Podkategoria: Pozostałe - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • PSIA ESKADRA profesjonalne szkolenie psów Kraków »

  Mistrzowie Polski w Posłuszeństwie i Obronie zapraszają na szkolenie psów!
  Profesjonalne szkolenie psów z zakresu:
  * pies towarzyszący PT I, II, III;
  * obedience;
  * pies obronny IPO I, II, III;
  * stróżowanie;
  * przygotowanie psów dla firm ochroniarskich oraz służb mundurowych (Policja, Straż Graniczna);
  * przygotowanie do testów psychicznych (dla hodowców).

  Przygotowujemy psy do zawodów w psich sportach.
  Posiadamy uprawnienia Związku Kynologicznego.
  Zajęcia odbywają się na stadionie KS Borek - ul. Żywiecka 12 w Krakowie (w weekendy) lub w Ośrodku Szkolenia Psów w Brzeźnicy (we wtorki i czwartki).

  W sezonie letnim oferujemy również pobyt w kameralnym hotelu dla psów PSIA ESKADRA.
  Z dala od zgiełku, huku i sąsiadów narzekających na szczekanie.

  Zainteresowanych szkoleniem psów zapraszamy razem z pieskami!
  Szczegółowe informacje: www.psiaeskadra.pl

  Data dodania: 19 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Itil foundation »

  Polski portal wiedzy o zarządzaniu organizacjami informatycznymi. Gromadzi interesujące artykuły, dostarcza aktualnych informacji o branżowych konferencjach, szkoleniach, seminariach i innych wydarzeniach, a także oferuje książki, będące niezbędną lekturą każdego menedżera IT. Regularnie organizowane Śniadania z ekspertem i konferencje umożliwiają dodatkową wymianę wiedzy i doświadczeń. Serwis działa nieprzerwanie od 2004 roku i obecnie posiada ponad 3000 zarejestrowanych użytkowników.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybkiepranie.pl profesjonalne pranie i czyszczenie »

  Firma szybkiepranie.pl zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem, praniem, myciem tapicerek samochodowych skórzanych i tekstylnych. Czyszczenie tapicerki meblowej skórzanej i tekstylnej, a także dywanów i wykładzin. Na terenie Krakowa dojazd gratis.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Gra symulacyjna zainicjowana i rozwijana przez Jana Schilta oraz Paula Wilkinsona specjalizujących się w projektowaniu i rozwijaniu kreatywnych sposobów nauki. Adresowana jest do zespołów zarządzających, kierowników projektów, liderów zespołów i innych osób pracujących w zespołach projektowych. Jest intensywnym jednodniowym szkoleniem poświęconym praktycznym ćwiczeniom zasad pracy zespołowej i umiejętności zarządzania projektami. Stanowi wsparcie teoretycznych aspektów szkolenia z zarządzania projektami i można ją wykorzystać w celu ugruntowania wiedzy bezpośrednio po szkoleniu lub w formie przypomnienia zdobytych umiejętności w dowolnym czasie.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy Kanadyjskie »

  Marzenia związane z posiadaniem własnego domu można obecnie spełnić szybciej i prościej niż kiedykolwiek. Tanie budownictwo szkieletowe pozwala na wybudowanie domu w krótkim okresie i przy niskich kosztach. Pragniemy zaprezentować Państwu naszą ofertę z zakresu budowania domów kanadyjskich.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zdięcia dziewczyn »

  O karierze modelki marzy większość młodych dziewczyn. Dzisiaj dzięki internetowi takie marzenia są dużo prostsze do realizacji. Przedstawiamy portal przeznaczony głównie dla dziewczyn chcących zaistnieć w świecie modelingu. Zapraszamy do rejestracji i zamieszczania swoich zdjęć.

  Data dodania: 22 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opak-2 »

  Portal daje możliwość zamówienia sprawozdania opak. W prostych kilku krokach przedsiębiorcy mogą zrealizować ciążący na nich obowiązek sprawozdawczości. Jeśli dotyczy Cię sprawozdanie opak-1, opak-2 lub opak-3 ten portal jest dla Ciebie. Sprawozdanie opak wcale nie musi być skomplikowane. Poznaj także informacje o aktach prawnych dotyczących sprawozdań opak. Portal jest własnością Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logistyka zwrotna »

  Strona konferencji Logistyka Odzysku. Na stronie: informacje o konferencji, program, cel, miejsce. Ponadto informacje dotyczące patronów oraz baza wiedzy związana z logistyką odzysku. Chcesz wiedzieć czym jest ekologistyka, zielona logistyka, logistyka zwrotna, logistyka odwrotna czy reverse logistic? Zapraszamy na stronę a także do udziału w konferencji.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku, analiza konkurencji »

  Firma działająca na rynku od 2008 roku świadcząca profesjonalne usługi w zakresie:
  - badań rynku
  - analizy konkurencji

  W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu:
  biuro@tsresearch.pl

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Carpet czyszczenie dywanów Nowy Sącz »

  Firma Carpet jest firmą z paroletnim doświadczeniem na nowosądeckim rynku. Zajmujemy się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych jak i samochodowych. Używamy profesjonalnego sprzętu oraz markowych środków czyszczących. Stosujemy metodę ekstrakcyjną, która jest najskuteczniejszą i najpopularniejszą metodą usuwania brudu, kurzu oraz roztoczy z czyszczonych powierzchni. Usługi realizujemy stacjonarnie jak i z dojazdem do klientów na terenie Nowego Sącza i okolic. Z naszych usług korzystają firmy jak i klienci indywidualni.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  W dzisiejszych czasach każdego dnia tysiące ludzi poszukuje dla siebie pomysłów na biznes. Znalezienie czegoś niszowego może zapewnić nawet niezależność finansową. Na moim blogu przedstawiam przykłady działalności przynoszących zyski prowadzącym je biznesmenom.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strzyżenie oraz trymowanie psów i strzyżenie kotów »

  Zajmuję się strzyżeniem i trymowaniem psów od 1997 roku a od kilku lat także pielęgnacją kociej sierści. Zapraszam wszystkich właścicieli psów i kotów do skorzystania z moich usług. Właścicielom airedale terrierów, sznaucerów oraz jamników szorstkowłosych proponuję także przygotowanie psa do wystaw.

  Zakres usług :

  * Strzyżenie psów rasowych
  * Strzyżenie psów nierasowych
  * Przygotowanie do wystawy
  * Strzyżenie kotów
  * Trymowanie psów
  Staram się aby wizyta Państwa psów i kotów była jak najmniejszym dla nich stresem dlatego u zwierząt bojaźliwych czas wizyty może być dłuższy. Nie stosuję środków uspakajających ani tzw "szubieniczek" mających na celu unieruchomienie psa przy strzyżeniu lub trymowaniu.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • DamKorepetycje.pl - Znajdź korepetycje na swoją kieszeń »

  Serwis DamKorepetycje.pl przeznaczony jest dla uczniów, studentów oraz wszystkich innych, którzy chcą pogłębiać swoją wiedzę. Oddajemy wam do dyspozycji prostą i szybką wyszukiwarkę ogłoszeń oraz narzędzia do porównywania ofert.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biznesowy blog internetowy www.e-konsorcjum.pl »

  Blog internetowy e-konsorcjum publikuje na swoich łamach wiele tematów z zakresu biznesu, firm oraz finansów. Zdobywający coraz większą popularność serwis polecany jest wszystkim którzy prowadzą już bądź też zamierzają rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Na łamach znajdziesz wiele artykułów jak np. rozpocząć działalność w internecie, czyli jak założyć własny sklep internetowy aby przynosił zysk, jakie są to tego potrzebne nakłady finansowe i i wiele więcej. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.chelmianie.pl Chełmski serwis internetowy »

  www.chelmianie.pl to chełmski serwis internetowy związany z biznesem w regionie miasta Chełm i okolic. Na łamach strony wiele artykułów związanych z własną działalnością oraz poszczególnych branż. Zapraszamy również osoby planujące inwestycje w naszym regionie.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.bryza24.pl ciekawe artykuły biznesowe »

  Serwis internetowy prezentujący ciekawe publikacje związane z biznesem oraz ekologią. Wysoka jakość prezentowanych publikacji pisanych przystępnym tekstem sprawia, że jest to serwis dla każdego, nie tylko dla wybranych. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog internetowy 2boo »

  2boo jest blogiem różnotematycznym prowadzonym przez grono osób zajmujących się biznesem, także internetowym oraz osób z doświadczeniem w różnych branżach. Wszystkie artykuły publikowane na naszym blogu objęte są prawami autorskimi należącymi do ich autorów. Zapraszamy

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron w Szczecinie »

  Czy chcemy, czy nie chcemy internet staje się najważniejszym środkiem przekazu na świecie. Dzisiaj biznes bez własnej witryny internetowej nie ma szans na powodzenie. Dlatego chcemy zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie projektowania i tworzenia serwisów internetowych.

  Data dodania: 24 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tabliczki znamionowe »

  Tabliczki opisowe, znamionowe, grawerowanie opisów w laminatach grawerskich, mosiądzu, aluminium. Wykonujemy expresowo, duże formaty . Tabliczki samoprzylepne grawerowane. Opisy szaf elektrycznych. Opisy grawerowane wykonujemy laserowo lub mechanicznie. Grawerowanie mechaniczne jest dokładniejsze i bardziej estetyczne. Jednakże obydwa sposoby są profesjonalnym rozwiązaniem do znakowania maszyn czy urządzeń .

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalplast kontenery obiekty modułowe »

  Metalplast Oborniki Oddział Mostostalu Wrocław S.A. jest spadkobiercą tradycji obornickiego Metalplastu, którego początki działalności sięgają 1971 r. Oddział Metalplast Oborniki kontynuuje działalność w zakresie projektowania i produkcji obiektów modułowych, stolarki okiennej i drzwiowej PCV i aluminium, fasad aluminiowych i przemysłowej stolarki stalowej.Prawdziwą siłą naszego Oddziału jest wiedza, doświadczenie i zaangażowanie pracowników, którzy z dumą przyczyniają się do dostarczania na rynek produktów o najwyższej jakości. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych Klientów. Naszą misja jest przełamać stereotyp tradycyjnego budownictwa dostarczając modułowe rozwiązania obiektowe dla każdej sfery potrzeb naszych klientów w kraju i za granicą.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: