Podkategoria: Pozostałe - strona 12 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Native-speakers – Tłumaczenia i szkolenia wykonywane przez native speakerów języków świata »

  Tłumaczenia i szkolenia wykonywane przez native speakerów wszystkich języków świata. Podkłady lektorskie, korekty tekstów, szkolenia językowe Serwis internetowy native-speakers.pl przy współpracy z Europejskim Biurem Tłumaczeń oraz firmą Proximuss Polska zaprasza do zapoznania się z ofertą kompleksowych usług językowych takich jak tłumaczenia, szkolenia, korekty językowe, analizy tekstów oraz podkłady głosowe (lektorskie) w ponad 60 językach świata wykonywanych przez native speakerów - rodowitych mieszkańców poszczególnych obszarów językowych. Tłumaczenia pisemne oraz usługi dźwiękowe oferujemy we wszystkich językach świata. Poniżej znajdą Państwo listę lektorów języków obcych zamieszkałych w Polsce.

  Data dodania: 23 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad grobami »

  Nasza firma zajmuje się opieką nad grobami na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie ale także na cmentarzach w dzielnicach: Dąbie, Zdroje, Wielgowo, Płonia, również w: Stargardzie Szczecińskim, Goleniowie, Łobzie, Gryficach, Świdwinie, Kołobrzegu, Białogardzie

  Można nam zlecić między innymi, remont lub wymianę nagrobka lub jego czyszczenie, albo utrzymanie porządku wokół grobu oraz nasadzanie roślin, montaż ławeczek - więcej na stronie "Oferta"

  Ponadto sprzedajemy i montujemy nagrobki granitowe, na terenie woj. zachodniopomorskiego.
  Nowe nagrobki z granitu mamy w ofercie - już od 1.800 zł, w korzystnych ratach. Udzielamy gwarancji na nagrobki i ich montaż.
  Więcej informacji o ofercie nagrobków - kliknij tu

  Do usług, które szczególnie polecamy, to usuwanie skutków wieloletnich zaniedbań w pielęgnacji nagrobków lub niewłaściwego użycia preparatów chemicznych.
  Usługa ta, polega na czyszczeniu płyt nagrobka pod wysokim ciśnieniem, gorącą wodą. W przypadku poważniejszych zabrudzeń i uszkodzeń, pierwotny wygląd nagrobkowi przywracamy, przez zeszlifowanie zniszczonej powierzchni lub piaskowanie a następnie odświeżenie napisów.

  Możecie Państwo zlecić nam, całoroczną usługę utrzymania grobu Waszych bliskich w czystości.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Abf Profit pranie dywanów, czyszczenie wykładzin podłogowych »

  Pranie dywanów.Czyszczenie wykładzin podłogowych, tapicerek tekstylnych i skórzanych.Czyszczenie verticali (żaluzji pionowych).Odkażanie układów wentylacyjnych i klimatyzacji samochodowych.Mycie elewacji i podjazdów przydomowych. Usuwanie graffiti.Czyszczenie dachów z glonów, porostów i mchów.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczna promocja stron »

  Oddajemy do Państwa dyspozycji kolejny nasz katalog dzięki, któremu można prowadzić skutecznie kampanie marketingowe nowych serwisów internetowych. Darmowe wpisy zawierające krótkie recenzje pozwalają bezpośrednio zwiększać ilość użytkowników portali.

  Data dodania: 25 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wagi elektroniczne - Aniko »

  Proponujemy Państwu wagi analityczne, precyzyjne, apteczne, jubilerskie, listowe, techniczne, liczące a także platformowe. Nasze wagi odznaczają się wysoką jakością oraz solidną konstrukcją. Oferowane przez nas wagi elektroniczne znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, handlu hurtowym, różnego rodzaju laboratoriach i szkolnictwie. Produkowane są rzez liczących się na rynku producentów. Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego wagi, jakie znajdziecie w naszej ofercie są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w pełni spełniać oczekiwania naszych klientów. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą ale również konserwacją, naprawą oraz montażem zakupionych wag. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą legalizacja, okresowe przeglądy wag oraz wzorcowanie.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • TRANSLAX - Tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizacja i DTP »

  Zajmujemy się lokalizacją oprogramowania i stron internetowych, tłumaczeniami pisemnymi (również przysięgłymi - uwierzytelnionymi), ustnymi (konsekutywnymi oraz symultanicznymi/kabinowymi) i składem DTP oraz obróbką inżynieryjną procesu tłumaczeniowego. Dzięki zlokalizowanej treści trafisz do odbiorcy - często klienta - zagranicznego, wkroczysz na odległy i żyzny rynek, zwiększysz obroty, sprzedaż towarów i usług oraz sam zysk. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem (często ponad 20 lat doświadczenia!) pozostają do Twojej dyspozycji. Realizujemy projekty w oparciu o zasady wewnętrzne oraz standardy ogólnie przyjęte. Obsługujemy otwarte formaty DTP (FrameMaker, PageMaker, Quark, Indesign itp.) oraz pozostałe formaty plików i różnorodne formy materiału analogowego. Zajmujemy się lokalizacją, czyli dostosowaniem produktu tłumaczeniowego do konkretnego targetu, czyli rynku docelowego - grupy odbiorców publikacji. Nie ma najmniejszego problemu z obsługą inżynieryjną publikacji elektronicznych, materiałów drukowanych, audio, wideo, multimediów, prezentacji itp. Świadczymy usługi obsługi konferencji, spotkań biznesowych, negocjacji itp. Nasi tłumacze ustni często biegle władają kilkoma językami obcymi (np. angielskim oraz niemieckim), co z pewnością jest bardzo pomocne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z niezobowiązującej, darmowej wyceny.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy katalog stron »

  Własny serwis internetowy jest obecnie koniecznością w przypadku wszystkich przedsięwzięć biznesowych. Odpowiednio wykonana witryna może znacznie przyczynić się do wzrostu obrotów firmy. Niniejszym proponujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w skład których wchodzi projektowanie, tworzenie oraz promocja serwisów w internecie. Zapraszamy do odwiedzania naszego katalogu.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Czyszczący Multinex »

  Od kilku lat nasza firma zajmuje się usługami sprzątania i specjalistycznego czyszczenia różnych powierzchni. Przez ten okres opracowaliśmy unikalny system usuwania brudu i zanieczyszczeń. Nasze usługi odznaczają się wysokim profesjonalizmem, fachowością oraz dokładnością, oferujemy je w takim zakresie jak: pranie dywanów, pranie wykładzin, pranie tapicerki meblowej, pranie tapicerki samochodowej, mycie elewacji, czyszczenie kostki brukowej, impregnacja kostki brukowej, usuwanie graffiti, anty graffiti. Głównym naszym obszarem działanie są województwa: zachodniopomorskie oraz lubuskie, jednak przy większych zleceniach działamy na terenie całego kraju. Dokładnym naszym działaniem objęte są następujące miasta: Szczecin, Gorzów Wlkp., Stargard Szczeciński, Gryfino, Pyrzyce, Myślibórz, Dębno, Kostrzyn nad Odrą, Chojna, Cedynia, Trzcińsko-Zdrój, Mieszkowie, Moryń. Sprzątanie i czyszczenie odbywa się w oparciu o sprzęt i chemię światowej klasy producentów takich Kärcher, Numatic, Kranzle, Ehrle. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. Chcielibyśmy stać się solidnym partnerem dla Ciebie, Twojej rodziny czy też Twojej firmy-jeżeli estetyka otoczenia jest ważnym dla Ciebie elementem.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Eurokinderland - place zabaw, budowa placów zabaw, sale zabaw »

  Firma Eurokinderland posiada bardzo duże doświadczenie. Wybudowaliśmy bardzo wiele placów zabaw na terenie Niemiec. Doświadczenie nabyte w trakcie budowy każdego placu zabaw przenieśliśmy na rynek Polski, kierując się bezpieczeństwem i radością dzieci. Dzięki temu nasze place zabaw są bezpieczne i lepsze od konkurencyjnych.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog finansowy, kredyty »

  Jeżeli interesujesz się finansami lub prowadzisz własną działalność to nasz blog jest pisany właśnie dla Ciebie. Znajdziesz na nim wiele informacji na temat pieniędzy, kredytów itp. Doradzimy Ci jakie biuro rachunkowe wybrać czy na co zwrócić uwagę podczas wybierania kredytu np. na mieszkanie. Zapraszamy do komentowania.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron internetowych »

  Powodzenie każdego, szczególnie biznesowego przedsięwzięcia uzależnione jest w bardzo dużym stopniu od działań marketingowych. Przede wszystkim jest to wymagane w internecie, gdzie panująca konkurencja jest ogromna. Jedną z takich, popularnych form reklamy witryn internetowych są katalogi stron. Publikowanie w nich recenzji pozwala na dotarcie do szerokich rzesz ludzi co jednocześnie przyczynia się do powiększania skuteczności przekazu reklamowego.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • MEBLE.Meble-salony, meble-targi, meble-producenci. »

  Meble.Portal Branży Meblowej i Wyposażenia Wnętrz.Katalog mebli polskich producentów mebli.Baza teleadresowa salonów,sklepów i galerii meblowych w całej Polsce.Baza teleadresowa projektantów i architektów,interesujące pomysły i realizacje.

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog przmeysłowy, technika »

  Zakładając naszego bloga mieliśmy na celu jedną rzecz - pokazać że tematyka przemysłu ni musi być nudna i że obcujemy z nią na co dzień. Konsekwentnie dążymy do tego celu stąd wiele wpisów o klimatyzacji - wielu z nas używa w swoim samochodzie w drodze od pracy, czy poruszanie tematu energii słonecznej. Mamy nadzieję że wychodzi nam to dosyć dobrze i staramy się aby było coraz lepiej. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki reklamowe na ulotki »

  W naszym serwisie znajdziecie Państwo, ofertę produktową europejskiego producenta K&D a także szeroką gamę porad i instrukcji związanych z zakupem oraz użytkowaniem stojaków reklamowych na ulotki.nZajmujemy się temtyką produktów takich jak: stojak na ulotki, stojak reklamowy, ekspozytor. Tutaj możesz znaleźć odpowiedź na wszystkie swoje pytania dotyczące stojaków reklamowych. Gdybyś poszukiwał również innych, bardziej zaawansowanych rozwiązań marketingowo - informacyjnych, takich jak systemy wystawiennicze, stoiska targowe, czy też tablice informacyjne, wejdź w zakładkę kontakt, bo czego byś nie szukał... my to dla Ciebie wszystko mamy.. ;)

  Data dodania: 28 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Toruń »

  Toruń należy do niewielu polskich miast, których odwiedzenie jest absolutną koniecznością. Miejsca oraz zabytki jakie w nim się znajdują stanowią w wielu przypadkach prawdziwy ewenement na skalę światową. Zachęcając do przyjazdu do tego miasta zapraszamy do odwiedzenia naszej strony jemu poświęconej.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wisplast - producent breloków i artykułów reklamowych »

  Firma Wisplast zajmuje się produkcją oznaczników kluczy, breloków oraz artykułów reklamowych. W naszej ofercie znajdują się oznaczniki kluczy hotelowych, gruszki hotelowe, breloki, magnesy na lodówkę do nadruku oraz wiele innych.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Tłumaczeń »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych, skupiającą grono profesjonalnych i doświadczonych specjalistów. Agencja Tłumaczeń zajmuje się obsługą firm, instytucji i Klientów indywidualnych z całej Polski. W wykonywanych przez nas tłumaczeniach oferujemy przede wszystkim wysoką jakość, terminowość realizacji zlecenia, uczciwość, rzetelność i profesjonalizm w działaniu.
  Oferujemy profesjonalne przekłady pisemne i ustne tekstów specjalistycznych, technicznych i biznesowych w wielu językach i o różnym stopniu trudności.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Korporacja Finansowa Skarbiec »

  Witryna internetowa Korporacji Finansowej Skarbiec, firmy, która spełni wielkie marzenia o taniej pożyczce gotówkowej. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku produktów finansowych pozwala nam zaspokajać coraz większe wymogi klientów. Pragnąc zapewnić jak najbardziej korzystne warunki dla pożyczkobiorcy proponujemy najniższe oprocentowanie a także elastyczne terminy spłat. Jeśli nadal masz wątpliwości lub chciałbyś zadać konkretne pytanie, zadzwoń do naszego doradcy, który chętnie udzieli potrzebnych informacji. Z naszych usług korzystają również emeryci i renciści.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polska Korporacja Finansowa Skarbiec »

  Na promowanej witrynie internetowej przybliżono zalety oferty firmy PKF Skarbiec. Nasza działalność polega na udzielaniu pożyczek gotówkowych w kwocie od 10 000 do 300 000zł dla osób, które pilnie potrzebują wsparcia finansowego na dowolny cel. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prowadzące własną działalność gospodarczą jak i emeryci. Tworzymy zespół ekspertów z niepodważalnym doświadczeniem w branży usług finansowych, dlatego nasza oferta jest przystosowana do oczekiwać klientów. Jeśli interesuje Was atrakcyjna pożyczka to zachęcam do wejścia na bezcennepozyczki.pl a zwłaszcza do działu kontakt gdzie zamieszczono numer do naszego konsultanta.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • PKF Skarbiec »

  Dobrapożyczka.org to serwis, na którym znajdziecie wszystkie szczegóły na temat oferty Korporacji Finansowej Skarbiec. Widoczne w tym miejscu informacje przedstawiają zarówno profil naszej firmy jak i usługi jakie świadczymy. Jesteśmy dumni z ogromnego zaufania, jakim obdarzyli nas klienci z całej Polski. Na obecną renomę pracujemy bez ustanku od 2002 roku. W tym czasie zyskaliśmy spore doświadczenie w sektorze usług kredytowych. Specjalnie dla osób, które potrzebują sprawdzonej pożyczki stworzyliśmy bardzo atrakcyjną ofertę, która opiera się na niewysokim oprocentowaniu i ustalanym wspólnie z klientem terminie spłat.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: