Podkategoria: Pozostałe - strona 47 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »
 • Anteny24.net montaż anten krakow »

  Świadczymy usługi montażu anten do cyfrowej telewizji satelitarnej - instalacje indywidualne i zbiorcze.Montujemy anteny satelitarne wszystkich płatnych platform cyfrowych dostępnych na rynku.Instalujemy zestawy satelitarne do odbioru programów niekodowanych(TVN Warszawa, TV Puls, TV Biznes, Tele 5, VIVA, 4funTV, TVS, Patio TV, TVP Polonia, TVP Kultura, Polonia 1, Edusat, ITV, Mango 24,TV Trwam).
  Świadczymy usługi montażu anten do cyfrowej i analogowej telewizji naziemnej - instalacje indywidualne i zbiorcze.
  Montujemy, ustawiamy i regulujemy anteny odbierające sygnał telewizji cyfrowej naziemnej DVB-T

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • INSTDOM - przeciski, przewierty sterowane. »

  Zakład Robót Inżynieryjno – Instalacyjnych "INSTDOM" powstał i rozpoczął swoją działalność w 1992 roku. Początkowo budowaliśmy gazociągi i przyłącza gazowe w technologii PEHD, obecnie wykonujemy także kompleksowe usługi w zakresie budowy zewnętrznych kanalizacji sanitarnych, technologicznych i deszczowych, łącznie z przepompowniami wód deszczowych.

  Od 1996 r. poszerzyliśmy zakres usług o wykonywanie przecisków i przewiertów, w tym przewiertów sterowanych, w celu bezkolizyjnych przejść pod drogami, nasypami, torowiskami itp. dla potrzeb infrastruktury: gazowej, energetycznej, telekomunikacyjnej, wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej, budowy rurociągów technologicznych i przemysłowych.

  Zapraszamy wszystkich inwestorów i partnerów do współpracy.

  Data dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Warszawa, »

  Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą kompleksowe usługi odśnieżania na terenie aglomeracji warszawskiej. Nasza działalność jest ściśle związana z hobby, którym jest wspinaczka. Zapleczem firmy są wykwalifikowani pracownicy, spełniający wszystkie wymagania do pracy na wysokości, obeznani z profesjonalnym sprzętem. Doświadczenie z ubiegłych lat w połączeniu z odpowiedzialnym podejściem (ubezpieczenie OC) jest gwarancją naszej skuteczności. Tym, co nas wyróżnia jest ukierunkowanie na satysfakcję i dobro klienta, szybki czasy reakcji i rozsądne ceny.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fullinfo.pl - lokalizator internetowy »

  Fullinfo to biznesowy katalog firm. Prezentuje dane teleadresowe firm, współrzędne GPS i lokalizacje na Google Maps.

  Dlaczego warto dodać stronę w naszym katalogu:
  1. W naszym serwisie informacji szuka setki tysięcy osób miesięcznie. Zarejestrowało się u nas już kilkanaście tysięcy firm.
  2. Dodanie i utrzymywanie wizytówki firmy jest całkowicie bezpłatne. Tak było przez cztery lata od uruchomienia fullinfo i nie zamierzamy tego zmieniać.
  3. Każda zarejestrowana firma otrzymuje niezależną wizytówkę. Na której w czytelny sposób, są prezentowane dane teleadresowe, opis działalności oraz dokładna lokalizacja na mapie.
  4. Jesteśmy katalogiem branżowym. Oznacza to, że staramy się na naszych stronach grupować firmy zgodnie z profilem działalności i nie „zaśmiecamy” katalogu bezwartościowymi informacjami. Każdy nowo dodany wpis jest sprawdzany przez operatora, który podejmuje decyzję (zgodnie z regulaminem) o akceptacji lub odrzuceniu zgłoszenia.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrale Klimatyzacyjne Zapewniające Najwyższej Jakości Obróbkę Powietrza »

  Produkowane przez nas centrale klimatyzacyjne zapewniają pełną obróbkę cieplno-wilgotnościową powietrza. Nasze centrale obsługują obiekty sportowe, użyteczności publicznej, handlowe i przemysłowe wielu branż. Nasi specjaliści spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniamy pełny profesjonalizm począwszy od etapu doboru funkcjonalności centrali klimatyzacyjnej po montaż i odbiór budowlany.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • ESzkocja - darmowe ogłoszenia »

  eSzkocja.pl jest typowym serwisem ogłoszeniowym umożliwiającym bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń. Łatwo i wygodnie sprzedasz, kupisz, oddasz, zamienisz. Portal ogłoszeniowy pozwala na dodanie ogłoszeń standardowych zupełnie za darmo. Istnieje możliwość skorzystania z opcji dodatkowych takich jak pogrubienie, wyróżnienie, podświetlenie czy wyróżnienie na stronie głównej.

  Data dodania: 01 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Abriso Polska - producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej »

  Abriso specjalizuje się w produkcji pianki polietylenowej, folii bąbelkowej oraz polistyrenu ekstrudowanego wykorzystywanych w budownictwie i do opakowań.

  Od założenia firmy w 1985 roku, stopniowo zyskiwaliśmy mocną pozycję na europejskim rynku opakowań i izolacji wykorzystując cztery jednostki produkcyjne w Belgii, Francji, Słowacji i Polsce oraz własny magazyn w Republice Czeskiej.

  Dobre rozłożenie geograficzne, nowoczesne maszyny produkcyjne oraz ponad 100.000 m2 budynków przemysłowych pozwoliły nam zagwarantować optymalne usługi naszym klientom.

  Data dodania: 06 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja rekrutacyjna - oferty pracy, baza cv dla pracodawców »

  Profesjonalna agencja rekrutacyjna z ogromną przyjemnością zachęca Państwa do odwiedzenia swojej strony internetowej. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób poszukujących pracy, ale również pracodawców. Na prezentowanym portalu znajdą Państwo zawsze aktualne oferty zatrudnienia podzielone wg. branży i miejscowości, ale także bazę CV osób poszukujących pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania usługi i odnalezienia swojego miejsca w świecie biznesu!

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skateshop internetowy - ubrania hip-hop »

  Jeżeli poszukują Państwo w Internecie doskonałej jakości ubrań hip-hop, bluz i spodni najlepszych marek w branży - zapraszamy obowiązkowo o naszego internetowego skateshopu. Ubrania hip-hop to tylko kropla w morzu produktów naszej oferty. Oprócz najwyższej jakości bluz czy koszulek rozprowadzamy również obuwie. Najlepsze ubrania hip-hop tylko na 4street!

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Życie na kredyt - blog »

  Kredyty gotówkowe, to dziś codzienność dla wielu osób. Kto nigdy nie brał kredytu, nie wie, czym jest życie. Dla wielu ludzi zaciągnięcie kredytu jest przykrą koniecznością, dla nas odwrotnie. Jesteśmy grupą młodych osób, amatorami życia na kredyt. Dobra praca, wysokie zarobki, luksusowe samochody, modne ubrania, apartamenty, karty kredytowe, debety w rachunkach, to jest to, w czym czujemy się najlepiej. Dowcip polega na sprytnym zarządzaniu finansami. I właśnie tą wiedzą chcemy się podzielić z czytelnikami naszego bloga. O finansach wiemy sporo, zwłaszcza z własnych doświadczeń. Piszemy porady o tym jak brać pożyczki z głową, oraz, co zrobić, żeby tej głowy nie stracić, gdy nadejdą problemy finansowe.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PPH KRATPLAST »

  P.P.H. Kratplast zajmuje się produkcją oraz sprzedażą kratek wentylacyjnych. Produkowane przez nas kratki wentylacyjne są najwyższej jakości a swą funkcjonalnoscią i estetyką spełniają wszelkie wymogi współczesnego budownictwa.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Copywriter Michał Michalik »

  Copywriter specjalizujący się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Oferuję szeroki zakres usług:
  Teksty www
  Artykuły prasowe
  Artykuły promocyjne
  Teksty sponsorowane
  Treści na ulotki
  Oferty
  Wywiady
  Scenariusze reklam
  Przemówienia
  Opisy aukcji Allegro
  Mailingi
  Newslettery
  Wpisy na blogi
  Wypełnianie treścią profili Facebook i Twitter
  Zabójczo skuteczne CV i listy motywacyjne
  Redakcja tekstów
  Korekta tekstów
  Analiza tekstów www
  Tłumaczenia

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Poznan »

  Biuro ubezpieczeń z Poznania istniejące od 1993 roku zaprasza do zapoznania się z oferta ubezpieczeń w naszej ofercie posiadamy ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe turystyczne dla firm i małych przedsiębiorstw.Najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń na polskim rynku. Polisy w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych majątkowych od ognia i innych żywiołów od kradzieży OC działalności gospodarczej oraz ubezpieczenia na życie: indywidualne i grupowe.Oferta ubezpieczeń komunikacyjnych renomowanych znanych i cenionych Towarzystw Ubezpieczeniowych .Ukierunkowany zakres ubezpieczeń - komunikacyjnych odpowiednio dobrane oferty poparte opiniami Klientów jak i naszym doświadczeniem w tej branży z pewnością ułatwi Ci wybór konkretnej oferty ubezpieczeniowej.Największą korzyścią dla Klienta jest ochrona mienia na wysokim poziomie za rozsądną cenę. Najlepszą cechą oferowanych ubezpieczeń jest ich elastyczność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie. Najtańsze OC jest jedną z najważniejszych rzeczy dla większości zmotoryzowanych gdyż jego zakres jest uregulowany w polskim prawie i jest taki sam w każdej firmie ubezpieczeniowej musi tylko wykonać dokładną analizę propozycji. Firmy ubezpieczeniowe dopasowują swoje oferty do określonych grup klientów i każdy kierowca może nabyć najtańsze OC na rynku. Powinien tylko rozeznać się w ofertach z propozycjami.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Materiały budowlane - specbudowa.pl »

  Na naszym Portalu Budowlanym znajdą Państwo szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykańczania wnętrz, jak również docieplenia budynków. Dzięki internetowej formie sprzedaży dokonacie Państwo zakupu szybko i pewnie - Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem! Działamy w centralnej Polsce. Głównymi obszarami są województwa: łódzkie, mazowieckie i wielkopolskie.Na naszym Portalu Budowlanym znajdą Państwo szeroki wybór materiałów budowlanych oraz materiałów do wykańczania wnętrz, jak również docieplenia budynków. Dzięki internetowej formie sprzedaży dokonacie Państwo zakupu szybko i pewnie - Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem! Działamy w całej Polsce

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa - Mlokal »

  Wirtualne biuro Warszawa – Mlokal, to aktualnie najtańsze biuro w samym centrum Warszawy. Biuro wirtualne to usługa przeznaczona zarówno dla nowo powstałych firm, jak i dla już istniejących. Każdy nasz klient otrzymuje możliwość w pełni legalnej, potwierdzonej umową najmu rejestracji swojej działalności pod adresem naszego biura. Pakiet standard biura wirtualnego daje możliwość rejestracji firmy pod naszym adresem, co potwierdzone jest stosowna umową najmu. W pakiecie tym odbierana jest korespondencja, o której informujemy klienta. O korespondencji, która nadeszła informujemy drogą emailową i smsem. Cena najtańszego pakietu to miesięcznie zaledwie 25 zł + VAT. Jest to aktualnie najniższa cena w centrum Warszawy lub nawet w całym kraju. Jeżeli chcecie Państwo zarejestrować swoją działalność w prestiżowej lokalizacji, nie ponosząc przy tym bardzo wysokich kosztów najmu biura, doskonale trafiliście! Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone wirtualne biuro w Warszawie, zlokalizowane w ścisłym jej centrum przy ulicy Nowogrodzkiej 31. Wirtualne Biuro przy ulicy Nowogrodzkiej 31 mieści się w samym centrum Warszawy, tuż obok hotelu FORUM. Te nieco ponad 150 metrów od Rotundy i niecałe 200 metrów od stacji metra Warszawa-Centrum, zapewnia naszym Klientom doskonałą komunikację w każdym kierunku przy pomocy środków komunikacji miejskiej, a także i samochodowej, gdyż na szczególną uwagę zasługuje ośmio piętrowy parking, zlokalizowany naprzeciw naszego budynku.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdolność kredytowa »

  Każdy bank przed zawarciem umowy kredytowej bada zdolność kredytową podmiotu zainteresowanego tym kredytem.
  Czynnikami wpływającymi na zdolność kredytową jest: dochód podmiotu, jego inne zobowiązania, a także terminowości rozliczeń z innymi instytucjami (BIK).
  W kontekście liczenia zdolności kredytowej warto też wspomnieć o rekomendacji S, która znacznie ograniczy dostępność kredytów hipotecznych.
  Od początku przyszłego roku zdolność kredytowa będzie liczona dla okresu 25 lat, niezależnie od długości trwanie okresu kredytowania.
  Aby obliczyć, kwotę na jaka może liczyć potencjalny kredytobiorca, wcale nie trzeba udawać się do banku, można skorzystać z kalkulatora zdolności kredytowej zamieszczonego na stronach internetowych.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie »

  Zajmujemy się kompleksowym pozycjonowaniem stron internetowych. Pozycjonujemy zarówno strony prywatne jak i firmowe. Nie ma tu znaczenia czy prowadzisz bloga czy sklep - zajmiemy się Twoją stroną w taki sposób by jak najszybciej zaczęła pojawiać się na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania najbardziej popularnych wyszukiwarek internetowych.
  Pozycjonowanie, które oferujemy jest bezpieczne i zgodne z wytycznymi dla webmasterów dlatego nie musisz obawiać się żadnych kar.
  Nasza firma istnieje na rynku od kilku lat dlatego gwarantujemy najwyższą jakość usług za stosunkowo niewielkie pieniądze. Działamy na Podkarpaciu jednak obsługujemy klientów z całego kraju. Na chwilę obecną pozycjonujemy kilkaset stron klientów. Zlecając pozycjonowanie naszej firmie możesz być pewien szybkich rezultatów.

  Odwiedź naszą stronę na której znajdziesz więcej szczegółów, które dotyczą naszej oferty pozycjonowanie astron internetowych. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaj dzięki któremu otrzymasz wycenę usługi. Zapraszamy - od dzisiaj pozycjonowanie stron internetowych nie musi być drogie, sprawdź to na własnej skórze.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najtańsze Taxi w Poznaniu wyjazdy w trasy!!! »

  Od piętnastu lat zajmujemy się przewozem osobowym a od sześciu specjalizujemy się w świadczeniu najtańszych przejazdów taksówką na terenie Polski i Europy.Nasza taksówka byłyby nic nie warte gdyby nie kierowca o najwyższych umiejętnościach, który posiada najwyższą kategorię prawa jazdy oraz licencje na przewóz osób, co podkreśla ogromne doświadczenie potrzebne do jej zdobycia, które niejednokrotnie pozwala na unikniecie niebezpiecznych sytuacji na drodze. Kierowcy jeżdzący w naszej firmie zapewniają troskliwą opiekę przewożonych osób. Nasza oferta skierowana jest do klientów o największych wymaganiach. Odbiór oraz dowóz ważnych osób na lotniska, konferencje, spotkania lub bezpośrednio do hoteli na terenie całej Europy to nasza specjalność. Idealne warunki podrży zapewnia samochód taxi vw Pasat wyposażona w nawigacji satelitarn GPS, klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt audio.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Pisanie prac dyplomowych bądź zaliczeniowych przez pozostałe jednostki stanowczo upraszcza nam życie, które jest pełne zobowiązań czy innych zagadnień, ale dodatkowo pociągające okazjami błogiego spędzenia wolnego czasu. Warto natomiast korzystać z usług osób lub jednostek, jakie przygotują dla nas pracę pisemną sumiennie, na wiadomy problem i wykorzystają tematykę oraz problematykę, jaką jesteśmy zobowiązani podjąć w własnej profesji. Należy w takim razie odnaleźć firmę albo postacie obowiązkowe i fachowe.

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przykładowe listy motywacyjne »

  Szukasz pracy? Nie wiesz jak ją znaleźć, bądź też sprawić by pracodawca zwrócił na ciebie uwagę i docenił twoją kandydaturę? Być może nie wiesz jak się zabrać za napisanie swojego Curriculum Vitae i listu motywacyjnego? Jeśli trapią cię te problemy, to koniecznie zapoznaj się z naszymi poradnikami. Materiały publikowane w serwisie Listmotywacyjny.NET sprawią, że poczujesz się jak weteran rynku pracy. Nasze poradniki, które cyklicznie publikujemy na łamach naszego serwisu rozwieją twoje wątpliwości z zakresu przygotowywania swojego podania o pracę. Dzięki nim dowiesz się jak napisać Curriculum Vitae tak, aby spełniało wymagania wypracowane przez lata w procesie rekrutacyjnym. Za sprawą naszych artykułów poznasz także tajniki pisania skutecznego listu motywacyjnego - skutecznego, tzn. takiego, który pozwoli twojej kandydaturze wybić się z grona osób, które aplikują na to samo stanowisko. Jeśli nie chcesz zostać pominięty w rankingu rekrutacyjnym przeczytaj od deski do deski nasze porady, a być może zdobędziesz pracę swoich marzeń!

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: