Podkategoria: Pozostałe - strona 19 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »
 • Zapytania ofertowe Oferteo.pl »

  Zadaniem serwisu Oferteo.Pl jest ułatwienie internautom zawierania transakcji handlowych, a w szczególności kontaktowanie potencjalnych Klientów z dopasowanymi Dostawcami. Nasz serwis pomaga przygotować poprawne zapytanie ofertowe. Dzięki zastaosowaniu specjalnych algorytmów Serwis sam znajdzie Zleceniobiorców zainteresowanych dostarczeniem poszukiwanej usługi lub produktu.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pcaudyt »

  Wykonujemy audyt legalności oprogramowania (audyt legalności licencji).
  Świadczymy usługi w zakresie profesionalnej kompleksowej opieki informatycznej firm (outsourcing IT) na terenie całego kraju.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielskiego »

  Profesjonalne przekładanie dokumentu bez wychodzenia z domu! To właśnie umożliwia za pomocą wizytówki internetowej wszystkim klientom biuro przekładów angielskiego. Prócz tłumaczeń przez internet, w ofercie znaleźć można zarówno tłumaczenia standardowe, jak i te bardziej skomplikowane, do których wlicza się tłumaczenie medyczne, tłumaczenia dokumentów oraz tłumaczenia instrukcji obsługi

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnie magazynowe »

  Przedsiębiorstwo SEGRO tworzy w Polsce kompleksy nowoczesnych parków biznesowo przemysłowych TULIPAN PARK i SEGRO BUSINESS PARK. Są one umiejscowione w dobrze usytuowanych miejscach Polski i oferują dostosowaną powierzchnie wedle poszczególnych potrzeb jednostek.

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metal-Graf »

  Firma METAL-GRAF jest znanym na rynku polskim wykonawcą matryc chemigraficznych, tabliczek znamionowych.
  Za pomocą matryc można tłoczyć folią na gorąco, drukować farbą na urządzeniach typograficznych jak też wykonywać podtłoczenia (suchy tłok) na podłożach typu papier, karton, skóra i materiały skóropodobne. Również komponenty Matryca-Patryca do przetłoczeń papieru, kartonu, tektury, folii plastikowych.
  Wykonujemy matryce o grubościach: 1,75 mm i 3,00 mm i na płytach cynkowych o wymiarach 65 cm x 50 cm. Podłoże płyty 1,75 mm wykożystywane jest głównie w typografii, a podłoża płyt 3,00 mm wykożystywane przy podtłoczeniach i druku folią na gorąco.

  Data dodania: 30 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Reprywatyzacja-odszkodowania za utracony majatek »

  Korporacja Prawno Finansowa FENIKS Prowadzimy postępowania odszkodowawcze w zakresie Utraconych Majatkow z dekretow z lat 1944 -1962
  kontakt windykacja_slask@korporacja-feniks.com tel 665 816 145

  Data dodania: 02 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła »

  Futuri to firma specjalizująca się w sprzedaży wyszukanych i oryginalnych elementów
  wyposażenia wnętrz, a przede wszystkim spełnianiu marzeń. Łączymy w sobie nowoczesną technologię, surową wiedzę i doświadczenie w dziedzinach marketingu i sprzedaży. Naszą misją jest niesienie wygody, komfortu oraz nowych niepowtarzalnych doznań.Mebel nie ma tylko wyglądać, musi być funkcjonalny, dlatego tworzymy je z myślą o Twoich potrzebach.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Usług Komputerowych Andrzej Bartłomiejczak »

  USŁUGI INFORMATYCZNE dla firm i osób prywatnych - w tym: - wdrożenia i administracja sieciami komputerowymi, - serwis programów do obsługi firm: (Insert - Subiekt i Subiekt GT, Rewizor i Rewizor GT, Rachmistrz GT, Gestor GT), (Wapro - Gang, KaPer, Fakir), (DGCS - programy linii DOS) - serwis programu PŁATNIK, - serwis systemu SOD, - diagnostyka i usuwanie niesprawności systemów komputerowych, - odzyskiwanie danych, - usuwanie zagrożeń wirusowych, Usługi świadczymy w miejscu użytkowania sprzętu jak i w modelu pracy zdalnej. SPRZEDAŻ SPRZĘTU i OPROGRAMOWANIA KOMPUTEROWEGO.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Archiwizacyjna- Auxilium Archeo Sp.z o.o. »

  Głównym przedmiotem działalności jest: archiwizacja dokumentów, zakładanie i organizacja archiwum przedsiębiorstw, przechowywanie i niszczenie dokumentów, prowadzenia archiwum zakładowego, opracowania normatyw kancelaryjno - archiwalnych .Archiwizacja dokumentów obejmuje swym zakresem podmioty z sektora przedsiębiorstw prywatnych, ale również urzędy i instytucje, wytwarzające dokumentację osobową, płacową, księgową i techniczną.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Gospodarka Biznes Finanse »

  Jesteś biznesmenem?Masz potrzebę poskramiać najbardziej świeże newsy ze świata finansów? pochłania Cię rynek bankowy oraz inwestycje? Albo po prostu masz pewną sumę pieniędzy i chciałbyś zapytać jak najlepiej oszczędzać? Jak widać każdy z nas w większym lub mniejszym sposób styka się z pieniędzmi, dlatego właśnie uruchomiliśmy forum o finansach na którym każdy uzyska ważne doniesienia giełdzie i innych inwestycjach. Nurtują Cię jakieś niejasności dotyczące Twojego budżetu? Napisz o tym na forum. Chętnie Ci doradzimy.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • NWA - polska grupa dystrybutorska »

  Wyobraź sobie że ... pracujesz tylko dla siebie, samodzielnie określając liczbę godzin pracy, mieszkając i pracując gdziekolwiek chcesz, spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi, i co najważniejsze - widząc, jak dochody rosną co roku. Z tego wszystkiego możesz korzystać bez konieczności posiadania pracowników i dużych wstępnych inwestycji.

  Posiadając tak wiele atutów przy współpracy z NWA, rozwój Twojego biznesu może być bardzo szybki. Nie czekaj więc i przyłącz się do nas!
  Zapoznaj się na stronie ile możliwości daje Ci NWA i zarejestruj się.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Szczecin »

  W ramach prowadzonej działalności oferujemy szeroki zakres prac remontowych:
  1. remonty klatek schodowych,
  2. remonty prześwitów bramowych,
  3. remonty balkonów,
  4. wykonywanie elewacji,
  5. wykonywanie izolacji pionowej i poziomej budynków,
  6. zagospodarowania terenów zielonych,
  7. budowa domów jednorodzinnych,
  8. remonty lokali zarówno mieszkalnych jak i użytkowych.
  Wykonujemy także adaptacje poddaszy na mieszkania na sprzedaż.

  Data dodania: 08 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Www.exasklep.pl produkty Muller Lichy »

  Firma zajmuje się sprzedażą produktów oświetleniowych niemieckiej marki MULLER LICHT. W ofercie posiadamy:nLED-y, żarówki energooszczędne, żarówki tradycyjne, halogeny i inne
  Zapraszamy do współpracy sklepy w całym kraju ceny konkurencyjne-w przypadku zainteresowania współpracą zapraszamy.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Falowniki LG »

  Falowniki LG - dystrybucja falowników, Sprzedaż wysyłkowa falowników. W serwisie o falownikach LG znajdziesz cennik . Portal zawiera informacje techniczne dotyczące falowników LG. Porady techniczne. Falowniki serwii iE5, iS5, iP5, iG5, iG5A. Falowniki LS Industrial.. LG w Polsce dystrybutor.. gwarancje 2 letnie na falowniki LG. Kontakt dystrybucyjny - 0601747565 .

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Wrocław »

  Do oferty drukarnii należą wydruki zdjęć, druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, roll up'y. Wrocławska drukarnia oferuje usługi najwyższej jakości oraz krótki okres realizacji. Zapraszamy do korzystania z usług drukarnii. Dobrze przygotowane materiały reklamowe są gwarantem sukcesu twojej firmy.

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Festivalpark »

  Festivalpark - luksusowe apartamenty oraz mieszkania w Opolu.Mieszkania do wynajęcia.Osiedle położone jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Wrocławskiej i Partyzanckiej w otoczeniu niskiej zabudowy domków jednorodzinnych z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej (odległość od centrum miasta 5 min.)

  Data dodania: 10 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Napędy elektryczne LG, Lenze »

  Napędy elektryczne - Centrum Dystrybucji Komponentów automatyki przemysłowej, oraz komponentów napędów elektrycznych. Centrum Napędów oferuje: falowniki skalarne, falowniki wektorowe, falownik do traka, falownik do pompy, do wentylatorów. Oprócz tego znajdziesz tu technikę napędową mechaniczną: motoreduktory, przekładnie, reduktory kątowe ślimakowe, stożkowe, walcowe, planetarne. Napędy prądu stałego, silniki prądu stałego. silnik prądu stałego do wózków elektrycznych. Silniki do napędów mobilnych. Wózki do szklarni, do chłodni.

  Data dodania: 11 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • FDR Studio »

  FDR Studio - Fabryka Dźwięków Różnych to Studio dźwiękowe znajdujące się w Warszawie. Istnieje ono już od 1999 roku. Z myślą o swoich klientach profesjonalnie wykonuje usługi związane z procesem postprodukcji dźwięku i obrazu (łączenie pojedyńczych warstw obrazu lub dźwięku w całość). FDR Studio zajmuje się m.in. produkcję i postprodukcję reklam telewizyjnych i filmów korporacyjnych, montaż i udźwiękowienie filmów fabularnych, dokumentalnych, trailerów filmowych, zgranie oraz kodowanie dźwięku w systemie ac3 oraz premix do zgrań dolby digital. Zapraszamy do naszego studia!

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gorzów Wielkopolski »

  Biuro Rachunkowe Iwona Suś oferuje m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i zakładowym planem kont (pełna księgowość), prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego, prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terminale do kart płatniczych »

  Strona prezentuje opis tematów związanych z usługą przyjmowania kart płatniczych. Wiele artykułów tematycznych wprowadzi Cię w temat, pozwoli wybrać najlepsza ofertę. Serwis umożliwia kontakt z centrum rozliczeniowym

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: