Porównywarka ubezpieczeń - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Porównywarka ubezpieczeń

Myślałeś ostatnio nad zmianą ubezpieczenia? Twoje obecne nie daje Ci dostatecznej satysfakcji ? To na sto procent dobry czas na tak owe zmiany. Nasz serwis ma bardzo dużo interesujących propozycji ubezpieczeń. Odnajdziesz także opinie naszych ekspertów. Przy wyborze ubezpieczenia pamiętaj o tym, że agencje ubezpieczeniowe proponują wam bardzo dużo ofert, i wszystkie musimy uważnie przejrzeć.

Szczegóły strony rankomat.pl:

Podlinkuj stronę rankomat.pl:

Porównywarka ubezpieczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 43 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 57

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porównywarka kredytów, ubezpieczeń - Płacę Mniej »

  Placemniej.pl jest serwisem, który umożliwia bezpłatne i wygodne porównanie cen produktów finansowych, ubezpieczeniowych oraz dostawców internetowych i usług telekomunikacyjnych. Witryna zawiera informacje o poszczególnych ofertach zebrane przez pracowników Placemniej.pl. Serwis nie jest powiązany z porównywanymi firmami.

  Data dodania: 04 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Multigofinance.pl »

  Centrum kredytowe posiadające w ofercie kredyty większości banków. Doradztwo kredytowe, pomoc w uzyskaniu kredytu. Kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe, kredyty dla firm, kredyty samochodowe, kredyty konsolidacyjne. Porównamy oferty wielu banków, obniżymy raty, pomożemy w zdobyciu kredytu.

  Data dodania: 09 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Resako Sp. z o.o. »

  Resako Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy, zajmujący się obsługą Klientów instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, których reprezentujemy w relacjach z Ubezpieczycielami.

  Data dodania: 19 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Tarnowskie Góry »

  Ubezpieczenia KONCEPT - Tarnowskie Góry jest największa agencją ubezpieczeniową w Tarnowskich Górach, dzięki nam zapoznasz się i porównasz oferty wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w naszym kraju. Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń komunikacyjnych, dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia OC, Autocasco oraz NNW. Osobom chcącym zabezpieczyć swoje mienie proponujemy ubezpieczenia domu lub mieszkania, które jest najchętniej kupowanym ubezpieczeniem mienia, które chroni przed skutkami kradzieży z włamaniem. Wszystkim klientom biura KONCEPT Tarnowskie Góry proponujemy także ubezpieczenia na życie, które stanowi zabezpieczenie finansowe dla Twoich bliskich. W naszej ofercie znajdują się także pakiety ubezpieczeń dla rolników, firmowych, a także Otwartych Funduszy Emerytalnych (OFE). Naszymi partnerami są największe firmy ubezpieczeniowe w kraju; między innymi: nGenerali, Compensa, PZM, MTU, Allianz, Hestia, HDI, Uniqa, Warta, Signal Iduna, SKiP. Zapraszamy już dziś do agencji KONCEPT mieszczącej się w Tarnowskich Górach, przy ulicy Piłsudskiego 2a. Bezpłatny dojazd do klienta na terenie miast górnego śląska takich jak: Tarnowskie Góry, Bytom, Gliwice.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Kiedy słyszymy "ubezpieczenie OC" na myśl przychodzi nam ubezpieczenie samochodu. Jest to jak najbardziej zgodne, ponieważ najczęstszymi ubezpieczeniami OC są właśnie ubezpieczenia komunikacyjne. Ale nie tylko. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej może chronić również pozostałe aspekty naszego życia. Wyróżniamy ubezpieczenie OC zawodowe, OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz OC w życiu prywatnym. Niektóre z ubezpieczeń OC są obowiązkowe, jak np. ubezpieczenie komunikacyjne czy zawodowe, a inne są dobrowolne, jak np. OC w życiu prywatnym.
  Więcej informacji i szerokie opisy dotyczące ubezpieczeń OC można znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moje Dobre Ubezpieczenie - Ubezpieczenia Grupowe »

  Program Ubezpieczenia Grupowego.

  Program ten jest odpowiedzią na istotną lukę na polskim rynku ubezpieczeń indywidualnych, a mianowicie brak dobrego i prostego produktu ubezpieczeniowego, który za przystępną cenę dawałby szeroką ochronę ubezpieczeniową w bardzo ważnych dla każdej Rodziny dziedzinach jakimi są: życie, zdrowie, zasoby materialne, odpowiedzialność cywilna.

  Obserwując na rynku znaczną różnicę pomiędzy rozbudowanymi i tanimi ubezpieczeniami grupowymi prowadzonymi w dużych zakładach pracy, a znacznie droższymi ubezpieczeniami indywidualnymi oferowanymi przez rzeszę agentów ubezpieczeniowych, doszedłem do wniosku, że można uzyskać dla klienta indywidualnego bardzo szeroką i tanią ochronę pod warunkiem, że będzie on członkiem dużej grupy ubezpieczonych.

  Takie założenie udało się spełnić dzięki przyjęciu przez brokera roli ubezpieczającego czyli pozycji takiego dużego „przedsiębiorstwa“ prowadzącego ubezpieczenie grupowe dla swoich pracowników.nnUbezpieczonymi są klienci Brokera, a ubezpieczycielami – czyli partnerami Programu udzielającymi ochrony ubezpieczeniowej – zakłady ubezpieczeń, które w danym momencie przedstawiły najlepsze warunki dla ubezpieczonych.

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystkie obowiązkowe i dobrowolne ubezpieczenia OC - sprawdź ich zakres »

  Strona zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat obowiązkowych i dobrowolnych ubezpieczeń OC. Każde ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zostało dokładnie scharakteryzowane - opis, zakres, podstawy prawne przy obowiązkowych OC. Użytkownicy znajdą satysfakcjonujące informacje na temat np.: ubezpieczenia OC komunikacyjnego, ubezpieczenia OC adwokatów czy radców prawnych. Strona dedykowana jest dla osób zarówno zajmujących się ubezpieczeniami, jak i dla tych, które nie zajmują się nimi na co dzień. Użytkownicy ze strony będą mogli pobrać dokumenty prawne, regulujące obowiązkowe ubezpieczenia OC. Strona jest całkowicie za darmo.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia RCU Olkusz »

  Ubezpieczenia, profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowe, likwidacja szkód, ewidencja czasu pracy kierowców, fundusze inwestycyjne, dochodzenie praw odszkodowawczych ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firm, turystyczne, na życie, zdrowotne, rolne, fundusze kapitałowe

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Znalezienie ubezpieczenia samochodu w Internecie z dnia na dzień staje się łatwiejsze. Prawie wszyscy ubezpieczyciele oferują możliwość zapoznania się z ich ofertą właśnie przez Internet. Jednak aby poznać oferty z całego rynku ubezpieczeń, trzeba poświęcić kilka godzin na wypełnianie pojedynczych formularzy ubezpieczycieli. Co zatem zrobić aby przeanalizować cały rynek w 10 minut? To proste! Wystarczy wejść na stronę ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl. Serwis został stworzony przez profesjonalistów branży ubezpieczeń komunikacyjnych. Za cel postawili sobie maksymalnie uprościć i skrócić do minimum czas potrzebny na analizę całego rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Dlatego w ręce kierowców oddali nowoczesny kalkulator ubezpieczeń OCAC, który jednocześnie prezentuje oferty do 17 ubezpieczycieli jednocześnie. Wchodząc na stronę ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl/kalkulator.html uzupełniamy dane w krótkim formularzu. Zajmuje nam to ok. 8-10 minut. Po tym czasie otrzymujemy oferty całego rynku ubezpieczeń, ułożone od najtańszej do najdroższej. Kalkulator pozwala też na dowolne sortowanie ofert w zależności od naszych potrzeb i umożliwia bardzo dokładną analizę zakresu odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń, co jest bardzo istotne w przypadku polis OCAC. Największą zaletą serwisu ubezpieczenia-komunikacyjne.org.pl jest możliwośc wykupienia polisy bez wychodzenia z domu. Możemy zrobić to samodzielnie w sieci lub przez telefon. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując ubezpieczenie OCAC.

  Data dodania: 14 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • UbezpieczoneDziecko.pl - porównywarka ubezpieczeń posagowych »

  Wybór ubezpieczenia posagowego wielu ludziom nastręcza pewnych trudności. Powodów jest kilka. Najczęstszy jest taki, że ofert jest dużo, a ludzie często nie wiedzą również, jak pogodzić swoje potrzeby z wymaganiami wobec ubezpieczenia.
  Pomóc może w tym na pewno serwis ubezpieczonedziecko.pl. Jest on prowadzony przez multiagencję Ubezpieczenia Online.pl z Wrocławia. Dlatego też na łamach serwisu znalazło się wiele artykułów tematycznych i poradników, które pomogą w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Znalazła się również porównywarka ubezpieczeń posagowych, dzięki której możliwe jest szybkie i sprawne porównanie polis i znalezienie oferty najlepszej dla siebie.
  Zachęcamy do korzystania z naszego serwisu głównie dlatego, że w tych niepewnych czasach bardzo ważne jest odpowiednie należyte zapewnienie dziecku dobrego startu w dorosłość.

  Data dodania: 12 02 2014 · szczegóły wpisu »