Podkategoria: Pozostałe - strona 20 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »
 • Aracena - opaski na rękę, breloki i smycze reklamowe »

  Szybka realizacja zamówień na przeróżne artykuły promocyjne to to, z czego firma Aracena jest najbardziej znana. Wśród bogatej oferty produktowej mamy tak popularne artykuły reklamowe jak:

  - smycze reklamowe
  - opaski na rękę
  - breloki reklamowe
  - antystresy
  - podkładki po kubek
  - linijki reklamowe
  - magnesy reklamowe
  - podkładki pod mysz

  Jednak nie są to jedyne produkty z naszej oferty. Można u nas zamówić rzadziej używane do celów promocyjnych, ale bardzo skuteczne i zapadające w pamięć:

  - długopisy Parker
  - akcesoria golfowe
  - zegarki
  - kalkulatory

  Obok takich artykułów promocyjnych nikt nie przejdzie obojętnie. Zamówienia wykonujemy szybko i w atrakcyjnej cenie.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Special Services- ochrona osób i mienia »

  Special Services to firma ochroniarska wykonująca szeroko rozumiane usługi ochrony mienia, ochrony osiedli mieszkaniowych i innych obiektów oraz osób. Misją i priorytetem naszej firmy jest ciągłe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa naszych potencjalnych klientów. Dlatego staramy się doskonalić w dziedzinie zarówno fizycznej ochrony mienia, osób, oraz obiektów znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego wychodząc tym samym na przeciw potrzebom naszych klientów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Kraków | Biuro Tłumaczeń Kraków »

  Tłumaczymy dla największych światowych koncernów, czołowych firm polskich i zagranicznych. Dzięki konkurencyjnej, zróżnicowanej ofercie z naszych doświadczeń korzystają także mniejsze firmy oraz klienci indywidualni. Naszym dziełem są teksty znajdujące się na materiałach reklamowych znanych firm sektora FMCG, wykonujemy fachowe przekłady instrukcji technicznych, przyjmujemy do realizacji tłumaczenia z branży IT – w tym lokalizację oprogramowania. Nasi tłumacze biorą udział w szczytach gospodarczych i w spotkaniach rządowych w wąskim gronie.

  Zrealizujemy każde zlecenie.

  Blisko dziesięć tysięcy klientów krajowych i zagranicznych, siedem tysięcy zleceń rocznie, Certyfikat Rzetelna Firma, doświadczeni i szybcy w działaniu kierownicy projektów, najnowsze technologie, wygodne rozwiązania (możliwość płatności online) – to wszystko jest bardzo ważne, dla nas jednak najważniejsze jest Państwa zadowolenie. Wiemy, jak je uzyskać.

  Oferta współpracy z ATOMINIUM w zakresie tłumaczeń obejmuje szeroki zakres tłumaczeń pisemnych (w tym uwierzytelnionych), weryfikację i korektę tekstów, tłumaczenia ustne, lokalizację oprogramowania oraz lokalizację stron www, przygotowanie tekstów do publikacji, opracowanie graficzne tekstów (dtp).

  Firmom i korporacjom ATOMINIUM oferuje specjalny system obsługi pozwalający efektywnie generować oszczędności finansowe i czasowe. Zapoznaj się już dzisiaj z naszą Ofertą VIP dla firm.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja Wizualna »

  Prezentujemy najskuteczniejsze systemy identyfikacji wizualnej. Podpowiemy Ci jak stworzyć spójną i wartościową markę. Pamiętaj że corporate identity (identyfikacja wizualna) to nie tylko logo. W naszym serwisie znajdziesz informacje jak profesjonalnie stworzyć wizerunek Twojej firmy.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Badanie kamerą termowizyjną w Twoim domu »

  Dowiedz się jak łatwo możesz powstrzymać ucieczkę ciepła w Twoim domu. Nowoczesna usługa badania kamerą termowizyjną jest teraz dostępna dla każdego. Twoje rachunki za ogrzewanie będą niższe! Odnajdziemy mostki termiczne, nieszczelności i braki w izolacji cieplnej, sprawdzimy wilgotność ścian, odnajdziemy ukryte w ścianach instalacje centralnego ogrzewania, ciepłej wody, a także przygotujemy raport ze zdjęciami termowizyjnymi domu!

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • "Szkaradek" Zakład Sortowania i Pakowania Jaj »

  Produkcja i Sprzedaż jaj konsumpcyjnych (jaj ściółkowych i klatkowych).Zakład Pakowania Jaj „SZKARADEK” to rodzinna firma zajmująca się chowem kur niosek i produkcją jaj konsumpcyjnych. Początki firmy sięgają roku 1980, wtedy to rozpoczęto produkcję jaj konsumpcyjnych.Odbiorcami jaj jest szeroki krąg klientów w kraju i poza jego granicami .Dostarczamy jaja do sklepów spożywczych, hurtowni jak i centrów handlowych. Jaja dostarczamy do odbiorców w trzech województwach: małopolskiego, podkarpackiego i śląskiego. W celu uzyskania wszelkich informacji prosimy o kontakt telefoniczny z działem marketingu pod numerem telefonu
  506 101 394

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Przedszkolaka BABY DANCE Szczecin-Kijewo »

  Zapraszamy do Akademii Przedszkolaka BABY DANCE w Szczecinie-Kijewie, w ramach czesnego zapewniamy: język angielski, naukę tańca, rytmikę, zabawy z chustą animacyjną,cykliczne spotkania z dogoterapią prowadzone przez kynoterapeutę i wiele różnorodnych zajęć przygotowywujących do nauki czytania i pisania. Zapraszamy dzieci w wieku od 6-miesięcy do 5 lat. Jesteśmy elastyczni dopasujemy się do potrzeb rodziców. Pracujemy od 7-17 ale jeśli jest potrzeba,zostajemy dłużej, oferujemy także opiekę na godziny. W weekendy organizujemy urodziny z animatorem według wybranego scenariusza, natomiast na rodziców w tym czasie w drugiej sali czeka słodki poczęstunek.

  www.babydance.pl

  603-579-706

  Data dodania: 18 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis falowników LG »

  Falowniki LG - dystrybucja falowników, Sprzedaż wysyłkowa falowników. W serwisie o falownikach LG znajdziesz cennik . Portal zawiera informacje techniczne dotyczące falowników LG. Porady techniczne. Falowniki serwii iE5, iS5, iP5, iG5, iG5A. Falowniki LS Industrial.. LG w Polsce dystrybutor.. gwarancje 2 letnie na falowniki LG. Kontakt dystrybucyjny - 0607 878 747 .

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • RocketMind software - Oprogramowanie Zorientowane Na Ludzi »

  Tworzymy oprogramowanie szyte na miarę:
  - Aplikacje Facebookowe
  - Portale Internetowe
  - Aplikacje Mobilne
  - Oprogramowanie dla Firm


  Nasze rozwiązania usprawniają i automatyzują Twoją pracę. Pomagają Ci zaoszczędzić pieniądze, przyciągnąć nowych klientów i wzmocnić swoją markę.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pakat BWS stale nierdzewne i sprężynowe »

  Firma Pakat jest wyłącznym przedstawicielem firmy Philipp Boecker + Wender Stahl GmbH & Co. KG (BWS) na rynek polski.

  Jesteśmy walcownią zajmująca się produkcją taśm nierdzewnych, kwasoodpornych w szerokim zakresie wymiarów i gatunków. Wszystkie materiały wykonywane są we własnym centrum serwisowym w bardzo krótkich terminach realizacji.

  W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO:

  1. Taśmy nierdzewne i kwasoodporne ze stali sprężynowej w gatunkach: 1.4310, 1.4568 (w zakresie grubości 0,05-3mm i szerokości 2-400mm),

  2. Taśmy sprężynowe węglowe w gatunkach: 1.1211, 1.1231, 1.1248, 1.1269, 1.1274, 1.2002, 1.5026, 1.8159.

  3. Taśmy nierdzewne i kwasoodporne cięte i precyzyjne walcowane w gatunkach: 1.4016, 1.4021, 1.4034, 1.4301, 1.4301S, 1.4303, 1.4303S, 1.4306, 1.4401, 1.4404, 1.4462, 1.4539, 1.4571, 1.4828.

  Zakres produkcji dla taśm ciętych: grubość 0,3-4mm, szerokość 5-500mm, natomiast dla taśm precyzyjnych: grubość 0,05-2mm, szerokość 2-400mm.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wartościowanie stanowisk, zarządzanie procesami - WDS Polska »

  W działalności gospodarczej mówimy zazwyczaj o procesach biznesowych. Każdy proces biznesowy wykazuje duży poziom złożoności i zazwyczaj składa się z wielu czynności o różnym charakterze. Zarządzanie procesami to jedna z dynamicznych części świata biznesu Wartościowanie stanowisk pracy to proces analizy treści pracy na określonym stanowisku i ustalenie wartości tej pracy z punktu widzenia misji i celów Firmy oraz uwarunkowań globalnego rynku pracy. Zarządzanie procesami to jedna z dynamicznych części świata biznesu. Ciągły rozwój i zmiany sprawiają ze udoskonalanie procesów i wartościowanie stanowisk staje się niezbędne.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torebki damskie, plecaki, walizki - RoyalPoint »

  Oferowana przez nas galanteria skórzana to produkty wysokiej klasy, znanych i renomowanych firm, co gwarantuje najlepszą jakość ich wykonania. Oferujemy torebki damskie, wykonane z najwyższej jakości materiału lub skóry. Nasza bogata oferta pozwoli na wybranie najbardziej odpowiedniej, przystosowanej do Państwa potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując się do jego oczekiwań. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Życzymy udanych zakupów!

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kosze Świąteczne »

  Kosze Świąteczne to najbardziej prestiżowy portal, w którego ofercie znajdują się ekskluzywne kosze prezentowe, kosze delikatesowe oraz upominki firmowe. Firma wyspecjalizowała się w kompleksowym przygotowaniu koszy upominkowych na takie okazje jak Wielkanoc, dzień ojca czy dzień kobiet. W ofercie znajdziecie Państwo dziesiątki towarów upominkowych od renomowanych producentów z obszaru całej europy. Nasze kosze zawierają takie produkty jak wiśnie w czekoladzie, pistacje czy wina z całego świata. Jeśli zamawiasz kosze upominkowe, kosze okolicznościowe oraz prezenty firmowe koniecznie przejrzyj propozycje naszej strony. Serdecznie Zapraszamy

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje unijne »

  Aby sprostać Państwa wymaganiom dotyczącym utworzenia działalności gospodarczej utworzyliśmy naszą firmę, która zapewnia kompleksowe usługi. Dzięki dużemu doświadczeniu oraz nowoczesnemu spojrzeniu na dzisiejsze Państwa potrzeby staramy się pomóc w osiągnięciu sukcesów zawodowych. Pomagamy naszym klientom w pozyskiwaniu środków unijnych, dzięki naszej firmie
  nasi klienci pozyskali już prawie 2 mln. dotacji unijnych.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ankieta »

  Narzędzie do tworzenia ankiet online dla studentów i firm. Tworzysz ankietę, wysyłasz link i analizujesz odpowiedzi. Do wyboru wszystkie niezbędne rodzaje pytań: jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, macierzowe, opisowe.

  Data dodania: 25 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - techniki negocjacji, negocjacje w biznesie »

  Szkolenia dla firm oraz rekrutacja dla firm to główne gałęzie naszej działalności. Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą, której misją jest pomaganie organizacjom zmieniać się, doskonalić. Za naszym pośrednictwem macie szanse poznać najlepsze techniki negocjacji. Prowadzimy również szkolenia dla firm z zakresu sprzedaży, komunikacji, zarządzania. Szkolenia wspomagamy poprzez Coaching oraz nowoczesne narzędzia jakim jest e-learning.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Strona zawiera informacje związane z kredytem hipotecznym. Autor porusza zagadnienia mające na celu przybliżenie każdemu użytkownikowi, tematu kredytu hipotecznego. Omówienie zasad funkcjonowania kredytów, ubezpieczeń, oferowanych produktów produktów. Na stronie można poczytać o kredycie widzianym w świetle prawa. Przed zaciągnięciem kredytu dobrze jest poznać jego tajniki. Na co warto uważać, o czym należy zawsze pamiętać? Głód informacji skutecznie zaspokoisz odwiedzając naszą stronę. Tylko posiadając odpowiednią wiedzę, będziesz mógł dokonać świadomego wyboru produktu, jakim jest kredyt hipoteczny.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • 444shoe warehouse »

  Buty od 444shoe warehouse już w Polsce!!!nKupuj u nas najmodniejsze światowe wzory bez VAT! Zarejestruj się na www.mojebuty.com aby poznać ceny hurtowe.
  Hurtowy dostawca obuwia. Najmodniejsze światowe wzory obuwia damskiego i męskiego. Wygodne szpilki, kozaki, czolenka, botki. W naszej ofercie znajdziesz również torebki codzienne i wizytowe. Odwiedz nas teraz!

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tania odzież damska, tanie i modne bluzki damskie oraz getry »

  Internetowy sklep odzieżowy specjalizujący się w sprzedaży odzieży on-line. Risanti.pl to tania odzież damska ale zarazem ładna oraz modna, piękne i ładne a zarazem tanie bluzki damskie. W asortymencie posiadamy również getry. Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu w którym zakupisz tania odzież damską, bluzki damskie oraz getry o których już wcześniej wspomnieliśmy.

  Data dodania: 27 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Toruń »

  Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się profesjonalną firmą sprzątającą, która zajmuje się kompleksowym sprzątaniem domów i mieszkań.
  Sprzątamy również biura oraz obiekty użytkowe, a także porządkujemy domy po budowach i remontach.

  Nasza oferta to usługi sprzątania jednorazowego,
  a także miesięcznych abonamentów, które pomogą utrzymać Państwa
  dom w czystości.

  Zapewniamy profesjonalne, rzetelne wykonanie usługi, a także
  dostarczamy niezbędnych środków czystości renomowanych firm.
  Jesteśmy solidni, dokładni i skuteczni.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: