Podkategoria: Pozostałe - strona 30 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »
 • Częsci zamienne do szlifierek »

  Oferujemy maszyny nowe, po rewitalizacji, osprzęt dodatkowy do szlifiereknnJ&B Partners Kancelaria Gospodarcza njest wyłącznym przedstawicielem Fabryki Szlifierek FUM S.A. Pabianice.nnnn Firma J&B Partners powstała w 2003 roku. Na początku naszej działalności byliśmy jedynym przedstawicielem Fabryki Szlifierek FUM S.A. Pabianice. Po ogłoszeniu jej upadłości objęliśmy obsługę klientów w zakresie serwisowania szlifierek i zakupu części, a także ich wyposażenia. Zajmujemy się sprzedażą części zamiennych głównie do szlifierek produkcji FUM Pabianice oraz JOTES Łódź takich jak SPC 20 A,C,C,D, 4AMP, SPD 30, SPM 30. Prowadzimy serwisy także wyjazdowe do klientów, a także wtórny obrót obrabiarkami przed lub po remoncie. Naszą firmę cechuje ogromne doświadczenie w tego typu zadaniach, potwierdzone rekomendacją i zadowoleniem klientów.

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tropek.net - śledzenie przesyłek wielu operatorów »

  Tropek.net umożliwia śledzenie przesyłek pocztowych (m.in. Poczta Polska, Inpost) oraz kurierskich (UPS, DHL, itp.). Jest wygodny, przyjazny i szybki; dzięki Tropkowi znajdziesz swoją przesyłkę bez stania w kolejce na Poczcie. Wyniki prezentowane są na mapce. Tropek udostępnia także zaawansowane dane dotyczące śledzonych przesyłek. To wspaniałe rozwiązanie dla miłośników sklepów internetowych, aukcji i zakupów online.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  E-wizytowki.net to miejsce gdzie możesz drukować wyjątkowe wizytówki dla wymagających wygodnie i tanio oszczędzając swój czas. Drukujemy już od 69 zł netto. Drukujemy tylko i wyłącznie w druku offsetowym, 2 stronne wizytówki. czas realizacji do 5dni roboczych. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Powermed ® - Inteligentne Urządzenia Domowe »

  Powermed to jedna z najczęściej zauważalnych marek w grupie inteligentnych urządzeń domowych. Urządzenia firmy Powermed posiadają najbardziej potrzebne funkcje lecznicze a sama firma posiada najlepsze opinie klientów oraz niezliczone nagrody. Poleca je Centrum Kardiochirurgii, Centrum Zdrowia Dziecka, lekarze, biznes. Powermed ma najlepsze opinie i wyróżnienia biznesowe: Syzyf, Złoty Certyfikat Rzetelności. Firma Powermed oferuje 20 lat gwarancji i wszelkie certyfikaty. Powermed ma ok. 700 partnerów w Polsce.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Research World - Badania Rynku »

  MRW jest firmą badawczą, która charakteryzuje się szerokim wachlarzem, oraz wysoką jakością wykonywanych usług. Koncentrujemy się na szybkim, rzetelnym oraz dokładnym dostarczeniu klientowi wymaganej informacji, zgodnie z obowiązującą metodologią badań. Kierujemy się sprawdzonymi metodami oraz wprowadzamy skuteczne innowacje dzięki wsparciu merytorycznym, jakie zapewnia Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.
  Stosujemy komputerowe programy statystyczne, dzięki czemu wyniki badań uzyskiwane są w bardzo krótkim czasie.

  Zakres przeprowadzanych badań wynika z potrzeb naszych klientów. Oferta skierowana jest do podmiotów, które są zainteresowane szybkim oraz niedrogim uzyskaniem informacji. Jesteśmy po to, by w możliwie krótkim czasie rozwiązać problemy decyzyjne naszych klientów.

  Data dodania: 11 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty Garażowe Zadaszenia Tarasów Wiaty Samochodowe Carport Wiaty Drewniane »

  Jeżeli szukasz zadaszenia na samochód lub planujesz zadaszyć taras zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Na postawienie wiaty ( zadaszenie tarasu czy wiata samochodowa ) do 25m2 nie jest potrzebne pozwolenie na budowę wystarczy zgłoszenie, dodatkowo nie obowiązują nas przepisy dotyczące odległości od granicy działki pod warunkiem ze wiata nie ma ścian. Nasze rozwiązania są lekkie i estetyczne Współpracujemy z najlepszymi producentami konstrukcji stalowych i drewna klejonego w Polsce dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Działamy na terenie całej Polski, sprawdź naszą ofertę. Carport Planet http://www.carportplanet.pl/ tel.796-416-533

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  W naszym serwisie znajdziesz pomoc w pisaniu prac dyplomowych takich jak: prace magisterskie, prace licencjackie, prace zaliczeniowe, a także wypracowań, streszczeń, przemówień itp. Nie masz pomysłu na napisanie własnej pracy? Skorzystaj z pomocy naszych najlepszych specjalistów. Wejdź na naszą stronę internetową i zapoznaj się z naszą szczegółową ofertą

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse domowe »

  Zasmakuj w świecie finansów gdzie nauczysz się zarządzać ogólnie pojętymi finansami, a także zaznajomisz się dogłębnie z terminami finansowymi nie rozerwanie związane z biznesem i finansami. Terminy finansowe takie jak: niezależność finansowa, pasywny dochód czy finanse osobiste to jedne z głównych tematów przewodnich w serwisie finansowym. W przypadku gdy masz trudny problem możesz również skorzystać z otwartego forum finansowego i z ciekawego działu serwisu jakim jest słownik finansowy.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety - JTP Wałkowski »

  Nasza firma istnieje na rynku od 1972 r. Posiadamy bogata ofertę podłóg drewnianych, desek dębowych oraz wiele innych. Od 2002 roku zajmujemy się importem drewna egzotycznego z Indonezji i Ameryki co pozwala nam zaoferować wysokiej jakość materiały na podłogi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również do kontaktu lub odwiedzin naszej strony internetowej.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurtyny świetlne w systemach bezpieczeństwa »

  Jedyny dystrybutor na całą Polskę, firma Schmersal Polska posiada w swojej ofercie przeróżne systemy bezpieczeństwa. Są to kurtyny świetlne, wyłączniki bezpieczeństwa, bariery i inne. Automatyka przemysłowa to ogromna dziedzina i mało kto potrafi sprostać jej wymaganiom. Nasza firma specjalizuje się produkcji i montażu urządzeń w dużych fabrykach, a także mniejszych firmach. Zapraszamy do kontaktu z nami, doradzimy jak, przygotujemy projekt i zainstalujemy potrzebne urządzenia.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podpis elektroniczny »

  E-podpis.pl to portal, gdzie możesz zamówić bezpieczny podpis elektroniczny, niezbędny w celu wysyłania zabezpieczonej wirtualnej korespondencji, czy też do kontaktów z urzędami państwowymi. Zamów swój podpis elektroniczny w cenie już od 199 zł. Możesz również zamówić zestaw wyposażony w czytnik kart kryptograficznych.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Emag - Serwis Sp. z o.o. - Montaż SMD, obróbka CNC »

  Przedsiebiorstwo wykonuje projekty oraz montaże urządzeń, podzespołów elektronicznych oraz elektrycznych. Świadczą także usługi w zakresie obróbki CNC. Gwarantują poziom jakości wykonanywanych produktów.

  Produkcja jednostkowa i małoseryjna urządzeń elektroniki i automatyki (również górniczej). Montaż elektryczny i elektrotechniczny (w tym powierzchniowy). Prowadzą także usługi serwisowe.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technochłod - urządzenia chłodnicze - kontrolowana atmosfera »

  Firma powstała w 2008 na bazie firmy Technoszron, aktualnie wykonują usługi serwisu urządzeń, badania szczelności, całodobowy nadzór nad urządzeniami, budową instalacji chłodniczych. Dodatkowo prowadzą budowę, serwis urządzeń chłodniczych, budowę konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agro Team - Przedsiębiorstwo Spółdzielcze - pieczarki, kompost »

  Agro Team to producent podłoża do pieczarek oraz producent pieczarek. Proces produkcji kompostu oraz pieczarek sterowany jest komputerowo i monitorowany na każdym etapie produkcji. W ofercie posiadają artykuły spożywcze takie jak: pieczarki świeże, pieczarki przetworzone oraz kompost pod pieczarki

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Dittrich - Radny Rady Miejskiej w Zabrzu »

  Grzegorz Dittrich to Zabrzanin od urodzenia. Po studiach na Uniwersytecie Śląskim pracował w IPN w Katowicach, a następnie w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Obecnie w Kancelarii Sejmiku Województwa Śląskiego.

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron »

  Jedną z istotniejszych zalet internetu jest fakt, że można na nim znaleźć wiele cennych danych pozwalających oszczędzać finanse. Takie poradniki są idealną pomocą dla małych i żrednich firm. Przykładem może być mój blog poruszający ostatnio bardzo istotny temat jakim jest pozycjonowanie stron. Każdy, kto chciałby zwiększyć oglądalność swojej witryny znajdzie na nim ciekawe informacje.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pr »

  Ad Publica prowadzi pełen zakres działań Public Relations, w tym komunikację w sytuacjach kryzysowych oraz PR wewnętrzny, korporacyjny, produktowy. Agencja opracowuje i wdraża strategie PR, systemy zarządzania w sytuacjach kryzysowych, wspiera działania marketingowe, prowadzi szkolenia medialne.

  Sukces działań w zakresie PR jest możliwy wtedy, gdy prowadzone są w sposób przemyślany i spójny. Dlatego też przywiązujemy ogromną wagę do dobrze przygotowanej strategii działań, która ma szansę powstać jedynie jako ścisłe odzwierciedlenie potrzeb i sytuacji Klientów. Do każdej firmy mamy więc indywidualne podejście. Nie stosujemy schematów. Staramy się zrozumieć pozycję na rynku, wyzwania i problemy firm, z którymi współpracujemy. Zawsze tworzymy indywidualną strategię.

  Data dodania: 26 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia nlp »

  Od nas możesz się już wkrótce nauczyć – Jak zrealizować te marzenia w zgodzie ze sobą, używając najnowszych osiągnięć ludzkości, technik pracy z ciałem i umysłem, a co najważniejsze – doskonale się przy tym bawić! Mając pewność, że osoby, z którymi pracujesz mają odpowiednie: doświadczenie, wiedzę oraz certyfikaty i dyplomy, które czasami tylko zdobią ścianę, a czasami są realnym dowodem na to, że ktoś naprawdę dużo czasu poświęcił na naukę siebie, zanim zabrał się za to, aby uczyć Ciebie!

  Uważamy, że mówienie jest tanie, a pisanie w wielkich słowach o sobie, jeszcze tańsze. Dlatego zachęcamy Cię do osobistego sprawdzenia, jakie mamy efekty w tym, co tutaj Ci obiecujemy.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia ciastek »

  Firma Łuk-Pol specjalizuje się w produkcji i hurtowej sprzedaży ciastek. Na stronie internetowej można zapoznać się ze szczegółami oferty firmy. w zakładce Oferta znajdują się zdjęcia oraz opisy produktów firmy.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Okes.pl - Sprawdzony katalog stron www »

  Moderowany katalog stron internetowych. Zupełnie za darmo. OKes.pl to moderowany katalog stron internetowych.
  Skrupulatnie dbamy o jakość naszych wpisów poprzez ręczną akceptację stron oraz częste przeglądanie wpisów. Dajemy Ci gwarancję umieszczenia Twojej strony wśród tych wartościowych.
  Nie akceptujemy stron - śmieci! A to wszystko zupełnie za darmo!
  Dodanie strony do OKes.pl jest całkowicie darmowe. Po prostu jesteśmy OK ;-)

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: