Podkategoria: Pozostałe - strona 26 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »
 • Datera SA »

  Datera SA jest wiodącym producentem zaawansowanych rozwiązań telekomunikacyjnych. W jej ofercie znajdują się: serwery telekomunikacyjne - Serwery IP PBX (Mini-eX, Call-eX), systemy antyfraudowe, systemy usługowe, zaawansowane platformy i rozwiązania operatorskie, usługi profesjonalne.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mapa online. Wyznaczanie trasy dojazdu »

  Planujesz podróż lub wycieczkę krajoznawczą albo wczasy własnym samochodem. Sprawdź co możesz zobaczyć podczas przejazdu. Wylicz długość trasy i czas dojazdu do miejsca. Praktyczna mapa dojazdowa do wskazanego celu. Szybko i prosto wyznaczysz drogę do zaplanowanego miejsca. Przejrzysta i duża mapa do dyspozycji. Wytyczanie trasy w szybki i prosty sposób.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szukam-Inwestora.com baza ogłoszeń kupna-sprzedaży firm »

  Jesteś przedsiębiorcą? Chcesz sprzedać udziały w firmie? Nie wiesz jak pozyskać kapitał? Poszukujesz solidnego partnera w biznesie? Inwestujesz? Poszukujesz atrakcyjnych inwestycji na rynku prywatnym? Chciałbyś kupić udziały w spółce? Sprawdź największą bazę ofert inwestycyjnych Szukam-Inwestora.com. Dodaj i przeglądaj oferty inwestycyjne w kategoriach kupię firmę, zainwestuję w biznes, franchising, sprzedam spółkę, szukam inwestora. Ponad 1500 ogłoszeń sprzedaży i kupna firm z całej Polski. Użytkownikami serwisu są specjaliści, doradcy, anioły biznesu, inwestorzy prywatni, fundusze venture capital, przesiębiorcy zakładający biznes, inwestorzy branżowi, udziałowcy i akcjonariusze spółek niepublicznych, właściciele firm, inwestorzy finansowi, osoby zarządzające przedsiębiorstwami, przedsiębiorcy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Metalmax - śruby, wkręty, narzędzia, nity, mikrośruby, nitonakrętki, śruby nierdzewne »

  Firma Metalmax posiada w ofercie wyroby metalowe od renomowanych zagranicznych dostawców takich jak BRALO, MMA. Oferują śruby, nakrętki, nity, nitonakrętki oraz mikrośruby. Ofertę dopełniają narzędzia do nitowania - ręczne oraz pneumatyczne.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Generator Kompensat »

  Upłynnienie trudnościągalnych lub nieściągalnych należności - przez ich sprzedaż z dyskontem.

  W IGK sprzedać można każdą wierzytelność, nawet od kompletnego bankruta. Dlaczego? Dlatego, że kupującego nie interesuje jej ściągalność. Ważne dla niego jest tylko to, że jej nabycie domyka łańcuch wierzytelności, co umożliwi mu korzystną kompensatę swojego długu.

  Spłata długu kwotą mniejszą niż wartość nominalna - przez zakup wierzytelności z dyskontem.

  Załóżmy, że użytkownik ma dług o wartości 100 zł. IGK generuje możliwość zakupu przez niego wierzytelności o wartości nominalnej również 100 zł – za cenę 80 zł. Ważną cechą tej wierzytelności jest to, że jej zakup domyka łańcuch wierzytelności. To pozwoli na zawarcie porozumienia kompensacyjnego z udziałem użytkownika, który dzięki niemu potrąci swój dług z nabytą wierzytelnością. Patrząc na to z innej strony – spłaci swój dług o wartości 100 zł kwotą 80 zł.

  Spłata zobowiązań swoimi należnościami - przez udział w kompensacie wielostronnej.

  Aby osiągnąć korzyści z udziału w IGK nie trzeba ani sprzedawać, ani kupować wierzytelności. Dzięki transakcjom zawieranym przez innych użytkowników, skutkującym domknięciem łańcucha wierzytelności, można stać się stroną porozumienia kompensacyjnego. Pozwala ono na wzajemne potrącenie swoich wierzytelności i długów.

  Uwaga – serwis przeznaczony jest tylko dla podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ACTV »

  Firma spedycyjna obejmująca swoim działaniem Polski oraz cały obszar Unii Europejskiej. Realizujemy zlecenia transportowe.

  Zapraszamy do kontaktu:

  Tel. 694 840 002
  info@actv.com.pl

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia OLAF :: Galanteria skórzana i inna :: Wyposażenie sklepów :: Produkty dla domu »

  Hurtownia OLAF powstała w 2003 roku. Głównym obszarem działalności naszej firmy jest handel hurtowy galanterią skórzaną i skóropodobną. Mamy bogaty wybór toreb, torebek, plecaków, portfeli, pasków. Na bieżąco śledzimy światowe trendy i szybko reagujemy na ich zmiany. Oferujemy naszym klientom najnowsze modele, wykonane z najmodniejszych w danym sezonie materiałów, w bogatym wzornictwie i w atrakcyjnych kolorach.

  Jesteśmy bezpośrednimi importerami wyrobów z Włoch, Francji oraz Chin. Dzięki wieloletnim kontaktom międzynarodowym możemy dostarczać klientom produkty opracowane według naszych wzorów w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Nasza oferta obejmuje blisko 1000 pozycji. Część kolekcji jest dostępna na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do jej poznania. Stali klienci mogą liczyć na wysokie rabaty.

  Systematycznie poszerzamy nasz asortyment. Właściciele sklepów i zakładów usługowych mogą się u nas zaopatrzyć w manekiny wystawowe, peruki czy metkownice. Właścicielom czworonogów polecamy bogaty wybór smyczy, legowisk i transporterów dla ich pupili. Osoby uprawiające nordic walking zapraszamy po kijki. Wszystkich zaś zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji cenowych.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zamontujemy Twoje Drzwi »

  Serwis internetowy firmy drzwi-montaz.pl - profesjonalny montaż drzwi - Poznań. Zajmujemy się wstawianiem, montażem wszelkiego typu drzwi: antywłamaniowych, przeciwpożarowych, z kontrolą dostępu, z ryglem elektromagnetycznym, wewnętrznych i zewnętrznych.
  Co oferujemy?
  Otrzymasz od nas profesjonalnie wykonaną usługę.
  Nie jesteśmy firmą "wykonujemy wszystko" -
  MY MONTUJEMY DRZWI!
  W sposób fachowy zamontujemy dla Ciebie każdego typu drzwi, oddzielenie...
  Otrzymasz od nas usługę opartą na wysokiej jakości materiałach Den Braven, KNAUF...
  Otrzymasz od nas usługę wykonaną szybko, w atmosferze rozumienia klienta.
  ZAPRASZAMY!

  Data dodania: 16 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia akwarystyczna AQUA mag - akwarystyka słodkowodna, preparaty akwarystyczne »

  Hurtownia akwarystyczna AQUA mag jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę takich firm jak: Aquatic nature, Easy life, Femanga, Schego, Songrow. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również pełen asortyment firm: Diversa, Aqua bee, Ekol, Skalar, Juwel, Sylwania, Zoolek, Hydor, Pennplax. Dodatkowo polecamy: akwaria na wymiar w tym również ze szkła Opti white, dowolne gąbki do filtrów, szafki pod akwaria, bogaty wybór ceramiki ozdobnej i użytkowej (do hodowli ryb) i wiele, wiele więcej.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody Wrocław »

  Firma zajmuje się projektowaniem schodów, ich przygotowaniem oraz montażem. Doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi na polskim rynku działa od 1995 roku. Firma świadczy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Oferujemy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm developerskich . Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logo - logo firmowe »

  QLOGO - Zawstydzamy konkurencję, najprawdopodobniej najtańsze profesjonalne projekty logo firmowe w Polsce. Projektowanie logo. Jednym z najważniejszych i najcenniejszych elementów każdej firmy jest jej logo. Łatwo to sobie wyobrazić na przykładzie dużych ogólno znanych firm. Każdy z nas wie jak wygląda logo adidasy czy coca coli. To właśnie w tym jest ich siła. Znak graficznych tych przedsiębiorstw jest tak rozpoznawalny, że stanowi bardzo wielką wartość. Oczywiście firmy na taki wynik pracują latami. Oprócz właściwie prowadzonej kampanii reklamowej konieczne są również dobrej jakości wyroby

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • SIlverten - Nowoczesne Systemy Telefoniczne »

  Oferta firmy Silverten skierowana jest do firm małych, średnich i dużych. Dla każdego przygotujemy indywidualną ofertę spełniającą wszystkie oczekiwania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem NEC Philips.

  * Telefonia IP i PBX
  * Telefonia VoIP
  * Systemy videokonferencyjne
  * Managed services
  * Okablowanie i sieci komputerowe
  * Systemy Hotelowe

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Bank- liczarki, liczarki banknotów »

  Firma proponuje wyselekcjonowaną ofertę urządzeń które ułatwią i usprawnią obrót pieniądza w każdej instytucji. Oferta obejmuje profesjonalne liczarki, liczarki banknotów i bilonu oraz sortery, pakowarki, testery, rolomaty. Na szeroką skalę prowadzona jest kompleksowa opieka posprzedażna zakupionego sprzętu poprzez stały kontakt z Klientem, który posiada wybrane przez siebie urządzenia. Na prośbę Klientów organizowane są także dodatkowe szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji oraz pokazy sprzętu.

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog Firm YellowBook »

  Baza firm yb.com.pl przedstawia najlepsze oferty firm i marek w postaci prezentacji www. Podział serwisu to jasne kategorie oraz podkategorie z różnych branż. Sprawdzamy dokładnie wpisy. Oferta bazy firm to biuro, prawo, ogród, edukacja, gastronomia, internet, transport, nieruchomości, hurtownie, rolnictwo, rozrywka, komunikacja, sport, zdrowie, telekomunikacja. Zapraszamy dobre strony do dodawania wpisów w serwisie YB.com.pl.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła »

  MEBLE RADOMSKO Sp. z o. o. oferuje meble, które wykorzystują 150-letnią tradycję wytwarzania mebli związane są z osobą Michaela Thoneta twórcy wiedeńskiego stylu mebli.
  Jesteśmy jednym z największych producentów i dystrybutorów mebli w Polsce i plasujemy się wśród wiodących tego typu firm w Europie.
  Bardzo bogata oferta sprzedawanych przez nas mebli obejmująca ponad 720 typów stołów, krzeseł, foteli, bujaków, hokerów, wieszaków oraz stolików, począwszy od klasycznych giętych, poprzez eleganckie, tapicerowane i nowoczesne, to rezultat zastosowania najnowszych myśli technologicznej
  Oferowane przez nas meble powstały w najlepszych polskich i europejskich studiach designu.
  Meble Radomsko łączy unikatową technologię ze współczesnym designem.

  Tworzymy nową jakość designu dzięki codziennemu zaangażowaniu naszych pracowników, 150 letniej tradycji wiedeńskiego stylu mebli oraz odnajdywaniu potrzeb dla naszych klientów.

  Nasze meble można zobaczyć np. w serialu HOTEL 52 w Polsacie

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Curriculum vitae »

  Pisanie CV, czyli naszego życiorysu zawodowego na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo trywialne. Jednak jest to bardzo mylne, bowiem w takim podejściu leży podstawowy błąd pisania Curriculum vitae. Tylko staranne i odpowiednio przygotowane CV pozwala przejść pierwszy etap rekrutacji. Niejeden rekruter ocenia potencjalnego kandydata przez to jak jego 'wizytówka', czyli w tej sytuacji CV się prezentuje. Staranne CV, które jest łatwe w odbiorze pozwala zwielokrotnić szanse na otrzymanie wymarzonej posady. Jeśli naprawdę mamy czym pochwalić się swojemu potencjalnemu pracodawcy warto nie zniweczyć tych wszystkich zalet nieodpowiednim CV - które obfituje w błędy, jest niezgodne z utartymi standardami pisania życiorysu zawodowego. Materiał zgromadzone w serwisie CVTips.pl pozwolą Ci uczynić z Twojego CV prawdziwy majstersztyk, który zostanie dostrzeżony przez zapalonych rekruterów. Jeśli Twoja aplikacja zaowocuje zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną to przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór najczęściej powtarzających się pytań podczas interview - pozwolą Ci one uniknąć podchwytliwych pytań osób odpowiedzialnych za rekrutację na konkretne stanowisko. Wszystko to znajdziesz w internetowym agregatorze pism aplikacyjnych - CVTips.pl

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes - zarabiaj w Internecie »

  Pomysł to podstawa biznesu, jeśli jest dobry to zarobisz swoje pieniądze bez trudu. Własny interes, zysk, kasa, programy partnerskie, reklamy, pieniądz nie będą Ci obce. Dowiedz się jak zarabiać w Internecie.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Bukmacherskie »

  Zapraszamy na forum dla miłośników bukmacherki. Wspólnie się jednoczymy i wymiemiany informacjami, oraz doświadczeniem. Dzieki temu łatwiej bedzie nam grać i iść do przodu. Forum otwarte jest dla wszystkich graczy. Każdy ma możliwość założenia konta i wypowiadania sie. Wszystkie dzialy sa otwarte, równe prawa dla wszystkich zainteresowanych. Liczymy na utrzymanie miłej atmosfery i owocną znajomość. Zapraszamy na forum bukmacherskie.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • NewConnect - notowania, ceny akcji, autoryzowani doradcy »

  Serwis o newconnect,opis debiutu na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania newconnect,doradca newconnect powie Ci o IPO,giełda,gpw,new connect,newconect,rynek newconnect,newconnect,forum newconnect,gpw newconnect, newconnect 2011. Krótko mówiąc wszystko o NewConnect, notowania NewConnect, kursy akcji NewConnect, autoryzowani Doradcy NewConnect
  Serwis o rynku newconnect,opisy debiutów na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania spółek z newconnect,autoryzowani doradcy newconnect i IPO,forum newconnect, wszystko o newconnect 2010 i 2011
  Serwis o newconnect,opis debiutu na newconnect,więcej niż na newconnect pl,notowania newconnect,doradca newconnect powie Ci o IPO,giełda,gpw,new connect,},newconect,rynek newconnect,newconnect,forum newconnect,gpw newconnect,newconnect 2011

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie poznań »

  ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO JUŻ DZISIAJ !!!

  UTECH CLEAN świadczy szeroki wachlarz usług wysokościowych na terenie Poznania.

  Dachy odśnieżamy metodami mechanicznymi przy użyciu szufli i pługów

  śnieżnych, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo podczas wykonywanych czynności.

  Zapewniamy szybki czas reakcji i pełen profesjonalizm. Cena uzależniona jest od rodzaj

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: