Podkategoria: Pozostałe - strona 116 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · następna strona »
 • Agencja eventowo-marketingowa Promoters »

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu Agencję, zajmującą się organizacją eventów, projektami marketingowymi firm i wydarzeń oraz współpracą z mediami, które z przyjemnością realizujemy już od kilku lat.

  Podczas pracy przy każdej realizacji opieramy się o zasady efektywnej komunikacji i współpracy, dbając o istotne interesy Klientów oraz hołdując zasadzie wygrana-wygrana. Jako agencja eventowa: planujemy wydarzenia, realizujemy je oraz doradzamy w zakresie logistyki, promocji i programu.

  Doświadczenie, znajomość branży i pasja - to wyróżnia nas spośród innych.

  Data dodania: 24 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mextra - Meble bankietowe dla profesjonalistów »

  Opolski producent mebli bankietowych Mextra, znajduje się w czołówce europejskich producentów mebli bankietowych. Firma oferuje szeroki asortyment produktów niezbędnych do organizacji imprez, konferencji takich jak krzesła, stoły, tekstylia i inne akcesoria.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Headboards.pl - zagłówki do łóżek »

  Jeżeli chciałbyś zbudować własny zagłówek do łóżka, dzięki któremu twoje wnętrze mieszkania odmieni się nie do poznania, zapraszam na stronę firmy Headboards, na której macie Państwo możliwość stworzenia niepowtarzalnego zagłówka do swojego łóżka. Cały proces odbywa się na naszej stronie internetowej, dzięki czemu macie Państwo na bieżąco wgląd do projektu. Nasze zagłówki wytwarzane są z najwyższej jakości elementów, dzięki czemu wytrzymają wiele lat intensywnego użytkowania.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty prądotwórcze Wrocław Dystrybutor PRAMAC »

  Jesteśmy dystrybutorem marki Pramac we Wrocławiu. W naszej ofercie znajdziesz agregaty prądotwórcze przenośne, stacjonarne, spawarki, motopompy oraz wózki widłowe.
  Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi popartą wieloletnim doświadczeniem i referencjami.
  Sprzedajemy stacjonarne agregaty prądotwórcze o mocach od 20kVA do 3000kVA.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 28 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • 123zdrowie.pl - Zdrowie, Ciąża, Odżywianie »

  Serwis 123zdrowie.pl poświęcony jest tematyce zdrowia szeroko pojętego. Znajdują się w nim artykuły, poradniki i ciekawostki z tematyki zdrowia, mody, urody, ciąży, macierzyństwa, odżywiania czy psychologii. Posiadamy bardzo dużą bazę artykułów gdzie temat zdrowia jest na pierwszym miejscu. Nasi czytelnicy znajdą u Nas odpowiedzi na nurtujące ich pytania z tematu, który ich interesuje. Ponadto istnieje u Nas możliwość zadawania pytań naszemu specjaliście. Serwis 123zdrowie.pl posiada bogatą historię redaktorską. Nasi pisarze tworzą treści dobrej jakości, dzięki czemu wszystkie artykuły spełniają wysokie wymagania czytelników. Ponadto staramy się pisać tak, ażeby uzupełniać braki występujące w innych serwisach. Warte zauważenia jest to, że zdrowie będące jednym z najważniejszych dóbr człowieka jest u nas najważniejsze. Zachęcamy serdecznie wszystkich internautów chcących poprawić swój stan zdrowia do odwiedzania naszej strony www.

  Data dodania: 03 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stacja Kontroli Pojazdów Łódź »

  Stacja kontroli pojazdów Łódź to podstawowa stacja diagnostyczna pojazdów. Od pierwszych dni działalności stawiamy na rozwój, w efekcie czego efektywność firmy sukcesywnie się powiększa. Najważniejszym zadaniem SKP Łódź jest przeprowadzenaie badań technicznych pojazdów, jak również nauczanie kierowców w zakresie przewożenia rzeczy i transportu towarów szkodliwych (ADR).
  Do kompetencji stacji kontroli pojazdów należy opieka nad stanem techniczny pojazdów poruszających się po ulicach, zgodnie z Dz.U. 2012 poz 996 Rozporządzenie Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 26 czerwca 2012 w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów oraz wzorów dokumentów stosowanych przy tych badaniach.
  Serdecznie zapraszamy i równocześnie dziękujemy naszym klientom za zaufanie i sympatię. Wierzymy w dalszą współpracę z Państwem, stale doskonalimy się i szkolimy, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie.

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tablica magnetyczna - TabliceSzklane.pl »

  Tablica magnetyczna suchościeralna z bezpiecznego szkła hartowanego do biura, szkoły czy warsztatu. Różne kolory lakierów tablic magnetycznych, możliwość personalizowania zamówienia przez dobranie rozmiaru, koloru czy sposobu mocowania tablicy. Tablice magnetyczne o podwyższonej odporności, nie do zabrudzenia markerem czy farbą. Krajowy producent, szybka realizacja zlecenia w zaawansowanym technologicznie parku maszynowym do obróbki szkła płaskiego.

  Data dodania: 05 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wózki Sklepowe (Zakupowe, Marketowe) - Wyposażenie Sklepów »

  Zastanawiasz się, gdzie kupić wózek sklepowy? Odpowiedź brzmi: u nas! Oferujemy wózki sklepowe plastikowe, a także wózki sklepowe metalowe. Każdy polecany przez nas producent wózków sklepowych jest firmą wielce zaufaną. W ramach naszych usług również m.in.: wózki sklepowe samochodziki, inne małe wózki sklepowe, czy też wózki sklepowe dla niepełnosprawnych. Ponadto dzięki nam dowiesz się, jakie są wymiary wózków sklepowych (marketowych, zakupowych) wybranego typu. ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie sklepów internetowych »

  O tym, czy sprzedaż przez internet będzie dochodowa, decyduje wiele elementów. Punktem wyjścia jest atrakcyjna wizualnie witryna z intuicyjną nawigacją. Szata graficzna nie może być zbyt rozbudowana. Lepiej postawić na skromność. Nie znaczy to jednak, że na stronie ma być nudno. Potwierdzają to dotychczasowe realizacje programistów z agencji Bagelo, którzy do perfekcji opanowali kreatywne projektowanie sklepów internetowych. Ich dzieła zawsze są stonowane i jednocześnie dopracowane pod każdym względem oraz dopasowane do profilu klienta. Taki przekaz jest bardziej spójny. Poza tym właściwy wygląd strony wywołuje u odbiorcy pozytywne wrażenie, a to przekłada się na większą wiarygodność przedsiębiorstwa. Bagelo tak projektuje sklepy internetowe, by były one przyjazne internautom. Dzięki temu są oni bardziej skorzy do zrobienia w nich zakupów.

  Data dodania: 10 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Postępowania upadłościowe »

  Serwis zawiera informacje o prowadzonych w Polsce postępowaniach upadłościowych i naprawczych. W serwisie znajduje sie baza podmiotów, które ogłosiły upadłość oraz ogłoszenia dotyczące postępowań upadłościowych. Serwis umożliwia także monitorowanie toczących się postępowań, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko przegapienia terminu zgłoszenia wierzytelności do masy upadłościowej lub terminu weryfikacji ogłoszonych planów podziału i list wierzytelności.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kleje Cyjanoakrylowe »

  Chemdal to firma specjalizująca sie w produktach chemii technicznej oraz przemysłowej. W naszej ofercie znajdują się kleje cyjanoakrylowe, kleje uv, lampy uv, odrdzewiacze oraz inne produkty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Press-Service Monitoring Mediów »

  Monitoring treści pojawiających się w Internecie, social mediach, prasie, radiu i telewizji przez specjalistów firmy Press-Service pozwala na budowę pozytywnego wizerunku marki. Dzięki dostarczanym przez ekspertów Press-Service raportom i audytom, możliwa jest analiza opinii o marce i wzmocnienie pozycji rynkowej klienta.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Just Speak - Intensywne kursy języka angielskiego »

  Just Speak - intensywny program nauki języka angielskiego. Konwersacje z native-speakerami. Naucz się mówić i myśleć po angielsku.nnJust Speak to intensywny program doskonalenia umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.nW trakcie trwania Programu Just Speak uczymy się codziennego języka wykorzystując w tym celu konwersacje z native speakerami w formule 1:1, dyskusje grupowe, a także naturalnie pojawiające się interakcje podczas wspólnie spędzanego czasu.nKażde spotkanie trwa 5 dni - jest to czas całkowicie poświęcony poprawie komunikatywności.

  Data dodania: 18 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konto Walutowe - Ranking »

  Na tej stronie znajdziesz najbardziej aktualne informacje dotyczące kont walutowych. Ranking zawiera dokładną charakterystykę poszczególnych rachunków, dzięki czemu, dopasujesz do siebie najlepszą ofertę. Przeczytasz też praktyczne porady, co należy wziąć pod uwagę wybierając konto walutowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 19 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp na terenie całej Polski »

  Innowacyjne metody nauczania i wysokiej jakości materiały szkoleniowe to główne cechy firmy istniejącej pod adresem internetowym http://szkoleniabhp.edu.pl. Firma nasza zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych kursów bhp wstępnych i okresowych oraz szkoleń z zakresu bezpieczeństwa higieny pracy dla pracodawców i pracowników. Polecamy nasze kursy wszystkim, którzy szukają niskich cen i wysokiej jakości – posiadamy doświadczenie i wiemy, jak przygotować zespół do pracy w każdych, wymienionych w przepisach bhp, warunkach.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Paluszki zmalegobeskidu.pl »

  Firma Axpal będąca producentem paluszków i innych przekąsek dostępnych na rynku po marką „Z Małego Beskidu“ zaprasza do zapoznania się z naszymi produktami. Przygotowaliśmy chrupiące paluszki w aż siedmiu różnych smakach - delikatesowe, z solą, z makiem, z ziołami, z sezamem, pikantne paprykowe i serowo-cebulowe. Polecamy także nasze chrupki kukurydziane, popcorn, ryż preparowany i pastylki pudrowe. Na stronie zamieszczamy wiele przepisów i kulinarnych inspiracji pozwalających wykorzystać nasze produkty. W „Krainie Dzieci“ przygotowaliśmy kolorowanki, puzzle, quiz, tapety i krzyżówkę.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje na Mazurach »

  Strona www.namazurach.salekonferencyjne.pl koncentruje się na tematyce konferencji, ze szczególnym naciskiem na prezentacje sal konferencyjnych i ich charakterystykę. Znajdziemy tu sale umożliwiające przeprowadzenie dużej konferencji, szkolenia dla pracowników, jak również małego spotkania biznesowego. Na stronie znajdują się informację o ilości osób na daną salę z uwzględnieniem różnych wariantów ustawienia stołów.

  Data dodania: 27 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Maty ochronne pod krzesło - maty-ochronne.pl »

  Sklep internetowy maty-ochronne.pl oferuje bogaty asortyment podkładek pod fotele biurowe a także półprzezroczystych i wytrzymałych mat ochronnych. Maty doskonale zabezpieczają podłogę przed zadrapanie i zarysowaniem. Wszystkie proponowane produkty są doskonałej jakości, zrobione z solidnego polipropylenu, mogą być stosowane na każdej powierzchni. Już dziś zapraszamy do poznania całej oferty na naszej firmowej stronie internetowej maty-ochronne.pl

  Data dodania: 04 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Regały magazynowe, paletowe, półkowe, wysokiego składowania - Logistyka i Technika Magazynowa »

  Firma nasza powstała aby w jak najlepszy sposób zaspokoić wciąż rosnące wymagania klientów dotyczące logistyki.

  Szybko reagujemy na Państwa potrzeby i doradzamy już na etapie powstawania koncepcji i projektu logistycznego.

  Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze dla niego rozwiązanie. Jesteśmy po to aby oferować najlepsze rozwiązania dla Państwa!

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat jakosci i rzetelności dla Twojej firma - Firma na Plus »

  Zapewnienie o prawidłowym działaniu firmy, jej płynności finansowej oraz dbaniu o dobro konsumenta to główne powody starania się o certyfikat jakości „firma na plus”. Posiadanie certyfikatu wzmacnia także pozycję firmy na rynku oraz podnosi jej prestiż i zwiększa rozpoznawalność.

  Data dodania: 08 12 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 116 · 117 · 118 · 119 · 120 · 121 · 122 · 123 · 124 · 125 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: