Porada prawna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Porada prawna

Serwis e-prawnik.pl został stworzony dla osób potrzebujących pomocy prawnej. U nas skorzystasz z kompleksowej obsługi prawnej. Jeżeli masz problem prawny a nie chcesz korzystać z usług kancelarii, skorzystaj z usług naszego serwisu. Sporządzimy dla Ciebie opinię prawną, przygotujemy dokument prawny oraz pomożemy w mniej skomplikowanych sprawach, udzielając porady prawnej. Tylko u nas porada prawna z gwarancją "Dziś pytanie – dziś odpowiedź" oraz profesjonalnie przygotowana opinia prawna oraz dokument prawny – w 24 godziny! Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów: zamów poradę prawną, opinię prawną lub dokument. 

Szczegóły strony porady-prawne.e-prawnik.pl:

Podlinkuj stronę porady-prawne.e-prawnik.pl:

Porada prawna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 129 Odwiedziny msnbot 14 Odwiedziny googlebot 101

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Monika Jurkiewicz »

  Kancelaria wyspecjalizowana w prawie pracy, prawie gospodarczym. Oferuje usługi prawne ukierunkowane na rozwiązywanie najbardziej złożonych problemów np zakresu czasu pracy, zatrudniania kadry managerskiej, mobbingu i dyskryminacji w zatrudnieniu, negocjacji ze związkami zawodowymi, procesów z zakresu prawa pracy, a także wszelkich procesów gospodarczych zachodzących w przedsiębiorstwie.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady Prawne »

  Biuro nasze zostało założone do świadczenia kompleksowej obsługi prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych. Wspieramy naszych Klientów w rozwiązywaniu ich problemów prawnych, a naszym celem jest szukanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Działamy regionalnie i na obszarze międzynarodowym. Stawiamy na różne obszary doradztwa oraz na dostosowaną indywidualnie obsługę prawną. Usługi nasze obejmują zarówno obsługę prawną przez Internet jak i telefoniczną pomoc prawną. Pełne rozpoznanie i zrozumienie przez prawników potrzeb Klientów, gwarantuje pełny sukces i zadowolenie, a co za tym idzie, także naszą zawodową satysfakcję.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism, wzory umów, podań, formularzy, dla każdego »

  Największy w Internecie katalog wzorów umów, wniosków, pozwów i pism prawnych. Strona zawiera wzory do pobrania w edytowalnym formacie word. Katalog powstał z myślą o tanim dostępie do prawa i skierowany jest do wszystkich potrzebujących tego typu treści. Wzory na stronie skatalogowano według kategorii prawnych: sprawy cywilne, sprawy karne, sprawy gospodarcze, sprawy rejestrowe, sprawy rodzinne i opiekuńcze, obrót prawny, testamenty i darowizny - ułatwiając nawigację. Korzystanie ze strony oszczędza czas i pieniądze wydane na prawnika.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Mroczek & Partnerzy »

  Nasza kancelaria świadczy wszelkie usługi prawne dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Specjalizujemy się w każdym rodzaju prawa i poradzimy sobie z każdą sytuacją. Prawo cywilne, pracy, handlowe, gospodarcze czy rodzinne jest nam bardzo dobrze znane.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Kancelaria adwokacka adwokata Rafała Goździewskiego świadczy wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną, zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.Zakres usług Kancelarii obejmuje udzielanie porad prawnych, sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, a także reprezentowanie Klienta przed sądami wszystkich instancji, organami ścigania, organami administracyjnymi, jak też innymi instytucjami. Kancelarię charakteryzuje indywidualne podeście do każdego Klienta oraz pełne zaangażowanie przy świadczeniu pomocy prawnej. Kancelaria dba o dobry i stały kontakt z Klientem, na bieżąco informując go o przebiegu postępowania. Motywem przewodnim działalności Kancelarii jest interes prawny Klienta z jednoczesnym zachowaniem najwyższych standardów profesjonalizmu.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fesz-Grubiak Danuta. Notariusz wrocław kancelaria notarialna »

  We Wrocławiu funkcjonuje Kancelaria Notarialna wyznaczona do realizowania czynności, którym strony są zobowiązane albo potrzebują nadać formę notarialną w postaci formalnego dowodu urzędowego, właściwie z obowiązującymi przepisami prawa i przy zachowaniu zasad etyki zawodowej. Notariusz przygotuje akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia lub protesty weksli i czeków, doręcza oświadczenia oraz zapisuje protokoły a prócz tego sporządza wypisy, odpisy i skróty dokumentów. Całkowity obszar usług wypełnianych w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu zamieszczono na stronie internetowej wraz z pełnymi danymi kontaktowymi i informacją o wygodnych trybach dojazdu.

  Data dodania: 21 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Dębica »

  Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Ziobro świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania odszkodowań. Pomożemy Ci wywalczyć odszkodowanie na jakie zasługujesz. Wykonujemy również szeroką gamę usług związanych z poradami prawnymi oraz doradztwem podatkowym. Ponadto Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi, notariuszem, doradcą podatkowym, rzeczoznawcą majątkowym, geodetą oraz architektem.

  Data dodania: 02 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urlop macierzyński »

  Wnioseki, informacje, aktualne dane i wszystko co powinna wiedzieć mama, lub kobieta spodziewająca się dziecka. Serwis jest aktualizowany u wciąż jest na czasie. Zapraszamy do współtworzenia serwisu i jego redagowania.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawno-Patentowa Zbigniew Ciupiński »

  Kancelarię prowadzi rzecznik patentowy Zbigniew Ciupiński wpisany na listę rzeczników patentowych Urzędu Patentowego RP pod numerem 3063, na listę rzeczników patentowych Europejskiego Urzędu Patentowego pod numerem 00146040 oraz na listę profesjonalnych reprezentantów Urzędu Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) pod numerem 27281.

  Kancelaria rzecznika patentowego Zbigniewa Ciupińskiego świadczy kompleksowe usługi dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców w zakresie prawa własności intelektualnej.

  Kancelaria świadczy kompleksowe usługi w zakresie:
  - wynalazków i wzorów użytkowych
  - wzorów przemysłowych
  - znaków towarowych
  - oznaczeń geograficznych
  - umów licencyjnych
  - zastępstwa w postępowaniu przed Urzędem Patentowym RP
  - astępstwa przed sądami
  - zastępstwa przed Europejskim Urzędem Patentowym (EPO), Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM) i Światową Organizacją Własności Intelektualnej (WIPO)
  - przygotowywania opinii i ekspertyz
  - przygotowywania i negocjacji umów z zakresu własności intelektualnej
  - prawa autorskiego
  - zwalczania nieuczciwej konkurencji
  - prowadzenia spraw spornych

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Częstochowska Kancelaria - adwokat Mrożek »

  Zakres i zasadny świadczenia usług przez Kancelarię Adwokacką trafnie wyrażone zostały w przepisach obowiązującego prawa.
  Zgodnie z art. 1 ust 1 ustawy Prawo o Adwokaturze, celem Adwokatury jest do świadczenie pomocy prawnej, współdziałania w strzeżeniu praw i swobód obywatelskich oraz w kształtowaniu i stosowaniu przepisów prawnych. Jak stanowi art. 4 ust 1 powyższej ustawy, profesja adwokata polega na udzielaniu pomocy prawnej, a zwłaszcza w postaci porad prawnych, opinii prawnych, projektów aktów prawnych oraz poprzez reprezentację klientów przed sądami i organami państwowymi i samorządowymi.
  Zgodnie z art. 6 ust. 1, adwokat ma obowiązek jest zachować w tajemnicy wszystko, o czym powziął wiedzę w związku ze świadczeniem pomocy prawnej. W ustępie 2 ustawodawca przyjął, że obowiązek powyższy nie może być ograniczony w czasie. Zgodnie zaś z ustępem 3, adwokat nie można zostać z powyższego obowiązku zwolniony.
  Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego i karnego, zwłaszcza o odroczenie wykonania kary, dozór elektroniczny, zawieszenie kary.

  Data dodania: 09 02 2017 · szczegóły wpisu »