Biuro rachunkowe Auditor. Biuro rachunkowe Bydgoszcz AUDITOR F&M SC F.M. Rok założenia Firmy 1993 rok . Firma głównie działa na terenie województwa kujawsko-pomorskiego . Internetowe biura rachunkowe Bydgoszcz. Nasza witryna ma za zadanie wspierać płatnika w nienagannym, a także sumiennym regulowaniu podatków względem fiskusa. Chcemy służyć naszą wiedzą, praktyką i znajomością zawodu. Nowoczesne instrumenty takie jak sieć www, strumieniowe transmitery danych, mail to niezbędne narzędzia współczesnych finansistów. Nasza placówka podatkowa jest w stanie prowadzić twoje sprawozdania finansowe bez względu na to gdzie jesteś. Jesteśmy biurem rachunkowym sukcesu, wprowadzamy w życie nowoczesne zdobycze nauki, a także wykorzystujemy profesjonalną popularyzację serwisów Internetowych dzięki specjalistycznym przyrządom pozycjonującym typu: Blog: firmy .

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe T&T Jasło »

  Biuro T&T to młoda firma stawiająca na innowacyjne rozwiązania oparte o doświadczeniach nabytych w księgowości różnorodnych firm i instytucji oraz obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę firm prowadzących pełną księgowość, będących na ryczałcie lub książce przychodów i rozchodów. Wybierając współpracę z T&T zyskują Państwo przede wszystkim czas i pieniądze. Klientom udzielamy fachowych porad w zakresie prawno-finansowym

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tania księgowość i doradztwo finansowe - Kraków »

  Każda osoba szukająca firmy świadczącej usługi z zakresu księgowości powinna zainteresować się naszą ofertą. Jak można zobaczyć w naszym cenniku, ceny nie są wygórowane, a usługi znajdują się na bardzo wysokim poziomie. Poza usługami z zakresu księgowości doradzamy w wielu zróżnicowanych kwestiach. Do tych kwestii zaliczyć można chociażby tworzenie regulaminów pracy, sporządzanie listy płac, pomoc w zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej czy też spółki. Czasami kwestie te wymagają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasza działalność skupia się na terenie Krakowa lub okolic.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • K.D.P.K. D. Kubińska - usługi kadrowo-płacowe »

  Pani Danuta Kubińska prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowo-Księgowego w Bydgoszczy. Kancelaria dysponuje licencją wydaną przez Ministra Finansów oraz ochronę ubezpieczeniową PZU S.A. Świadczy ona usługi księgowo-podatkowe oraz obsługę kadr i płac. Realizowane są one na rzecz przeróżnych podmiotów gospodarczych: jednoosobowych przedsiębiorstw i większych spółek prawa handlowego. Jeśli chodzi o usługi rachunkowe - Kancelaria zajmuje się prowadzeniem i przechowywaniem księgowości, rozliczaniem podatku dochodowego, wyprowadzaniem zaległości księgowych, sporządzaniem rocznego sprawozdania finansowego i innymi usługami, np. szkoleniem personelu odpowiedzialnego za przygotowywanie i weryfikowanie dokumentów księgowych. Biuro to prowadzi również m.in. ewidencję wynagrodzeń, przesyła dokumenty rozliczeniowe do ZUS oraz inne. Szerzej na stronie.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  W Twojej firmie naprawdę w tej chwili nie ma czasu na to, aby zajmować się sprawami papierkowymi, które wydają się mniej ważne, aż do czasu kiedy zawita Urząd Skarbowy? W takim razie miej ten problem z głowy i zatrudnij do pracy nad tymi kwestiami prawdziwych specjalistów z kancelarii podatkowej Kieras, którzy w pełni będą umieli zająć się właściwym prowadzeniem Twoich dokumentów taki sposób, aby nikt nie mógł się do nich przyczepić.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy online »

  mKsiegowa.pl to system internetowy przeznaczony do przewodzenia rachunkowości spółek, konsorcjów i instytucji.

  Do kierowania ksiąg rachunkowych oprawione są podmioty gospodarcze, które w roku poprzednim osiągnęły dochód z działalności przekraczający 1.200.000 EURO. Niepodrzędnie od wielkości profitu księgi handlowe muszą wieść osobowe spółki kapitałowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) oraz organizacje NGO (fundacje i konsorcja).

  W ramach naszej oferty zapraszamy do współpracy struktury, którzy prowadzą rachunkowość we prywatnym obrębie. Nasi konsultanci techniczni pomogą poprawnie skonfigurować program, w zależności od specyfiki działania.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kod Rabatowy tax-pol »

  Jeśli szukasz kodu rabatowego tax-pol to na naszej stronie go znajdziesz. Co więcej dzięki niemu otrzymasz 10% zniżki na usługę zwrotu podatku. Taki kod i taka promocja tylko dzięki naszemu specjalnemu kodowi.

  Data dodania: 06 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE KPIR50.PL »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziło nowoczesny system prowadzenia księgowości. Jest to tzw. księgowość hybrydowa. To połączenie księgowości online oraz tradycyjnego biura rachunkowego. Kontakt z Klientem odbywa się online za pomocą poczty elektronicznej. Po stronie biura rachunkowego wszystkie operacje księgowe są wykonywane przez licencjonowanego księgowego. Po zaksięgowaniu wszystkich dokumentów wysyłamy w imieniu Klienta deklaracje do ZUS i US a Klient otrzymuje od nas księgi, ewidencje, raporty w postaci PDF. Klient oszczędza czas i pieniądze. Za pełną usługę do 20 dokumentów zapłacisz tylko 50zł. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »