Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 69 Odwiedziny googlebot 36

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E księgowość »

  Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu usług księgowych, doradztwa gospodarczego oraz prawnego dla firm i podmiotów gospodarczych. Specjalnością opisywanej firmy jest e księgowość, czyli wykonywanie usług księgowych za pośrednictwem internetu. Księgowość internetowa pozwala na ograniczenie kosztów oraz przyśpieszenie całego procesu rachunkowego. Za pośrednictwem internetu oferowana e księgowość obejmuje między innymi przesyłanie plików oraz wirtualny dostęp do nich przez 24 godziny na dobę. W zakresie księgowości firm i podmiotów gospodarczych prezentowane biuro rachunkowe oferuje praktycznie pełną obsługę. Oferuje ono również kompleksową obsługę ubezpieczeniową dla przedsiębiorstw. W ofercie firmy oferującej e księgowość, znajduje się także zabezpieczenie kredytów kupieckich, które daje pewność że wszystkie płatności należne Twojej firmie zostaną uregulowane. Kolejną specjalnością firmy jest windykacja należności. W skład takiego procesu windykacyjnego wchodzi rozwiązywanie problemów ze spłatami na drodze przed sądowej, a następnie przeprowadzenie skutecznego procesu windykacyjnego, którego zwieńczeniem jest uzyskanie wyroku sodowego, a w dalszej kolejności egzekucja komornicza. W zakres bogatych usług wchodzi także wywiad gospodarczy, który ma na celu określenie kondycji finansowej i wypłacalności danej firmy. A zatem jeżeli interesuje Cię e księgowość oraz pozostałe usługi świadczone przez przedstawianą firmę, to zapraszamy do odwiedzenia jej witryny internetowej.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Londynie - Zakładanie i Rejestracja Firm, zwrot podatku z UK, benefityj »

  Na wstepnie chcemy zaznaczyć, że Biuro EB bookkeeper4you wykonuje usługi ONLINE, jak i OFFLINE bez względu na miejsce zamieszkania klienta .

  Jakie usługi Państwu oferuje biuro rachunkowe EB bookkeeper 4you w Londynie:

  - prowadzenie księgowości dla osób prowadzących działalność gospodarczą w Londynie, jak i porady w założeniu tejże działalności.
  - Zakładanie i rejestracja Firm w 5 godzin ( Również ONLINE ).
  - Rozliczenie podatkowe roczne - Self assessment, Tax return,
  - Zwrot podatku dla zatrudnionych w UK, bądz byłych zatrudnionych w UK, zwrot podatku dla osób samozatrudnionych, oraz dla osób pracujących w systemie CIS - Tax refund.
  - Pomoc w uzyskaniu benefitów (zasiłków ) jak: tax credit, child benefit, housing benefit, maternity allowance.

  Firma posiada stronę internetową, która jest przystosowana również do wykonania powyższych usług ONLINE. Zawarte na niej formularze są szyfrowane ( Autoryzacja SSL ), co oznacza bezpieczeństwo wysyłanych danych ( zobacz zasady ochrony danych osobowych, oraz do polityki prywatności firmy ).

  Biuro rachunkowe / księgowe " EB bookkeeper 4you " w Londynie Zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do współpracy.

  Dane kontaktowe :
  www.bookkeeper4you.co.uk/?str=kontakt

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe - Kancelaria Doradztwa Podatkowego »

  Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego Andrzej Sobieraj oferuje swoim Klientom pełen zakres usług księgowych min: prowadzenie ksiąg, ewidencję Vat, kadry i płace. Działamy na poznańskim rynku od 1999. Dzięki konsultacjom z doradcą podatkowym możemy zabezpieczyć podatnika od negatywnych konsekwencji błędnej interpretacji przepisów podatkowych, a także przynieść realne oszczędności finansowe. Oferujemy całodobowy dostęp on line do ksiąg i dokumentów rachunkowych naszych klientów. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne z Poznania i całego kraju.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Poszukując w Internecie propozycji biur rachunkowych znajdzie się takich całą masę. Jednak biuro rachunkowe Milton ma w swojej ofercie dla swoich klientów naprawdę fachową obsługę, którą kieruje specjalnie do małych i średnich przedsiębiorstw. Stąd też warto wybrać Milton, jeśli potrzebujemy rzetelnej obsługi naszej firmy. Dodatkowo firma działa na terenie Wrocławia i regionu, a dojazd do siedziby firmy jest bardzo łatwy, gdyż mieści się ona w centrum Wrocławia. Firma Milton jest rzetelna, gdyż jej prace reguluje Ustawa o Rachunkowości oraz inne przepisy.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Łódź »

  W Twojej firmie naprawdę w tej chwili nie ma czasu na to, aby zajmować się sprawami papierkowymi, które wydają się mniej ważne, aż do czasu kiedy zawita Urząd Skarbowy? W takim razie miej ten problem z głowy i zatrudnij do pracy nad tymi kwestiami prawdziwych specjalistów z kancelarii podatkowej Kieras, którzy w pełni będą umieli zająć się właściwym prowadzeniem Twoich dokumentów taki sposób, aby nikt nie mógł się do nich przyczepić.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • OptiFin sp.z o.o.- biuro rachunkowe Kraków »

  Kompleksowe usługi księgowe skierowane do firm polskich i zagranicznych. Profesjonalne doradztwo
  podatkowe i prawne. Wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, którzy w sposób odpowiedzialny i rzetelny wykonują powierzane zadania. Indywidualne podejście i zaangażowanie na rzecz klienta. Wysoka jakość wsparta wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, kompetencjami.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • LM CONSULT Biuro Rachunkowe Monika Leyk »

  Biuro rachunkowe LM CONSULT oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi:
  - księgowe
  - podatkowe
  - kadrowo-płacowe
  Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw, bez względu na formę prawną i profil prowadzonej działalności, a także do stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

  Naszym priorytetem jest zapewnienie fachowego outsourcingu księgowego, tak aby nasi klienci mogli skupić swoją uwagę wyłącznie na kwestiach związanych z rozwojem własnej firmy.

  Pomagamy klientom we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, począwszy od doradztwa w kwestiach związanych z założeniem działalności, poprzez systematyczną obsługę księgową, aż po reprezentację przed urzędami skarbowymi i ZUS.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, proponujemy odbiór dokumentów od klienta w jego siedzibie, a także możliwość świadczenia usług bezpośrednio w siedzibie klienta.

  Korzystając z usług naszego Biura, klienci otrzymują gwarancję rzetelnej, terminowej i profesjonalnej obsługi.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 19 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • GARDE PROFIT Poznań »

  Biuro Rachunkowe Walczak Tomasz działa nieprzerwanie od 1998 roku. Prowadzimy księgowość uproszczoną i pełną, rozliczamy ZUS, reprezentujemy klientów przed różnymi urzędami, (urzędy skarbowe, statystyczne, ZUS). Wyprowadzamy zaległości i kontrolujemy poprawność wcześniejszych zapisów. Rejestrujemy również nowe firmy oraz podejmujemy nietypowe zlecenia.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wystawie-Fakture.com czyli sprzedam lub dam koszty vat 23% »

  Oferuję koszty vat, dam fvat kosztowe 23% z polskich firm. Wyjaśniam jak optymalizować aby płacić niższe podatki vat, pit oraz cit. Oferuję rozliczenie dotacji na faktury kosztowe i pokazuję jak zapłacić mniejszy podatek od sprzedaży nieruchomości. Skuteczna optymalizacja podatkowa!

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • HelpDesk Kadrowy - HR outsourcing »

  Outsourcing kadr i płac,
  Outsourcing kadr,
  Outsourcing hr,
  Outsourcing kadrowo-płacowy
  zewnętrzny dział kadr
  Audyt
  audyt wewnętrzny
  audyt kadrowo – płacowy
  Szkolenia indywidualne (zamknięte)
  szkolenia z prawa pracy
  szkolenia z ubezpieczeń
  Pogotowie kadrowo - płacowe
  Doradztwo kadrowo - płacowe
  Opinie prawne
  wnioski o interpretacje
  Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy

  Data dodania: 18 09 2014 · szczegóły wpisu »