Podkategoria: Pozostałe - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • Promocja i reklama w internecie »

  Stale powiększający się zasięg internetu powoduje lawinowy wzrost liczby jego użytkowników. Wszystko to wpływa na rozszerzanie się tematyki jaka poruszana jest w sieci. Dziś już bez problemu można tam prowadzić różne działalności gospodarcze. Takim flagowym przykładem jest marketing internetowy przynoszący krociowe zyski. Więcej o tym na moim blogu.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin - firmy. Darmowa reklama »

  Prowadząc firmę działającą tylko na pewnym, ograniczonym terenie warto reklamować ją w internecie. Przedstawiam Państwu serwis internetowy promujący firmy i ich oferty pochodzące z województwa Zachodniopomorskiego. Każdy może z niego skorzystać nieodpłatnie.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes w internecie »

  Alternatywnym sposobem zarabiania pieniędzy coraz powszechniej ostatnio stosowanym jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej w internecie. Znalezienie dobrego pomysłu na interes w sieci wcale nie jest trudne. Przykłady istniejących firm staram się zamieszczać na prowadzonej przeze mnie witrynie.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inwentaryzacja WalterFried »

  Oferujemy Państwu różnorodne usługi związane z tematyką inwentaryzacyjną. Zaczynając od spisu z natury, przez inwentaryzację i audyt inwentaryzacyjny, aż do sporządzania indywidualnych zarządzeń i instrukcji, a także szkolenia oraz znakowanie towarów i majątku etykietami z kodami kreskowymi.

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki.pl »

  Strona informacyjna na temat wizytówek: rozmiary, rodzaje, funkcje, historia oraz savoir-vivre w połączeniu z wizytówkami. Dowiedz się, jakie istnieją możliwości drukowania wizytówek oraz jakie akcesoria się przydają (skanery, wizytowniki, indeksy).

  Data dodania: 24 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ochrony POL-PATROL – security Sp. z o.o »

  Agencja ochrony POL-PATROL-security 1993 koncesjonowana agencja ochrony osób i mienia, montaż systemów alarmowych, telewizja przemysłowa, monitoring obiektów z interwencją.

  MONITORING:
  > 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym
  > elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie
  > reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu

  SYSTEMY ALARMOWE :
  Instalujemy kompleksowo-

  > systemy alarmowe w obiektach użyteczności publicznej jak i niedrogie systemy do mieszkań, domów i sklepów
  > systemy kontroli dostępu, systemy rejestracji czasu pracy, systemy sygnalizacji włamania i napadu SSWiN
  > systemy obserwacji, rejestracji i przetwarzania sygnałów video
  > telewizja dozorowa CCTV

  OCHRONA FIZYCZNA

  Realizowana jest przez pracowników firmy POL-PATROL zgodnie z procedurami chronionego obiektu, których głównym celem jest sprawowanie nadzoru nad powierzonym mieniem a w szczególności ograniczenia swobodnego poruszania się osób nieupoważnionych a także zapobiegania włamaniom, kradzieżą i dewastacjom oraz ochroną osób w strefie dozoru.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Śruby, wkręty, nakrętki, mufy - producent Baltic Metal »

  Jesteśmy producentem akcesoriów meblowych. Oferujemy głównie akcesoria meblowe takie jak śruby, nakrętki, wkręty, mufy oraz zamocowania budowlane. Nasze śruby nierdzewne to produkty wysokiej klasy wykonywane w precyzyjnym procesie technologicznym. Nasza pełna oferta na śruby nierdzewne, wkręty dociskowe i nakrętki dostępna jest na stronie wwww. Naszym celem jest produkcja wysokiej jakości śrub, nakrętek, wkrętów i wielu innych produktów z działu akcesoriów meblowych. Producent śrub zaprasza!

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Geodezyjne Gorzów Wlkp. »

  Firma – Zakład Usług Geodezyjnych istnieje od 1990r i cieszy się uznaniem klientów na gorzowskim rynku. Dysponuję nowoczesnym sprzętem i ogromnym doświadczeniem zdobytym w trakcie 40 lat pracy w zawodzie geodety.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • MERTIS Nieruchomości w Bydgoszczy »

  Pierwsza wyspecjalizowana agencja nieruchomości w Bydgoszczy oferująca całą swoją ofertę bez prowizji. Zajmujemy się obsługą klientów biznesowych oraz wymagających klientów indywidualnych, którzy oczekują nowatorskiego i elastycznego podejścia do rynku nieruchomości. Oferujemy nowoczesne, atrakcyjne cenowo i wysokiej jakości usługi pośrednictwa, doradztwa inwestycyjnego i pomocy przy obrocie nieruchomościami oraz poszukiwania najlepszych sposobów finansowania zakupów nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Email Marketing GetResponse »

  GetResponse to łatwe w użyciu narzędzie email marketingowe,
  które dostarczy Twoje wiadomości, newslettery, oferty i reklamy.
  Wszystko czego potrzebujesz aby prowadzić profesjonalny i
  efektywny email marketing.
  Skorzystaj z naszego 10-letniego doświadczenia w email marketingu.
  Dołącz do 150.000 zadowolonych użytkowników na całym świecie.

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia »

  Darmowe ogłoszenia na naszym portalu to rewelacyjna forma reklamy, promocji towaru, strony internetowej oraz usług Państwa firmy. Mnóstwo kategorii dzięki którym w łatwy sposób potencjalny klient będzie mógł odnaleźć Państwa ogłoszenie. Każde ogłoszenie za darmo na 30 dni. Nie zwlekaj, dodaj ogłoszenie, sprzedaj towar i usługi już dziś.
  Wszystkie ogłoszenia są umieszczane za darmo. Można tutaj zamieszczać aktualne oferty w różnych kategoriach tematycznych. Każdy prowadzący biznes może sprawić, że jego reklama własnej działalności znajdzie się tutaj bez żadnych opłat. Celem tej strony jest udostępnienie użytkownikom gratis, możliwości zamieszczania ogłoszeń na terenie Polski. Tutaj szybko znajdziecie Państwo interesujące was ogłoszenia.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla przedstawicieli i handlowców »

  Montgomery System to szkolenia dedykowane dla przedstawicieli i handlowców. Nasze systemy coachingowe i szkolenia to także propozycja dla agentów ubezpieczeniowych i przedstawicieli medycznych. Stosujemy efektywne metody szkoleniowe zwiększające sprzedaż firmy. W naszym zespole znajdują się wykwalifikowani trenerzy i praktycy sprzedaży. Zaprasza Montgomery System.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Wrocław - odszkodowania wypadek, odszkodowania oc, odszkodowania komunikacyjne »

  Generalną zasadą działania zakładów ubezpieczeń jest, aby odszkodowanie, które musi zostać wypłacone było jak najniższe!nJeszcze ważniejsze jest, aby w ogóle nie wypłacić odszkodowania. Tak działa większość zakładów ubezpieczeń na naszym rynku.nnDlatego w Twoim imieniu wystąpimy o:n- Zadośćuczynienie i zwrot kosztów leczenian- Rentę na zwiększone potrzeby - utracone zarobkin- Odszkodowanie za śmierć bliskiej Ci osobyn- Zwrot kosztów pogrzebu oraz rentę alimentacyjnąn- Odszkodowanie za skradziony lub uszkodzony pojazdn- Odszkodowanie za zniszczone mieniennMożemy ci pomóc wówczas gdy:n- Miałaś/eś wypadek będąc pasażerem, pieszym, kierowcąn- Ktoś bliski zmarł wskutek wypadkun- Twój samochód został skradziony lub uszkodzonyn- Twoje mienie uległo zniszczeniun- Nie otrzymałaś/eś należnego odszkodowanian- Ubezpieczyciel zaniżył Ci odszkodowanien- Czujesz się pokrzywdzona/y decyzją ubezpieczycielannDlaczego warto z Nami współpracować?n- Nie pobieramy żadnych zaliczek i wstępnych opłatn- Rozpatrujemy sprawy bez żadnych kosztówn- Prowadzimy sprawy polubownie i na drodze sądowejn- Zapewniamy kompetentną, rzetelną i skuteczną obsługę Twoich spraw

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Tłumaczenia »

  "Languageconsulting.eu" jest doświadczonym zespołem specjalistów specjalizujących się w kompleksowych, profesjonalnych tłumaczeniach z języka polskiego na rosyjski oraz z języka rosyjskiego na polski i usługach marketingowo-reklamowych.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Internetowy podręcznik zarządzania projektami. Serwis tematyczny, który powstał z myślą o takich metodykach kierowania projektami jak Prince2, Project Management Institute czy Project Cycle Management. Publikacje przydatne nie tylko kierownikowi projektu, ale również studentom ostatnich lat studiów. W serwisie dostępne również ciekawe Case Studies projektów europejskich.

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aptpraca.pl Oferty pracy Doradztwo personalne »

  Aptpraca.pl to serwis zawierający dziesiątki ofert pracy dla każdego. Zespół fachowców doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi pomoże w znalezieniu idealnej pracy. Oferty dla pracodawców i dla poszukujących pracy.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oława - Tworzenie stron »

  Firma zajmuje się tworzeniem prostych stron internetowych w oparciu o systemy CMS. Prowadzi takzę działalność sklepu internetowego Megatek, w którym sprzedawane są online narzędzia firmy Makita. Ostatnim profilem działalności jest moderowanie katalogu stron internetowych vDir.

  Data dodania: 04 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • KONGO-Studio Reklamy i Drukarnia Szczecin »

  Jesteśmy firma zajmującą się przygotowaniem oraz drukiem artykułów reklamowych dla firm takich jak:wizytówki,ulotki,plakaty,banery,kasetony,strony www oraz sklepy internetowe.Jesteśmy jedną z najtańszych firm tego typu w Woj.Zachodniopomorskim a jest to spowodowane głównie nowoczesnymi rozwiązaniami które oferuje nasza firma w tym zakresie.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowane Centrum Serwisowe »

  Autoryzowane Centrum Serwisowe RTV i AGD.Wykonujemy naprawy gwarancyjne sprzętu elektronicznego firm : Samsung,Philips,Toshiba,Sharp,Zelmer,Orion,Otake,Lenco,Botti,Evolt.Naprawy pogwarancyjne urządzeń marek: Panasonic,Sony,LG,JVC.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Translation Street »

  Biuro Tłumaczeń Translation Street oferuje szeroki zakres usług:
  A. Tłumaczenia w każdej kombinacji językowej;
  B. Tłumaczenia specjalistyczne (w tym techniczne, ekonomiczne, prawnicze, finansowe, IT, marketingowe, medyczne, tłumaczenia gier, tłumaczenia książek);
  C. Tłumaczenia przysięgłe;
  D. Tłumaczenia ustne wszędzie na świecie;
  E. Usługi redaktorskie, korektorskie;
  F. Skład DTP;
  G. Inne - wedle życzenia klienta.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: