Pomysły na biznes - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pomysły na biznes

Nasz portal oferuję informacje, artykuły oraz wywiady z ekspertami z sektora MSP dla ludzi, którzy chcą założyć własną firmę lub prowadzą już działalność gospodarczą. Oferujemy także sprawdzone i gotowe do zrealizowania pomysły biznesowe. Pomagamy ludziom uruchamiać ich pierwsze interes.

Szczegóły strony www.pomyslynabiznes.pro:

Podlinkuj stronę www.pomyslynabiznes.pro:

Pomysły na biznes

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 142

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kredyt z banku »

  Kredyt z banku - serwis zawierający oferty kredytów, lokat, funduszy inwestycyjnych z polskich banków dostępnych poprzez interent. Wiele porad, news i ciekawych artykułów na temat produktów finansowych, inwestowaia i oszczędzania

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm z woj. łódzkiego »

  Internetowy branżowa baza przedsiębiorstw i instytucji z Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Radomska oraz innych mniejszych miejscowości z województwa łódzkiego. Katalog ma za funkcję skuteczne reklamowanie firm w online. Portal ma intuicyjny podział na działy główne i podkategorie według branż, umożliwia darmowe dodanie prezentacji firmy na której znajdą się adres, telefon, adres www, adres e-mail, nip/region (opcjonalnie) a także informacje o prowadzonej działalności. Na końcu każdej wizytówki wyświetlana jest dokładna mapa określająca lokalizację Państwa firmy, dzięki której klienci bezproblemowo ją odnajdą.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji w fundusze inwestycyjne »

  Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych, zanim zaczniesz inwestować, czyli na czym to polega, koszty, decyzja, analiza, zalety i wady, podział, dlaczego inwestować, jak wybrać. Fundusze Inwestycyjne to podmioty zarządzające środkami finansowymi pochodzącymi od wielu inwestorów indywidualnych. Inwestowanie w fundusze nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, ani konieczności przeprowadzania skomplikowanych analiz, ani też dużych kwot pieniędzy. Inwestowanie w fundusze jest bardzo bezpieczne.Jedną z najważniejszych zasad inwestowania jest zrozumienie relacji zysku i ryzyka. Podobną zasadą jest zależność zysku i czasu. Każdy inwestor powinien pamiętać również o dywersyfikacji i rozumieć potrzebę przeprowadzenia analizy funduszy. Funkcjonowanie Funduszy Inwestycyjnych opiera się na bardzo precyzyjnych regulacjach oraz systemie partnerów, którymi są Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI), depozytariusz, dystrybutor i agent transferowy. Każdy z tych pomiotów jest ściśle nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Fundusze inwestycyjne w Polsce można podzielić na trzy typy funduszy: fundusze inwestycyjne otwarte (FIO), specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte (SFIO), fundusze inwestycyjne zamknięte (FIZ). Niniejsza witryna jest poświęcona głównie funduszom inwestycyjnym otwartym, które dzielą się na fundusze bezpieczne, fundusze mieszane (hybrydowe) i fundusze agresywne.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Strona poświęcona importerowi telewizji przemysłowej. Aquarius zajmuje się importem akcesoriów cctv takich jak kamery przemysłowe, kopułkowe, kompaktowe, na podczerwień, wysokiej rozdzielczości, wdr, dnr, rejestratory do monitoringu, oraz obiektywy szklane wysokiej jakości.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes »

  Dowiedz się, w jaki sposób założyć własną firmę i jak nią efektywnie zarządzać tak, aby odnieść sukces. Na naszym serwisie internetowym zapoznasz się także z pomysłami na biznes, poradami prawnymi i finansowymi.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • AgroGrosik.pl - Darmowe ogłoszenia rolnicze »

  Ogłoszenia rolnicze za darmo. U nas sprzedasz ciągnik, kombajn, przyczepy i inne maszyny. Kupisz płody rolne i zwierzęta gospodarskie jak krowy, trzodę czy drób. Wszystko za darmo. Interesuje cie Ursus? A może Bizon czy inna przyczepa. Zapraszamy już teraz. Strona stworzona tylko dla rolników i osób świadczących usługi w rolnictwie.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Mielec »

  Mielecki serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do darmowego dodawania i wyszukiwania ogłoszeń. W serwisie można dodawać ogłoszenia w kategoriach m.in: praca, nieruchomości, komputery, podręczniki, motoryzacja, ślub, usługi i inne.

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ulotkowicze.org »

  Roznoszenie ulotek to wymarzona praca dla studentów czy uczniów, którzy chcą sobie zacząć dorabiać po godzinach. Szukasz ofert pracy przy ulotkach? Wejdź na portal ulotkowicze.org i rozpocznij przeszukiwanie ofert!

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obligacje korporacyjne - jak inwestować »

  Jednym z serwisów, w którym posiadamy możliwość przejrzenia wysokiej jakości tekstów nawiązujących do obligacji jest witryna korporacyjny.net. Wchodząc na tę witrynę zobaczysz ważne wieści, jakie przeważnie są potrzebne do utrzymania w świecie obligacji.Wśród ciekawostek oraz podpowiedzi zobaczysz także wyjaśnienie wyjaśniające to, czym są obligacje korporacyjne, a co należy do innego typu papierów wartościowych.Najważniejsze definicje są bardzo szczegółowo sprawdzone, co sprawia, że nawet osoba mająca do czynienia z zagadnieniem po raz pierwszy, bez kłopotów zrozumie funkcjonowanie obligacji korporacyjnych.Informacje adresowane są też do wąskiego grona czytelników. Lecz prostota treści daje możliwość, by bez problemu odnaleźć się wyżej wymienionemu laikowi. Codziennie wzrasta zainteresowanie serwisem, co sprawia, że tworzone są aktualne teksty, jakie mają w treści ponadto zdanie eksperta do danej sytuacji, która miała miejsce albo dopiero pojawi się w branży. Korporacyjny.net to sprawdzone miejsce do nauki z dziedziny obligacji. Każdy internauta pragnący wartościowych informacji dostaje szansę przeczytania tego bez wychodzenia z domu.W przypadku, gdy szukasz miejsca w sieci, jakie ma dobrej klasy teksty z tematyki finansów, to obowiązkowo odwiedź portal korporacyjny.net

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »