Pomysły na biznes - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pomysły na biznes

Nasz portal oferuję informacje, artykuły oraz wywiady z ekspertami z sektora MSP dla ludzi, którzy chcą założyć własną firmę lub prowadzą już działalność gospodarczą. Oferujemy także sprawdzone i gotowe do zrealizowania pomysły biznesowe. Pomagamy ludziom uruchamiać ich pierwsze interes.

Szczegóły strony www.pomyslynabiznes.pro:

Podlinkuj stronę www.pomyslynabiznes.pro:

Pomysły na biznes

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 64 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 136

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Finanse - Finansista to Twoje źródło informacji »

  Finansista.az.pl - Portal finansowy z najświeższymi wiadomościami finansowymi w Polsce. Raporty i analizy finansowe, giełda, pieniądze, fundusze. Opisy kredytów, kont bankowych i innych ofert finansowych. Informacje dotyczące ubezpieczeń, emerytur, podatków, pracy i nieruchomości. Oprócz tego można sprawdzić w serwisie bieżące wydarzenia z kraju i ze świata, sportu oraz nowinek motoryzacyjnych. Informator finansowy od A do Z.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Whistleblowing - szczerość bez strachu »

  Baza wiedzy o whistleblowing'u - newsy, publikacje, przemyślenia.

  Aktualizowane na bieżąco kompendium wiedzy na temat whistleblowingu, dostarczające aktualnych informacji i rzeczowych argumentów do dyskusji, a nie emocjonalnych haseł.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Wrocław »

  Agencja interaktywna Angab sp. z o.o. specjalizuje się w kreowaniu oraz szeroko pojętym marketingiem Internetowym. Duże doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych a także kampaniach w wyszukiwarkach sprawi, że współpraca stanie się przyjemna i bezpieczna. Stabilne rozwiązania dla biznesu SEO/SEM Wrocław.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji w fundusze inwestycyjne »

  Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych, zanim zaczniesz inwestować, czyli na czym to polega, koszty, decyzja, analiza, zalety i wady, podział, dlaczego inwestować, jak wybrać. Fundusze Inwestycyjne to podmioty zarządzające środkami finansowymi pochodzącymi od wielu inwestorów indywidualnych. Inwestowanie w fundusze nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, ani konieczności przeprowadzania skomplikowanych analiz, ani też dużych kwot pieniędzy. Inwestowanie w fundusze jest bardzo bezpieczne.Jedną z najważniejszych zasad inwestowania jest zrozumienie relacji zysku i ryzyka. Podobną zasadą jest zależność zysku i czasu. Każdy inwestor powinien pamiętać również o dywersyfikacji i rozumieć potrzebę przeprowadzenia analizy funduszy. Funkcjonowanie Funduszy Inwestycyjnych opiera się na bardzo precyzyjnych regulacjach oraz systemie partnerów, którymi są Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI), depozytariusz, dystrybutor i agent transferowy. Każdy z tych pomiotów jest ściśle nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Fundusze inwestycyjne w Polsce można podzielić na trzy typy funduszy: fundusze inwestycyjne otwarte (FIO), specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte (SFIO), fundusze inwestycyjne zamknięte (FIZ). Niniejsza witryna jest poświęcona głównie funduszom inwestycyjnym otwartym, które dzielą się na fundusze bezpieczne, fundusze mieszane (hybrydowe) i fundusze agresywne.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Zapraszam na serwis ubezpieczeń samochodowych prowadzony w formie blogu. Jak wiadomo ubezpieczenia samochodowe są bardzo istotne dla każdego kierowcy. Dlatego warto poznać przynajmniej podstawowe informacje na temat Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU), wiedzieć jak wybrać oc samochodu oraz jaka może grozić Ci kara za brak oc samochodu. Czytaj zamieszczane informacje ubezpieczeniowe oraz komentuj je, aby mieć wpływ na kształt serwisu.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rabaty w twoim mieście »

  A kto powiedział, że nie można robić tanich zakupów na śląsku? W serwisie http://miastozrabatem.pl znajdziesz zniżki na produkty oraz usługi. Od jedzenia po rozrywkę, rabaty w jednym miejscu z Katowic i Sosnowca. Wystarczy, że zakupisz kartę klubową w niezwykle niskiej cenie i "pochwalisz się nią" w sklepie partnerskim. W taki oto prosty sposób zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, które zdecydowanie lepiej wydać na podróże. Miasto z Rabatem, to projekt skierowany do mieszkańców oraz przedsiębiorców Katowic i Sosnowca. To serwis pozwalający w łatwy sposób dotrzeć firmą z ofertą do mieszkańców, a mieszkańcom zaoszczędzić pieniądze. Wypróbuj naszą innowację!

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • AutomatykaOnline.pl »

  AutomatykaOnline to branżowy serwis poświęcony automatyce, robotyce, kontroli ruchu i sterownikom PLC. Dostarczamy aktualnych informacji dla automatyków inżynierów i fanów robotyki oraz robotyzacji. AutomatykaOnline to także katalog firm i produktów dla automatyki. To oferty pracy dla inżynierów i informacje o szkoleniach oraz imprezach branżowych. Nasz serwis dysponuje również bazą wiedzy o sterownikach, silnikach i normach stosowanych w automatyce przemysłowej. Śledzimy, co dzieje się w świecie robotów i robotyki. AOL stara się łączyć ciekaw i sprawdzone informacje z bazą produktów i ofert skierowaną do specjalistów.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Afery Finansowe »

  Nie ma dnia, żeby gdzieś w świecie nie wybuchł skandal na tle bezczelnych oszustw finansowych. Pieniądz rządzi światem!
  www.aferyfinansowe.pl to miejsce gdzie zdemaskowane zostaną największe światowe (i Polskie) afery świata finansów i nie tylko!

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obczyzna.pl »

  Obczyzna.pl to nowoczesny portal ogłoszeniowy, na którym publikowane są oferty pracy za granicą. Współpracujemy z agencjami pracy, aby dostarczać naszym użytkownikom jak najlepsze oferty pracy. Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu i życzymy przyjemnych poszukiwań pracy z Obczyzna.pl!

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polskie marki i polskie firmy »

  Polskie marki i polskie firmy zgrupowane w katalogu zawierającym szczegółowe informacje na temat przynajleżności narodowej danego przedsiębiorstwa i jego akconariatu. Baza pozwala nadokonywanie świadomych decyzji ekonomicznych takich jak wybór produktu czy dostawcy usług. Do tego baza artykułów tematych oraz aplikacja Polskie Marki, która pozwala na szybkie sprawdzenie danych wpisów podczas codziennych zakupów. Wspieram Rozwój to istota patriotyzmu ekonomicznego.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »