Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Szukasz profesjonalnych usług księgowych dla swojej firmy> Biuro rachunkowe Poltax wychodzi z innowacyjną ofertą usług rachunkowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne w księgowości, dzięki czemu działamy szybko sprawnie i wyjątkowo dokładnie. Oferujemy wysokiej jakości obsługę rachunkową małych i średnich przedsiębiorstw. Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie prowadzenia dokumentacji księgowej a także rozwiązania w zakresie wystawiania i ewidencjonowania dokumentów zakupu i sprzedaży. Działamy na terenie Kujawsko-Pomorskiego (miasta Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław). Nasza platforma e-księgowości znacznie poprawia jakość współpracy z klientami dając im bieżący podgląd na stan prac i aktualne raporty finansowe.

Szczegóły strony www.poltax.net:

Podlinkuj stronę www.poltax.net:

Poltax Biuro rachunkowe Toruń Bydgoszcz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Biura rachunkowe »

  Katalog Biur Rachunkowych, można w nim znaleźć adresy biur rachunkowych, biegłych rewidentów, księgowych i doradców podatkowych z całej Polski. Jeżeli szukasz biura rachunkowego w Twojej okolicy, wystarczy, że skorzystasz z drzewa kategorii, wyszukasz odpowiednie województwo, a następnie miasto lub miejscowość. Zachęcamy także biura rachunkowe do umieszczenia swojej oferty w serwisie, zwiększa to szansę na znalezienie biura, a poprzez to na zdobycie klienta.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Firma Mericon w ramach swojej pracy zajmuje się głównie obsługą kadrowo-płacową. Oprócz tego jednak pracownicy świadczą usługi w zakresie szkoleń, rekrutacji, doradztwa personalnego. Umiejętności i wykształcenie własnej kadry dają możliwość firmie zapewnić fachową obsługę działów kadrowych instytucji partnerskich. Regulamin pracy oraz regulamin wynagradzania nie sprawiają problemu, a nawet wpływają na optymalizację kosztów, jeżeli w tej kwestii pomaga sprawdzona firma outsourcingowa.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Przedsiębiorstwo zajmujące się kierowaniem rachunkowości małych jak również dużych firm. Dzięki owym usługom zdołasz zagwarantować błogość sobie a również zmniejszenie ryzyka kontroli us. W propozycji odnajdziecie usługi takie jak prowadzenie ksiąg handlowych, ewidencję wyposażenia i środków trwałych a także wiele innych. Dodatkowo firma zajmuje się posługami kadr oraz płac. Szczegółowe informacje na temat propozycji tego biura znajdziecie na ich stronie internetowej. Serdecznie zachęcamy do zadbania o swoje finanse i zaciekawienie się ofertami biur rachunkowych, podchodzących do kontrahenta w indywidualny sposób.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria i biuro rachunkowe z pasją »

  Kancelaria Expert to nie jest jedna osoba to firma, którą tworzą ludzie z pasją. Dzięki dynamicznemu rozwojowi i ciągłemu doskonaleniu Kancelaria zyskała rzesze wiernych Klientów. Zajmujemy się obsługą prawno księgową podmiotów gospodarczych. Oferujemy naszym Klientom doradztwo z zakresu finansów, rachunkowości, optymalizacji podatkowych i wielu innych usług związanych z naszą branżą. W naszej codziennej pracy ogromną wagę przywiązujemy do kwestii związanej z jakością usługi, dlatego jesteśmy zwolennikiem ciągłych szkoleń mających na celu podniesienie kwalifikacji naszych pracowników. Księgowość w naszym przypadku to nie tylko wprowadzanie skomplikowanych danych, to WIEDZA która przedkłada się na sukces każdej firmy, która decyduje się na współpracę z nami. Księgowość to bezsprzecznie najważniejszy element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dziś trudno wyobrazić już sobie sukces firmy, której dział finansowy nie spełnia najwyższych norm, a pracownicy nie stanowią wysoko wykwalifikowanego zespołu. Sprawnie i co najważniejsze efektywnie rozwiązujemy problemy podatkowe naszych Klientów i aby podnieść nasz poziom usług współpracujemy z innymi doświadczonymi doradcami oraz prawnikami. Współpraca z nami na pewno zaowocuje uzyskaną gwarancją rzetelności i wysokiej jakości każdej usługi.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Benefit Cuf Luboń »

  Benefit Cuf to biuro rachunkowe w Luboniu. Nasza firma została stworzona po to aby zaspokajać potrzeby klientów w dziedzinie księgowości i rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe znajduje się na ulicy Puszkina w Luboniu. Benefit jest to Centrum usług finansowych. Specjalizujemy się w prowadzeniu usług księgowych i rachunkowych. Biuro rachunkowe Benefit to usługi: Ewidencji Ryczałtu, prowadzenia książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych i kadrowych. Zapraszamy!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Abak Biuro rachunkowo-konsultacyjne doradztwo podatkowe łódź »

  Coraz to trudniej o dobre biuro rachunkowe. Nie ma sensu sprawdzać wszystkich po kolei, dlatego że można zlecić sprawy swojej firmy sprawdzonym i doświadczonym profesjonalistom. Właśnie takie osoby pracują w biurze rachunkowo-konsultacyjnym Abak s. c., które służą swoimi usługami już od stycznia 1990 roku i o wysokiej jakości naszych działań przekonuje się obecnie 150 podmiotów gospodarczych. Nasi klienci mogą liczyć na całościową obsługę swojej firmy i w zakresie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów i ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego. Chętni klienci mogą skorzystać z doradztwa podatkowego, a dodatkowo wskazówek dla działalności gospodarczej - doradcy posiadają polisy OC na oferowane usługi. Na naszej stronie internetowej zaciekawione osoby odnajdą wszelkie informacje i szczegóły:

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dossier Sp. z o.o. badanie sprawozdań finansowych warszawa »

  Firma Dossier z Warszawy specjalizuje się w księgowości, rachunkowości i podatkach. Obsługujemy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa i instytucje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy wszechstronną pomoc w rozwiązywaniu problemów księgowych, podatkowych i problemów z obszaru prawa pracy. Zajmujemy się badaniem sprawozdań finansowych, prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz podatkowych, wykonywaniem ekspertyz, doradztwem podatkowym i działalnością wydawniczą i szkoleniową w zakresie rachunkowości. Podejmujemy się prowadzenia postępowań likwidacyjnych oraz upadłościowych. Więcej szczegółowych informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Rusek »

  Nasze biuro rachunkowe do dyspozycji klientów ma doświadczonych księgowych, a także doradców podatkowych i specjalistów BHP. Rozliczenia z klientami prowadzone są na podstawie ilości księgowanych faktur w miesiącu. Nasze usługi to m.in prowadzenie ksiąg handlowych i prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.
  Naszym klientom oferujemy rzetelne i profesjonalne prowadzenie ksiąg rachunkowych, błyskawiczną informację finansową i doradztwo. Odwiedź nasze biuro rachunkowe lub stronę internetową, na której odszukasz pełny opisy działalności firmy.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Pol-Finans Roman Banaszkiewicz »

  Biuro Rachunkowe Pol-Finans zajmuje się kompleksową obsługą rachunkowo – księgową, podatkową oraz kadrowo- płacową firm o różnych profilach działalności. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dopasowując ofertę do potrzeb i rodzaju przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, terminowość, solidność, wysoką jakość naszych usług oraz konkurencyjne ceny. Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych nr 8120/2004 oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC. Obsługujemy firmy w sposób tradycyjny oraz preferujemy rozwiązania nowoczesne, np. prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych drogą mailową przez internet, w związku z tym nasze usługi świadczymy nie tylko na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Zapraszamy do współpracy. Szczerze polecam nasze usługi i gwarantuję ich najwyższą jakość.

  Data dodania: 27 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe General Outsource »

  Biuro rachunkowe General Outsource zajmuje się kompleksową obsługą działalności gospodarczych, uwzględniając przy tym prowadzenie księgowości, doradztwo podatkowe oraz doradztwo prawne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że księgowość jest filarem do sprawnego i prawidłowego funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Rozumiemy także wszystkie problemy i trudności jakie mogą stać na drodze kariery zawodowej. W związku z tym zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy potrafią rozwiązać każdy, nawet najtrudniejszy problem. Dodatkowo przechodzą oni ogrom kursów i szkoleń, dzięki którym stale powiększają swoją bogatą widzę, doskonalą swoje umiejętności i są na bieżąco z każdymi nowymi regulacjami prawnymi. Outsourcing księgowy, który jest prowadzony przez wykwalifikowanych specjalistów, daje możliwość sprawnego funkcjonowania firmy.nIdąc z duchem czasu, stworzyliśmy także możliwość korzystania na naszych usług drogą elektroniczną. Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw, nie zważając na zakres prowadzonej działalności. Dodatkowo oferujemy swoją pomoc także Klientom zagranicznym. Oferujemy stałą współpracę, bądź wedle życzenia Klienta tylko jednorazową, doraźną pomoc. Dla każdego jesteśmy w stanie dobrać indywidualną ofertę, która będzie najlepiej pasować do jego potrzeb. Naszą gwarancją są usługi świadczone przez profesjonalistów na najwyższym poziomie, zgodnie z najwyższymi standardami. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ekspertami.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »