Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi księgowe Warszawa »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego, które w sposób profesjonalny i odpowiedzialny będzie dla Ciebie świadczyć usługi rachunkowe to dobrze trafiłeś. Możesz bez obaw powierzyć nam swoją firmę. Jako biuro rachunkowe w sposób profesjonalny, z udziałem kompetentnych i doświadczonych specjalistów z z zakresu finansów, zarządzania, podatków i rachunkowości świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo - płacowe, podatkowe i inne, byś Ty nie musiał się martwić o nic, jak tylko o biznesowy aspekt Twojej firmy. Nasze biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie stawia na indywidualne podejście do klienta, dlatego też oferujemy Ci dogodne warunki współpracy. Czy jesteś właścicielem prężnie działającego przedsiębiorstwa, czy prowadzisz małą firmę, my dostosujemy zakres usług do Twoich potrzeb. Wybierając usługi Optimum możesz być pewien, że powierzasz kwestie finansowe swojej firmy w dobre ręce. Nasze biuro rachunkowe to profesjonalizm, wysoka jakość usług i bezpieczeństwo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Anna Motylak »

  Biuro Rachunkowe Anna Motylak oferuje usługi księgowe, rachunkowe, podatkowe, oraz prowadzenie kadr i płac firm. Prowadzenie pełnej księgowości, pkpir, karty podatkowej, ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencji vat, rozliczenia z US, ZUS, GUS, NBP. Zapraszam do zapoznania oferty www.annamotylak.pl i współpracy.

  Data dodania: 31 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Ekspercki dla Księgowych »

  Kiedy spytamy właścicieli przedsiębiorstw, która z czynności jest najbardziej uciążliwa, to większość odpowiedzi będzie jednoznaczna - rachunkowość. Zawiłe prawo skarbowe i rozmaite jego wykładnie powodują, iż nawet obeznani pracownicy działów księgowości czy biur rachunkowych, miewają pewne problemy z rozliczaniem rachunków firmy. W erze mnóstwa aplikacji komputerowych, jakie wspierają działania w temacie księgowości brakowało takiego systemu jak Nasza strona www. Na tej witrynie internetowej odkryjesz system ekspercki dla księgowych, który pozwala na natychmiastowe rozstrzygnięcie problemów odnośnie obliczania najbardziej powikłanych transakcji. Nasz program składa się z różnorodnych modułów, które umożliwiają bardzo łatwe i prędkie poczynienie właściwych wyliczeń. Korzystając z propozycji Naszej strony jesteś kierowany krok po kroku do rozwikłania bardzo pogmatwanych zagadnień skarbowych. Strona www to idealne wsparcie dla biur rachunkowych i księgowych, jacy pracują wewnątrz firm. Daje szansę na szybkie rozliczenia oraz na zrealizowanie audytu tychże wyliczeń. Dzięki niemu uda Ci się ustrzec pomyłek, jakie nierzadko bywają kosztowne i kłopotliwe. Przeróżne opcje cenowe powodują, iż nie musisz nabywać bardzo drogiego programu, z którego skorzystasz od święta! Nasza strona pozwala na oszczędzenie czasu, pracy i środków finansowych!

  Data dodania: 09 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • BILANS SP. Z O.O. biuro rachunkowe wodzisław śląski »

  Firma BILANS Sp. z o.o. od 1994 r. zajmuje się działaniami z zakresu audytu sprawozdań finansowych, doradztwem gospodarczym i podejmuje się optymalizacji polityki mniejszych lub większych przedsiębiorstw. Audyt przeprowadzany jest za sprawą biegłych rewidentów, ich asystentów i aplikantów a jego weryfikacji dokonują doradcy podatkowi. mają możliwość nam Państwo zlecić także obsługę zagadnień związanych z zatrudnieniem i wynagrodzeniem kadry, organizację szkoleń BHP oraz kierowanie ksiąg rachunkowych, bieżącą obsługę skarbową, wdrożenie i konsolidację systemów informatycznych. Więcej informacji o zakresie usług wykonywanych w BILANS Sp. z o.o. dostępnych jest na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe szczecin »

  Nasze biuro rachunkowe posiada licencję Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Naszym klientom zapewniamy wysokiej jakości usługi, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie PKPiR czyli podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ryczałtu czyli ewidencji przychodów, prowadzenie ewidencji rozliczenia dla celów podatku VAT. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w ramach naszej strony firmowej!

  Data dodania: 09 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cracow Union - biuro rachunkowe Kraków »

  Działalność biura rachunkowego Cracow Union skupia się na kompleksowej obsłudze księgowej i doradczej. Naszymi głównymi odbiorcami są małe i duże firmy - zajmujemy się m.in. doradztwem podatkowym, szkoleniami BHP oraz wypełnianiem rocznych zeznać podatkowych.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tasse w Żukowie »

  Szukasz profesjonalnych usług księgowych w Trójmieście i okolicach? Jeśli tak, postaw na Biuro Rachunkowe - księgowość TASSE. Działamy od 2007 roku, oferując kompleksową obsługę księgową – w zakresie rozliczeń ryczałtowych, jak i księgi podatkowej, a także rozliczenia kadrowo – płacowe. Zapewniamy kompleksową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klienta, przystępne ceny oraz współpracę z certyfikowanym księgowym. Szczegóły oferty na www.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznes po ludzku - kredyty, inwestycje, księgowość »

  Biznes po ludzku to firma stworzona aby pomóc nowym i istniejącym już firmom. Oferujemy pomoc w założeniu firmy. Poprowadzimy Cię przez ten proces od początku do końca. Dla istniejących już firm oferujemy księgowość, leasing oraz pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Data dodania: 20 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy online »

  mKsiegowa.pl to system internetowy przeznaczony do przewodzenia rachunkowości spółek, konsorcjów i instytucji.

  Do kierowania ksiąg rachunkowych oprawione są podmioty gospodarcze, które w roku poprzednim osiągnęły dochód z działalności przekraczający 1.200.000 EURO. Niepodrzędnie od wielkości profitu księgi handlowe muszą wieść osobowe spółki kapitałowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) oraz organizacje NGO (fundacje i konsorcja).

  W ramach naszej oferty zapraszamy do współpracy struktury, którzy prowadzą rachunkowość we prywatnym obrębie. Nasi konsultanci techniczni pomogą poprawnie skonfigurować program, w zależności od specyfiki działania.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja VAT oraz kompleksowa obsługa VAT w gminie i powiecie »

  Konsolidacja i Centralizacja VAT w gminach i powiatach. Mowa o przygotowanym przez Ministerstwo Finansów 18 stycznia br. projekcie specustawy, która ma regulować proces konsolidacji i centralizacji VAT w samorządach po wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego i Trybunału Sprawiedliwości UE. Nasz system zapewnia szybką i kompletną obsługę podatku dla Twojego urzędu.

  Data dodania: 30 06 2016 · szczegóły wpisu »