Porównywarka ubezpieczeń - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Porównywarka ubezpieczeń

Myślałeś ostatnio nad zmianą ubezpieczenia? Twoje obecne nie daje Ci dostatecznej satysfakcji ? To na sto procent dobry czas na tak owe zmiany. Nasz serwis ma bardzo dużo interesujących propozycji ubezpieczeń. Odnajdziesz także opinie naszych ekspertów. Przy wyborze ubezpieczenia pamiętaj o tym, że agencje ubezpieczeniowe proponują wam bardzo dużo ofert, i wszystkie musimy uważnie przejrzeć.

Szczegóły strony rankomat.pl:

Podlinkuj stronę rankomat.pl:

Porównywarka ubezpieczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 76 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 63

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Platforma ubezpieczeniowa »

  Ubezpieczenie Wrocław Psie Pole, Trzebnica, Długołęka, Pęgów, Wisznia Mała - rodzina, firma, biznes, życie, zdrowie, emerytura, samochód, OC, AC, NNW, HCA, majątek, mieszkanie, dom, podróże, pełny zakres ubezpieczeń, najniższa cena, pewne odszkodowania

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Porównywarka TotalMoney.pl to narzędzie służące do porównywania produktów finansowych i ubezpieczeniowych oferowanych przez banki, ubezpieczycieli i doradców finansowych działających na terenie Polski. Portal TotalMoney.pl umożliwia Użytkownikowi szybkie znalezienie ofert finansowych i ubezpieczeniowych, spełniających wymagane przez niego kryteria ogólne (porównanie szybkie) lub szczegółowe (porównanie zaawansowane).

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczenia Warszawa »

  Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Agencja WITRYNA jest agencją ubezpieczeniową działającą na rynku od 1994 r. Proponujemy szeroki zakres ubezpieczeń skierowanych do klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy trafnie doradzić klientowi odpowiedni wybór produktu. Staramy się przedstawić proponowany wariant ubezpieczenia w sposób przejrzysty i czytelny pamiętając, że problematyka ubezpieczeniowa jest często dla Państwa nowym zagadnieniem. Przypominamy naszym klientom o zbliżających się terminach wznowienia polis oraz o terminach rat. Zawieramy umowy ubezpieczenia na terenie całej Warszawy i jej okolic zgodnie z posiadanymi pełnomocnictwami.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Warszawa »

  TUUBEZPIECZ.pl - Agencja Ubezpieczeniowa w Stolicy Polski. Filie: Ubezpieczenia Wilanów i Ubezpieczenia Bemowo. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w doradztwie i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie dla klientów indywidualnych oraz firm.Działamy od 1997 roku.

  Na portalu internetowym TUUBEZPIECZ.pl wyszukacie Państwo mnóstwo nowości na temat nowości z rynku ubezpieczeniowego. Propozycja jedenastu Firm Ubezpieczeniowych, oferta ubezpieczeń: komunikacyjnych, majątkowych, firmowych, życiowych i zdrowotnych. Ubezpieczamy auta, motocykle, lokale, rezydencje oraz przedsiębiorstwa. Ewentualność dojazdu do klienta na terenie Warszawy oraz okolic.

  Przedstawiamy rzeczową propozycję. Nic nie ukrywamy. Pod uwagę bierzemy nie tylko opłatę, ale zarówno zakres i warunki ubezpieczenia. Oszczędzamy Państwa cenny czas, jakiego wymagałoby skonfrontowanie propozycji oraz specjalnych wymogów kilkunastu firm Ubezpieczeniowych. Po kontakcie określamy Wasze oczekiwania oraz potrzeby względem polisy ubezpieczeniowej.

  Staramy się dopasować ofertę do osobistych potrzeb naszych klientów, przy zachowaniu niskiej ceny. Oferujemy: PZU, Warta SA, PTU SA, Polski Związek Motorowy, MTU SA. Na portalu internetowym nie zamieszczamy ogólnych kalkulatorów składek, bowiem są one niedokładne i mogą wprowadzić Państwa w błąd.

  Data dodania: 27 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obsługi Emerytalnej »

  Serwis przedstawia stan obecnego systemu emerytalnego w Polsce, w obliczu takich zjawisk jak katastrofalne, pogłębiające się zadłużenie ZUS czy pogarszająca się z roku na rok sytuacja demograficzna.W obecnej chwili Polski system emerytalny nie jest w stanie zapewnić godziwej emerytury większości obywateli. Ogromne już w tej chwili zadłużenie ZUS-u będzię się jeszcze powiększać. Rośnie średnia długość życia, a maleje liczba urodzin, co powoduje że coraz mniejsza liczba osób aktywnych zawodowo będzie pracowała na coraz większą armię emerytów. Otwarte Fundusze Emerytalne otrzymują tylko niewielką część naszej składki, a takie możliwości III-filarowe jak IKE czy IKZE nie cieszą się dużą popularnością.W tej sytuacji wizja naszego przejścia na emeryturę nabiera coraz ciemniejszych kolorów. Czy jesteśmy nieodwołalnie skazani na drastyczny spadek poziomu życia po osiągnięciu wieku emerytalnego?Co mówią eksperci? Andrzej Dadelło: "Ulgi związane z IKZE okazały się chybione i niewystarczające. [...] Kiedy za 20–30 lat ludzie nie będą mieli z czego żyć na emeryturze, to nie będzie to już problem tego czy innego towarzystwa ubezpieczeń, czy Rzecznika Ubezpieczonych. To będzie problem tych ludzi."Robert Gwiazdowski: „Moje pokolenie nie jest jeszcze w najgorszej sytuacji. [...] Nie mogliśmy wychodzić z domu, nie mieliśmy co robić – zrobiliśmy dzieci, które mogą na nas pracować. Ale jeśli one nie zrobią tego co my, to emerytury będą mieć głodowe."

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów - Siedlce i okolice »

  W ramach kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych oferujemy Naszym Klientom bezgotówkowy wynajem samochodów osobowych, bezgotówkowe holowanie pojazdów oraz bezgotówkowe naprawy mechaniczne i blacharskie.
  Każdy poszkodowany w kolizji czy wypadku samochodowym, którego samochód uległ uszkodzeniu ma prawo zaspokojenia swych roszczeń z ubezpieczenia OC sprawcy, a co za tym idzie skorzystania z opcji bezgotówkowego naprawienia szkody powstałej podczas zdarzenia.
  Serwis samochodowy firmy Automerc oferuje swoim klientom kompleksową obsługę z zakresu pomocy drogowej, napraw pojazdów samochodowych oraz likwidacji szkód komunikacyjnych. W związku z tym, że posiadamy doskonałe zaplecze techniczne możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości usługi serwisowe takie jak: Serwis mobilny 24h, Serwis dźwigów i żurawi samojezdnych, Serwis holowania i pomocy drogowej oraz kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie oc »

  Potrzebujesz rozsądnej polisy ubezpieczeniowej? Wybierz multiagnecję CUK, która współpracuje z różnymi ubezpieczycielami obecnymi na naszym rynku. Pozwala to mieć pewność, iż oferta firmy CUK jest najkorzystniejsza. Ponad 10 lat fukcjonowania w branży owocuje tym, że możesz zaufać multiagencji CUK. Dążymy do osiągnięcia najwyższych wzorców, dlatego każdego klienta traktujemy z przykładną powagą. Sprawdź co możemy Ci zaproponować, za pomocą kalkulatora, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PTD DRAPIŃSKI PIOTR chwilówki warszawa »

  Pożądasz pieniędzy, jednak bank nie

  uznał Ci kredytu? Firma PTD Finanse ma umowy z największą w Polsce ilością banków, a także innych jednostek pożyczkowych, dlatego też zawsze odszukamy należyte rozwiązanie. Profesjonaliści z firmy PTD Finanse

  obsługują nie tylko klientów indywidualnym, ale również małe, średnie i

  duże firmy. W latach kryzysu, bankowe sponsorowanie i

  zachowanie płynności finansowej jest

  marzeniem wielu biznesmenów, a także zwykłych ludzi. Nie musisz się już kłopotać swoją kondycją finansową. Wspomożemy uzyskać Ci pożyczka o najlepszym oprocentowaniu na rynku. Odwiedź teraz stronę

  internetową PTD Finanse i sprawdź jakie to łatwe.

  Data dodania: 24 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto Giełda Samochodów Powypadkowych - AutoWraki.pl »

  AutoWraki.pl - portal ogłoszeniowy i aukcyjny, platforma dla sprzedających i kupujących samochody powypadkowe, baza wszystkich skupów samochodów powypadkowych, punktów złomowania pojazdów, zakładów naprawczych. AutoWraki.pl to miejsce gdzie sprawdzisz historię pojazdu oraz wygenerujesz umowe kupna sprzedazy.

  Data dodania: 24 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie szkolne »

  Nasza agencja ubezpieczeniowa działająca w Internecie zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń szkolnych, przedszkolnych oraz studenckich. Kupowane u nas ubezpieczenia są kilkukrotnie tańsze niż te oferowane w szkołach czy przedszkolach. Sprawdź naszą ofertę.

  Data dodania: 20 04 2017 · szczegóły wpisu »