Porównywarka ubezpieczeń - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Porównywarka ubezpieczeń

Myślałeś ostatnio nad zmianą ubezpieczenia? Twoje obecne nie daje Ci dostatecznej satysfakcji ? To na sto procent dobry czas na tak owe zmiany. Nasz serwis ma bardzo dużo interesujących propozycji ubezpieczeń. Odnajdziesz także opinie naszych ekspertów. Przy wyborze ubezpieczenia pamiętaj o tym, że agencje ubezpieczeniowe proponują wam bardzo dużo ofert, i wszystkie musimy uważnie przejrzeć.

Szczegóły strony rankomat.pl:

Podlinkuj stronę rankomat.pl:

Porównywarka ubezpieczeń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 57 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ubezpieczenia samochodowe »

  Ty także możesz znaleźć tanie ubezpieczenie OC. Wystarczy podstawowa znajomość Internetu. Jednak zanim kupisz ubezpieczenie samochodu warto poszerzyć lub zweryfikować swoją wiedzę. Przeczytaj jak złożyć wypowiedzenie ubezpieczenia OC, jak starać się o odszkodowanie z polisy OC sprawcy oraz umowa sprzedaży samochodu a ubezpieczenie OC. Ponadto możesz skorzystać z przydatnego przypominacza OC i z forum ubezpieczeniowego gdzie znajdziesz sporo informacji o ubezpieczeniach komunikacyjnych oraz podzielisz się swoimi doświadczeniami.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie ubezpieczeń »

  Poradnik ubezpieczeń przedstawia kompleksowe porównanie wszystkich rodzajów ubezpieczeń, począwszy od ubezpieczenia komunikacyjnego, przez turystyczne, zdrowotne, na życie, na ubezpieczeniach domu i mieszkania kończąc.
  W serwisie poza opisami i porównaniem ubezpieczeń znajduje się dział związany z umowami ubezpieczeniowymi oraz opisy możliwości wypowiedzenia umowy ubezpieczenia.
  Ponadto strona opisuje i udostępnia kalkulatory ubezpieczeń, umożliwiające samodzielne obliczenie składki za określone ubezpieczenie.
  Wybór ubezpieczenia i firmy ubezpieczeniowej na pewno ułatwi zamieszczony na stronie ranking towarzystw, a dodatkową specjalistyczną wiedzę z rynku ubezpieczeniowego gwarantują ciekawe artykuły o tematyce ubezpieczeniowej i pokrewnych.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • SKOK Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Nike »

  SKOK NIKE oferuje swym członkom najlepsze pożyczki,kredyty gotówkowe i najwyżej oprocentowane lokaty. W swej ofercie posiada także konta osobiste,rachunki oszczędnościowe,Ror-y,z dostępem przez internet. Do kont oferujemy karty VISA i bankomatowe,umożliwiające bezpłatne pobieranie gotówki w sieci 1000 własnych bankomatów oraz za niewielką opłatą w bankomatach na całym świecie

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie OC »

  Ubezpieczenie-OC.pl to serwis internetowy dla każdego, kto szuka obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Staramy się pomóc w znalezieniu i zakupie taniego OC w dobrym towarzystwie ubezpieczeniowym, zapoznaj się z naszymi poradami.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie auta »

  Blog autoubezpieczenie.com.pl stworzyłem z myślą o kierowcach, który pragną szybko i tanio ubezpieczyć samochód. Trochę znam się na samochodach, a po niemiłej przygodzie z pewnym ubezpieczycielem, na poważnie zacząłem się interesować ubezpieczeniami. Mądry Polak po szkodzie - może i tak, ale już nigdy więcej nie dam się naciąć na żadną umowę.

  O czym przeczytacie na blogu? Poruszam m.in. następujące tematy:

  1. Kiedy przydaje się Autocasco? Okazuje się, że nie tylko w podróży.

  2. Jak oszczędzać na ubezpieczeniach?

  3. Kiedy ubezpieczenie AC nam nie pomoże?

  4. Jak sobie poradzić z awarią podczas zagranicznej podróży samochodem?

  5. Komu i kiedy przyda się NNW?

  Bardzo często ignorujemy problem ubezpieczenia samochodu. Kupujemy pierwszą lepszą polisę i mamy nadzieję, że tyle wystarczy żeby mieć święty spokój. Niestety w przypadku kolizji czy wystąpienia szkody okazuje się że mamy spory kłopot. A przecież w prosty sposób można uniknąć wielu problemów.

  Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem!

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jakie ubezpieczenie OC i AC »

  Zastanawiasz się jakie ubezpieczenie OC lub ubezpieczenie AC wybrać? Zajrzyj na naszą stronę, która jest mini encyklopedią wiedzy na temat ubezpieczeń komunikacyjnych i poradnikiem dla wszystkich tych, którzy muszą lub chcą wykupić ubezpieczenie samochodu.Na stronie znajdziesz wszystkie podstawowe informacje na temat obowiązkowego ubezpieczenia OC, rady odnośnie tego, jakie czynniki brać pod uwagę przy jego wyborze, oraz sposoby na to, jak zaoszczędzić na tym obowiązkowym ubezpieczeniu.W zakresie ubezpieczeń AC też masz spore możliwości wyboru. W naszych publikacjach znajdziesz informacje również na jego temat.Chociaż ubezpieczenie samochodu to jedno z najpowszechniej kupowanych ubezpieczeń - sprawia sporo problemów. My pomożemy ci te problemy rozwiązać. Koniecznie zajrzyj na naszą stronę.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • OCMarket - ubezpieczenie samochodu dla Ciebie »

  Serwis internetowy OCMarket powstał z myślą o osobach, które chcą w pełni świadomie podejmować decyzje związane z wyborem ubezpieczeń, a jednocześnie nie chcą tracić czasu na drobiazgowe porównywanie ofert wszystkich ubezpieczycieli. Na stronie znajdziesz informacje przydatne przy wyborze ubezpieczeń obowiązkowych takich, jak ubezpieczenie OC i nieobowiązkowych np. popularnego AC. Staramy się dostarczać zarówno informacji na temat kwestii formalno - prawnych związanych z ubezpieczeniami, jak i porad praktycznych np. jak szybko znaleźć tanie OC. Popularyzujemy wiedzę na temat kalkulatorów ubezpieczeń, podpowiadamy jak najefektywniej można je wykorzystać. Mamy nadzieję, że publikacje dostępne na naszej stronie ułatwią ci nieco poruszanie się w gąszczu ofert towarzystw ubezpieczeniowych i dzięki nim wybierzesz ubezpieczenie samochodu najodpowiedniejsze dla siebie.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odwołanie od decyzji ZUS - specjalista prawnik od ZUS »

  Jestem prawnikiem od wielu lat specjalizującym się ws. ZUS i KRUS. Świadczę usługi doradztwa prawnego dotyczące1) odwołania od decyzji ZUS ws.:- emerytury, - emerytury w szczególnych warunkach, - renty, - świadczenie wypadkowe,- naliczania zaległych składek dla Firm i przedsiębiorców.2) sprzeciwu od orzeczenia lekarza orzecznika do komisji lekarskiej;3) odpowiedzi na niekorzystne opinie biegłych lekarzy;4) apelacji od wyroków sądu I instancji ws. ZUS i KRUS,5) odwołań od decyzji NFZ ws. składek zdrowotnych.6) zaskarżania Tytułów Wykonawczych, Tytułów egzekucyjnych wystawianych przez ZUS.Moje Biuro ARS BONI Świadczy usługi za pośrednictwem internetu na terenie Polski.Proszę śmiało dzwonić i pytać, nic to nie kosztuje, a odpowiedź już może wyjaśnić wiele wątpliwości.

  Data dodania: 03 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • IKZE IKE - Konta Emerytalne Ranking »

  Ranking Kont Emerytalnych IKZE IKE. Analizy, porównania, opinie i sugestie związane z Indywidualnym Kontem Emerytalnym oraz Indywidualnym Kontem Zabezpieczenia Emerytalnego. Serwis umożliwia porównanie IKE oraz IKZE, sprawdzenie szczegółowych warunków oraz - często ukrytych - opłat związanych z ich obsługą oraz administracją. Pokazuje jakie są trendy na rynku indywidualnych kont emerytalnych, limity (tzw. limit IKZE oraz limit IKE) związane z inwestowaniem w emeryturę w poszczególnych latach. W ramach naszego porównania uwzględnione zostały najbardziej popularne rachunki maklerskie, firmy ubezpieczeniowe - pzu, aviva, compensa, generali, banki - pko, peako, ing czy mbank. Poszczególne raporty i analizy są na bieżąco aktualizowane w celu zapewnienia katualnej wiedzy na temat poszczególnych kont emerytalnych. Warto też dodać, że IKE i IKZE to szansa na ulgę podatkową, uniknięcie podatku beli oraz obniżenie corocznego opodatkowania. Dodatkowo nasze środki zgromadzone na IKE i IKZE mogą stanowić zabezpieczenie przy kredycie hipotecznym obowiązkowego wkładu własnego.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Miklaszewicz - ubezpieczenia w Olsztynie »

  Zajmujemy się kompleksowym doradztwem ubezpieczeniowym w Olsztynie. Sprawdzona oferta poparta jest 20 letnim doświadczeniem w branży. Sprawdź ofertę dopasowaną idealnie dla siebie. Tylko u nas znajdziecie Państwo ofertę większości ubezpieczycieli dostępnych w Polsce.
  W ofercie posiadamy:
  - od ognia i innych zdarzeń losowych,
  - od kradzieży z włamaniem i rabunku,
  - od odpowiedzialności cywilnej różnych zawodów i z tytułu wykonywanej działalności,
  - od ryzyk budowlano-montażowych,
  - finansowe (w tym gwarancje wadium przetargowego, należytego
  - wykonania kontraktu, oraz usunięcia wad i usterek),
  - transportowe (Cargo, OC, przewoźnika),
  - sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk,
  - od utraty zysków,
  - szyb i przedmiotów szklanych od stłuczenia,
  - NNW grupowe pracowników.

  Data dodania: 02 11 2015 · szczegóły wpisu »