Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 90 Odwiedziny googlebot 39

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Usług Księgowych - Biuro Rachunkowe »

  Kancelaria Usług Księgowych świadczy usługi od 1998 roku. Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nasza kadra składa się z doradców, księgowych, prawników, inspektorów ochrony informacji oraz specjalistów ds. kadr i płac. Na przestrzeni lat firma nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnorakich dziedzin, takich jak prawo gospodarcze, ochrona informacji niejawnych oraz tajemnicy przedsiębiorstwa, prawo pracy, audyty. Stale współpracujemy z grupą biegłych rewidentów, którzy dbają o rzetelność sporządzanych przez naszą Kancelarię sprawozdań finansowych.

  Jako jedno z nielicznych biur rachunkowych w Polsce posiadamy polisę OC do kwoty 2 milionów złotych.

  Naczelną zasadą naszej firmy jest dbałość o szeroko rozumiane interesy Klientów. Staramy się, aby poziom świadczonych przez Kancelarię usług był niezmiennie na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe PRETIOS »

  Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości i rozliczeń podatkowych realizowanych dla spółek prawa handlowego i cywilnego oraz działalności gospodarczych.Nasza usługa outsourcingu księgowości obejmuje całość wydzielonych przez spółki procesów księgowych lub wybranego zakresu.Obsługa grup kapitałowychProwadzimy profesjonalne usługi w zakresie obsługi grup kapitałowych, począwszy od założenia spółki/oddziału, poprzez: budowę i ujednolicenie planu kont dla spółek grupy kapitałowej; tworzenie budżetów; wdrażanie procedur zamknięcia okresów sprawozdawczych; przygotowania sprawozdań (IFRS/IAS) i dokumentacji konsolidacyjnej; wsparcie procesów centralizacji przygotowywania raportowania i controllingu; projektowanie przepływów pieniężnych w ramach grupy; współpracę z działem finansowym zagranicznego oddziału.Zajmujemy się rejestracją następujących podmiotów: oddziałów spółek zagranicznych; spółek jawnych; spółek komandytowych; spółek komandytowo-akcyjnych; spółek z ograniczoną odpowiedzialnością; spółek akcyjnych.Pracujemy zarówno na własnych systemach informatycznych jak i na systemach dostarczonych przez Klienta. Podczas współpracy z naszymi Klientami, mieliśmy możliwość korzystania z takich narzędzi informatycznych służących do prowadzenia księgowości i zarządzania finansami jak: ERP Microsoft Navision (NAV), SAP ERP, Citrix, Exact i Ramzes i wielu innych.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BIURO RACHUNKOWO - FINANSOWE MERITUM ZABRZE biuro rachunkowe tarnowskie góry »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu zespół ekspertów, osób wykształconych, przeszkolonych, doświadczonych, zajmujących się okazałą gamą usług księgowych i rachunkowych oraz finansowych. To Biuro Rachunkowo Finansowe Meritum z Zabrza, jakie jest aktywne na rynku śląskim od 2010 roku. Działalność tej firmy to szeroko rozumiana obsługa kadrowo - płacowa, księgowa czy też finansowa. Meritum obsługuje wiele firm, mających różne formy organizacyjno - prawne. Powołane wyżej podmioty firma Meritum odciąża od obowiązku prowadzenia wielu spraw księgowych, chociażby ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów czy też spraw personalnych: kadrowych i płacowych. Pełna oferta firmy Meritum mieści się na stronie:

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe wrocław »

  Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksowe usługi związane z księgowością. Ofertę kierujemy do firm o dowolnej wielkości oraz o różnym profilu działalności. Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Wrocławia. Obsługujemy firmy, które należą od osób fizycznych jak i do spółek. W ramach naszych usług zapewniamy reprezentowanie klientów przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Data dodania: 31 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Olsztyn »

  Obsługa księgowa firm. Pełen profesjonalizm, rzetelność i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy. W ofercie posiadamy m.in.: pełną księgowość, KPiR, ryczałt, kadry i płace i inne. Korzystamy z pomocy radców prawnych z renomowanej kancelarii w rozwiązywaniu zawiłych i skomplikowanych spraw.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe - Lex Conseil Lublin »

  Potrzebujesz doświadczonego biura księgowego, które zadba o rachunkowość i finanse twojej firmy?
  Biuro księgowe Lex Conseil z siedzibą w Lublinie oferuje usługi na wysokim poziomie. Dostarczamy pełny pakiet usług rachunkowych razem z reprezentowaniem Państwa przedsiębiorstwa przed organami rządowymi. Dzięki Lex Conseil Lublin oszczędzisz czas i pieniądze - będziesz mógł spokojnie oddać się swoim obowiązkom.
  Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z województwa lubelskiego i Lublina. Nasze Biuro księgowe jest do Państwa dyspozycji!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek w Poznaniu - Delta Solution »

  Przedsiębiorstwo Delta Solution to firma zajmująca się głównie sprzedażą gotowych spółek jak i zakładanie spółek na życzenie Klienta. Dodatkowo Delta Solution prowadzi usługi księgowe dla Klientów z Poznania oraz okolicy. Dodatkowe informacje na temat działalności uzyskać można na stronie www firmy.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Aleksandrów Kujawski »

  Prowadzenie ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego. Rozliczenia ZUS oraz sprawozdawczość GUS.Posiadam doświadczenie współpracy z firmami usługowymi oraz produkcyjnymi. Wśród nich są zarówno małe podmioty gospodarcze, jak również duże spółki giełdowe. Zapewniam fachową obsługę, mobilność oraz profesjonalizm.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rachunkowość Poznań - bras7.pl »

  Bez względu to, czy mowa o small biznesie, czy wielkim przedsiębiorstwie, prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zawsze wielkie ryzyko i jeszcze większa odpowiedzialność. Mnogość koniecznych do uiszczenia opłat oraz formalności, które trzeba spełnić sprawia, że łatwo się pogubić i o czymś zapomnieć, a skutki tego mogą być opłakane. Właśnie dlatego nasze biuro rachunkowe wyciąga do Państwa pomocną dłoń i oferuje swoja pomoc. Jesteśmy ludźmi z bogatym doświadczeniem i mamy bardzo wielu zadowolonych klientów, co jest dla nas największą nagrodą. Chętnie zajmiemy się prowadzeniem Państwa ksiąg rachunkowych, rozliczeniami rocznymi, a nawet korespondencją z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Wszelkie formalności związane z prawidłowym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa weźmiemy na siebie, dzięki czemu Państwa firma będzie mogła działać jeszcze szybciej i sprawniej niż do tej pory, bo nic nie działa bardziej stymulująco na biznes niż właściwa osoba na właściwym miejscu.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wieleń - TERMAR »

  Biuro Rachunkowe TERMAR w Wieleniu oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowej księgi rozchodów. Nasza działalność obejmuje gminy: Czarnków, Człopa, Drawsko, Drezdenko, Krzyż Wielkopolski, Trzcianka, Wieleń, Wronki i miejscowość Tuczno. Oferowana księgowość zapewnia gwarancję doświadczenia i rzetelności oraz pewność, wiedzę i zaufanie pracowników. Bezpieczeństwo danych dzięki programom VARICO, rozliczanie VAT, prowadzenie ewidencji VAT oraz porady księgowo-podatkowe. Nasze biuro to księgowy dla Ciebie.

  Data dodania: 23 12 2014 · szczegóły wpisu »