Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 83 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe Finance Solution »

  Proponowana przez nasze biuro oferta obejmuje pełną obsługę księgowo-kadrową oraz finansową przedsiębiorstw. Adresowana jest zarówno do spółek (kapitałowych, osobowych), jak i osób fizycznych.

  Celem naszej działalności jest zapewnienie klientom profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Długoletnie doświadczenie zawodowe, podnoszenie kwalifikacji, oraz śledzenie na bieżąco zmieniających się przepisów podatkowych i rachunkowych pozwala nam rzetelnie wywiązywać się z powierzonych zadań.

  Finance Solutions reprezentuje klientów w sprawach urzędowych. W razie kontroli bierzemy w niej czynny udział, a także prowadzimy nadzór nad jej przebiegiem, wszystko bez konieczności udziału klienta w oparciu o udzielone pełnomocnictwa. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 31 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Słupsk »

  Witryna słupskiego biura rachunkowego zajmującego się kompleksową obsługą księgowo - kadrową firm. W ofercie szeroki zakres usług.

  Długoletnie doświadczenie na rynku poparte certyfikatami Ministra Finansów zapewnia bezpieczeństwo współpracy.

  Obsługujemy różne rodzaje firm i rozliczeń. Na stronie znajdą Państwo wykaz wszystkich usług oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 23 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Warszawskie biuro to kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości i księgowości, dzięki takim usługom będziesz mógł swobodnie prowadzić swoją firmę nie martwiąc się o wszelkie problemy związane z opłatami czy też podatkami. Zajmujemy się profesjonalnym, kompleksowym i indywidualnym prowadzeniem klienta. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę www w celu zapoznania się z całościową ofertą. Polecamy skorzystać z naszego formularza kontaktowego już dziś.

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Najbardziej zależy nam na Twojej satysfakcji, a oprócz tego:
  • Masz przed czasem wszelkie informacje na temat podatków i składek i innych koniecznych zobowiązań.

  •Rzetelnie prowadzimy wszelkie rozliczenia: ◦ podatkową książkę przychodów i rozchodów,
  ◦ księgi handlowe,
  ◦ ryczałty,
  ◦ karty podatkowe.


  • Rozliczamy dla Ciebie podatki PIT, CIT, VAT i akcyzę.

  •Rozliczamy Cię z ZUS-em, PFRON-em, GUS-em i Urzędem Marszałkowskim.

  • Rozliczamy Ci zwrot niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym (VZM-1).

  • Rozliczamy PITy związane z pracą za granicami kraju.

  • Pomagamy przygotować i rozliczyć dotację unijną lub z urzędu pracy.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe +PLUS w Chodzieży »

  Zapraszamy do zapoznania się z oferta Biura Rachunkowego PLUS w Chodzieży. Nasza oferta to prowadzenie księgowości dla firm oraz przedsiębiorstw. Rozliczamy za Ciebie prowadzenie działalności od ryczałtu, przez księgę p przychodów i rozchodów, po pełną księgowość. Rozliczmy za Ciebie VAT oraz podatek dochodowy roczny PIT lub CIT. Biuro Rachunkowe posiada specjalną komórkę odpowiedzialną za rozliczanie kadrowo-płacowe oraz przesyłkę elektroniczną dokumentów dla ZUS.
  Posiadamy stosowne zezwolenie na prowadzenie działalności rachunkowej.
  Przedsiębiorców oraz mieszkańców Chodzieży i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot VAT za materiały budowlane »

  Budujesz, remontujesz? Czy wiesz że możesz odzyskać pieniądze z budowy lub remontu? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej koniecznie odwiedź Naszą stronę www. aby poznać więcej szczegółów na stronie znajdziesz m.in. aktualne limity zwrotów, wykaz materiałów budowlanych podlegających odliczeniu oraz dowiesz kto i na jakich zasadach może skorzystać z tej ulgi budowlanej. Nie przejmuj się jeśli stwierdzisz że wypełnienie wniosku VZM-1 przekracza Twoje możliwości - jesteśmy po to aby Ci pomóc. Wystarczy że wyślesz do nas skany lub kserokopie faktur VAT dotyczących zakupu materiałów budowlanych a my wykonamy za Ciebie całą pracę. Zweryfikujemy Twoje faktury i wypełnimy na ich podstawie wniosek VZM-1. Otrzymasz go od nas gotowego, wystarczy złożyć podpis i oddać do urzędu skarbowego. Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mail. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE SZCZECIN sporządzanie deklaracji ZUS »

  W Szczecinie znajdą Państwo Biuro Księgowo-Podatkowe Jacka Kalickiego, które oferuje kompleksowe usługi księgowe dla małych firm. Profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów oraz rozchodów, ewidencji środków trwałych i wyposażenia, rejestrów VAT. Księgowy przygotuje także wymagane deklaracje podatkowe, ZUS, sprawozdania finansowe i statystyczne i dostarcza je do stosownych urzędów. Zajmuje się również rozliczeniami podatkowym, a również przygotowuje wnioski o zwrot podatku VAT. Ponadto proponuje współpracę w ramach obsługi kadr i płac. Współpraca z biurem jest gwarancją bezpiecznych oraz solidnych usług, w pełni dostosowanych do specyfiki obsługiwanej firmy. Więcej szczegółowych wiadomości zostało opublikowane na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atroks usługi księgowe marki »

  Przewidujesz założenie własnej firmy, zapoznaj się z ofertą Atroks sp. z o.o. z Warszawy. Podstawowy profil aktywności to świadczenie kompletnego obszaru usług rachunkowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych. Ponadto oferujemy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego i pozostałych kredytów bankowych zarówno przez osoby fizyczne, jak i prowadzące działalność gospodarczą. Pomagamy przy zakładaniu firmy, zajmujemy się rejestracją podmiotu i wybieramy najlepszą formę prowadzenia księgowości, dopasowaną do rodzaju prowadzonej działalności oraz potrzeb. Świadczymy również usługi informatyczne połączone z zakupem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania. Zachęcamy do kooperacji. Więcej wiadomości na stronie internetowej:

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Twojeksiegi.pl - księgowość online »

  TwojeKsięgi.pl powstały w celu ułatwienia współpracy na lini biuro rachunkowe – przedsiębiorca. Teraz nie ma znaczenia gdzie prowadzisz swój biznes. Usługa księgowości online pozwala nam na księgowanie Twoich dokumentów zdalnie, wystarczy że raz w miesiącu prześlesz je na adres naszej siedziby. Istniejemy od 15 lat na rynku, posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz jesteśmy cenieni za wysokie standardy za pomocą których próbujemy niezmiennie zadowalać naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 07 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWE KPIR50.PL »

  Jesteśmy biurem rachunkowym, które wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziło nowoczesny system prowadzenia księgowości. Jest to tzw. księgowość hybrydowa. To połączenie księgowości online oraz tradycyjnego biura rachunkowego. Kontakt z Klientem odbywa się online za pomocą poczty elektronicznej. Po stronie biura rachunkowego wszystkie operacje księgowe są wykonywane przez licencjonowanego księgowego. Po zaksięgowaniu wszystkich dokumentów wysyłamy w imieniu Klienta deklaracje do ZUS i US a Klient otrzymuje od nas księgi, ewidencje, raporty w postaci PDF. Klient oszczędza czas i pieniądze. Za pełną usługę do 20 dokumentów zapłacisz tylko 50zł. Zapraszamy już dziś!

  Data dodania: 09 11 2016 · szczegóły wpisu »