Podkategoria: Pozostałe - strona 46 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · następna strona »
 • EdRock - prace wysokościowe, odśnieżanie dachów, mycie elewacji, mycie okien na wysokości... »

  Prace na wysokości, mycie elewacji, malowanie elewacji, montaże reklam, wysokościowe, montaże rynien, wycinka drzew, odśnieżanie dachów, kominy, maszty, irata, alpinizm przemysłowy. Uniwersalność naszych metod pozwala na działalność w trudno dostępnych miejscach.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe wzory CV »

  Nasza strona internetowa to elektroniczny agregatora przykładowych wzorów CV dedykowanych różnym posadom. W naszej bazie gotowych wzorów Curriculum Vitae znajdziesz ponad pół tysiąca różnych zawodów, które występują na polskim rynku. Wzory CV przygotowane przez nas uzupełnione zostały przykładowymi danymi, więc jeśli chcesz z nich skorzystać, musisz jedynie zamienić je danymi odpowiadającymi twojej osobie. Wszystkie materiały dostępne w naszym serwisie są całkowicie darmowe i nie musisz uiszczać jakichkolwiek płatności za skorzystanie z nich.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria misia - zabawki dla dzieci - sklep online »

  Oferujemy zabawki każdego rodzaju i typu, ponad trzydziestu renomowanych producentów światowych, dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Wyróżnia nas konkurencyjność cenowa, estetyka i funkcjonalność – dokonywania, zarówno wyboru jak i zamówienia oraz płatności - oparte na jednym z najlepszych, funkcjonujących na rynku, rozwiązaniu typu e-commerce.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szablony aukcji Allegro, prosty sposób na większą sprzedaż »

  Błyskawiczny i wyjątkowo prosty sposób na stworzenie atrakcyjnej aukcji Allegro. Szablony zostały przygotowane perfekcyjnie i bez kompromisów zarówno od strony wizualnej jak i od strony technicznej.

  Każdy szablon jest tak skonstruowany abyś mógł w pełni dostosować go do swoich potrzeb. Wszystkie teksty na szablonie możesz edytować w banalny sposób we własnym zakresie. Dodatkowo, otrzymasz komplet grafik szablonu, które również będziesz mógł zmieniać wedle swojego uznania.

  Wszystkie szablony tworzone są przez zawodowych grafików. Obiekty wycinane są z wielką dbałością o zachowanie szczegóły a pliki są zapisywane z minimalną kompresją - wszystko po to aby oddać w Twoje ręce produkt najwyższej jakości.

  Przygotowanie szablonu do użycia odbywa się ekspresowo i nadzwyczajnie prosto. O tym jak użyć szablonu w Allegro dowiesz się z krótkiego filmu.

  Brak limitów, w szablonach możesz umieścić dowolną ilość zdjęć oraz tyle tekstu ile będziesz chcieć.

  Szablon kupujesz dla swojego konta tylko raz, możesz stosować go na nim w tylu aukcjach w ilu tylko zechcesz. Dodatkowo dozwolona jest modyfikacja grafiki oraz kodu szablonu na własny użytek.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parking Lotnisko Gdańsk »

  Sprawdź naszą ofertę parkingową w Gdańsku, przy samym lotnisku! Jeśli wyjeżdżasz na wczasy, planujesz podróż biznesową - skorzystaj z usług naszego parkingu przy lotnisku. Mamy bardzo niskie ceny, jednocześnie zapewniamy dozór, ubezpieczenie oraz ochronę parkingu przez profesjonalna firmę ochroniarską. Zostaw swój samochód na naszym parkingu! Serdecznie zapraszamy. Oferujemy również, bez dodatkowych opłat - dowóz do lotniska w nagłych przypadkach. Niemniej jednak, nasz parking jest oddalony do terminalu 200metrów, więc dojście nie stanowi problemu. Serdecznie zapraszam - Parking przy Lotnisku Gdańsk Rębiechowo

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedawanie na allegro - zakładanie w mbanku | vabanq »

  Serwis vabanq opisuje sposób na zarabianie w internecie poprzez sprzedawanie na allegro. Dzięki vabanq dowiesz się jak wystawić aukcję na allegro, co i jak sprzedawać.
  Oprócz tego poznasz sposoby na skuteczne oszczędzanie i pomnażanie pieniędzy na darmowym koncie bankowym w mBanku.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dancemat.pl - maty do tańca »

  Dancemat.pl - sklep internetowy specjalizujący się w matach do tańczenia. Posiada także w swej ofercie liczne gadżety na czele z neocube oraz liczne praktyczne przedmioty. Wyselekcjonowaliśmy najbardziej potrzebne produkty.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukiwarka KRS »

  KRS Online to miejsce, w którym znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat podmiotów prawnych, korporacji, fundacji, członków zarządu. Jeśli szukasz takich informacji koniecznie odwiedź nasz KRS online. Na naszych stronach www w prosty sposób odnajdziesz konkretne spółki i uzyskasz pełny odpis z Krajowego Rejestru Sądowego. Nie czekaj ani chwili dłużej - odwiedź naszą wyszukiwarkę KRS. Najlepszy zbiór danych krajowego rejestru sądowego w internecie. Zapraszamy serdecznie również do naszych innych serwisów: portalu prawnego, księgarni czy darmowego forum prawnego.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Kraków »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na klimatyzacje najlepszej jakości. Dostosujemy swoją ofertę, do potrzeb Twojej firmy. Nasza firma składa się z doświadczonych specjalistów. Oferujemy instalację profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Listy motywacyjne »

  Jeśli zamierzasz skutecznie zaaplikować do pracy, to wiedz, że na sukces twoich starań bardzo duży wpływ mają pisma aplikacyjne, które przedstawiasz pracodawcy. Jeśli nie wiesz jak napisać porządny list motywacyjny, to zapoznaj się z materiałami dostępnymi na naszej stronie internetowej. W naszej bazie liczącej sobie ponad pół tysiąca przykładowych listów motywacyjnych na pewno znajdziesz przykład podania o pracę, które spełni twoje oczekiwania.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie Warszawa »

  Prezentowany serwis internetowy jest oficjalną stroną firmy LuczykTrader. Firma powstała z myślą o wszystkich klientach potrzebujących usług odśnieżania w okresie srogiej zimy. Działamy na rynku Warszawy i pobliskich miejscowości. Oferujemy cały zakres usług związanych z odśnieżaniem, usuwanie i wywozem zalegającego śniegu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz posiadaniu niezbędnego sprzętu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie odśnieżyć praktycznie każdy teren. Specjalizujemy się w odśnieżaniu parkingów, boisk ulic, a także dachów hal, magazynów i domów prywatnych. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony gdzie poznacie Państwo aktualny cennik naszych usług.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla Firm - PABIANICE - Doradca Biznesowy Play »

  Play dla Firm Pabianice, oddział w Pabianicach. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla Firm - ZGIERZ - Doradca Biznesowy Play »

  Play dla Firm oddział w Zgierzu. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla Firm - PIOTRKÓW TRYBUNALSKI - Doradca Biznesowy Play »

  Play dla Firm oddział w Piotrkowie Trybunalskim. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Reima AirConcept Polska - Zapachy i Aromaty »

  Reima AirConcept jest producentem zapachów. Przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą systemów zapachowych i aromatów przeznaczonych dla firm. Produkuje zapachy oznaczane własną marką oraz oferuje indywidualne koncepcje zapachowe dla firm i zakładów pracy. Reima AirConcept jest właścicielem takich marek jak: reimarom®, reimair® i reimador®.
  W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak dozowniki zapachowe, dozowniki aerozolowe, kolumny zapachowe. Posiadamy także urządzenia zapachowe z możliwością podłączenia z klimatyzacją.
  W asortymencie mamy także wyrafinowane zapachy, aromatyczne olejki, perfumy w sprayu, odświeżacze powietrza oraz olejki eteryczne.
  Nasza wykwalifikowana kadra i doświadczeni projektancji aromatów doradzą w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla Firm - BEŁCHATÓW - Doradca Biznesowy Play - kontakt »

  Play dla Firm oddział w Bełchatowie. Doradca Biznesowy Play pomoże przy przeniesieniu numeru, przedłużeniu umowy oraz nowej aktywacji. Play to najdynamiczniej rozwijający się operator na polskim rynku telefonii komórkowej i mobilnego Internetu. Dzięki ciągłej rozbudowie naszej sieci nadajników czwartej generacji już ponad 80% Polaków może korzystać z naszych usług. Już teraz przyłącz się do rosnącego grona 5,5 miliona klientów naszej sieci, tak jak 70% wszystkich przenoszących numery którzy wybrali Play. Nasz doradca biznesowy pomoże ci wybrać optymalną taryfę i przeniesie twój numer za darmo. Już dzisiaj skontaktuj się z nami żeby ustalić termin bezpłatnej wizyty. Statystycznie na każde 10 osób, które przenoszą numer aż 7 osób wybiera PLAY – mamy 70% udziału w MNP. Na koniec 2010 roku z usług PLAY korzystało już 5 162 744 klientów co stanowi prawie 50% wzrost bazy klientów w porównaniu z rokiem 2009. Na koniec roku ponad 700 tysięcy klientów korzystało z usług mobilnego dostępu do Internetu Play Online, co czyni z PLAY jednego z dwóch głównych graczy na tym rynku. PLAY rozpoczął 2011 rok od bardzo intensywnej ofensywy komunikacyjnej promującej korzystanie ze smartfonów w profilowanych taryfach All Inclusive i w oparciu o największy zasięg idealnego dla smartfonów szybkiego Internetu 4G.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep R&R Renoma - Upominki, Ceramika, Meble »

  Sklep Renoma Nysa opolskie. W ofercie: upominki, ceramika Vivarte, meble kolonialne, meble rattanowe, porcelana, serwisy Villa Italia, porcelana BGH, lampy mosiężne, lampy kryształowe, lampy Massive, lampy Italux, lampy dekoracyjne, sztućce Gerlach, szkło Krosno, szkło Bohemia.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów fotograficznych »

  Serwis prowadzi serwisy napraw takie jak: serwis canon warszawa, serwis nikon warszawa, serwis olympus warszawa, serwis panasonic warszawa, serwis kodak, serwis fuji, serwis casio, serwis banq. Serwisujemy aparaty kompaktowe, lustrzanki, hybrydy, obiektywy jak i  lampy błyskowe. nasza firma to serwis aparatów fotograficznych oraz serwis aparatów cyfrowych z wieloletnim doświadczeniem dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę przy najniższych kosztach napraw. Korzystając z usług naszej firmy nic Państwo nie tracą gdyż przed dokonaniem naprawy kontaktujemy się z klientem w celu akceptacji kosztów dzięki czemu nie są Państwo narażeni na niechciane i naciagane koszta od strony serwisu. Firma na swoje usługi udziela gwarancji na okres do 12 miesięcy. Mamy doskonale przeszkolony personel techniczny i służymy zawsze Państwu pomocą. Firma posiada bardzo duże zaplecze częśći zamiennych do aparatów cyfrowych i fotograficznych dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymanie skrócić czas oczekiwany na naprawę Państwa sprzętu.

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie notarialne Wroclaw »

  Kancelaria notarialna Iwona Kredzińska to właściwy wybór, jeżeli poszukujesz wskazówki w obszarze: notariusz Wrocław,umowa spółki, akt notarialny, najem okazjonalny, testament. Nasi notariusze udzielają pomocy na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski »

  Rosjanka, mieszkająca w Polsce od 10 lat profesjonalnie wykonuje tłumaczenia na język rosyjski z polskiego i angielskiego. nW zakresie tłumaczeń na język rosyjski podejmuję się najtrudniejszych zadań, wymagających od wykonawcy nie tylko doskonałej znajomości zarówno języka źródłowego jak i docelowego, ale też obszernej erudycji, kultury językowej, a czasem i talentu literackiego. Podstawą mojego profesjonalizmu jest bardzo dobre wykształcenie akademickie, mnóstwo kursów z różnych dziedzin, duże doświadczenie oraz głęboka rzetelność i pracowitość. Ogromne znaczenie ma też umiejętność szybkiego pozyskiwania potrzebnej informacji, znajomość źródeł sieciowych i metod wyszukiwania, co jest szczególnie ważne w tłumaczeniu tekstów specjalistycznych. Pracuję szybko, bez uszczerbku dla jakości, co pozwala mi wykonywać pilne odpowiedzialne zlecenia. Wykonane przeze mnie tłumaczenia nadają się do druku i nie wymagają korekty lingwistycznej. Ofertę swoją, ze względu na poziom jakości, kieruję przeważnie do klientów korporacyjnych, chociaż bardzo chętnie tłumaczę też dla klientów prywatnych. nSzczególnie bogate doświadczenie mam w tłumaczeniu tekstów prawnych, finansowych, reklamowych, elektrotechnicznych, IT i innych. Obsługiwałam rozmowy i negocjacje handlowe w kraju i za granicą.Oprócz tłumaczeń ustnych i pisemnych mogę zaproponować edagowanie, korektę stylistyczną, nagrywanie głosu.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: