Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 82 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Banki komercyjne »

  Portal gromadzący dane firm z branży finanse i bankowość takich jak oddziały banków spółdzielczych i komercyjnych, firm ubezpieczeniowych, kantorów czy doradców podatkowych. Portal ten to nieocenione źródło danych w sytuacji gdy chcemy odnaleźć placówkę banku aby otworzyć lokatę czy wziąć pożyczkę, firmę ubezpieczeniową aby ubezpieczyć auto, nieruchomość czy swoje zdrowie i życie. Pośrednicy kredytowi i ubezpieczeniowi i inne osoby zajmujące się finansami mogą za darmo umieścić swoją ofertę w naszym katalogu.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Rudiger Finance sp. z o.o. »

  Rudiger Finance sp. z o.o., to Biuro Rachunkowe działające na terenie Warszawy i okolicznych miast (Sochaczew, Błonie, Łomianki, Pruszków, Piaseczno, Konstancin).

  Księgowość oraz kadry i płace to branża w której jesteśmy specjalistami. Zespół księgowych Rudiger Finance sp. z o.o. to doświadczeniu i odpowiedzialni specjaliści, posiadający wykształcenie oraz kwalifikacje zawodowe.

  Jako firma księgowa gwarantujemy Państwu profesjonalne usługi, zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami. Usługi księgowe uzupełnia wsparcie przy wprowadzaniu zmian / rejestracja spółki z o.o.

  Nasi klienci, otrzymują od nas informacje o stanie finansów swoich firm. Dzięki temu mogą podejmować właściwe decyzje biznesowe, oparte na rzetelnych wynikach księgowych. Informacje te przekazywane są w formie arkusza kalkulacyjnego i przedstawiają (koszty, przychody, wynik finansowy). Takie dane pozwalają badać np rentowność firmy, wzrost nakładów w stosunku do wzrostu przychodów (np o ile wzrosły przychody po zwiększeniu zatrudnienia lub kampanii marketingowej)

  Ważnym elementem jest odbieranie w Państwa firmie dokumentów księgowych. Oszczędzicie Państwo czas, który można poświęcić na rozwój firmy.

  Nasze Biuro księgowe zaprasza do swojej siedziby, Warszawa ul. Relaksowa 33/ 130 oraz na naszą stronę internetową.

  Przygotujemy dla Państwa specjalną ofertę dostosowana do wymagań i oczekiwań w zakresie księgowości.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe mokotów »

  W dzisiejszych czasach jednym z najbardziej ważnych elementów w prowadzeniu działalności jest księgowość i rachunkowość. To dzięki niej nasza firma może dobrze zarządzać pieniędzmi oraz wypłatami klientów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w rachunkowości to chętnie ci pomożemy. Odezwij się, a twoje problemy znikną.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro rachunkowe Grakon prowadzi księgowa z długoletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w doradztwie podatkowym i obsłudze księgowej. Usługi rachunkowe świadczone są z należytą starannością i z zachowaniem najwyższych standardów obsługi klientów. Pani Grażyna Konieczna posiadauprawnienia do prowadzenia biura rachunkowego oraz CERTYFIKAT KSIĘGOWY Nr 36535/2010. Jej biuro jest ubezpieczone w zakresie OC na kwotę 15000 Euro. Zakres usług biura:obsługa księgowa w pełnym zakresie niezależnie od formy opodatkowaniaobsługa kadrowo-płacowa i ZUSprzygotowanie wniosków rejestracyjnych do:Urzędu Skarbowego,Zakładu Ubezpieczeń Społecznych,Głównego Urzędu Statystycznego,Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnychreprezentowanie Państwa w urzędach

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Extor.pl Biuro rachunkowe Warszawa »

  Prowadzisz własną działalność gospodarczą i szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie obsługi księgowej? Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Extor, świadczącym usługi outsourcingowe najwyższej jakości. Nasza kadra składa się z 80 specjalistów posługujących się 5 językami obcymi, dlatego z łatwością obsługujemy nie tylko firmy krajowe, ale także przedstawicielstwa międzynarodowych korporacji oraz przedsiębiorstwa z kapitałem zagranicznym. Nasza szeroka oferta obejmuje m. in. doradztwo podatkowe, raportowanie zarządcze, nadzór kadr i płac, a także controlling budżetu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszych usługach za pośrednictwem strony internetowej Extor.pl.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe »

  Biuro rachunkowe poprowadzi Twoją księgowość, kadry i płace.
  Na życzenie będzie reprezentować Twoją Firmę przed Urzędami.
  Bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych.
  Nasze ceny nie są wygórowane, gwarantujemy rzetelną obsługę i indywidualne podejście do klienta. Możliwy odbiór dokumentów.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość internetowa »

  Mtax to aplikacja internetowa umożliwiająca kompleksową obsługę firmy. Aplikacja dostępna za pośrednictwem przeglądarki internetowej umożliwia:

  - intuicyjne prowadzenie księgowości (księgi handlowe lub prosta księgowość KPiR) na podstawie swobodnie definiowanych schematów księgowania
  - obsługa biur rachunkowych (obsługa wielu klientów z jednego konta)
  - obsługę magazynu oraz fakturowania (każdy dokument może być automatycznie zaksięgowany)
  - obsługę kadr i płac (deklaracje podatkowe, eksport danych do płatnika)
  - obsługę floty samochodowej (przypominanie o przeglądach, terminach ubezpieczeń, itp)
  - obsługę majątku trwałego

  Aplikacja adresowana jest praktycznie dla każdej firmy, począwszy od tej prowadzącej prostą jednoosobową działalność gospodarczą, a skończywszy na firmie zajmującej się produkcja i prowadzącej pełną sprawozdawczość finansową.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mitaxx.pl »

  Mitaxx jest biurem rachunkowym z Wrocławia. Główne atuty firmy to długa obecność na rynku oraz wysokie kwalifikacje pracowników. Na stronie www firmy mieści się zakładka z usługami, cennik oraz dane do kontaktu.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Lublin podatki-abm.pl »

  Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku realizowania zarówno usług księgowych a także usług doradztwa podatkowego. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom realizowanie poszczególnych usług w sposób w pełni dopasowany do oczekiwań naszych klientów. Gwarantujemy naszym klientom wykonanie poszczególnych usług rzetelnie oraz terminowo. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »