Podkategoria: Pozostałe - strona 105 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · 114 · następna strona »
 • Molykote »

  Strona zawiera opisy i karty techniczne produktów chemicznych a w szczególności :

  1.Powłoki przeciwtarciowe (tzw.smar suchy, lakier poślizgowy), 2.Dyspersje
  3.Mieszanki Compound),4.Oleje do:
  a) do kompresora
  b) do łańcucha
  c) oleje przekładniowe
  d) oleje hydrauliczne i uniwersalne
  e) oleje do pomp próżniowych
  5.Rozpuszczalniki
  6.Pasty smarne
  7.Smary
  8.Powłoki zabezpieczające
  9.Proszki
  10. Silikony i Szczeliwa
  11. Mieszanki
  12. Pianki silikonowe
  13. Produkty dla elektroniki
  14. Podkłady i rozpuszczalniki
  15. Produkty dla budownictwa

  czołowych firm światowych.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Advisorro - i wiesz czego chcesz! »

  Advisorro to pierwsze na świecie profesjonalne narzędzie pomagające podjąć właściwą decyzję! Internet roi się od narzędzi pozwalających porównywać ze sobą np. produkty RTV AGD i na podstawie tych porównań dokonywać wyboru. Są to jednak bardzo „suche“ i tabelaryczne porównania, całkowicie pozbawione tzw „czynnika ludzkiego“. Advisorro zmienia ten stan rzeczy, ponieważ jego algorytm uwzględnia preferencje użytkownika, a więc to, co de facto jest najważniejszym czynnikiem przy dokonywaniu wszelakich wyborów, czy też zakupów.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-grecki-miw.pl »

  Biuro zrzeszające większość z 10 tłumaczy języka greckiego występujących w całej Polsce to MIW. Tłumacze przysięgli języka greckiego wykonują, za pośrednictwem MIW-u, tłumaczenie wszelkich dokumentów mających pochodzenie cypryjskie lub greckie. Tłumacze prócz przysięgłych tłumaczeń pisemnych uczestniczą również na rozprawach sądowych czy wizytach notarialnych wykonując tłumaczenia ustne. Biuro tłumaczeń MIW wykonuje każdemu Klientowi darmowej wyceny dokumentu bazując na rozporządzeniu ministerialnym, mówiącym że strona tłumaczenia to 1.125 znaków ze spacjami. Dzięki współpracy kilku tłumaczy, MIW oferuje tłumaczenia terminowo oraz z możliwością odbioru osobistego lub wysyłki tłumaczenia pocztą.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron internetowych już od 600zł brutto - Bielsko-Biała i cała Polska »

  Szukasz firmy która wykona dla Ciebie profesjonalną stronę internetową? Chciałbyś, aby to był unikalny projekt charakteryzujący się nowoczesnością i ciekawą stylistyką? Poszukujesz rozwiązania ekonomicznego które pozwoli ograniczyć Ci koszty związane z reklamą w sieci? Jeśli tak to naprzeciw Twoim oczekiwaniom wychodzi oferta firmy Projektujemy internet PL. Wieloletnie doświadczenie w branży jaką jest projektowanie stron internetowych skutkowało wyrobieniem specyfikacji ukierunkowanej na projektowanie marketingowo skutecznych stron zgodnych z wymaganiami Google. Programowanie stron w nowoczesnych językach HTML5 i CSS3 powoduje, że strony internetowe będą się poprawnie wyświetlały również na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony czy tablety. Dodatkowo firmy z miasta Bielsko-Biała mogą skorzystać z ciekawej promocji jaką jest gratisowa jednogodzinna sesja zdjęciowa siedziby firmy dołączana do każdego zamówionego projektu. Zdjęcia z sesji zdjęciowych są cyfrowo obrabiane i umieszczane w zaprojektowanych stronach internetowych. Ta firma oferuje naprawdę ciekawe wizualnie projekty graficznie stron internetowych za niewiarygodnie przystępną cenę. Dlatego polecamy zobaczyć ich portfolio ponieważ jest to jedna z najciekawszych ofert projektowania stron dla małych firm.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumaczenia: przysiegly-chinski-miw.pl »

  Wielu tłumaczy przysięgłych języka chińskiego dostępnych jest w biurze tłumaczeń MIW, które specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych z języka mandaryńskiego. Każdy tłumacz przysięgły języka chińskiego jest ekspertem w odmiennej dziedzinie, stąd dokumenty kierowane są przez biuro obsługi Klienta do tłumacza znającego się na danej tematyce. Gwarantuje to szybszą oraz profesjonalną usługę. Dokumenty w MIW-ie wyceniane są nieodpłatnie, a gotowe tłumaczenia czekają na Klientów w Centrum Warszawy lub wysyłane są pocztą. Dzięki zrzeszeniu wielu tłumaczy jednego języka o różnych specjalizacjach w jednym biurze MIW wykonuje tłumaczenia terminowo oraz przy użyciu odpowiedniego, branżowego słownictwa.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW- www.przysiegly-hiszpanski-miw.pl »

  Kontakt do tłumacza przysięgłego z hiszpańskiego z każdego miasta polski można mieć przez stronę MIW zrzeszającą tłumaczy przysięgłych tego języka. Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego współpracujący z MIW wykonuje tłumaczenia dla Klientów w każdym mieście Polski. Dokumenty przeznaczone do tłumaczenia można przynieść do biura w Warszawie, odebrać można osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Tłumacze hiszpańskiego pracujący w MIW-ie wykonują także tłumaczenia ustne pod przysięgą w sądzie czy u notariusza. Zespół obsługujący Klienta wie, do którego tłumacza przesłać tłumaczenia, by zostały zrobione w wyznaczonym terminie. Wszyscy tłumacze pracujący dla MIW mają ważne uprawnienia tłumacza przysięgłego nadane po zdanym egzaminie przez Ministra Sprawiedliwości. Prócz tłumaczeń z języka hiszpańskiego, MIW świadczy również usługi tłumaczeniowe z języka katalońskiego.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie Warszawa »

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy która zajmuje się osuszaniem budynków na terenie Warszawy oraz całego województwa Mazowieckiego. Działamy szybko, sprawnie a co najważniejsze skutecznie. Wejdź już teraz i sprawdź ofertę.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • ​Dlaczego potrzebna jest inna pompa ? »

  W ściekach komunalnych spotyka się rozmaite zanieczyszczenia stałe: twarde przedmioty z plastików, piasek, szmaty, odpady biologiczne oraz elementy długowłókniste, sznurki, bandaże, rajstopy, itp., które zatykają i blokują wirniki.


  Pompa N powstała w efekcie poszukiwań nie zatykającej się pompy do ścieków. Zgodnie z klasycznymi zasadami konstrukcji pomp do ścieków, wirnik powinien przepuszczać części stałe określonej wielkości, a więc wirnik kanałowy takiej pompy powinien posiadać przelot - zwykle są to kanały o wymiarach 75 - 100 mm. Małe pompy o mniejszych średnicach kanałów są bardzo wrażliwe na zatykanie się.


  Dla zmniejszenia podatności pomp ściekowych na zatykanie się, poszukiwano innych rozwiązań konstrukcyjnych. Powstał więc wirnik o swobodnym przepływie (vortex), oraz różne wirniki tnące czy rozdrabniające. Pompy tych typów poprawiły efektywność pompowania ścieków, chociaż nadal występowało zatykanie wirników, a czas postojów i częstość występowania długotrwałych awarii były zbyt duże. Wirniki o swobodnym przepływie, wirniki tnące czy rozdrabniające miały jednak nie tylko ograniczony zakres zastosowania ale i niską sprawność hydrauliczną z uwagi na niekorzystny hydraulicznie kształt, związany z dodatkowymi funkcjami mechanicznymi.

  Data dodania: 20 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • HYDROVAR to nie tylko system sterowania prędkością »

  HYDROVAR to nie tylko system sterowania prędkością, łatwy w obsłudze, do zamontowania bezpośrednio na silniku. Urządzenie HYDROVAR jest inteligentnym systemem sterowania, zdolnym do precyzyjnego przystosowania się do zadanych wymogów i zaoferowania niezliczonych korzyści dla operatora jak i całej instalacji.

  Wyjątkowy design modularny nie wymaga dodatkowej kontroli master i pozwala praktycznie na każdą konfigurację pomp: do 8 jednostek master lub połączenia jednostek master i slave.

  Jest rozwiązaniem oczekiwanym od długiego czasu, przeznaczonym do wysokojakościowych instalacji, które wymagają systemów z testowaniem usterek z doborem funkcji wyższego poziomu. Modularność tego urządzenia oferuje ponadto oszczędne rozwiązanie w przypadku ograniczonych wymogów, ze zredukowanym funkcjonowaniem.

  Zastosowania

  Zaopatrzenie w wodę budynków mieszkalnych
  Ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja w budynkach mieszkalnych
  Zaopatrzenie w Wodę w budynków przemysłowych
  Ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja w budynkach przemysłowych
  Zaopatrzenie w Wodę w przemyśle lekkim
  Nawadnianie w rolnictwie
  Nawadnianie pól golfowych/murawy
  Zaopatrzenie w Wodę instalacji miejskich
  Ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja w instalacjach miejskich

  Data dodania: 21 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Systemy RFID »

  Nasza firma COMEX została założona w 1987 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w automatycznej identyfikacji – dostarczamy samoprzylepne etykiety z kodami paskowymi i elementy oraz systemy automatycznej identyfikacji. Jesteśmy uznaną firmą w swojej branży, zapewniając naszym klientom dostęp do najwyższej jakości produktów w przylepnych cenach. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę i zakupów prowadzonym przez nas sklepie internetowym!

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Trans.eu - Road Transport System »

  Giełda transportowa to podstawowy element pakietu rozwiązań składających się na System Trans.eu. Dzięki niemu każdy przewoźnik czy spedytor może w prosty sposób uzyskać dostęp do tysięcy ofert transportowych na każdej europejskiej trasie. Również firmy produkcyjne i handlowe mogą korzystając z możliwości Systemu Trans.eu zwiększyć możliwości transportowe swoich towarów przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać? - wskazówki, wzory i przykłady tekstów »

  Każdy opublikowany na stronie artykuł dotyczy sposobu napisania innego tekstu. Zamieszczane są na niej wskazówki, wzory i przykłady gotowych pism, wniosków, dokumentów związanych z różnymi dziedzinami pracy i życia. Stronę powinny odwiedzić osoby zainteresowane napisaniem tekstów z zakresu strategii (np. biznesplan, plan marketingowy, analiza SWOT), jak też osoby które chcą rozwijać się zawodowo (dla nich przygotowane zostały m.in. artykuły o tym jak napisać CV, list motywacyjny, życiorys, podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną, czy podanie o pracę). Ciekawe wzory i przykłady tekstów odszukają osoby odpowiedzialne za zarządzanie ludźmi (dzięki którym będą wiedzieć jak napisać ogłoszenie o pracę, opinię o pracowniku, opis stanowiska pracy, referencje itp.), pracownicy którzy potrzebują napisać pismo do pracodawcy (np. wniosek), jak również pracodawcy, którzy muszą coś zakomunikować pracownikom, spisać umowę itp. Nie są to jednak jedyne zasoby strony, gdyż przygotowano także stosowne artykuły m.in. dla studentów, uczniów, czy nawet badaczy naukowych.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Spotkania Warszawskie - konferencja »

  Spotkania Warszawskie to międzynarodowa konferencja zainspirowana francuskimi debatami Entretiens de Royaumont. W 2014 roku Spotkania będą toczyć się wokół tematu gospodarki cyfrowej. Zaproszeni goście, przedstawiciele biznesu, polityki, świata nauki, a także młodzi przedsiębiorcy i start'upy z Polski i Francji zastanowią się wspólnie nad wyzwaniami, przed którymi stanie świat w obliczu szybkiego rozwoju technologii cyfrowych. Tematy, które zostaną poruszone w trakcie konferencji odbywającej się w Zakmu Królewskim i Arkadach Kubickiego to m.in.: cyfryzacja i wyzwania dla gospodarki światowej; nowy model gospodaki oparty na innowacji i nowych technologiach; miejsce kultury w gospodarce cyfrowej; prosument, czyli zmiana tradycyjnych schematów przedsiębiorca - klient; przyszłość innowacyjnych firm w Europie. Wśród zaproszonych gości znajdą się polscy ministrowie, politycy, a także osobistości z Francji. Licznie reprezentowany będzie równeiż biznes i najwięksi francuscy inwestorzy obecni w Polsce.

  Data dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia namiotów weselnych, ślubnych i imprezowych »

  Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem namiotów imprezowych, ślubnych, weselnych, bankietowych jak i ogrodowych, Działamy na całe woj. Pomorskie min. Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto, Starogard Gdański, tczew itp. Posiadamy dominujące cany !

  Kontakt z nami:
  Tel: 519 424 422
  WWW: www.namioty-imprezowe.pl

  Data dodania: 25 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pamięć usb reklamowe »

  Szukasz firmy która wykona dla Ciebie nowoczesne gadżety reklamowe które wypromują szybko twoją markę? Wejdź na stronę firmy Elektronika Reklamowa. Znajdziesz u nas nowoczesne formy reklamy w niskich cenach.

  Data dodania: 27 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PS Logistics »

  Sektor mechanizmów dźwignicowych jest coraz bardziej konkurencyjny a klienci chcą tylko sprawdzonych produktów. Firma PS Logistics wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i ma przyjemność zaprezentować gamę produktów, które cieszą się coraz to większą popularność wśród szanowanych firm. Sukces zapewnia nam nowoczesna technologia stosowana w przypadku każdego sprzedawanego produktu. Towary z naszym logiem są dużo trwalsze i nie ulegają usterkom tak łatwo jak w przypadku pozostałych marek. Nasze urządzenia dźwignicowe znajdują się już w wielu przedsiębiorstwach zagranicznych. Mamy w swojej ofercie cała paletę różnych produktów z którymi warto się zapoznać na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buty sportowe, tanie Nike, Adidas oryginals, airmaxy »

  Zajmujemy się sprzedażą obuwia sportowego już ponad 10 lat. Dla wygody naszego klienta oprócz stacjonarnych sklepów sportowych, prowadzimy sprzedaż również przez internet oraz serwisy aukcyjne. Nasza duża oferta modeli obuwia sportowego obejmuje znane marki takie jak: adidas, nike, puma czy reebok. Z tak bogatej kolekcji modeli butów, każdy klient wybierze coś idealnego na swoją stopę. Dokładamy wszelkich starań aby nasza galeria i buty sportowe stawały się coraz bogatsze i ciekawsze. Ważne dla nas jest aby prezentować tylko oryginalny towar, najnowszy i najmodniejszy w danym sezonie. Intuicyjnie przygotowana strona sklepu internetowego sportella.pl pozwala na łatwe odszukanie butów wg. zapotrzebowania – można tu odnaleźć więc buty sportowe damskie oraz męskie obuwie sportowe. Bez większego trudu klient przeglądnie modele tylko wybranego producenta: adidasa czy nike.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Alergia leczenie - sklep »

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia sklepu internetowego firmy Merlin Zdrowie. Oferujemy najnowsze innowacyjne urządzenia medyczne które możesz wykorzystać w domowym leczeniu schorzeń. Niskie ceny oraz oryginalny sprzęt to coś co wyróżnia nas w śród konkurencji.

  Data dodania: 29 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hale namiotowe - producent »

  Technostal jest firmą która specjalizuje się w produkcjach metalowych już od 1997 roku. W naszej ofercie znajdziesz między innymi hale namiotowe, konstrukcje stalowe, zbiorniki i silosy, hale stalowe, obróbka mechaniczna, wyroby hutnicze. Oferujemy niskie ceny oraz precyzyjne wykonanie projektu.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wnioskownia Consulting - wnioski o dofinansowanie dla firm »

  Strona wnioskownia.pl jest poświęcona firmie Krzysztofa Bońkowskiego, która zajmuje się konsultingiem o specjalności pozostałego doradztwa w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Na portalu znajduje się przejrzyste menu, z którego można się dowiedzieć wszelkich informacji na temat firmy, kontakt oraz gotowe wnioski do kupienia. Aby móc w pełni korzystać z usług firmy, należy założyć konto poprzez rejestrację. Oferta skierowana jest dla małych, średnich i dużych firm oraz pozostałych organizacji. Jeśli chcą Państwo przetestować usługi, warto pobrać ‘produkt testowy’, który jest bezpłatny. Firma Wnioskownia Consulting ma na celu pomoc w realizacji różnego typu projektów, rozwoju przedsiębiorstw czy wykreowaniu unikalnego biznes planu. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze pracowników, pozyskanie finansowania z UE nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ich szerokie kompetencje pozwolą rozwinąć skrzydła nawet małemu przedsiębiorstwu. Poprzez przeprowadzenie analizy rynku oraz badań, firma jest w stanie przygotować swoich klientów do zamierzonych przedsięwzięć. Wypełnienie wniosku nie będzie już stanowiło problemu. Wystarczy poznać konkretne warunki jakie należy spełniać, aby podanie przeszło pozytywna ocenę formalną. Wszystko ma celu zaoszczędzić czas i trud wnioskodawcy.

  Data dodania: 03 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 105 · 106 · 107 · 108 · 109 · 110 · 111 · 112 · 113 · 114 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: