Podkategoria: Pozostałe - strona 10 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »
 • T.I.K.O. Systemy Elewacje Wentylowane »

  T.I.K.O. Systemy to nowoczesny sposób budowania elewacji wentylowanych. Dzięki innowacyjności naszego systemu jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł architekta. Realizujemy elewacje z kamienia, piaskowca, betonu, gazbetonu, silikatów, szkła i wielu innych materiałów. Na naszej stronie znajdziesz m.in. zrealizowane przez nas inwestycje oraz więcej informacji na temat elewacji wentylowanych i ich zalet.

  Data dodania: 27 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • D4 Consulting - Firma Doradcza »

  D4 Consulting to firma konsultingowa przeprowadzająca badania marketingowe, badania rynku i konkurencji, badania satysfakcji klientów i preferencji. Firma doradcza - efektywne gospodarowanie zasobami ludzkimi, rekrutacja, selekcja, szkolenia, doradztwo, oferty pracy.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń Kraków »

  Tłumaczenia pisemne to główny obszar naszej działalności. Oferujemy tłumaczenia we wszystkich językach europejskich, a także niektórych językach pozaeuropejskich. Przyjmujemy zlecenia tłumaczenia tekstów prawniczych, ekonomicznych, biznesowych, technicznych, informatycznych, medycznych itp.

  Data dodania: 28 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ZELTECH-ME - producent komutatorów, pierścienie ślizgowe, remont silników, dutchi, lammers »

  Remontujemy silniki elektryczne oraz produkujemy komutatory i pierścienie ślizgowe od 1946 r. Komutatory wykonywane są na indywidualne zamówienie - pojedyncze sztuki lub krótkie serie. Pierścienie ślizgowe wykonywane są tak samo jak komutatory w krótkich seriach lub w pojedynczych sztukach. Wykonujemy remont silników komutatorowych oraz pierścieniowych i silników zwartych. Remont silników elektrycznych do mocy około 400 kW. ZELTECH-ME Spółka z o.o. zajmuje się serwisem silników lammers. Ma podpisana umowę o serwis silników Dutchi Motors. Zajmuje się tez serwisem polskich silników produkcji Tamel.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy automatyki przemysłowej »

  Automatykasklep.com to serwis internetowy oferujący do sprzedaży urządzania automatyki takie jak: sterowniki, przekaźniki logiczne, panele operatorskie, falowniki i przetwornice, serwonapędy, czujniki i inne produkty. Oferujemy niskie ceny, profesjonalne doradztwo, miłą i kompleksową obsługę Klienta oraz krótkie terminy realizacji. Zapraszamy!

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Damian Kowalczyk - komunikacja marketingowa z innej strony »

  Blog o komunikacji marketingowej (online i offline) - reklama internetowa i tradycyjna, media, public relations, promocja, branding, social media, direct marketing, email marketing, promocja sprzedaży.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agro-bis. Hurtownia części do ciągników i maszyn rolniczych »

  Hurtownia części do ciągników i maszyn rolniczych. Oferujemy części do ciągników i maszyn rolniczych oraz akcesoria rolnicze. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Oferta obejmuje części do ciągników rolniczych takich jak C-330, C-360, C-385, Zetor, MF, T-25, MTZ oraz do innych.
  W ofercie znajdują się części do maszyn rolniczych takich jak rozsiewacz, siewnik, prasa, pług, rozrzutnik, kultywator, kosiarka, glebogryzarka, śrutownik, sadzarka, brona, cyklop i inne. Działamy na rynku polskim od wielu lat i doświadczenie rynkowe pozwala nam spełniac oczekiwania naszych klientów.
  Zwracamy szczególną uwagę na jakość naszych produktów oferując oryginalne części polskiej produkcji.

  Data dodania: 01 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka prezentów »

  WyszukiwarkaPrezentow.com ułatwia poszukiwanie oraz wybór prezentów dla Twoich bliskich. Nie musisz już szukać na różnych stronach - teraz najciekawsze prezenty zebraliśmy na jednej stronie w 34 kategoriach, m.in prezenty dla dziecka, mamy, córki, brata itd.
  Współpracują z nami najlepsze sklepy internetowe i z każdego sklepu wybieramy tylko najciekawszy naszym zdaniem asortyment. Dzięki temu masz pewność, że wybierzesz odpowiedni prezent dla bliskiej Ci osoby.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zniżki i promocje »

  Zniżkuj.pl - portal zawierający wszystkie zniżki, promocje i rabaty oraz informacje o wyprzedażach. Od dzisiaj nie musisz chodzić po sklepach i szukać okazji - teraz wszystkie informacje o aktualnych promocjach znajdziesz u nas. Zapraszamy. Zbieramy informacje zarówno ze sklepów internetowych jak również ze sklepów stacjonarnych.

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bramki Vopi, GSM, Centrale telefoniczne »

  Firma Cekotel to sprawdzony na rynku dystrybutor sprzętu telekomunikacyjnego. W naszej ofercie znajdzie wysokiej jakości bramki VoIP, bramki GSM a także centrale telefoniczne. Dzięki oferowanej przez firmę Cekotel technologii możliwe jest znaczne ograniczenie wydatków firmy na rozmowy telefoniczne. Oferowane przez nas Bramki VoIP oraz GSM odznaczają się atrakcyjną ceną oraz niezawodnością!

  Data dodania: 02 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia Odzieży Używanej »

  Twój Udany Start: Uczciwa hurtownia odzieży używanej - dostawa na całą Polskę. Odzież używana: Misją naszej hurtowni jest umożliwianie udanego startu nowym sklepom dzięki odzieży, którą zapewniamy. Aktualnie importujemy odzież używaną w dużych ilościach z Anglii, ze zbiórek Door 2 Door. Przed odsprzedażą Tobie niesortu nie przebieramy towaru i nie wyjmujemy najlepszych sztuk. Odzież używana klasy niesort pakowana jest w BigBag'i, każdy około 120kg. Wszystkie szczelnie zamknięte w takiej formie w jakiej przyjechały TIR'em z Anglii.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • WebEnterprise - Agencja Interaktywna »

  Witamy w interaktywnej agencji WEBENTERPRISE.Specjalizujemy się w przeprowadzaniu kampanii reklamowych dla firm w GOOGLE ADWORDS, najskuteczniejszym programie do promocji i kreowania marki dla biznesu.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane, drzwi drewniane. K.Janeczek »

  Oferujemy schody i drzwi drewniane z najlepszych gatunków drewna, projektujemy, produkujemy i montujemy. Od najprostszych form do skomplikowanych kształtów. Projekty schodów takich jak schody kręcone, schody proste, schody zabiegowe i schody spiralne. Znajdziesz nas zawsze pod adresem: www.Schody.info - produkcja i montaż schodów oraz drzwi z niemal każdego rodzaju drewna - Krzysztof Janeczek.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Promocja stron »

  Promocja stron w internecie to bardzo złożony i długotrwały proces. Jedną z jej form jest katalogowanie. Polega to na sukcesywnym wpisywaniu recenzji promowanej witryny do katalogów. Prezentujemy Państwu darmowy katalog stron oparty na nowoczesnym skrypcie cncat. Zachęcamy do umieszczania opisów będących skuteczną reklamą.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Phu Jan Wengrzyn maszyny budowlane, pomoc drogowa, transport niskopodwoziowy »

  Firma PHU JAN WENGRZYN od 1993 roku zajmuje się importem, sprzedażą, transportem, wynajmem wszelkiego rodzaju maszyn i urządzeń budowlanych, jak również pojazdów samochodowych i specjalnych.

  Bogate doświadczenie nabyte w tym czasie pozwalają nam zaspokoić potrzeby coraz to większej rzeszy klientów ugruntowując znaczącą pozycję na rynku.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stopniowo rozszerzaliśmy zakres świadczonych usług o:
  •międzynarodowy transport ponadgabarytowy i kontenerowy,
  •spedycję krajową i międzynarodową,
  •całodobową pomoc drogową dla samochodów osobowych, dostawczych,
  ciężarowych (TIR) oraz autobusów,
  •usługi asenizacyjne,
  •całodobową restaurację wraz z parkingiem dla aut osobowych oraz ciężarowych,
  Wszystko to w powiązaniu z dogodną lokalizacją przy autostradzie A4, wygodnym parkingiem oraz restauracją zachęca do korzystania z naszych usług.

  Serdecznie zapraszam do współpracy
  Jan Wengrzyn

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Insaw - przecinarki oraz piły taśmowe do metalu i drewna »

  W naszej ofercie odnajdziesz: piły taśmowe do cięcia metalu oraz drewna, przecinarki taśmowe Bomar, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, walcarki, giętarki oraz wypalarki plazmowe. Gwarantujemy serwis oraz części zamienne.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki warszawa »

  Transfer Team jest firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług przeprowadzkowych, transporcie krajowym, międzynarodowym na najwyższym poziomie.

  Naszą ofertę kierujemy do osób wymagających, które oczekują wysokich standardów wykonanych usług. Przeprowadzamy osoby fizyczne, instytucje państwowe, duże korporacje, małe firmy, użyczamy taboru ludzkiego, a także działamy na stałe zlecenia transportowe w kraju i za granicą.

  Cieszymy się, że trafili Państwo na naszą stronę. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie, które na pewno przybliżą państwu zakres naszej działalności, oraz przekonają do naszej oferty.

  Przeprowadzka to dla Ciebie problem ?? Dla nas to codzienność, więc nie trać Swojego cennego czasu my zajmiemy się wszystkim!!

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prefabrykaty, Wiązary drewniane. Kratownice. Więźba »

  Jesteśmy znanym i cenionym producentem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek.

  Projektujemy, produkujemy i montujemy kratownice dachowe z litego drewna łączonego w węzłach płytkami kolczastymi.

  W naszym biurze projektowym zatrudniamy konstruktorów - inżynierów budowlanych, którzy zajmują się projektowaniem konstrukcji, nadzorem nad procesem produkcji, oraz nad prawidłowym montażem. Technolodzy drewna pilnują, aby wykorzystywane drewno było klasyfikowane i posiadało odpowiednią wytrzymałość.

  Firma Inter-Lers posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, który upoważnia nas do stosowania europejskiego znaku CE na wyrób budowlany. Certyfikat potwierdza, że spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności, a produkowany przez nas wyrób posiada właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250:2004.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad Grobami Kraków »

  Oferujemy profesjonalne sprzątanie grobów. Obsługujemy wszystkie cmentarze Krakowa. Oferujemy stałą całoroczną opiekę lub usługi jednorazowe.
  Skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ze sprzętem ochronnym i bhp do pracy na wysokości »

  Sklep ze sprzętem ochronnym i bhp do pracy na wysokości prowadzony przez Biuro Ochrony Pracy Marcin Chodkiewicz w Lublinien20-488 Lublin ul. Olechnowicza 4/3n+48 603-163-025nsklep@bhpnawysokosci.plnnPomagamy w doborze sprzętu do pracy na wysokości zgodnie z przepisami bhp.nProwadzimy szkolenia wysokościowe z obsługą sprzętu ochronnego do pracy na wysokości. Prowadzimy szkolenia bhp do pracy na budowach.nProdukty i usługi:n• szkolenia wysokościowe,n• szelki bezpieczeństwa, n• urządzenia samozaciskowe,n• urządzenia samohamowne,n• amortyzatory bezpieczeństwa,n• szkolenia bhp,n• zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości,n• urządzenia do nadawania pozycji przy pracy,n• hełmy przemysłowe,n• linki bezpieczeństwa,n• poziome liny kotwiczące,n• urządzenia kotwiczące,n• zatrzaśniki,n• drabiny, podesty, rusztowania,

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: