Podkategoria: Pozostałe - strona 115 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · następna strona »
 • Grawerowane dyplomy i certyfikaty. Producent. Niskie ceny. »

  Produkowane przez nas dyplomy, certyfikaty, podziękowania listy referencyjne oraz listy gratulacyjne charakteryzują się wysoką jakością wykonania, starannym doborem materiałów i ciekawą kolorystyką. Wykonujemy dyplomy ze szkła, dyplomy na podkładach drewnianych oraz dyplomy introligatorskie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm usługowych »

  Zachęcamy do wyszukania swojego wykonawcy dowolnej usługi dzięki naszemu katalogowi. Baza stanowi doskonałe źródło do znalezienia dowolnych przedsiębiorstw, oferujących różne usługi. Szukasz najlepszego lekarza? A może chcesz kupić sprzęt komputerowy? Na naszym portalu na pewno uda Ci się znaleźć światowej klasy specjalistę. Zachęcamy do dodawania następnych stron.

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz ukraiński »

  Świadczymy usługi tłumaczeń zwykłych i przysięgłych, pisemnych oraz ustnych, z języka ukraińskiego na polski i odwrotnie. Również posiadamy w naszej ofercie bezpośrednie tłumaczenia z języka angielskiego na ukraiński i rosyjski. Cechami naszych tłumaczy jest najwyższa staranność w zakresie wykonywanych tłumaczeń, dokładność, terminowość i krótkie terminy realizacji. Koszt tłumaczenia zależy od ilości znaków w pliku gotowego tłumaczenia

  Data dodania: 29 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • agencjainfernal.pl »

  Agencja Artystyczna INFERNAL to agencja statystów, hostess, modelek, fotomodelek, promocji, publiczności i aktorska, posiadająca bank twarzy osób w różnym wieku i dlatego nazywa się agencją artystyczną. Bardzo lubimy swoją pracę to, czym się za jmujemy każdego dnia a jest to między innymi obsadzanie statystów, epizodystów oraz aktorów na różne plany telewizyjne, filmowe, serialowe lub reklamowe. Możemy zagwarantować większą ilość osób na programy rozrywkowe, dysponujemy dużą ilością młodzieży lubiącej rozrywkę i zabawę, która to może być jako publiczność. Na pewno można skorzystać z naszych usług poprzez wynajęcie od nas hostessy, hostów, modelki i modela bo również jesteśmy zainteresowani współpracą z firmami organizującymi imprezy okolicznościowe, akcje promocyjne, bankiety, gale, targi, premiery filmowe, konferencje, pikniki, zamknięte imprezy firmowe, pokazy mody, sesje zdjęciowe. Nasza agencja ponadto zajmuje się organizowaniem tancerzy i artystów scenicznych na różnego rodzaju e-venty.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • PaySquare - płatności bezgotówkowe, terminale kart płatniczych »

  Międzynarodowe centrum rozliczeniowe PaySquare działa na polskim rynku od 1 Kwietnia 2014 roku. Firma, która jest dostawcą usług umożliwiających dokonywanie transakcji bezgotówkowych przy wykorzystaniu termina li płatniczych wchodzi w skład Grupy Equens SE. Ta jest liderem rynku biorąc pod uwagę rynek tychże usług w całej Europie. nPaySquare dostarcza przedsiębiorcom nowoczesne, ale łatwe w obsłudze terminale bezprzewodowe bądź stacjonarne, dzięki czemu Ci mogą osiągać dużo większe zyski bez utraty klientów, którzy nie chcą realizować zakupów czy usług płacąc jedynie gotówką. Nabywając terminal płatniczy właściciel firmy zyskuje również kompletną usługę rozliczeń, fachowe doradztwo, całodobową pomoc i natychmiastowy serwis. Każda transakcja odbywa się w pełnym bezpieczeństwem – nad ochroną czuwa system norm PCI DSS. nWarto dodać, że PaySquare obsługuje każdego roku ponad 262 miliony transakcji bezgotówkowych a z ich terminali korzysta blisko 120 000 konsumentów różnych branż, takich jak przemysł, handel, usługi, hotelarstwo czy gastronomia. Patrząc na wciąż zmieniający się rynek usług bezgotówkowych, PaySquare wprowadza coraz to nowsze rozwiązania, dzięki którym korzystanie z terminali staje się dla przedsiębiorców i klientów jeszcze bardziej komfortowe. nGłówna siedziba firmy mieści się w Holandii natomiast lokalne biura PaySquare posiada też we Frankfurcie oraz w Warszawie.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aliexpress - przewodnik po zakupach z Chin »

  Aliexpress jest największym zagranicznym serwisem sklepów Internetowych, umożliwiającym kupowanie produktów z Chin. Sprowadzaj bezpośrednio z Chin z darmową wysyłką do Polski. Na naszym portalu przedstawiamy porady i artykuły jak najłatwiej kupować z wysyłką do domu i na co zwracać uwagę, wybierając sprzedawców. Dzięki nam łatwo kupisz wszystko - od zabawek po telefony komórkowe. Przeczytaj także porady w jaki sposób handlować na Allegro i jak sprowadzać towar z Azji do sprzedaży w Polsce. Przekonaj się jak łatwo kupować na Aliexpress i zajrzyj na stronę Alizakupy.pl.

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Złoto inwestycyjne »

  Postaw na złoto inwestycyjne i spraw, że w przyszłości zarobisz na tym znacznie więcej niż się spodziewałeś. Ceny złota stale rosną, a co za tym idzie, można się dorobić. W naszym serwisie można kupić złote sztabki i wiele innych elementów ze złota, a nawet z innych cennych kruszców tj. platyna czy srebro.

  Data dodania: 08 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna SSP »

  Adwokaci oraz radcowie prawni z naszej kancelarii działającej na terenie Warszawy, Marek oraz całej Polski doradzają w wielu sprawach. Świadczymy doradztwo na rzecz osób fizycznych, fundacji, stowarzyszeń oraz przedsiębiorców.

  Doradzamy m.in. w takich sprawach jak: windykacja Wierzytelności,
  prawo cywilne,
  prawo spółek i prawo gospodarcze, sporządzamy umowy, informacje i opinie prawne, dokonujemy również analizy umów i ich postanowień.

  Prawnicy naszej kancelarii świadczą wsparcie w procesach negocjacji.

  Doradzamy w takich sprawach jak:
  prawo rodzinne,
  spadkowe,
  prawo pracy,
  prawo nieruchomości i prawa budowlanego,
  prawo zamówień publicznych,
  karne aspekty obrotu gospodarczego (doradztwo zarządom Spółek),
  prawo gospodarcze i prawo spółek.

  Z powodzeniem reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach sądowych, cywilnych, administracyjnych czy karnych. Spory sądowe, reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą i arbitrażowe.

  Prowadzimy szkolenia.

  Zapraszamy: www.kancelaria-ssp.pl

  Data dodania: 11 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności ze sfery biznesu »

  Nasza strona gwarantuje wszystkim fanom biznesu, że zawsze będą na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami. Dzięki naszej witrynie poznasz ciekawe pomysły na biznes zza granicy, poznasz sposoby na skuteczne ściąganie należności od swoich usługobiorców, a także dowiesz się czym kierować się przy wyborze firmowego prawnika.

  Data dodania: 12 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Hydromechanika | Profesjonalne usługi dla przemysłu »

  Hydromechanika Sp. z o. o, Sp. k. od wielu lat specjalizuje się w produkcji urządzeń dla przemysłu wydobywczego. Obecnie dysponujemy dwoma zakładami:
  1. Zakład Produkcyjny (Piaskowiec, k. Ostaszewa, województwo pomorskie), który wyposażony jest w nowoczesne obrabiarki sterowane numerycznie, renomowanych firm japońskich, jak MORI SEIKI, MATSUURA, zapewniających bezkompromisową jakość zarówno maszyn jak i wykonywanych na nich części, wyposażenie kontrolno-pomiarowe oparte na rozwiązaniach pomiarowych maszyn współrzędnościowych firmy Zeiss, Aberlink, Zoller oraz oprogramowanie do wspomagania wytwarzania Siemens NX, co umożliwia podjęcie każdej współpracy kooperacyjnej.
  2. Zakład Montażu, Pokryć i Testów (Małe Walichnowy, k. Gniewu, pomorskie), który spełnia wszelkie normy jakościowe pozwalające na podjęcie współpracy nawet z tak wymagającymi gałęziami przemysłu jak przemysł offshore’owy, a dzięki doskonałemu wyposażeniu w urządzenia hydrauliczne i basen, możliwość zaoferowania testów ciśnieniowych wodnych lub gazowych. Zakład wyposażony jest dodatkowo w linie do pokryć fluoro-polimerowych, malowania farbami proszkowymi i epoksydowymi oraz obróbki ściernej.
  zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Money Makes Money »

  Money Makes Money - to kantor internetowy. Oferujemy szybką i bezpieczną wymianę walut. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, najlepsze kursy walut i minimum formalności. Wystarczą cztery proste kroki, aby wymienić walutę w kantorze MoneyMakesMoney.pl

  Transakcje na MoneyMakesMoney.pl przebiegają szybko i po najniższym kursie – na bieżąco publikowanym na naszej stronie. Jesteśmy tańsi niż bank i kantor tradycyjny.

  Data dodania: 15 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Franki.biz »

  Problemy ze spłatą kredytu w frankach szwajcarskich? Domagasz się swoich praw? my ci w tym pomożemy! Nasza kancelaria zajmuje się działaniem przeciwko nieuczciwej polityce banków. Dołącz do pozwu zbiorowego i walcz o swoje prawa. Oprócz tego zajmujemy się odzyskiwaniem opłat za likwidację polis inwestycyjnych z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi produkty tego typu bardzo często były sprzedawane wraz z kredytem. Zapraszamy!

  Data dodania: 16 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki Lublin Pomniki »

  Strona firmy Kamieniarstwo PUENTA prezentuje bogatą ofertę wykonawstwa pomników, nagrobków oraz grobowców i rzeźb w kamieniu. Dostępna jest galeria zdjęć z pracami wykonanymi przez kilkadziesiąt lat działalności. Uzupełnieniem usług jest wykonawstwo tablic pamiątkowych, parapetów, schodów i blatów.

  Data dodania: 19 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemo - Bramy Przemysłowe »

  Jeśli szukasz dla swojej firmy nowoczesnych rozwiązań w zakresie wszelkiego rodzaju bram, krat rolowanych, automatyki wjazdu czy ogrodzeń mamy dla Ciebie dobrą ofertę. Firma Systemo Katowic wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom w doborze najlepszych produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb, w atrakcyjnych cenach i krótkich terminach realizacji zleconych zadań. Zapraszamy po szczegóły oferty na naszą stronę www.systemo.com.pl

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pracownia Foto-Film »

  Świadczymy wyjątkowe usługi w zakresie fotografii ślubnej i wideofilmowania. nPracownia Foto-Film to dwoje ludzi z wielką pasją poszukiwania wyjątkowości i piękna w fotografii ślubnej i filmie z dnia ślubu.n W swoim wyjątkowym stylu opowiadamy historię z najpiękniejszego dla Was dnia.nZ uwagą i cierpliwością przyglądamy się, by opowiedziana przez nas historia była niepowtarzalna, wyjątkowa i jak najlepiej uchwycona w fotografiach i filmie ślubnym.nNa sronie można znaleźć cennik usług fotografii i filmu ślubnego oraz polecane zespołu i wodzireje na wesele.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy drogowe ITS »

  Jesteśmy liderem nowoczesnych rozwiązań wspierających bezpieczeństwo ruchu drogowego, takich jak Inteligentne Systemy Transportowe,znaki o zmiennej treści, inteligentne systemy transportowe, systemy meteorologiczne oraz sygnalizatory drogowe.
  Swoją efektywność systemy zarządzania ruchem zawdzięczają m.in. danym, jakie dostarczane są przez specjalizowane czujniki do modeli matematycznych będących częścią oprogramowania pracującego w CZR oraz elementom infrastruktury drogowej skutecznie oddziałujących na uczestników ruchu.
  Posiadamy 20-letnie doświadczenie w zakresie integracji systemów drogowych, miejskich i ITS.
  Nasz Rozbudowany dział Badawczy złożony z praktyków rozwiązania sprzętowe dostosowane do indywidualnych wymagań i potrzeb Klientów.

  Data dodania: 20 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rzetelny Partner - Certyfikaty Rzetelności »

  Każdy kto prowadzi biznes szuka wiarygodnego partnera biznesowego. Dzięki naszemu programowi przedsiębiorcy, którzy prowadzą rzetelnie swój biznes i postępują według zasad etycznych mają możliwość otrzymania certyfikatu rzetelności. Ponadto zostają dopisani do naszej bazy rzetelnych partnerów. Otrzymanie przez przedsiębiorce certyfikatu "Rzetelnego Partnera" jest prestiżowym wyróżnieniem przedsiębiorcy i promocją marki.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez Olsztyn - agencja VDW Klang »

  Coraz więcej firm decyduje się na organizację imprez i na tym skupia swoje działania. Organizacja imprez Olsztyn radzi sobie dobrze z takim wyzwaniem. Podejmuje się przygotowania różnorodnych imprez takich koncerty, konferencje, spektakle i wydarzenia kulturalne. Dzięki doświadczeniu, pracowitości, rzetelności i sumienności radzi sobie znakomicie. Warto współpracować z taką firmą, bo gwarantuje ona dobrą współpracę, nie zmienia jej warunków w trakcie i życzliwie traktuje klientów. Zanim klient zamówi organizację imprezy powinien koniecznie przeprowadzić rozeznanie i wybrać dobrą firmę. To będzie gwarancja jego sukcesu. Warto poszukać opinii klientów o firmie i nimi się kierować. Oni na pewno wiedzą czy byli zadowoleni ze współpracy czy też nie. Zachęcamy do wyboru dobrej firmy oraz życzymy organizacji udanej imprezy.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Badania geotechniczne śląsk »

  Badanie geologiczne to temat co chwila ulegający uaktualnieniu i zmianom, przez co wyspecjalizowanie się w tej dziedzinie wiąże się z koniecznością zaangażowania się w pozyskiwanie najnowszych informacji ze sfery naukowej. Jedną z firm, które w swoim sztabie mają w stu procentach wykwalifikowanych pracowników jest firma Geomeritum, oferująca szerokie usługi geotechniczne i geologiczne. Firma ta prowadzi także sporo ważnych współprac, a w jej ofercie znajdziemy także możliwości konsultacji, czego nie oferuje większość działalności tego typu.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Analiza danych biznesowych - Ambcompany »

  Strona o Firmie AMB Company która profesjonalnie wykonuje usługi z zakresu analizy danych, wspomagając przy tym liczne decyzje biznesowe. Wspomaga przedsiębiorstwa przy opracowywaniu raportów, pomaga analizować rynek eCommerce oraz nadzoruje rzetelnie wysokobudżetowe projekty. Realizuje cele biznesowe: optymalizację, zwiększenie sprzedaży/wydajności, zdobywanie nowych możliwości. W ofercie firmy można znaleźć anlitykę danych, doradztwo w zakresie eCommerce, oraz zarządzanie projektami. Zadaniem firmy jest uświadamianie naszym klientom, że wszystkie procesy zachodzące w ich przedsiębiorstwach, spółkach powinny być mierzalne. Dane powinny być zbierane w odpowiednie bazy danych, które muszą być na bieżąco analizowane i aktualizowane. Zarządzanie przedsiębiorstwem na podstawie odpowiednio przygotowanych raportów jest dużo prostsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

  Data dodania: 23 10 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 115 · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: