Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 88 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ZUS toruń »

  Biuro Rachunkowe ASTOR w Toruniu oferuje profesjonalną księgowość a także prowadzenie spraw płac i związanych z ubezpieczeniami społecznymi ZUS. Prace te wykonujemy na specjalistycznym oprogramowaniu, bądź na prośbę klienta na jego oprogramowaniu i w miejscu jego firmy. Oferujemy pomoc dla nowych przedsiębiorców zamierzających założyć działalność gospodarczą. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 30 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna ipsa lex, Bagatela 11/6, Warszawa, Tel.022-2266000 »

  Obsługa prawna i podatkowa. Sprawy sądowe. Działalność gospodarcza, spółki, KRS. Nieruchomości, sprawy budowlane, planowanie przestrzenne. Podatki. Internet i prawo. Prawo w Internecie. Prawa autorskie i pokrewne. Zamówienia publiczne. Długi, upadłość, postępowanie upadłościowe, egzekucyjne. Zakładanie spółek i działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe przy Kancelarii Prawnej (obsługa księgowa).

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Sumator sp. z o.o. »

  Naszą podstawową działalnością jest prowadzenie pełnego zakresu usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wychodzimy z założenia, że każdy powinien robić to co najlepiej potrafi. Wyznajemy zasadę, zgodnie z którą my zajmiemy się księgowością, a w tym czasie Państwo będą mieli czas na rozwijanie swojego biznesu. Przygotujemy dla Państwa dostosowaną do potrzeb ofertę, skomponowaną z: usług księgowych ( wszystkie formy działalności ); usług kadrowo-płacowych; usług dla Cudzoziemców; innych usług biurowych. Biuro Rachunkowe SUMATOR Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi księgowe dla małych i średnich podmiotów gospodarczych o dowolnym profilu działalności. Wśród naszych Klientów są firmy handlowe, produkcyjne, budowlane, szkoły, fundacje i stowarzyszenia. Świadczymy usługi dla firm polskich i zagranicznych. Posiadamy Licencję Ministra Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem ubezpieczenie OC. Zatrudniamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki którym świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie i dostosowane do potrzeb naszych Klientów. Nasza elastyczność i wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam na przygotowanie dla Państwa oferty, dostosowanej do profilu działalności firmy, wymagań i oczekiwań.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Profesjonalne biuro rachunkowe zaprasza do korzystania ze swoich usług! Zajmujemy się między innymi pomocą i doradztwem przy wyborze księgowania, rejestracją firmy, konsultacjami przy dokumentacjach, uzyskiwaniem odpisów. Nasza oferta to także oczywiście prowadzenie ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowych. Kompletujemy i prowadzimy akta osobowe pracowników, listy płac, deklaracje do US, ZUS. Reprezentujemy firmę w kontaktach z urzędami. Do współpracy zapraszamy małe i średnie przedsiębiorstwa!

  Data dodania: 07 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Oferujemy usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obsługę kadrowo płacową. Nasza kadra jest certyfikowana przez Ministerstwo Finansów co daje klientom gwarancję najwyższej jakości obsługi.
  Ponadto oferujemy usługi doradztwa podatkowego dla podmiotów o dowolnym profilu działalności. Naszych klientów reprezentujemy przed urzędami na podstawie udzielonego pełnomocnictwa.
  Odbieramy dokumenty od naszych klientów - co pozwala zaoszczędzić wiele czasu!

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE M.PLUTA biuro księgowe »

  Biuro podatkowe z Łodzi obsługuje małe, średnie oraz duże firmy. Biuro kieruje Mirosława Pluta. Lokalizacja kancelarii podatkowej to budynek spółdzielni mieszkaniowej Batory. Propozycja usług księgowych obejmuje: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów oraz prowadzenie ewidencji przychodów - ryczałtu, ewidencji VAT. Ponadto są to również rozliczenia ZUS i VAT od towarów budowlanych. Potwierdzeniem naszych umiejętności jest świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów. Nasze biuro rachunkowe czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 16:00. Zgłaszamy klientów o możliwości wyboru dogodnych terminów spotkań, jest to możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Zapytania do księgowej prosimy kierować telefonicznie albo elektronicznie. Nasze biuro ma certyfikat, jaki jest wydawany przez Centrum Informacji Księgowej. wiadomości o usługach biura podano na stronie.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe KOALA Jelenia Góra »

  Biuro Rachunkowe KOALA świadczy szeroki zakres usług księgowo-finansowych dla podmiotów z Jeleniej Góry i okolic. Obsługujemy między innymi jednoosobowe działalności gospodarcze, firmy zatrudniające pracowników i spółki.

  Gwarantujemy poufność. Wystawiamy faktury VAT. Podpisujemy umowę na prowadzenie czynności księgowych.

  Pracujemy wyłącznie na legalnym oprogramowaniu, zgodnym z wymogami Ministerstwa Finansów i ustawy o rachunkowości.

  Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 27 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Union »

  Centrum Finansowo-Szkoleniowe Union Sp. z o.o. powstało w roku 2003. Od samego początku istnienia naszej firmy kładliśmy ogromny nacisk na potrzebach klientów. To właśnie dlatego na rynku usług księgowych i szkoleniowych działamy zdecydowanie, dostosowując usługi i ofertę pod indywidualne wymagania. Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący obsługę księgową przedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej takich jak stowarzyszenia, fundacje czy spółdzielnie socjalne, a także zamknięte szkolenia z prowadzenia ksiąg rachunkowych, działalności gospodarczej,sporządzania biznes planów i rozliczanie finansowe projektów unijnych. Dokonujemy wszelkich starań by oferta naszych usług była coraz bardziej korzystna i interesująca. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i umiejętności zachowując przy tym bardzo atrakcyjną ofertę cenową. Niewątpliwym atutem naszego biura jest lokalizacja w ścisłym centrum Katowic. Zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 03 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz »

  Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz świadczy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów tj. ryczałt, rejestrów VAT oraz sporządzania dokumentacji rozliczeniowej z ZUS. Osobom, które planują otwarcie nowej działalności pomagam w sporządzeniu dokumentacji rejestrowej CEIDG oraz doborze odpowiedniej formy opodatkowania zgodnie z planowanymi przychodami i kosztami.

  Rolnikom którzy rezygnują ze zwolnienia z VAT sporządzam wszelką dokumentację wobec Urzędu Skarbowego oraz deklarację związaną z Funduszem promocji owoców i warzyw, tak aby praca „papierkowa” rolnika ograniczała się do zbierania faktur zakupowych i wystawiania faktur sprzedaży.

  Ponadto zajmuję się rozliczeniem najmu prywatnego, o którym wielu podatników zapomina, a o których pamięta Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Adam Nigborowicz »

  Doradca podatkowy Adam Nigborowicz mający swoją siedzibę w Krakowie od wielu lat oferuje kompleksowe usługi finansowo-księgowe dla osób prowadzących działalność gospodarczą, spółek cywilnych oraz podmiotów prawa handlowego. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności przez klienta wspólną domeną oferowanych usług jest wysoka jakość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Oferujemy m.in.: profesjonalne doradztwo podatkowe, prowadzenie księgowości, reprezentowanie Państwa podczas czynności kontrolnych i inne.

  Data dodania: 01 04 2016 · szczegóły wpisu »