Podkategoria: Pozostałe - strona 101 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · następna strona »
 • ArtGlas Recykling - odpady szklane »

  Firma ArtGlas Recykling działa na rynku w branży recyklingu szkła od 2002 roku. W chwili obecnej zajmujemy się pozyskiwaniem oraz uzdatnianiem odpadów szklanych takich jak: szkło float (płaskie), szkło opakowaniowe (np. pochodzące ze zbiórki selektywnej), szkło klejone, VSG, szyby samochodowe, mączka szklana i inne.
  Nasza polityka jakości zakłada otrzymanie wysokiej czystości odpadów szklanych tak aby nadawały się do topienia w hutach szkła. Głównie nacisk kładziemy na:
  * fizyczne oddzielnie od ciał obcych jakim porcelana są m.in. ceramika, stal, różne metale kolorowe (aluminium, miedź i ołów), kamienie,
  * sortowanie – czyli proces w którym oddzielamy i klasyfikujemy poszczególne rodzaje szkła:
  ** ze względu na kolor (bezbarwne, kolorowe),
  ** ze względu na typ (szkło typy float, szkło opakowaniowe, szyby samochodowe itp.).
  Nasza polityka jakości zakłada iż stłuczka szklana musi przejść proces uszlachetniania i oczyszczania po to aby stała się pełnowartościowym składnikiem zestawu masy szklarskiej.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Specjalistyczne »

  Profesjonalne biuro tłumaczeń, doświadczeni tłumacze,tłumaczenia ustne i pisemne, tłumaczenie przysięgłe, tłumaczenia ekonomiczne, marketingowe i reklamowe, tłumaczenia konferencyjne, tłumaczenia prawniczne, tłumaczenia stron internetowych.Dbamy o jakość wykonywanych tłumaczeń: dobierając doświadczonych w danej dziedzinie tłumaczy, często jeden tłumacz, którego styl tłumaczenia najbardziej odpowiada zleceniodawcy wykonuje stale zlecenia danej firmie. Sugerujemy żeby tłumaczenia na język obcy wykonywał native speaker danego języka, posługujemy się specjalistycznym oprogramowaniem CAT, które pozwala zachować jednolita terminologię nawet w tłumaczeniach dużych projektów i wykonywanych przez zespół kilku tłumaczy, tworzy bazę słownictwa specjalistycznego dla danej firmy lub branży. Mamy doświadczenie w realizacji dużych, wielojęzycznych projektów, gdzie konieczne jest stworzenie i koordynacja zespołu tłumaczy oraz oraz wykonanie prac programistycznych oraz graficznych.

  Data dodania: 27 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Utopia2 »

  Utopia 2 czyli nowy „kontrakt społeczny” – propozycjaZałożenie – Każdy jest bogaty i stać go na wszystko, czego zapragnie –Co jest zastanawiającego w tym założeniu???Bo dla mnie zastanawiające jest co znaczy bogaty…

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Branżowy Katalog Firm - Darmowa Reklama w Internecie »

  Firmas.pl nie jest zwyczajnym katalogiem firm. To co nas odróżnia od innych katalogów to funkcjonalność i cena ... co to znaczy ? Oznacza to, że za znacznie większą funkcjonalność nie trzeba zapłacić ani grosza. Poza dodaniem swojej firmy do naszego katalogu możne bezpłatnie założyć firmową stronę www (do wyboru ponad 150 motywów graficznych), bloga, galerię zdjęć (dowolna ilość zdjęć i albumów), dodać cennik, założyć wizytówkę firmową. Po dodaniu firmy do katalogu wpis zostanie przez nas także dodany do naszych profili i blogów w znanych portalach społecznościowych. Nie zapłacisz ani grosza za szansę pozyskania wielu nowych klientów.

  Data dodania: 30 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zakład pogrzebowy Toruń »

  Zakład usług pogrzebowych USKOM jest prywatną firmą z wkładem kapitału gminy Toruń. Od 1992 roku rozwijamy działalność na bazie komunalnego przedsiębiorstwa powstałego w 1963 r. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w tym czasie plasuje nas w kręgu liderów branży pogrzebowej w regionie kujawsko-pomorskim.

  Data dodania: 31 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fotobudka »

  Nasz jednostek prowadzi działalność w charakterze zautomatyzowanej fotografii. Jest to znakomite rozwiązanie jeżeli potrzebujemy zaoszczędzić na drogich i chimerycznych fotografach. Dlatego w naszej okazałej ofercie znajduje się możliwość wynajmu fotobudki. Każdy z naszych gości będzie mógł sobie samemu sprawić zdjęcie i na miejscu z automatu wywołać je. Dodatkową wartością fotobudki jest jej prosty i przejrzysty interfejs oraz szybkość drukowania zdjęć w wymiarze 10x15.Więcej informacji na naszej stronie http://photeo.pl.

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sadzonki winorośli - winnica Golesz »

  Mamy przyjemność zaproponować Państwu wybór sadzonek winorośli odmian najbardziej odpowiednich do klimatu Polski. Sadzonki pochodzą z naszej, największej w kraju szkółki.

  Posiadamy prawie trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji sadzonek winorośli zarówno szczepionych na podkładkach jak i własnokorzeniowych. Oferujemy sadzonki gołokorzeniowe, do wysadzania w okresie bezlistnym, od początku listopada do połowy kwietnia.

  Naszym klientom zapewniamy bezpłatne konsultacje z zakresu przygotowania terenu, doboru odpowiednich odmian i podkładek, sadzenia oraz uprawy w początkowych latach prowadzenia winnicy.

  Produkcja sadzonek kontrolowana jest przez Państwową Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

  Dla plantatorów starających się o dofinansowanie z funduszy strukturalnych UE zapewniamy wymagane do tego celu dokumenty.

  Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.

  Jakość sadzonek najwyższa w Polsce!

  Data dodania: 01 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Warszawa »

  Firma Al-mat sp. z.o.o zajmuje się sprżątaniem biur w Warszawaie. Spółka posiada przeszkoloną kadrę, która przystępujenadzwyczaj dbale do powierzonych im procedur. Dlatego opracowane przez korporację sprzątająca zlecenia zaświadczają o jej renomie. Do zamówień porządkowy wykorzystuje wyłącznie urządzeń czyszczących renomowanych dystrybutorów, w dodatku środki czyszczące spełniaj wszystkie wymogi naszych kontrahentów . Więcej na naszej stronie http://sprzataniewarszawa.info.

  Data dodania: 03 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dyskontowanie wydatków inwestycyjnych - PublicAid Sp z o.o. »

  Firma PublicAid Sp z o.o. oferuje dyskontowanie wydatków inwestycyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, dostępną na stronie WWW.
  Wsparcie finansowe oferowane przez różne instytucje sektora finansów publicznych nakłada na przedsiębiorców obowiązek prawidłowej ewidencji pomocy publicznej, którą otrzymuje. Jest to istotna kwestia, ponieważ wysokość otrzymanej pomocy ma m.in wpływ na możliwość dalszego korzystania ze wsparcia publicznego.

  Pomoc publiczna to nie tylko bezpośrednie dofinansowanie, pomoc stanowi każde przysporzenie udzielone przez jednostkę sektora finansów publicznych w jakiejkolwiek formie, które zakłóca lub grozi zakłóceniem konkurencji poprzez sprzyjanie niektórym przedsiębiorstwom lub produkcji niektórych towarów w zakresie, w jakim wpływa na wymianę handlowa miedzy Państwami Członkowskimi.

  Zatem jeżeli przedsiębiorstwo otrzymało pomoc w innej formie niż dotacja pojawia się kwestia prawidłowego obliczenia jego wartości.

  Narzędzie umożliwi prawidłowe zdyskontowanie pomocy publicznej w zależności od jej charakteru.

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Architektoniczna GA Studio »

  Profesjonalna pracowania architektoniczna GA Studio świadczy kompleksowe usługi w projektowaniu budynków i obiektów. Nowoczesne domy, zabudowa szeregowa, mieszkania, budynki wielorodzinne, projekty hal produkcyjnych, obiektów użyteczności publicznej. Proponujemy nowatorskie a zarazem elastyczne rozwiązania przy każdym projekcie. Szeroki zakres naszych usług obejmuje między innymi projekty koncepcyjne, urbanistyczne, detale architektoniczne, projekty wielobranżowe budowlane i wykonawcze. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego projektu. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzież robocza i ochronna e-sklep bhp bielsko »

  Odzież ochronna i robocza dostępna przez sklep bhp online
  Zastosowanie odzieży ochronnej u pracowników odgrywa bardzo istotne znaczenie. Przyczynia się do zwiększenia ich bezpieczeństwa w miejscu pracy, a zarazem umożliwia im właściwe wywiązywanie się z wszelkich obowiązków. Nasza odzież ochronna będzie mogła spełnić największe oczekiwania klientów, dlatego zapraszamy do dokonania zakupów w internetowym oddziale. Posiadamy własny sklep bhp bielsko, który działa od wielu lat i zdobywa pozytywną markę poprzez stałych i nowych klientów. Wybierając naszą odzież roboczą masz pewność, że nie zostanie ona zniszczona przez pracowników w szybkim czasie. Jedynie my zapewniamy Ci gwarancję użytkowania takiej odzieży, z której możesz się cieszyć przez bardzo długi czas. Nasza odzież robocza cechuje się także dodatkowymi możliwościami, na które każdy pracodawca ma sposobność zwrócić uwagę. Dzięki temu dopasuje taką odzież ochronną, która będzie świetnie pasowała do pracowników w jego firmie czy przedsiębiorstwie. Udzielamy szybkiej pomocy w celu ustalenia najlepszej odzieży dla indywidualnych potrzeb klienta.

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • 123gifts.pl - gadżety reklamowe »

  Świetne gadżety reklamowe, które rozreklamują Twoją firmę, dzięki logo znajdującym się na każdym przedmiocie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową sprzedaży internetowej. Wejdź i sprawdź sam.

  Data dodania: 09 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rynek nieruchomości »

  Doskonały portal dla wszystkich zainteresowanych rynkiem nieruchomości. Znajdziecie tu wyjątkowe publikacje na tematy związane z kupnem, sprzedażą oraz wynajmem nieruchomości. To portal dedykowany zarówno posiadaczom nieruchomości jak i chcącym dopiero kupić swój wymarzony dom.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Geoiniekt.pl Mikropale »

  Fundamenty są podstawą każdego domu, dlatego w trakcie jego remontu należy zatroszczyć się o ich solidność. Firma Geoiniekt posiada wykwalifikowany zespół, który wie, że od prawidłowego wykonania fundamentów zależy trwałość całego budynku.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Obrotu Nieruchomościami BON, domy, mieszkania, działki, lokale »

  Jesteśmy rozwijającym się Biurem Obrotu Nieruchomościami. Nasz obszar działania obejmuje głównie teren Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Prowadząc szeroką prezentację ofert zgłoszonych przez naszych klientów zapewniamy możliwość pośredniczenia w transakcjach na ternie całego kraju. Wykorzystujemy najnowsze i najbardziej skuteczne możliwości i techniki prezentacji ofert naszych klientów.
  Oferujemy Państwu pomoc przy zawieraniu wszelkiego rodzaju transakcji na rynku nieruchomości. Począwszy od małych lokali, poprzez mieszkania, działki, domy aż do przemysłowych obiektów komercyjnych.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikaty kwalifikowane CenCert »

  Bezpieczny podpis elektroniczny dla firm produkcji centrum certyfikacji CenCert. Podpis cyfrowy spełnia wszelkie wymagania stawiane przez ZUS oraz program Płatnik. Oferowane certyfikaty instalujemy na miejscu u klienta (przy zachowaniu minimum formalności, szybko i tanio). Przedstawiciel zasięgiem swego dojazdu obejmuje cały obszar województwa Pomorskiego (m.in. Gdańsk, Gdynia, Sopot). Zapewniamy krótkie terminy instalacji, fachowe doradztwo oraz przeszkolenie pracowników w zakresie wykorzystania podpisu elektronicznego.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przejrzyste zestawienie pożyczek pozabankowych »

  Wybór formy finansowania na bieżące wydatki jest w dzisiejszych czasach dosyć złożonym i czasochłonnym procesem. Jeśli chcemy wybrać najkorzystniej musimy się zapoznać z wieloma ofertami. Niestety banki pomimo często reklamowanych szybkich kredytów pożyczkowych, wymagają spełnienia wielu formalności i przedstawiania zaświadczeń i zabezpieczeń. Dlatego też współczesny pożyczkobiorca szuka innych sposobów finansowania w postaci pożyczek pozabankowych i chwilówek udzielanych przez internet. Pojawia się jednak pytanie: Jak wybrać najkorzystniejsze dla nas rozwiązanie finansowe, które w pełni odpowie na nasze potrzeby i możliwości pożyczkowe ? I tutaj konkretną podpowiedzią mogą stać się proste i przejrzyste zestawienia, które w jednym miejscu przedstawiają najpopularniejsze i szybko dostarczane pożyczki i chwilówki online. Do ich otrzymania wystarczy bowiem dowód, telefon komórkowy i adres e-mail. Dzięki tym nowoczesnym rozwiązaniom finansowym otrzymanie pozabankowego kredytu gotówkowego staje się naprawdę proste i przyjemne. Szeroka oferta pożyczek pozabankowych z każdym dniem jest coraz większa i zapewnia nam elastyczne formy kredytowanie, które pozwalają na indywidualne dopasowanie oferty pożyczkowej do naszych potrzeb. Dzięki temu o chwilówkę przez internet lub pożyczkę pozabankową możemy nie wychodząc z domu. A decyzję podejmujemy samodzielnie i w pełni świadomie. Tym samym wybieramy konkretnie i na spokojnie bez presji.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Baza Firm CEIDG »

  Baza Firm CEIDG to najobszerniejsza w Polsce baza przedsiębiorców, znajduje się w tej bazie ponad trzy miliony firm działających na terenie Polski. Baza ta jest codziennie aktualizowana o nowo powstałe firmy. Dzięki podziałowi na różne parametry wyszukiwania możemy z bazy CEIDG wyciągnąć w sposób łatwy i szybki interesujące nas firmy. Na przykład określając miasto funkcjonowania tej firmy, branże, datę rozpoczęcia działalności czy aktualny status firmy. Na stronie możemy też określić zawartość bazy między innymi po takich parametrach jak nazwa firmy, adres e-mail firmy, NIP i wiele innych.
  Baza przedsiębiorców CEIDG to najprostszy sposób na odnalezienie firm, naszych potencjalnych kontrahentów oraz uzyskanie do nich danych kontaktowych, które umożliwią nam nawiązanie kontaktu i prezentację naszej oferty.

  Data dodania: 18 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Internetowa MaioDruk.pl »

  Serwis MAIODRUK to drukarnia internetowa.

  W stosunku do klasycznej drukarni mamy szereg zalet:
  1. Oszczędność czasu - nie musisz wychodzić z biura żeby złożyć zamówienie i odebrać druki.
  2. Całodobowa dostępność - zlecenia można składać przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny.
  3. Oszczędność pieniędzy - porównaj ceny u nas i innych drukarniach, w których dotąd drukowałeś
  4. Bliskość Twojej firmy - dzięki Internetowi i doskonałemu systemowi logistycznemu, przesyłkę otrzymasz pod drzwi bez względu w jakiej części kraju się znajdujesz - i to całkowicie za darmo.

  Sprawdź nas, a przekonasz się, że otrzymasz druk najwyższej jakości w doskonałej cenie !!

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki dla bezrobotnych »

  Atrakcyjne oferty pożyczek dla bezrobotnych w zasięgu Twoich dłoni. Wejdź na naszą stronę, wybierz interesującą Cię ofertę i ciesz się ze środków na koncie nawet w ciągu 15 minut. Elastyczne terminy spłaty i niskie oprocentowanie. Sprawdź sam.

  Data dodania: 19 08 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 101 · 102 · 103 · 104 · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: