Podkategoria: Pozostałe - strona 126 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 126 · 127 · 128 · 129 · 130 · 131 · 132 · 133 · 134 · następna strona »
 • Zakład Pogrzebowy Zadora »

  Nasz zakład Pogrzebowy świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe. Mamy placówki na terenie miast: Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka. Od samego początku istnienia działamy: rzetelnie i na najwyższym poziomie świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe wszystkich wyznań. Nasze samochody pogrzebowe - karawany marki: Mercedes, Buick, Peugeot posiadają wszelkie certyfikaty oraz świadectwa homologacji.Świadczymy również usługi pogrzebowe z zakresu międzynarodowego transportu zwłok. Placówka główna zlokalizowana jest w Wadowicach przy ul. Generała Bruno Olbrychta 1. To z tej placówki nasi pracownicy wyjeżdżają na wszystkie pogrzeby. Posiadamy pracownie w której wykonywane są wieńce oraz wiązanki pogrzebowe. Prowadzimy całodobową eksportację zmarłego do domu pogrzebowego Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka. Pogrzeby wykonujemy na terenie całej Polski. Najczęściej jeździmy do miast: Kraków, Oświęcim, Wadowice, Andrychów, Sucha Beskidzka, Zator, Kęty, Maków Podhalański, Jordanów, Barwałd, Chocznia, Kalwaria Zebrzydowska, Wieprz, Brzeźnica, Skawina. Od ponad 25 lat działaności zapewniamy najwyższy standard świadczonych pogrzebów. Oferujemy, również usługi kamieniarski. Wszystkie nagrobki są wykonane solidnie. Nasza firma kamieniarska posiada bardzo duże doświadczenie oraz tradycję. Zakład usługi pogrzebowych współpracuje z wojewódzkim mistrzem ceremonii świeckich. Więcej na naszej stronie: zakladpogrzebowyzadora.pl

  Data dodania: 11 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ceny transferowe »

  Specjalizujemy się w przygotowywaniu dokumentacji podatkowej cen transferowych. W przypadku kontroli, całość dokumentacji masz przygotowaną na czas.
  Prowadzimy doradztwo podczas prowadzenia postępowań podatkowych, obsługę transakcji, a także codzienną pomoc w obsłudze podatkowej. Prowadzimy również biuro rachunkowe / księgowe w Rzeszowie.
  Chcesz aby dokumentacja podatkowa cen transferowych była przygotowana na czas? Zleć to zadanie doświadczonym specjalistom. Od kontroli, masz ograniczony czas- siedem dni na przygotowanie odpowiednich dokumentów.
  Identyfikacja podmiotów gospodarczych, oraz tworzenie odpowiedniej polityki cen transferowych i przygotowywanie cen transferowych.
  Naszym celem jest zadowolenie klientów i ich sukces.

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska Kalisz »

  Firma PPHEWAII mieści się w Kaliszu przy ul Wrocławskiej. oferujemy szeroki asortyment różnego typu podzespołów takich jak
  łożyska kalisz, pierścienie kalisz, oringi kalisz, łańcuchy kalisz, kleje kalisz, smary kalisz, pasy klinowe kalisz, koła łańcuchowe kalisz

  Data dodania: 13 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dmuchańce Warszawa »

  Dmuchańce Warszawa to strona charakteryzująca firmę Skokland Dmuchańce zajmującą się organizowaniem imprez dla dzieci. Skokland swoje profesjonalne usługi prowadzi w Warszawie, Płońsku, Ciechanowie, Płocku, Mławie, Markach, Olsztynie, Olsztynku, Nidzicy, Sierpcu, Gostyninie, Łomży, Raciążu oraz Ostrołęce. Skokland Dmuchańce to najlepszy przykład firmy rodzinnej, proponującej stosunkowo niskie ceny. Skokland zorganizuje każdy rodzaj imprezy dla dzieci, od pikników związkowych po festyny i koncerty. Skokland Dmuchańce to firma dbająca przede wszystkim o bezpieczeństwo organizowanych przez siebie imprez oraz stawiająca na solidność, dokładność i profesjonalizm.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • FIstatDB: Faktury & Intrastat szybko i łatwo »

  Witryna producenta oprogramowania biznesowego ERP, w pełni poświęcona systemowi fIstatDB, którego głównym celem jest wspomaganie tworzenia i optymalizacja obiegu dokumentacji sprzedaży, w tym deklaracji Intrastat dla podmiotów zobowiązanych do składania tego typu dokumentacji. W oficjalnej witrynie systemu znajdziesz wszelkie informacje dotyczące cech i funkcjonalności oferowanego przez nas rozwiązania, a w szczególności opis procedur tworzenia deklaracji Intrastat na podstawie wystawionych faktur VAT w okresie sprawozdawczym. FIstatDB obsługuje faktury w PLN oraz EUR, jak również umożliwia automatyczne wystawianie dodatkowego egzemplarza faktury VAT unijnej dla klienta zagranicznego w dowolnie definiowanym europejskim języku obcym. Odwiedź naszą witrynę i zobacz jak proste i szybkie może stać się generowanie i składanie deklaracji Intrastat nawet w przypadku ogromnych ilości wystawianych faktur VAT. W witrynie opisane są dokładne cechy podstawowych modułów oprogramowania, którymi są, między innymi: fakturowanie, intrastat, płatności, zamówienia oraz logistyka. Zobacz w jak prosty sposób można automatycznie generować deklaracje Intrastat zarówno na podstawie wybranych, pojedyńczych faktur VAT, jak również według wybranego okresu sprawozdawczego.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych »

  EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla klientów z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego.

  Naszym flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający zarówno na strukturyzację pracy brokera ubezpieczeniowego, jak i automatyzację wielu procesów i czynności, wykonywanych w toku pozyskiwania nowych klientów oraz bieżącej obsługi ubezpieczeniowej i szkodowej istniejących klientów.

  Oferowany przez EFSAL system jest stale rozwijanym narzędziem, systematycznie wdrażanym w coraz większej liczbie kancelarii brokerskich w Polsce. Aby lepiej odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych klientów, narzędzie może być indywidualnie modyfikowane. Istotnym elementem jest taka konstrukcja systemu, aby był on przede wszystkim instynktowy, przyjazny i prosty w obsłudze.

  System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

  Data dodania: 28 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Www.costainvest.com - wille w Hiszpanii »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś ile pieniędzy wydajesz na zagraniczny urlop? Może warto zmienić nieco koncepcję i rozważyć wynajem mieszkania Hiszpania. Takie rozwiązanie pozwoli ograniczyć koszt noclegów i poprawi zdecydowanie komfort. Wille w Hiszpanii nie są wcale tak kosztowne, a ceny często są porównywalne z naszymi krajowymi. Zdecydowanie inne są jednak warunki i pogoda, trudno trafić na brzydką aurę latem. Aby rozsądnie podejść do operacji wynajmu, warto odszukać biuro nieruchomości Hiszpania i specjalistom powierzyć zadanie odnalezienia właściwej nieruchomości. W ten sposób zdecydowania większość formalności zostanie załatwiona za nas. Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii cieszą się szczególnym zainteresowaniem, wobec tego należy decydować się szybko, aby ktoś inny nie ubiegł nas w planach urlopowych.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe i magazynowe »

  Firma Amwin jest projektantem, konstruktorem i wykonawcą hal przemysłowych, produkcyjnych, handlowych, konstrukcji stalowych, jak i biurowców. Ma na swoim koncie już ponad 140 realizacji, współpracuje z największymi przedsiębiorstwami z polski i zagranicy. Reprezentuje swoich klientów podczas całego procesu realizacji inwestycji, od rozmów w sprawie gruntów po finalną realizację.

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Charzynska.pl - Dla ludzi ciekawych wszystkiego »

  Blog poświęcony bardzo szerokiej tematyce - począwszy od historii kotów a na filozofii skończywszy. Publikuję głównie recenzje gier, filmów książek, ale także artykuły-esencje książek, które przeczytałam. Solidna dawka wiedzy na 1 stronie!

  Data dodania: 07 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Czytniki kodów kreskowych »

  Sklep internetowy oferujący sprzedaż czytników kodów kreskowych, skanerów kodów kreskowych oraz kolektorów. Posiadamy w swojej ofercie czytniki bezprzewodowe jak i przewodowe, ręczne automatyczne, Bluetooth, Jedno i wielokierunkowe, Jedno i wielowymiarowe.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze sprawdzanie umów »

  sprawdzanie umów, opiniowanie umów, analiza umów, weryfikacja umów, najtańsze sprawdzenie umów, najtańsze weryfikowanie umów, najtańsza analiza umów, najtańsze opiniowanie umów, sprawdzenie umowy, analiza umowy, opiniowanie umowy, weryfikacja umowy

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • M-handel.pl »

  Każda osoba, która poszukuje sklepu, w którym zakupi wszystkie produkty potrzebne do wyposażenia obiektu handlowego powinna korzystać z oferty naszego sklep[u. Metkownica to miejsce, w którym oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria w najniższych cenach na rynku. Zapewniamy szeroki wybór produktów.

  Data dodania: 18 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe Usługi alpinistyczne. »

  Alpiniści przemysłowi Prace wysokościowe. Usługi alpinistyczne. Warszawa

  Firma świadczy usługi z zakresu dostępu linowego – alpinizmu przemysłowego dla firm i instytucji oczekujących najwyższych standardów pracy.

  Firma wykorzystuje profesjonalny sprzęt spełniający wszystkie odpowiednie normy jak i procedury bezpieczeństwa w systemie IRATA.

  Usługi wysokościowe, alpinizm przemysłowy.

  Realizacje:
  Instalacje odgromowe, piorunochrony.
  Montaż siatek zabezpieczających, na balkony. Mycie i czyszczenie powierzchni na wysokości, elewacja, dachy.
  Zabezpieczenia i systemy zabezpieczeń. Antykorozja stali, betonu.

  Przykładowe usługi z naszej strony :

  - Instalacje odgromowe
  - Zabezpieczenia budynków
  - Montaż siatek zabezpieczających
  - Montaż zabezpieczjących siatek na balkon
  - Mycie i czyszczenie
  - prace remontowe, budowlane
  - i więcej


  Zachęcamy i zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zamieszczoną na stronie internetowej -

  - alpinisciprzemyslowi.pl

  Do kontaktu z naszą firmą zapraszamy poprzez stronę internetową.

  Naszym Klientom zapewniamy maksymalne korzyści i ciągłą satysfakcję z poziomu świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 21 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW: przysiegly-chorwacki-miw.pl »

  Biuro tłumaczeń MIW Maciej Wróblewski, z siedzibą przy ul. Marszałkowskiej 83 w Warszawie, specjalizuje się w tłumaczeniach na i z języka chorwackiego. Wśród proponowanych przez biuro usług znajdują się zarówno tłumaczenia poświadczone dokumentów urzędowych, tłumaczenia zwykłe treści marketingowych czy dokumentów firmowych, oraz tłumaczenia ustne wykonywane zarówno w Kancelariach Notarialnych jak i podczas spotkań biznesowych oraz konferencji. Grupa tłumaczy MIW dostosowuje się do potrzeb swoich Klientów, indywidualnie podchodząc do każdego zamówienia: dzięki temu na życzenie Klienta terminy realizacji mogą zostać skrócone poprzez wybranie jednego z szybszych trybów pracy, a tłumaczenia dostarczane na wskazane adresy – właśnie dlatego z usług firmy korzystają osoby mieszkające również poza granicami kraju. Są to tylko niektóre korzyści wynikające z korzystania z usług firmy, ponieważ MIW gwarantuje swoim Klientom najwyższą jakość tłumaczeń, pełen profesjonalizm oraz najkorzystniejsze oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dostępną na stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na odzieży, druk na koszulkach, bluzach, fruit of the loom »

  Jeśli szukasz firmy wykonującej nadruki na odzieży z wieloletnim doświadczeniem.
  Z bogatym portfolio realizacji, to koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę i zgłosić się do nas! Potrzebujesz szybko wykonać nadruki na koszulce, dla firmy bądź na prezent, a może jesteś organizatorem jakieś cyklicznej imprezy, festiwalu, koncertu, maratonu. Nadruki na koszulkach muszą być wysokiej jakości a nakład musi być naprawdę duży, idący w tysiące sztuk. To jesteśmy firmą na miarę Twoich potrzeb.
  Polecamy wam serwis nadrukiodziez.pl gdzie możesz zwrócić się bezpośrednio do naszych przedstawicieli i zamówić odpowiednią ilość koszulek (1-100.000szt). Posiadamy koszuli najlepszych producentów na świecie min.: Fruit Of The Loom, Gildan, B&C, Anvil, Russell, SG, FDM, BAGBASE, Beechfield, Tee Jays, QUADRA, Bags by Jassz, Result Winter Essentials, YOKO, Nakedshirt, KARLOWSKY, Mantis KIDS, SPIRO, Result Work-Guard, CLASSICS, Flexfit, Result Headwear, Babybugz, Shugon, Westford Mill, Result Safe-Guard i wiele innych

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz- www.przysiegly-bulgarski-miw.pl »

  MIW to firma oferująca usługi świadczone przez tłumaczy przysięgłych języka bułgarskiego. Nasi tłumacze wykonują przekłady dokumentów każdego rodzaju: aktów notarialnych, dowód rejestracyjnych czy dokumentów sądowych i szkolnych. Oferujemy również tłumaczenia ustne podczas rozpraw sądowych, czynności notarialnych oraz ślubów i w urzędach. Pracownicy Biura Obsługi Klienta znajdującego się niedaleko stacji Metro Centrum w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 83 lok. 57, wykonają dla Państwa darmową wycenę tłumaczenia dokumentu, który ma zostać przełożony. Gwarantujemy wycenę w ciągu godziny i niezmienność raz ustalonej ceny tłumaczenia. Dokumenty do wyceny można dostarczyć do naszego biura osobiście lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na nasz adres e-mail. Dzięki współpracy kliku tłumaczy oferujemy konkurencyjne terminy realizacji przekładów. Po odbiór gotowych już tłumaczeń zapraszamy do naszego Biura lub jeżeli jest to dla Państwa dogodniejsze, dokumenty możemy wysłać pocztą na wskazany adres zarówno na terenie naszego kraju jak i poza jego granicami. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-dunski-miw.pl »

  Zespół tworzony przez tłumaczy przysięgłych języka duńskiego w ramach biura MIW świadczy wiele usług związanych z przekładem. Nasi tłumacze wspaniale sprawdzają się w tłumaczeniu pisemnym, przekładając teksty tak szybko, jak wymagają tego indywidualne potrzeby klienta. Przekłady realizują w jednym z trzech wybranych trybów pracy: normalnym, przyspieszonym i ekspresowym. Z racji różnorakich specjalizacji, jakie wybrali, są w stanie tłumaczyć teksty z zakresu wielu dziedzin, w tym oczywiście wszelkie rodzaje dokumentów. Nasz zespół zajmuje się również tłumaczeniem ustnym. Wykonuje je zarówno symultanicznie, jak i konsekutywnie – podczas konferencji, a także w urzędach. Siedziba naszego biura znajduje się w samym centrum Warszawy, jednak nasze usługi mogą być realizowane na terenie całej Polski. Klienci spoza stolicy mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, zaś tym, którym po drodze do naszego biura, proponujemy profesjonalną pomoc naszych Asystentek dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach pracy biura od 9:00 do 18:00.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumaczenia: przysiegly-finski-miw.pl »

  Zespół tłumaczy języka fińskiego MIW to ponad 15 osobowa grupa specjalistów świadczących usługi tłumaczeniowe. Wśród nas są tłumacze przysięgli języka fińskiego jak również specjaliści od wszelkiego rodzaju tłumaczeń ustnych oraz specjalistycznych przekładów pisemnych (technicznych, medycznych, prawniczych i in.), niewymagających poświadczenia pieczęcią ministerialną. Tłumaczenia pisemne wykonujemy w trzech trybach: trybie zwykłym, przyspieszonym i ekspresem. W zależności od tempa naszej pracy (trybu) ceny ulegają zmianie. Prosimy o tym pamiętać przy składaniu zamówienia. Dokumenty do wyceny dla Państwa wygody przyjmujemy w dowolny sposób: pocztą, na adres e-mail lub osobiście w naszym biurze w centrum Warszawy. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce, a przetłumaczone dokumenty wysyłamy w dowolne miejsce na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez biuro MIW dostępną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • MIW tłumacz- www.przysiegly-hebrajski-miw.pl »

  Tłumacz przysięgły języka hebrajskiego MIW oferuje swoje usługi zarówno w Polsce jak i za granicą. Jesteśmy gotowi do wyjazdu na tłumaczenie ustne do Izraela lub innego kraju nieobjętego zakazem podróżowania MSZ. Dokumenty do wyceny przyjmujemy na nasz adres e-mail, pocztą i osobiście w siedzibie naszego biura w centrum Warszawy, niedaleko stacji Metro Centrum. Po ich otrzymaniu dokonujemy wiążącej wyceny w jednym z trzech trybów czasowych tłumaczenia: standardowym, przyspieszonym lub ekspresowym. W ofercie posiadamy poświadczone przekłady pisemne wszelkich dokumentów niezbędnych do złożenia w urzędach, sądach czy na uczelniach wyższych. Wykonujemy również tłumaczenia specjalistyczne, o tematyce technicznej, medycznej lub prawniczej, oraz ustne, wykonywane w kancelariach notarialnych i podczas spotkań biznesowych, ślubów. Zapewniamy kompleksową obsługę konferencji włącznie z dostarczeniem niezbędnego sprzętu. Pełną ofertę wraz ze szczegółami znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW: www.przysiegly-litewski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka litewskiego zrzeszeni w ramach biura MIW wykonują tłumaczenia uwierzytelnione wszystkich typów dokumentów. Tłumaczenia poświadczone to jednak nie jedyny rodzaj przekładu, jakim się zajmują, wykonują bowiem tłumaczenia tekstów o różnorodnej tematyce. Dodatkowo, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów, tłumacze mogą dokonywać przekładu aż w trzech trybach – standardowym, przyśpieszonym i ekspresowym. W ofercie tłumaczy języka litewskiego znajdują się także tłumaczenia ustne, które są wykonywane na terenie całej Polski, mimo że główna siedziba MIW znajduje się w Warszawie. Do biura przy stacji Metro Centrum, można się zgłosić w celu wyceny tłumaczenia i jego odbioru. Klienci z całego kraju mają jednak możliwość przesłania dokumentów drogą mailową oraz przesłania wykonywanego tłumaczenia pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Gwarantujemy wiążącą wycenę w ciągu jednej godziny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 126 · 127 · 128 · 129 · 130 · 131 · 132 · 133 · 134 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: