Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 75 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro rachunkowe: Kancelaria Księgowa K&ESZ (Warszawa, Praga Południe, Gocław) »

  Kancelaria Księgowa K&ESZ Elżbieta Siepkowska to profesjonalne biuro rachunkowe z długoletnią tradycją.
  Naszą misją jest uwolnienie naszych klientów od utrudnień związanych ze sprawami księgowymi, od troszczenia się o sprawy pracownicze oraz przede wszystkim uchronienie ich przed ryzykiem związanym ze postępowaniem podatkowym.
  W związku z tym dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali odpowiednią jakość usług oraz byli powiadamiani z wyprzedzeniem o wszelkich zmianach w prawie podatkowym, które mogą ich dotyczyć.
  Mieścimy się w Warszawie na Pradze Południe na osiedlu Gocław, zachęcamy do kontaktu osobistego / telefonicznego i przejrzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak »

  Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi rachunkowe oraz obsługę kadrowo-płacową firm. Każdemu wypełnimy wniosek o dotację z urzędu pracy oraz wniosek o zwrot VAT za materiały budowlane. Tanio i szybko sporządzimy PIT roczny. CENNIK:
  • 290 zł netto pełna księgowość do 30 dowodów miesięczne, plus 3,00 zł netto za każdy dowód powyżej 30 szt., w cenie obsługa wynagrodzeń do 2 pracowników.
  • 120 zł netto lub do 9 % kwoty zwrotu za sporządzenie wniosku o zwrot VAT za materiały budowlane
  • 110,00 zł netto za sporządzenie wniosku o dotację z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej.Do ww. cen należy doliczyć 23 % VAT.Proponujemy atrakcyjne ceny (od 180 zł netto ) dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą, które są zobowiązane od początku istnienia stosować pełną księgowość ( np. spółki z o.o. ).Mamy również promocyjne ceny dla stowarzyszeń i towarzystw, które również prowadzą pełną księgowość. Jesteśmy firmą, która jest rzetelna i tania. Nadzór księgowy to nowa usługa, która jest przydatna dla osób prowadzących samodzielnie ewidencje księgowe (dotyczy to pełnej księgowości oraz podatkowej księgi przychodów i rozchodów). W ramach tej usługi świadczymy porady księgowe, sprawdzamy prawidłowość zapisów operacji księgowych i dowodów. Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Swoje usługi świadczymy bez względu na miejsce zamieszkania klienta. Zapraszamy do serwisu

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Jeżeli potrzebne są komuś dzisiaj usługi księgowe Warszawa, jest tym miastem, gdzie najlepiej aby biuro rachunkowe działało, zapraszamy do naszej firmy. Wchodząc na naszą stronę od razu państwo zobaczycie, że nasze biuro rachunkowe nastawione jest na świadczenie usług kompleksowych. Doradzamy zarówno na etapie otwierania własnej firmy, jak i na etapie jej prowadzenia. Nasze usługi księgowe Warszawa obejmują każdy aspekt finansowy firmy. Jak więc państwo widzicie, z nami naprawdę łatwo jest zająć się tymi kwestiami, które wydaja się trudne. A przecież każdej firmie zależy bardzo na tym, aby problemów finansowych, odnośnie rachunków i rozliczania się z nich, nie mieć. Z nami mieć ich nie będziecie. Zawsze na czas wykonujemy wszelkie obliczenia i zawsze z uśmiechem na twarzy, miło więc jest z nami współpracować.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Wrocław - biurorach-wroc.pl »

  Bogata wiedza oraz elastyczność oferowanych usług, a także nowoczesne podejście do potrzeb Klienta, to podstawowe zalety Centrum Usług Księgowych In Plus. Fundamentem naszej działalności są usługi księgowe: ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, ewidencja rejestrów dla celów rozliczenia podatku od towarów i usług VAT oraz sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Białołęka »

  Biuro Rachunkowe ALFA to doświadczone biuro rachunkowe z Warszawy. Biuro działa już od ponad 10 lat. Zatrudniamy tylko doświadczone księgowe i ksiegowych. Proponujemy usługi księgowe dla zakładów pracy i osób fizycznych. Angażujemy się w interesy naszych kontrahentów. U nas każdy może liczyć na specjalne podejście do jego interesów. Księgowość prowadzimy komputerowo, w oparciu o programy stosowne z zaleceniami Ministerstwa Finansów i dopasowane do potrzeb Klientów. Gwarantujemy 100% dyskrecję! Zachęcamy do korzystania z naszych usług klientów z Warszawy a szczególnie z Białołęki. Mimo że nasze biuro mieści się na Białołęce oferujemy usługi dla nabywców z całej Warszawy. Świadczymy zabranie dokumentów z Państwa firmy!

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Suwałki »

  Biuro rachunkowe Rach-Mistrz powstało wiele lat temu w mieście Suwałki kiedy to jako pierwsi mieliśmy możliwość zaprezentować nasze umiejętności. Dziś posiadamy wielu stałych klientów, dzięki którym rozwijamy się w dynamicznym tempie. Najnowszy sprzęt i oprogramowanie pozwala nam na prowadzenie księgowości wielu dużych jak i zarówno małych przedsiębiorstw. Posiadamy liczne certyfikaty i stale uczestniczymy w szkoleniach, które pozwalają na poprawę jakości świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria księgowo-podatkowa Łukasz Maryan »

  Zakres usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, obejmuje:

  pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej,
  prowadzenie pełnej księgowości firm,
  prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
  sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, PCC),
  prowadzenie ewidencji przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych,
  sporządzanie list płac,
  kompleksową obsługę rozliczeń z ZUS,
  prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia,
  sporządzanie rozliczeń rocznych- Pit-36, Pit-36L, Pit-28

  Natychmiast po podpisaniu umowy i odpowiednich pełnomocnictw, przejmujemy na siebie wszelkie kontakty z urzędami, zwalniając Was z tego przykrego obowiązku. Od teraz, to my będziemy jeździć na ich wezwania, dostarczać im niezbędne deklaracje, zeznania podatkowe, odpowiadać na pytania, składać wyjaśnienia. Szanując Państwa czas możemy również odebrać dokumenty potrzebne do rozliczeń z siedziby Państwa firmy. Wszystkie operacje księgujemy przy użyciu profesjonalnego oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz »

  Biuro Podatkowe mgr Dorota Kusz świadczy usługi w zakresie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów tj. ryczałt, rejestrów VAT oraz sporządzania dokumentacji rozliczeniowej z ZUS. Osobom, które planują otwarcie nowej działalności pomagam w sporządzeniu dokumentacji rejestrowej CEIDG oraz doborze odpowiedniej formy opodatkowania zgodnie z planowanymi przychodami i kosztami.

  Rolnikom którzy rezygnują ze zwolnienia z VAT sporządzam wszelką dokumentację wobec Urzędu Skarbowego oraz deklarację związaną z Funduszem promocji owoców i warzyw, tak aby praca „papierkowa” rolnika ograniczała się do zbierania faktur zakupowych i wystawiania faktur sprzedaży.

  Ponadto zajmuję się rozliczeniem najmu prywatnego, o którym wielu podatników zapomina, a o których pamięta Urząd Skarbowy.

  Data dodania: 24 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Program księgowy online »

  mKsiegowa.pl to system internetowy przeznaczony do przewodzenia rachunkowości spółek, konsorcjów i instytucji.

  Do kierowania ksiąg rachunkowych oprawione są podmioty gospodarcze, które w roku poprzednim osiągnęły dochód z działalności przekraczający 1.200.000 EURO. Niepodrzędnie od wielkości profitu księgi handlowe muszą wieść osobowe spółki kapitałowe (spółka jawna, partnerska, komandytowa i komandytowo-akcyjna) oraz organizacje NGO (fundacje i konsorcja).

  W ramach naszej oferty zapraszamy do współpracy struktury, którzy prowadzą rachunkowość we prywatnym obrębie. Nasi konsultanci techniczni pomogą poprawnie skonfigurować program, w zależności od specyfiki działania.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centralna Ewidencja Biur Rachunkowych - Ranking »

  Serwis zawiera ranking biur rachunkowych. Baza biur podzielona jest na województwa. Punktacja rankingu, oparta jest o system poleceń i certyfikatów przesyłanych przez zainteresowane biura rachunkowe i księgowe. Każdy certyfikat oraz polecenie firmy jest weryfikowane przez moderatora Centralnej Ewidencji Biur Rachunkowych oraz nadawana jest punktacja według regulaminu. Jeżeli szukasz najlepszego biura rachunkowego lub księgowej w swojej okolicy wejdź i sprawdź nasz ranking.

  Data dodania: 09 02 2016 · szczegóły wpisu »