Podkategoria: Pozostałe - strona 41 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »
 • Artykuły na każdy temat. »

  Strona informacyjna, zawiera aktualności, ciekawe artykuły z różnych branż. Publikujemy informacje związane z takimi branżami jak turystyka, budownictwo, media itp Dodawanie artykułów na naszej stronie jest bezpłatne. Strona jest ogólnodostępna.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Metalpedia »

  Serwis Metalpedia to największa baza informacji o elementach metalowych i złącznych oraz ich dostawcach. Jest sklepem internetowym, w którym klienci kupują produkty bezpośrednio od dostawców. Stanowi platformę sprzedażową, dzięki której dostawcy docierają do nowych klientów. Metalpedia to również specyfikacje, słowniki, poradniki, wysokiej jakości zdjęcia, artykuły branżowe, informacje na temat targów, czyli wszystko to, czego może szukać zarówno profesjonalista jak i amator majsterkowania.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne, serwis drukarek.. »

  Dostawa i zaopatrzenie w artykuły biurowe i materiały eksploatacyjne:

  - artykuły biurowe ( papier ksero, akcesoria, długopisy, artykuły papiernicze, niszczarki, laminatory, etykiety, bindownice, gilotyny, trymery, papier, koszulki na dokumenty, teczki, koperty, długopisy, ołówki i inne - ok. 20 tysięcy artykułów w stałej ofercie takich firm jak Biurfol, Esselte, Donau, Leitz, Pilot Pentel, Uni etc.)

  - sprzęt biurowy (niszczarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, notebook, kserokopiarki, faxy, telefony, komputery, monitory, akcesoria i podzespoły komputerowe, płyty CD, płyty DVD, etc.).

  - materiały eksploatacyjne (tusze, tonery, cartdridge, bębny światłoczułe: oryginalne, zamienniki, regenerowane).

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego www.sklep.biurobit.pl.

  Świadczymy również usługi w zakresie serwis i naprawa drukarek oraz sprzątania pomieszczeń biurowych oraz prania wykładzin, dywanów, tapicerek meblowych oraz samochodowych profesjonalnym sprzętem firmy Karcher.

  Naszym głównym zadaniem jest dopasowanie naszej oferty i działań do potrzeb klientów, dlatego też każda sugestia dotycząca współpracy będzie mile widziana.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sigma-instalacje »

  Firma SIGMA powstała w 1992 roku. Początki działalności firmy związane były z branżą elektryczną jednak dynamiczny rozwój doprowadził do rozbudowy działalności o instalację klimatyzacji oraz szeroko pojęte instalacje sanitarne.

  SIGMA zapewnia profesjonalne usługi w zakresie:

  Projektowania i doradztwa technicznego

  Nadzorów inwestorskich

  Certyfikatów i audytów energetycznych

  Dostaw kompletnych instalacji

  Uruchomień

  Serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Świadectwa Charakterystyki Energetycznej »

  Strona poświęcona świadectwom energetycznym i audytom energetycznym w budownictwie iława, olsztyn, ostróda, lubawa. audyt energetyczny,certyfikaty energetyczne iława, świadectwa energetyczne,program do świadectw energetycznych,certyfikat energetyczny

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • GPS Monitoring 24 »

  Gpsmonitoring24.pl to serwis o tematyce monitoringu flot pojazdów, lokalizacji osób oraz systemów zabezpieczeń antykradzieżowych oraz systemów detekcji wypadków. Misją serwisu jest wskazywanie i dostarczanie kompleksowych, dedykowanych rozwiązań, spełniających oczekiwania klientów wobec monitoringu GPS. Dążymy do wyznaczania kierunków rozwoju rynku opierając się na innowacyjności oraz unikalności rozwiązań dla wymagających firm. Reprezentujemy wiodącego dostawcę usług monitoringu pojazdów i osób i zapewniamy najlepsze rozwiązania na rynku w tej dziedzinie.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentów, archiwizacja dokumentów, przechowywanie dokumentów. »

  Firma Ekoakta od lat specjalizuję się w profesjonalnym niszczeniu dokumentów oraz elektronicznych nośników danych w klasach tajności 3-4 zgodnych z wymaganiami normy DIN 32757. Dodatkowymi elementami oferty są: Archiwizacje dokumentów, przechowywanie akt, skanowanie dokumentów, system bezpiecznych pojemników do zbierania dokumentów oraz nośników. Firma zapewnia również utylizacja zużytego sprzętu elektronicznego i biurowego. Dodatkowym elementem są szkolenia i doradztwo z zakresu ochrony informacji niejawnych, danych osobowych, archiwizacji oraz obiegu dokumentów w firmie. Firma Ekoakta Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązanie kwestii skanowania i zarządzania dokumentacją. Wykonanie prac z zakresu skanowania poprzedza nieodpłatna wycena usługi. System EKOAKTA daje Państwu gwarancję najwyższej jakości usług poświadczoną certyfikatami jakości ISO 9001:2001 i referencjami od największych firm i instytucji, jak i małych, dla których słowo poufność nie ma pustego brzmienia.
  Zapewniamy wszechstronną ofertę pod kątem obsługi firm (od skanowania, przez przechowywanie po utylizację), dodatkowo zapewniamy najszerszą gamę pojemników na dokumenty - 60 - 600 litrów pojemności. Dysponujemy ogólnopolską sieć obsługi,w pełni ekologiczny proces utylizacji, umożliwiający odzysk surowców wtórnych,certyfikat zniszczenia dokumentów oraz możliwość zapisu procesu niszczenia na DVD. potwierdzanie kart przekazania odpadu,bezpieczeństwo dokumentów.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep Elektroniczny - Elektronika Samochodowa »

  Elektronika coraz bardziej wkracza pod maskę współczesnych samochodów. Diagnostyka i ingerencja we wszelkie systemy nie jest możliwa bez odpowiedniego oprzyrządowania i oprogramowania. W sklepie „Elektronika Samochodowa” znajduje się cała gama produktów koniecznych do pracy w zakresie napraw i diagnostyki w elektronice samochodowej. Zasilacze, diagnoskopy, oprogramowanie do diagnostyki i naprawy liczników, programatory i adaptery do programowania pamięci i mikroprocesorów, analizatory stanów logicznych, oscyloskopy, oraz wszelkiego rodzaju sondy. Konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa, pomoc techniczna i fachowe doradztwo. Jednym słowem kompleksowe zakupy w jednym miejscu, a co za tym idzie oszczędność czasu i pieniędzy.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dostawy wody źródlanej do biura, do firmy, do domu | Źródło Żywiec MATT s.c. »

  Firma MATT zapewnia kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych w zakresie dostaw wody źródlanej Źródło Żywiec, wynajmu lub sprzedaży dystrybutorów wody, ich sanityzacji, serwisowania oraz dostawy produktów dodatkowych (woda butelkowana, syropy owocowe, kawa, herbata).
  W ofercie posiada nowoczesne i bezpieczne dystrybutory:
  - elektryczne (woda może być gorąca lub schłodzona),
  - mechaniczne (woda ma temperaturę otoczenia),
  - filtrujące (rozwiązanie alternatywne przy dużym zapotrzebowaniu na wodę).

  Data dodania: 07 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe, hale stalowe »

  Konstrukcje stalowe, hale stalowe, produkcja i montaż konstrukcji stalowych. Oferujemy hale stalowe oraz przemysłowe, magazyny i konstrukcje wsporcze. Układamy również kostkę brukową na większych powierzchniach. Oferujemy wykonawstwo i montaż konstrukcji na miejscu budowy.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śląskie usługi informatyczne »

  Epsilon S.C. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży IT specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych dla służby zdrowia.

  Oferta firmy Epsilon S.C. obejmuje:

  - Outsourcing IT
  - mMedica: wdrożenie, rozliczanie NFZ, serwis, dodatkowe wydruki, dodatkowe walidacje, tworzenie wykazów na zamówienie, szkolenia użytkowników, powiadomienia sms
  - iMed24: wdrożenie, rozliczenia NFZ, serwis, szkolenia,
  - Portal Świadczeniodawcy - obsługa
  - Nowe czytniki kart ubezpieczonego NFZ
  - Kasy fiskalne
  - Drukarki fiskalne
  - Materiały eksploatacyjne: tonery oryginalne i zamienniki, regeneracja
  - Drukarki do kuponów i recept
  - Papier RUM/REKUS
  - Rejestracja internetowa pacjentów
  - helpdesk: pomoc w zarządzaniu infrastrukturą IT, pomoc przy incydentach IT,
  - Projektowanie i tworzenie sieci Teleinformatycznych

  Firma Epsilon S.C. jest srebrnym partnerem Asseco Poland S.A. przy mMedica - posiadamy wysokie kompetencje i uprawnienia do dokonywania poprawek, zmian modyfikacji w bazach klientów.

  Epsilon S.C. to profesjonalna i kompleksowa obsługa - zapewniająca klientom wszystkie potrzebne rozwiązania informatyczne.

  Zasięg działalności:
  - województwo śląskie
  - województwo małopolskie
  - województwo opolskie
  - województwo dolnośląskie
  - województwo łódzkie
  - województwo dolnośląskie

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • MediaDog - mobilna reklama na ekranach LED i kampanie indoorowe »

  dynamiczna reklama LED na rowerach reklamowych i kampanie indoorowe. Firma MediaDog oferuje narzędzia marketingu ambientowego. Proponujemy Państwu reklamę indoorową oraz outdoorową. Specjalizujemy się w mobilnej reklamie na ekranach LED umieszczonych na kołach rowerów reklamowych. Jest to najbardziej zaawansowanych system na dzień dzisiejszy, umożliwiający wyświetlanie grafik i animacji na kole rowerowym podczas jazdy. Innym innowacyjnym produktem w ofercie są zdalnie sterowane Latające Ryby. Są to modele RC sterowane na podczerwień, dzięki którym możemy "pływać" nad głowami potencjalnych klientów - zaskocz konsumenta i wygeneruj dodatkowy PR dla kompanii. Dowiedz się więcej szczegółów w zakładach ofertowych.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawa truskawek, uprawa malin, borówka amerykańska uprawa, rośliny jagodowe »

  Portal poświęcony uprawie roślin jagodowych. Nowe technologie uprawy truskawek, maliny, borówki wysokiej, porzeczek, agrestu i innych mało znanych gatunków. Aktualne informacje z branży ogrodniczej, relacje z konferencji i targów. Najnowsze zalecenia produkcyjne, informacje dotyczące ochrony roślin.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki dziecięce, sklep, wielofunkcyjne, spacerowe, bliźniacze »

  Sklep internetowy megawozki.pl oferuje swoim klientom doskonałe, markowe wózki dziecięce. Wśród nich można rozróżnić kilka podstawowych rodzajów wózków m.in: wielofunkcyjne, spacerowe i bliźniacze. najbardziej znani producenci: mamas & papas, Nuna czy Cosatto. Zapraszamy na zakupy!.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wprowadzenie produktu na rynek »

  Pamiętając o osiągnięciu stałej lub rosnącej dynamiki przychodów, firmy muszą dążyć do zabezpieczenia źródeł tych przychodów w następnych latach, gdy - zgodnie z cyklem życia produktów - wyczerpią się lub zmniejszą dotychczasowe źródła. Firma ma obowiązek dążyć do przygotowania takiej gamy produktów, która pozwoli uzyskać niezmienną możliwość generowania przychodu. Dlatego strategicznie istotne są działania związane z wprowadzaniem na rynek nowych produktów. Wprowadzenie produktu na rynek to dla organizacji szczególna sytuacja. Wstępnym etapem jest poszukiwanie koncepcji nowego produktu. Następnie realizowana jest selekcja stworzonych koncepcji. Wybrany pomysł wstępuje w etap opracowania i testowania. Dzięki temu powinno się zaprojektować analizę ekonomiczno-finansową. Analiza ta pozwala oszacować budżet związany z wprowadzeniem nowego produktu na rynek. Wprowadzanie produktu na rynek właściwie zawsze ma nieco inny kształt. Często o nowych produktach myślą organizacje bez doświadczenia na rynku masowym. Nowy produkt ma zdywersyfikować działalność firmy i powinien poszerzyć liczbę źródeł przychodów firmy. Wprowadzenie produktu na rynek jest determinowane innym znamiennym zagadnieniem: zrównoważeniem asortymentu, co wymusza zachowanie wewnętrznej równowagi pomiędzy gamami produktowymi lub wewnątrz konkretnej linii produktów. Odpowiednie wyważenie produktów odgrywa fundamentalną rolę przy modyfikacji portfela produktowego.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inter-Labortechnik »

  meble laboratoryjne dygestoria laboratoria dygestorium laboratorium wyposażenie wagi polodrom stoły wyciągi chemiczne wyciąg meble stoły wagowe stoły wyspowe regały biurka stoły przyścienne ociekacze wylewki akcesoria gaz prąd azot propan chemikalia blaty stanowisko stanowiska sprzęt

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble kuchenne Łódź »

  Strefa Kuchni to dystrybutor Wolsztyńskiej Fabryki Mebli WFM. Oferuje profesjonalne doradztwo podczas zakupów, wizualizację w programie komputerowym, bogaty wachlarz wyboru typu mebli i kolorów. Po wykonaniu mebli zapewniamy dostawę i montaż mebli. W późniejszym okresie klient również nie pozostaje sam - zapewniamy opiekę posprzedażową. Nasza firma współpracuje z profesjonalnymi architektami i projektantami. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia język rosyjski Anna Józefowska »

  Anna Józefowska - Profesjonalne tłumaczenia z i na język rosyjski w tym specjalistyczne, literackie, biznesowe itd. Tłumacz z kilkuletnim doświadczeniem, po studiach kierunkowych. Wstępna wycena tekstu jest bezpłatna.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • WEBCONT Studio Graficzne »

  Kompleksowe usługi w zakresie reklamy, grafiki oraz stron internetowych. Oferujemy: schematy 3D, przekroje, wizualizacje projektów architektonicznych, prezentacje multimedialne, strony internetowe, sklepy internetowe, wizytówki, plakaty, szyldy, banery, nalepki, ulotki, kalendarze, teczki, papiery firmowe, szablony stron www, logotypy, opakowania i inne.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cosmoderma. Producent pasty cukrowej Sweet Skin. »

  Pasta cukrowa Sweet Skin powstała po to, aby ułatwić Państwu nie zawsze przyjemny zabieg depilacji. Pasta cukrowa zawiera wyłącznie naturalne składniki, dzięki czemu można stosować ją na skórę skłonną do alergii. Depilacji może zostać poddane całe ciało, jak i delikatne partie twarzy. Środek nie przykleja się do skóry tylko do włosa, co sprawia, że zabieg staje się praktycznie bezbolesny.

  Dzięki swojej delikatności, pasta cukrowa może być kilkakrotnie naniesiona na tę samą partię skóry. Sweet Skin całkowicie usuwa włoski, nie pozostawiając ich złamanych wewnątrz mieszka, co eliminuje problem ich wrastania. Pasta cukrowa dzięki swoim właściwościom depiluje, nawilża oraz peelinguje skórę. Do zmycia specyfiku wystarczy letnia woda.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: