Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 99 Odwiedziny googlebot 40

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biuro Rachunkowe JMBS z Katowic »

  Biuro Rachunkowe JMBS świadczy usługi w zakresie kadr-płac w szerokim zakresie. Oprócz zwyczajowego naliczania płąc, prowadzenia akt osobowych, sporządzania deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON, rozliczamy czas pracy kierowców wg.tachografów analogowych i cyfrowych.
  tel. 662 614 428 lub 32 782 61 88

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Abx - Przyjazne biuro rachunkowe »

  Biuro rozliczające małe firmy w tym samozatrudnienie oraz średnie przedsiębiorstwa. Świadczymy usługi kompleksowe łącznie z przedstawicielstwem w urzędach ZUS, US i innych za niską cenę. Oferujemy dopasowane do potrzeb konkretnego klienta usługi księgowe, kadrowe i płacowe oraz kilka innych. Jesteśmy elastyczni i odpowiedzialni. W swej pracy kierujemy się ideami: partnerstwa i wzajemnego zaufania oraz dyskrecji, stabilności, informacji. Biuro mieści się w Katowicach w dzielnicy Giszowiec przy drodze 86. Obsługujemy przedsiębiorców z całego Województwa Śląskiego. Najłatwiejszy dojazd mają jednak klienci z Katowic, Mysłowic, Tychów, Sosnowca. Lokalizacja biura jest jedną z jego zalet - nie trzeba przebijać się przez korki w centrum miasta. Wszystkie informacje znajdują się na naszej stronie www. Chętni mogą przyjść po darmową poradę jeszcze przed podpisaniem umowy. Zapraszamy i życzymy miłego dnia.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • OMNIBUS Doradztwo podatkowe szczecin »

  Jest to strona internetowa Kancelarii Doradztwa Podatkowego, która podejmie się poprowadzenia księgowości każdej działalności gospodarczej oraz osoby prywatnej, zapewniając w pełni owocną współpracę. Koncentruje się ona przede wszystkim na poszerzaniu swoich kwalifikacji, żeby świadczyć klientom jak najlepszą jakość usług. Mogą oni liczyć na kompetencję w każdej dziedzinie finansów, księgowości, płac czy też podatków. Jej pracownicy monitorują wszystkie zmiany, które zachodzą w powyższych sferach, dlatego też są na bieżąco, co doskonale podwyższa jakość realizowanych przez nich usług a także skraca czas ich realizacji:

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Accf.pl - biuro rachunkowe w Krakowie »


  Mieszkasz w Krakowie? potrzebujesz porady finansowej ? Zajrzyj do nas. Zapewnimy państwu kompleksowe doradztwo w sprawach rachunkowo-finansowych. Nasza oferta jest przygotowana specjalnie dla państwa, sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań finansowych,prowadzenie pełnych rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,reprezentowanie Przedsiębiorcy w Urzędzie Skarbowym oraz udzielanie porad i wyjaśnień księgowo-podatkowych to tylko kilka usług w jakich możemy państwu pomoc.
  Nasi specjaliści są do państwa dyspozycji o każdej porze.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe HELP Anna Semrau »

  Ofertę swoją kierujemy do osób fizycznych jak i osób prawnych, małych, średnich i dużych firm i przedsiębiorstw. Celem biura rachunkowego jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów- dlatego też ciągle podnosimy nasze kwalifikacje.
  Opieramy się również na współpracy z radcami i doradcami prawnymi i podatkowymi. Biuro rachunkowe pracuje w oparciu o licencję MF oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Oferujemy:
  * usługi księgowe
  * usługi kadrowo-płacowe
  * doradztwo prawne i podatkowe - BEZPŁATNE dla klientów biura
  * wirtualne biuro
  * pomoc przy załatwianiu formalności kredytowych

  Zapraszamy na naszą stronę www.biuro-help.pl w celu zapoznania się z pełną ofertą biura.

  Data dodania: 08 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Agnieszka Włodarska z Pruszkowa »

  Agnieszka Włodarska prowadząca na terenie Pruszkowa biuro rachunkowe oferuje profesjonalne usługi księgowe, realizowane z zachowaniem staranności o potrzeby konkretnych przedsiębiorców. Duże doświadczenie właścicielki biura, która zajmuje się księgowością od kilkunastu lat gwarantuje, że jest wszystkie usługi będą realizowane w sposób profesjonalny. Wybierając pomoc księgową tego biura otrzymujemy również obsługę kadrową pracowników i pomoc przy zakładaniu czy przekształcaniu działalności gospodarczej.

  Data dodania: 28 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Profit Wrocław »

  Biuro rachunkowe Profit z Wrocławia świadczy usługi tj. doradztwo podatkowe, usługi księgowe, usługi rachunkowe, usługi kadrowe, pomoc przy założeniu firmy .
  Zapraszamy do współpracy średnie i małe firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa. Nasze biuro rachunkowe działa na wrocławskim rynku już od blisko 25 lat.

  Profit dysponuje profesjonalną kadrą pracowników. Wszyscy księgowi tworzący zespół Profit posiadają wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym. Większość zdobyła dyplom ze specjalizacji rachunkowość. Dążąc do perfekcjonizmu stale podnosimy kompetencje poprzez studia podyplomowe, udział w szkoleniach oraz meetingi.

  Oferta
  1. USŁUGI KSIĘGOWE - Prowadzenie ksiąg handlowych. Prowadzenie książki przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany. Karta podatkowa. Dobierzemy najlepszą formę dla Twojej firmy.

  2. USŁUGI KADROWE - Rejestracja pracowników i pracodawcy. Zgodnie z ustawą na pracodawcy ciąży obowiązek rejestracji w urzędach oraz instytucjach państwowych.

  3. DORADZTWO PODATKOWE - indywidualna analiza podatkowa każdego przedsiębiorstwa.

  4. POMOC PRZY ZAŁOŻENIU FIRMY - jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami w zakresie usług księgowych na minimum 6 miesięcy – bezpłatnie doradzimy optymalną formę prawną przedsiębiorstwa oraz bezpłatnie poprowadzimy wszelkie formalności związane z jego założeniem.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie www.profit-kancelaria.pl

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Fakturowanie Online - Aplikacja do fakturowania online »

  Mobilna faktura to praktyczna aplikacja do fakturowania online. Taki program jak faktura VAT online zapewni Państwu wystawianie faktur online w bardzo krótkim okresie. Aplikacja do fakturowania którą oferujemy z pewnością sprawdzi się w każdej małej i średniej firmie. Nasz program posiada wiele praktycznych funkcji. Jest prosty w obsłudze i bardzo poręczny. Możemy się do niego zalogować i korzystać online w każdym miejscu poza firmą. Wystawianie faktur jest banalnie proste. Zapraszamy do wizyty na naszej stronie oraz do pobrania programu do fakturowania online.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Pruszków »

  Kancelaria Rachunkowa Jolanta Ostrowska Biegły Rewident to profesjonalne biuro rachunkowe obsługujące firmy z rejonu: Pruszków, Komorów, Michałowice, Brwinów, Nadarzyn. Biuro rachunkowe oferuje pełen zakres usług księgowych oraz kadrowo - płacowych a także usługi doradcze w zakresie pozyskiwania funduszy i dotacji unijnych. Właścicielka firmy posiada wieloletnie doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zdobyte w wiodących firmach audytorskich. Kancelaria Rachunkowa Jolanta Ostrowska doradza także w kwestiach ogólno-biznesowych, optymalizacji podatkowej a takżę pomaga zarejestrować działalność gospodarczą.

  Data dodania: 18 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Wrocław »

  Tax Support Biuro Rachunkowe Wrocław. Jesteśmy młodą i rozwijającą się firmą świadczącą usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradcze. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze prowadzące działalność gospodarczą w różnych formach (działalność osób fizycznych, spółki osobowe, spółki kapitałowe. Dzięki stosowanym technologiom informatycznym jesteśmy gotowi obsłużyć klientów z całego kraju. Prowadzimy usługi księgowe w formie podatkowej księgo przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, podatkowych, ewidencje ryczałtowe. Świadczymy usługi doradcze z zakresu prawa podaZapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 24 02 2016 · szczegóły wpisu »