Pomysły na biznes - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pomysły na biznes

Nasz portal oferuję informacje, artykuły oraz wywiady z ekspertami z sektora MSP dla ludzi, którzy chcą założyć własną firmę lub prowadzą już działalność gospodarczą. Oferujemy także sprawdzone i gotowe do zrealizowania pomysły biznesowe. Pomagamy ludziom uruchamiać ich pierwsze interes.

Szczegóły strony www.pomyslynabiznes.pro:

Podlinkuj stronę www.pomyslynabiznes.pro:

Pomysły na biznes

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 130 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 167

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Podlaski katalog firm »

  Podlaski spis firm z województwa podlaskiego to nieocenione źródło informacji o firmach i instytucjach z Suwałk, Łomży, Hajnówki czy innego miasta z regionu podlaskiego. Przedsiębiorstwa w katalogu posegregowane są wg. branż, a także miejscowości. Konkretne wyszukiwanie firm ułatwia szybka wyszukiwarka znajdująca się na dole serwisu. Portal to również świetne miejsce dla reklamy w sieci lokalnych firm podlaskich.

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • 1drugiemu.pl - szybsze rozwiązywanie problemów »

  Portal 1drugiemu.pl to miejsce gdzie w prosty, szybki i skuteczny sposób możesz rozwiązywać wszelakie problemy. Jaka jest metoda działania?

  1. Wprowadzasz opis sprawy jaką chcesz rozwiązać. Dodajesz ewentualnie zdjęcia, skany, rysunki.

  2. Wybierasz z listy kontaktów osoby, które chcesz o tej sprawie powiadomić.

  3. Każda osoba dostaje wiadomość ze swoim indywidualny linkiem do tej sprawy.

  4. Powiadomiona osoba wchodząc na stronę ma możliwość napisania odpowiedzi lub tą samą metodą powiadomienia swoich znajomych o tej sprawie.

  5. Ty w swoim panelu widzisz automatycznie, kto zapoznał się z Twoją sprawą, czy odpowiedział coś lub też czy powiadomił swoich znajomych.

  6. Poza siecią Twoich kontaktów każdy internauta może zrobić to samo czyli albo samodzielnie Ci pomóc lub też poprosić swoich znajomych o pomoc.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firmy w Polsce »

  PasazBiznesu.pl to nowopowstały portal reklamowy, który w skuteczny sposób promuje firmy w Polsce. Każdy z właścicieli lub osób upowaznionych ma możliwość bezpłatnego wprowadzenia danych o firmie tak jak dane teleadresowe, dane b2b, lokalizacja na mapie, formularz kontaktowy i inne. Ponadto w serwisie znajduje baza ogłoszeń regionalnych oraz zbiór stron firmowych także w regionach. Serwis jest intuicyjny, a dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarkach internetowych skutecznie reklamuje oferty klientów.

  Data dodania: 13 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji w fundusze inwestycyjne »

  Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych, zanim zaczniesz inwestować, czyli na czym to polega, koszty, decyzja, analiza, zalety i wady, podział, dlaczego inwestować, jak wybrać. Fundusze Inwestycyjne to podmioty zarządzające środkami finansowymi pochodzącymi od wielu inwestorów indywidualnych. Inwestowanie w fundusze nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, ani konieczności przeprowadzania skomplikowanych analiz, ani też dużych kwot pieniędzy. Inwestowanie w fundusze jest bardzo bezpieczne.Jedną z najważniejszych zasad inwestowania jest zrozumienie relacji zysku i ryzyka. Podobną zasadą jest zależność zysku i czasu. Każdy inwestor powinien pamiętać również o dywersyfikacji i rozumieć potrzebę przeprowadzenia analizy funduszy. Funkcjonowanie Funduszy Inwestycyjnych opiera się na bardzo precyzyjnych regulacjach oraz systemie partnerów, którymi są Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI), depozytariusz, dystrybutor i agent transferowy. Każdy z tych pomiotów jest ściśle nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Fundusze inwestycyjne w Polsce można podzielić na trzy typy funduszy: fundusze inwestycyjne otwarte (FIO), specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte (SFIO), fundusze inwestycyjne zamknięte (FIZ). Niniejsza witryna jest poświęcona głównie funduszom inwestycyjnym otwartym, które dzielą się na fundusze bezpieczne, fundusze mieszane (hybrydowe) i fundusze agresywne.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biblioteka eBook »

  Biblioteka eBook jest zbiorem cyfrowych wydań ebooków, eprasy, audiobooków, ebooków komercyjnych z różnych dziedzin takich jak biznes, zdrowie, informatyka i wiele innych. Witryna udostępnia możliwość pobrania fragmentów ebooków i dokładnie zaznajomienie się z daną książką. Dostępny jest również kanał RSS wraz z newsletterem aby użytkownicy byli na bieżąco z nowościami wydawniczymi i ciekawymi ofertami ebooków.

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Business Times - Biznes Finanse Gospodarka »

  Serdecznie Zapraszamy wszystkich zainteresowanych artykułami tematycznymi z dziedziny:

  - Firma, działalność gospodarcza,
  - Giełda Papierów Wartościowych,
  - Rynki walutowe Forex,
  - Prawo gospodarcze,
  - Praca, kariera osobowa,
  - Pieniądze, dotacje, e-biznes.
  - oraz wiele innych o podobnej tematyce!

  Portal posiada również Biznes Forum, na którym można zadawać wszelakie pytania, wypowiadać się w tematach w których czujemy się dobrze!

  A także katalog firm w którym znajdziemy potrzebnych nam fachowców lub tez można zareklamować się za darmo!

  Portal jest stale rozbudowywane i moderowany dzięki czemu przyciąga wielu ludzi!

  Serdecznie Zapraszamy!
  BusinessTimes.pl

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mowimyjak.pl - portal poradniczy - najlepsze porady, informacje, fakty »

  Mowimyjak.pl - portal poradniczy - najlepsze porady, informacje i fakty. Mnóstwo dobrych porad dla każdego. Mowimyjak.pl to sport, informacje, kultura, rozrywka, plotki, film, kino, kobieta, mężczyzna, dom, dziecko, wnętrza. Wiemy jak, mówimy jak, dlaczego i kto. Kto jest kim

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości dla ludzkości »

  Blog o społecznych aspektach nieruchomości i zachowaniach człowieka w galeriach handlowych, biurach i mieszkaniach. Wpływie i znaczeniu architektury, zielonych technologiach, ale również takich zjawiskach jak e-commerce (e-handel, zakupy online).

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze usługi w Szczecinie »

  www.vikana.pl to strona, która traktuje o najlepszych usługach w Szczecinie. Znajdziecie tam również najnowsze informacje na temat najbardziej dochodowych usług. Znajdują się tam Artykuły, które na pewno Was zainteresują i przedstawią oferty skutecznych firm.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy Polska Holandia, darmowy portal z ogłoszeniami wszystkich przewoźników »

  Busy Polska Holandia to ogłoszenia wszystkich przewoźników oferujących przewóz osób z całej Polski do Holandii.Busy do Holandii min. z takich województw jak Podlasie, warmińsko-mazurskie,pomorskie czy kujawsko-pomorskie

  Data dodania: 28 04 2016 · szczegóły wpisu »