Podkategoria: Pozostałe - strona 122 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 122 · 123 · 124 · 125 · 126 · 127 · 128 · 129 · 130 · 131 · następna strona »
 • Blog o marketingu wielopoziomowym »

  Marketing sieciowy to dziedzina wzbudzająca bardzo wiele kontrowersji. Przez jednych znienawidzona, a przez innych uwielbiana.
  Ten podział doskonale rysuje się zwłaszcza na naszym polskim rynku. Tutaj MLM cały czas kojarzony jest jako działalność zupełnie egzotyczna. Pokutuje utarte jeszcze w latach dziewięćdziesiątych przekonanie jakoby była to zwykła akwizycja. Tymczasem dzięki nowoczesnym technologiom ten model biznesu uległ gruntownej przemianie i z akwizycją ma bardzo niewiele wspólnego. Każdy pozyskany klient zamawia produkty bezpośrednio z firmy poprzez sklep internetowy. Sprzedaż bezpośrednia została prawie całkowicie zastąpiona internetową. Postrzeganie marketingu sieciowego wygląda zupełnie inaczej w wysoko rozwiniętych krajach Europy zachodniej i USA. Tam jest to bardzo popularna i pozytywnie odbierana forma prowadzenia własnego biznesu.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rozliczenie PIT 37 za 2016 »

  PIT-37 rozliczenie.pl to strona poświęcona najpopularniejszej deklaracji PIT 37 2015/2016. Zawiera informacje na temat rozliczenia, ulg które można rozliczyć, a także program do rozliczenia deklaracji za umowę o pracę, dzieło czy zlecenie.

  Dodatkowe informacje na temat ulg podatkowych możliwych do odliczenia w PIT37 uzupełnią wiedzę podatników na temat odliczeń od podatku.

  Data dodania: 03 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT-Gov - Darmowy Program PIT 2016 »

  Serwis Program PIT Gov to informacyjna strona o rozliczeniach podatku PIT w 2016 roku.
  Na stronie oprócz programu do rozliczeń 2016 dostępnego za darmo podatnicy znajdą także informacje o formularzach PIT: 28, 36, 37 oraz innych aplikacjach, które wspierają rozliczenie deklaracji podatkowych.

  Data dodania: 04 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Warsaw English Academy - English with Native Speakers »

  Jesteśmy szkołą językową w której główną metodą nauczania są zajęcia z native speakerami języka angielskiego. W Warsaw English Academy pracują wykwalifikowani lektorzy pochodzący zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z Wielkiej Brytanii. Nasi native speakerzy to zespół ludzi, którzy poprzez swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie nauczą każdego perfekcyjnego porozumiewania się językiem angielskim, wzbogacą słownictwo i nadadzą płynność mowie. Na kurs angielskiego w naszej szkole prowadzimy nabór ciągły. Przyjmujemy zgłoszenia na zajęcia indywidulane, oraz na bieżąco tworzymy 3 lub 4-6 osobowe grupy do których można dołączyć w każdej chwili. Organizujemy także intensywne kursy języka angielskiego skupiające się na szybkim przełamaniu bariery językowej. Uczymy Business English, General English oraz przygotowujemy do różnego rodzaju egzaminów. Oferujemy Państwu zajęcia w salach z widokiem na panoramę Warszawy, mieszczących się na 12 piętrze Zebra Tower przy stacji metra Politechnika, a także prowadzimy zajęcia w biurze lub domu klienta na terenie całej Warszawy.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz: przysiegly-szwedzki-miw.pl »

  Zrekrutowany przez nas zespół tłumaczy przysięgłych MIW, składa się z kilkunastu tłumaczy przysięgłych i zwykłych, którzy wykonują tłumaczenia pisemne i ustne na terenie całego kraju. Dzięki współpracy z wieloma tłumaczami mamy możliwość proponowania naszym klientom tłumaczenia ekspresowe z/na j. szwedzki. Każdy tłumacz przysięgły języka szwedzkiego, współtworzący grono tłumaczy MIW, posiada sprawdzone i udokumentowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości, kwalifikacje tłumacza przysięgłego. Nasi tłumacze posiadają wykształcenie wyższe w różnych dziedzinach nauk, m.in. w marketingu, medycynie, prawie czy zagadnieniach technicznych. Dzięki temu mamy możliwość jak najdokładniejszego dopasowania tłumacza przysięgłego języka szwedzkiego do dokumentu, na którego tłumaczenie otrzymujemy zlecenie. Zamówienie tłumaczenia może się odbyć w naszym Biurze Obsługi Klienta, które mieści się w centrum Warszawy. Jest to bardzo często wybierana opcja zamówienia tłumaczenia, natomiast dla wygody naszych klientów przyjmujemy zlecenia również telefonicznie oraz mailowo. Dzięki kilku trybom tłumaczenia (zwykły, przyspieszony i ekspresowy) mamy możliwość wykonywania tłumaczeń w bardzo krótkim czasie. Dopasowując się do potrzeb naszych klientów, posiadamy specjalną ofertę dotyczącą tłumaczeń szwedzkich dokumentów samochodowych. Tłumacze należący do naszego zespołu specjalizują się również w tłumaczeniach notarialnych, a także tłumaczeniach podczas sprzedaży udziałów spółek oraz nieruchomości.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz: przysiegly-ukrainski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka ukraińskiego, pracujący w grupie tłumaczy MIW, wykonują tłumaczenia pisemne zwykłe i poświadczone w Warszawie oraz na terenie całego kraju. Wykonują również tłumaczenia ustne na terenie Warszawy, a także istnieje możliwość zamówienia tłumaczenia dojazdowego na spotkanie, podczas którego potrzebne jest tłumaczenie. Tłumacze przysięgli języka ukraińskiego, z grupy tłumaczy MIW, specjalizują się w tłumaczeniu dokumentacji finansowej, umów międzynarodowych oraz aktów notarialnych. Ponadto wykonują również tłumaczenia dyplomów i świadectw szkolnych, zaświadczeń o niekaralności i innych dokumentów. Dzięki wykwalifikowanej grupie tłumaczy, mają oni konkurencyjne ceny i czas realizacji tłumaczeń, w porównaniu do innych firm tłumaczeniowych. Grupa tłumaczy MIW przyjmuje zlecenia bezpośrednio przez Biuro Obsługi Klienta, które mieści się w Warszawie przy metrze Politechnika (wieżowiec Zebra Tower), a także telefonicznie i mailowo. Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego wycenia zlecenie bezpośrednio po jego otrzymaniu, a także podaje czas realizacji tłumaczenia. Wszystkie ceny tłumaczeń wykonywanych przez zespół tłumaczy MIW, są zgodne z zaleceniami Ministra Sprawiedliwości co do długości strony rozliczeniowej, która przy tłumaczeniu zwykłym wynosi 1800 znaków ze spacjami, natomiast przy tłumaczeniu poświadczonym - 1125 znaków ze spacjami.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW zespół tłumaczy: przysiegly-wegierski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka węgierskiego zrzeszeni w grupie tłumaczy MIW, świadczą tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe w Warszawie, a także w obrębie całego kraju. Dzięki dokładnej selekcji tłumaczy należących do grupy tłumaczy MIW, zamawiając tam tłumaczenie ma się pewność, że zostanie ono wykonane przez tłumacza przysięgłego, z potwierdzonymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości kwalifikacjami. Dzięki współpracy z wieloma tłumaczami przysięgłymi, grupa tłumaczy MIW ma możliwość przekazania wysłanego przez klienta dokumentu tłumaczowi, specjalizującemu się w danych zagadnieniach. Tłumacz przysięgły języka węgierskiego należący do grupy tłumaczy MIW, bezpłatnie wyceni dokument na podstawie rozporządzenia Ministerstwa Sprawiedliwości odnoszącego się do długości strony rozliczeniowej tłumaczonego dokumentu. Obowiązujące jednostki rozliczeniowe to 1125 znaków ze spacjami przy tłumaczeniu uwierzytelnionym (przysięgłym) oraz 1800 znaków ze spacjami przy tłumaczeniu zwykłym. Zrzeszeni tłumacze przysięgli języka węgierskiego wykonują przekłady dokumentów specjalistycznych, m.in. medycznych, technicznych, prawniczych, a także aktów notarialnych, umów, czy dyplomów. Zlecenia tłumaczeń przyjmowane są od poniedziałku do piątku poprzez Biuro Obsługi Klienta w wieżowcu Zebra Tower (Warszawa), a także telefonicznie i mailowo. Odbiór wykonanych tłumaczeń w dni robocze jest możliwy w siedzibie Biura Obsługi Klienta, w weekendy przy Alejach Wyścigowych, a także za pośrednictwem kuriera.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz przysięgły: przysiegly-wloski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka włoskiego zrzeszeni w zespole tłumaczy przysięgłych MIW, wykonują tłumaczenia ‘przysięgłe’ i zwykłe na terenie całej Polski. Specjalizują się w tłumaczeniach umów handlowych, cywilnoprawnych, aktów urzędowych i dokumentów samochodowych. Wykonują także standardowe tłumaczenia aktów notarialnych, zaświadczeń, świadectw i innych dokumentów wymagających uwierzytelnienia. Tłumacz przysięgły języka włoskiego przed przyjęciem do grupy tłumaczy MIW, jest zawsze sprawdzany pod względem umiejętności translatorskich, ponieważ wszyscy tłumacze zaliczeni do grupy tłumaczy MIW, utrzymują wysoki poziom wykonywanych przekładów. Tłumaczenie można zamówić w Biurze Obsługi Klienta, które znajduje się przy metrze Politechnika (Warszawa), a także telefonicznie i mailowo – do wyceny tłumaczenia dokumentu wystarczy przesłanie jego skanu drogą mailową, po czym asystenci pracujący w biurze wyceniają przesłane dokumenty zgodnie z ministerialnym rozporządzeniem. Dotyczy ono długości znaków strony rozliczeniowej tłumaczenia - 1125 znaków ze spacjami przy tłumaczeniu uwierzytelnionym oraz 1800 znaków ze spacjami przy tłumaczeniu zwykłym. Tłumacze z grupy tłumaczy MIW świadczą również tłumaczenia ustne i konferencyjne na terenie Warszawy, a także jest możliwość dojazdu tłumacza do miejsca wydarzenia, podczas którego potrzebne jest tłumaczenie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze z MIW: przysiegly-japonski-miw.pl »

  Zespół tłumaczy MIW, to tłumacze przysięgli języka japońskiego, którzy pracują jako grupa tłumaczy na terenie całej Polski. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i zaprzysiężone, z wyszczególnieniem wszystkich typów tłumaczeń pisemnych i ustnych. W razie potrzeby, nasz tłumacz może również dojechać na miejsce spotkania, podczas którego potrzebne jest tłumaczenie. Tłumacz przysięgły języka japońskiego od razu po otrzymaniu zamówienia na tłumaczenie, wycenia je zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Sprawiedliwości, które określa stronę rozliczeniową na 1.125 znaków. Zamówienie tłumaczeń można wykonać w Warszawie przy stacji metra Politechnika (wieżowiec Zebra Tower), telefonicznie, bądź mailowo. Przewidujemy trzy tryby tłumaczeń: zwykły, przyspieszony i ekspresowy. Zamawiając tryb tłumaczenia inny niż zwykły, należy pamiętać o zwiększeniu kosztów tłumaczenia. Każdy tłumacz przysięgły języka japońskiego, należący do naszego zespołu tłumaczy MIW, jest wykształcony w innej dziedzinie nauki, dlatego tłumaczenia, na które otrzymujemy zlecenia możemy przekazywać do osób, które specjalizują się dokładnie w tych zagadnieniach, w obrębie których dokument jest sporządzony. Współpraca z tłumaczami z całej Polski daje nam możliwość wykonania tłumaczeń dosłownie wszędzie. Łączna ilość tłumaczy przysięgłych języka japońskiego w Polsce to osiemnaście osób, z czego w naszym zespole jest większość. Dzięki temu mamy możliwość jak najszybszego wykonania tłumaczenia.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacze rosyjskiego: przysiegly-rosyjski-miw.pl »

  Grupa tłumaczy przysięgłych języka rosyjskiego MIW powstała, aby świadczyć usługi translacyjne z lub na język rosyjski z dbałością o zadowolenie klienta poprzez wysoką dbałość o dobór odpowiedniego specjalisty czy eksperta od tłumaczeń technicznych, prawniczych czy ekonomicznych. Nasi tłumacze są rozsiani po całej Polsce, dlatego mamy możliwość przyjmowania zleceń nie tylko z Warszawy, ale również z całej Polski. Proces zlecenia tłumaczenia jest bardzo prosty, gdyż można go wykonać osobiście, przychodząc do naszego Biura Obsługi Klienta (Warszawa), które znajduje się na dwunastym piętrze wieżowca Zebra Tower, można również zamówić tłumaczenie telefonicznie, a także mailowo. Jeśli chodzi o odbiór tłumaczeń, to dla wygody naszych klientów istnieje również kilka opcji. Pierwszą z nich jest odbiór osobisty w dni robocze w naszym biurze, w centrum Warszawy, w weekend przy Alejach Wyścigowych. Jeśli chodzi o czas realizacji również jesteśmy elastyczni. Tłumaczenie możemy przygotować ekspresowo, na kolejny dzień lub w standardowym dwudniowym terminie. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, który dołącza do naszego zespołu tłumaczy przysięgłych MIW jest szczegółowo sprawdzany, dlatego mamy pewność, że wykonywane przez nich tłumaczenia spełniają najwyższe standardy tłumaczeń przysięgłych. Dzięki różnorodności wykształcenia naszych tłumaczy mamy szerokie możliwości w rozdzielaniu zleconych tłumaczeń na osoby, które specjalizują się w zagadnieniach poruszanych w danym dokumencie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • MIW zespół tłumaczy: przysiegly-estonski-miw.pl »

  Grupa tłumaczy MIW to tłumacze przysięgli języka estońskiego z całej Polski. Siedziba zrzeszenia tłumaczy znajduje się w samym Centrum Warszawy (metro Politechnika), w którym znajduje się Biuro Obsługi Klienta. Przyjmuje ono zlecenia i dopasowuje tłumacza przysięgłego języka estońskiego do tekstu, który należy przetłumaczyć. Tłumaczenie z lub na język estoński wykonywane jest przez naszych tłumaczy najpierw na język angielski, a następnie z angielskiego na język polski, gdyż takie są procedury, jeśli chodzi o język estoński. Nasi tłumacze specjalizują się w przeróżnych typach tłumaczeń, od notarialnych, przez techniczne, aż po prawne. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczenia dojazdowe i ekspresowe. Zamówione tłumaczenie można odebrać osobiście w Warszawie (Zebra Tower), a także istnieje możliwość wysyłki przełożonych dokumentów kurierem, który dotrze do Państwa w ciągu kilku dni. Dla wygody naszych klientów tłumaczenia można odbierać również w weekendy przy Wyścigach. Każdy tłumacz przysięgły języka estońskiego, należący do naszej grupy tłumaczy, jest szczegółowo sprawdzany przed dołączeniem go do naszego zrzeszenia tłumaczy i pochodzi z Estonii. Warszawa jako stolica Polski jest centrum dowodzenia grupy tłumaczy MIW, lecz nasi tłumacze wykonują tłumaczenia w różnych miastach Polski, dlatego zachęcamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW przysiegly-francuski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka francuskiego zrzeszeni w grupie tłumaczy MIW to grupa specjalistów, wykonująca usługi translacyjne na specjalistycznym poziomie. Tłumacze przysięgli należący do naszej grupy tłumaczy, posiadają kwalifikacje w tłumaczeniu różnych specjalistycznych tłumaczeń, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania tłumacza do tekstu, na którego tłumaczenie otrzymujemy zlecenie. Dzięki możliwości współpracy z wieloma tłumaczami mamy pewność, że przekażemy tłumaczenie osobie, która specjalizuje się właśnie w tej tematyce. Zlecenia przyjmujemy zarówno osobiście poprzez Biuro Obsługi Klienta, które mieści się w Warszawie przy metrze Politechnika (Zebra Tower), a także mailowo oraz listownie. Każdy dokument, który spłynie do naszego biura wyceniamy bezpłatnie, dzięki czemu klient od razu wie, jakiej wysokości koszty poniesie podczas współpracy z grupą tłumaczy MIW. Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe, konsekutywne, symultaniczne, a vista i liason. Wykonujemy również tłumaczenia dojazdowe, a także świadczymy tłumaczenia podczas ślubów z obcokrajowcami. Nie każdy tłumacz przysięgły języka francuskiego, który należy do grupy tłumaczy MIW, mieszka w Warszawie. Współpracujemy z tłumaczami zaprzysiężonymi w całej Polsce. Daje nam to możliwość wykonywania dla Państwa tłumaczeń w jak najszybszym czasie oraz dobór odpowiedniego specjalisty.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-arabski-miw.pl »

  Zespół tłumaczy arabskiego MIW to firma zrzeszająca tłumaczy języka arabskiego na terenie całej Polski. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, jak i ekspresowe, włączając wszystkie typy tłumaczeń pisemnych i ustnych. Nasi tłumacze specjalizują się w różnych tłumaczeniach, m.in. technicznych, prawniczych i biznesowych. Tłumacz przysięgły języka arabskiego pracujący w MIW-ie, może również dojechać do miejsca spotkania, w którym potrzebne jest tłumaczenie z lub na język arabski. Każde tłumaczenie jest bezpłatnie wyceniane, a także od razu podany zostaje czas realizacji zamówionego tłumaczenia, aby klient miał pewność, że wykonane tłumaczenie dotrze do niego na czas. Istnieje kilka możliwości odbioru wykonanego przekładu, od poniedziałku do piątku osobiście w Centrum Warszawy (w wieżowcu Zebra Tower), poprzez kuriera, który dostarczy tłumaczenie do Państwa domu, a także w weekendy przy Alejach Wyścigowych. Każdy tłumacz przysięgły języka arabskiego jest przez nas dokładnie sprawdzany, zanim dołączy do grona naszych tłumaczy, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że wykonywane przez nas tłumaczenia są na wysokim poziomie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-czeski-miw.pl »

  Tłumaczenia przysięgłe z lub na język czeski wykonywane są przez dokładnie wyselekcjonowanych tłumaczy języka czeskiego z całej Polski, zrzeszonych przez grono tłumaczy przysięgłych MIW. W ten sposób powstała grupa tłumaczy przysięgłych, która świadczy swoje usługi nie tylko w Warszawie, ale również na terenie całej Polski. Do każdego zlecenia dobieramy tłumacza przysięgłego języka czeskiego pod względem jego umiejętności w danej specjalizacji. Tłumaczenia wykonane przez naszych tłumaczy są zawsze profesjonalne, dzięki odpowiedniemu dopasowaniu profesji tłumacza, do tematyki tłumaczonego dokumentu. Grono tłumaczy przysięgłych języka czeskiego przyjmuje zlecenia w Centrum Warszawy za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta, jak również listownie, bądź mailowo. Wycena tłumaczenia następuje od razu po przyjęciu zgłoszenia i jest bezpłatna. Dla wygody naszych klientów odbiór przetłumaczonych dokumentów może nastąpić zarówno w dni robocze – Centrum Warszawy (Zebra Tower - 12 piętro), w weekendy przy Alejach Ujazdowskich, bądź poprzez kuriera, który dowiezie tłumaczenie do Państwa domu. Każdy zrzeszony przez MIW tłumacz przysięgły języka czeskiego, wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne. Nasi tłumacze specjalizują się m.in. w tłumaczeniach prawniczych, handlowych i medycznych. Często uczestniczą również w tłumaczeniach notarialnych i sądowych, podczas których niezbędne jest wieloletnie doświadczenie w pracy tłumacza przysięgłego języka czeskiego, by odpowiednio wykonać tłumaczenie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych - sprawdź! »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem przedstawiających zesatwienie pożyczek pozabankowych dostępnych nawet dla osób zadłużonych. Głównie polecamy oferty gdzie pierwsza pożyczka dostępna jest za darmo, bez jakichkolwiek opłat, jest to bardzo dobra oferta ale należy pamiętać o jednej rzeczy, pożyczkę należy zawsze spłacać w terminie. Zapraszamy

  Data dodania: 08 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Stron Internetowych Tarnobrzeg »

  Najlepsze, skuteczne i tanie pozycjonowanie stron internetowych w Tarnobrzegu. W tym zmasowane działania na różnych poziomach - marketing szeptany, content marketing, prowadzenie mediów społecznościowych i in. segmenty pozycjonowania i optymalizacji.

  Data dodania: 09 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Auto myjnia ręczna Szczecin »

  Ręczna myjnia samochodów w Szczecinie oferuje swoje usługi w zakresie kompleksowej obsługi pojazdów. Obsługujemy nie tylko samochody osobowe, ale także i ciężarowe. Zajmujemy się nie tylko myciem wnętrz i karoserii ale także deatilingiem. Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców. Używamy profesjonalnego sprzętu oraz markowych materiałów eksploatacyjnych. Dzięki zastosowaniu myjni parowej nasze usługi są ekologiczne oraz tanie. Dla stałych klientów oferujemy abonamenty oraz zniżki.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Czystko Szczecin - pranie i czyszczenie dywanów »

  Firma Czystko zajmuje się praniem oraz czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek. Swoje usługi oferuje na miejscu w siedzibie oraz z dojazdem do klienta. Do prac używany jest profesjonalny sprzęt znanych marek. Podobnie środki czystości renomowanych firm zapewniają dobrą jakość wykonywanej pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu usługi świadczone są na wysokim poziomie. Przy stałej współpracy możliwe są rabaty.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zakupy w USA, Anglii i Niemczech przez Internet - Pomoc-w-zakupach.pl »

  Serwis Pomoc-w-zakupach.pl to miejsce, gdzie bez problemu zlecisz zakupy za granicą z dostawą do domu.

  Istniejemy od 2011 roku i specjalizujemy się w kupowaniu na eBay, Amazon, Aliexpress i w sklepach online z całego świata.
  Oferujemy prosty sposób na zakupy internetowe z USA, UK, Niemiec i innych krajów. Nie musisz się nigdzie rejestrować, nie potrzebujesz karty kredytowej. Nie musisz znać języka, aby negocjować ze sprzedającym - my się tym zajmiemy. Sprawdzimy bezpieczeństwo transakcji i zorganizujemy wysyłkę zakupów pod Twój adres. Wskaż nam produkt, a przystąpimy do działania.

  Na naszej stronie www znajdziesz stale aktualizowaną bazę zagranicznych sklepów online (wg kategorii). Zapraszamy do przeglądania i wyszukiwania najlepszych ofert i okazji.

  Jeśli masz jakiekolwiek pytania - chętnie na nie odpowiemy! Już teraz odwiedź naszą firmową stronę pomoc-w-zakupach.pl, by poznać nas bliżej i zamówić bezpłatną wycenę zakupów z zagranicy.

  Data dodania: 15 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • TRIUMF - profesjonalne narzędzia »

  Producent specjalistycznych narzędzi warsztatowych. Naszym celem jest kompleksowe zaspokojenie wymagań klientów począwszy od serwisów samochodowych, serwisów ogumienia, a skończywszy na sklepach zajmujących się narzędziami ręcznymi. Obecnie firma dostarcza kompleksowe narzędzia ręczne oraz narzędzia specjalne wykorzystywane w serwisach samochodowych. Wraz z dostawą narzędzi klienci mogą liczyć na konsultacje oraz na rozwiązywanie ich indywidualnych potrzeb. Firma dysponuje również warsztatem do obróbki metali, w którym pracownicy zajmują się produkcją specjalnych przyrządów dla klientów oraz produkcją modułów z pianki molibdenowej do wózków i skrzynek warsztatowych według konkretnych wymagań klientów.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 122 · 123 · 124 · 125 · 126 · 127 · 128 · 129 · 130 · 131 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: