Podkategoria: Pozostałe - strona 59 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »
 • Jak należy pisać CV »

  Dobrze wiedzieć o tym, że ogromną część twojego sukcesu w aplikowaniu o posadę mają dobrze przygotowane pisma aplikacyjne. Rozmyślna i dopracowana aplikacja (CV wraz z listem motywacyjnym) może okazać się kluczem do sukcesu, bowiem pierwszy etap rekrutacji - wybór aplikantów na podstawie CV - ma za zadanie wybranie aplikantów do dalszego poziomu w systemie aplikacyjnym.

  Jeśli nosisz się z zamiarem zmiany pracy lub w ogóle rozpoczęcia swojej kariery zawodowej, to obowiązkowo przeanalizuj nasze wskazówki. Za ich sprawą dowiesz się jak aplikować do pracy z zaplanowanym skutkiem. Z naszych materiałów dowiesz się jak napisać swoje podanie o pracę, żeby zainteresowało pracodawcę i przybliżyło cię do wymarzonej pracy. Pamiętaj, że odpowiednio napisane Curriculum Vitae i przekonywujący list motywacyjny to połowa sukcesu przed rozmową kwalifikacyjną.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alternatywne źródła energii »

  Portal Odnawialnej energii to profesjonalny portal poświęcony Odnawialnym źódłom Energii. Portal Alternatywne źródła energii to unikalne miejce spotkań informacji - ekspertów OZE. Portal pełni rolę biuletynu informacyjnego i poradnika energii odnawialnej.

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble Kuchenne Nowy Sącz »

  Strona dla ludzi szukających kuchni i zestawów kuchennych z powiatu nowosądeckiego. Przedstawimy tam firmy które zajmują się produkcją kuchni na wymiar a także innych mebli które są nieodłącznym składnikiem wyposażenia kuchni takich jak : taborety, stoliki, krzesła i narożniki kuchenne. W ofercie będzie można znaleźć także sprzęt AGD do kuchni, lodówki, piekarniki, okapy i inne wyposażenie kuchenne.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Firma Euro Weld to międzynarodowa firma świadcząca swoją robotę w branży przemysłu a konkretnie instalacji w przemyśle oraz tworzeniu rurociągów a także konstrukcji ze stali. Najważniejszym celem firmy jest pełne zadowolenie poprzez świadczenie dobrych usług dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz dużemu poziomowi wiedzy. Firma ciągle rozszerza swoje usługi oraz wznosi umiejętności swoich robotników.

  Data dodania: 02 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chryzantemy doniczkowe producent »

  Strona domowa wiodącego producenta chryzantem. Zajmujemy się produkcją chryzantemy już od 30 lat . w tym czasie zdobyliśmy wiedzę i umiejętności praktyczne które owocują teraz w postaci pięknych chryzantem doniczkowych wysoko ocenianych wszędzie tam gdzie tylko się pojawią. Specjalizujemy się w produkcji chryzantemy drobnokwiatowej. Nasze kwiaty dostarczamy na rynek krajowy do takich miast jak Kraków, Katowice, Warszawa, Kielce, Radom, Łódz oraz do kupców w Czechach i na Słowacji. Mamy najniższe ceny chryzantem w naszym rejonie. Nasze ceny hurtowe są niskie ponieważ przez lata spędzone na współpracy z lokalnymi firmami wypracowaliśmy niskie koszty i możemy teraz w dobie kryzysu skutecznie konkurować z innymi producentami. Chryzantemy drobnokwiatowe to nadal atrakcyjny towar ponieważ sztuczne kwiaty nigdy nie zastąpią tych żywych naturalnie kwitnących. zanim dokonasz właściwego wyboru i wybierz dostawcę wejdź na naszą stronę chryzantemki.com i zapoznaj się z naszą ofertą gdzie znajdziesz bogaty wybór chryzantemy w dużym wyborze odmian i kolorów.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meble metalowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą mebli metalowych. Są tu między innymi biurowe szafy aktowe, szafy kartotekowe, wielkoformatowe szafy na rysunki, plany i mapy. W naszej ofercie znajdują się również meble warsztatowe (szafy i stoły warsztatowe, szafki narzędziowe i inne). Wyposażamy również kompleksowo szatnie i przebieralnie. Zarówno te w zakładach pracy, jak również szatnie w klubach fitness, w szkołach itp. Posiadamy w swojej ofercie również szereg innych mebli wykonanych z metalu, takich jak na przykład meble medyczne czy meble gastronomiczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • OBREXIM - maszyny do przerobu złomu »

  Jesteśmy przedstawicielem czeskiego koncernu ŽĎAS, a.s., - producenta wydajnych i niezawodnych maszyn do przerobu złomu.
  Specjalizujemy się głównie w dostawach kontenerowych i stacjonarnych nożyc hydraulicznych z siłą cięcia 400- 1300 ton oraz paczkarek do prasowania złomu – dostępne wymiary sprasowanych paczek od 300x300 do 600x600 mm.
  W zależności od potrzeb naszych Odbiorców, dostarczamy gotowe maszyny wraz z osprzętem lub realizujemy indywidualne zamówienia począwszy od etapu projektowania urządzenia.
  Zapewniamy także serwis, naprawy, części zamienne oraz modernizację starszych maszyn.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Antenowe 24h - Montaż Anten »

  Pogotowie Antenowe 24h to pierwszy w kraju, ogólnopolski zespół 150 profesjonalnych i doświadczonych, licencjonowanych monterów TV. Gwarantujemy całodobowe wsparcie i pomoc techniczną w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z odbiorem telewizji satelitarnej i naziemnej.

  Działamy w oparciu o najwyższe standardy usług. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi technikami, których cechuje nie tylko fachowość i doświadczenie, lecz także pasja, zaangażowanie i wysoki poziom kultury osobistej. Naszym priorytetem jest pełna satysfakcja klienta, wynikająca z realizacji zamówionej usługi.

  Jesteśmy po to, abyś mógł czerpać radość z oglądania swoich ulubionych programów i widowisk telewizyjnych dokładnie wtedy, kiedy tego pragniesz i potrzebujesz.

  Pogotowie antenowe 24h – odbieramy na tych samych falach. Rozumiemy, że najważniejsza jest telewizja...

  Bo liczy się odbiór bez zakłóceń.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalator poznań »

  Posiadamy kilku letnie doświadczenie w wyposażaniu domów w Centralne Ogrzewanie, instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji sanitarnej oraz centralnego odkurzacza. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zapoznać się ze szczegółową ofertą naszych usług.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skyluk - Samoloty i Helikoptery do Wynajęcia »

  Firma Skyluk to ogólnopolska wypożyczalnia śmigłowców oraz samolotów. Dostępne modele i formy współpracy przyciągają zarówno licencjonowanych pilotów jak i biznesmenów potrzebujących dostać się w szybkim czasie w odległe zakątki kontynentu.

  Wśród maszyn dostępnych do wypożyczenia są takie modele jak Cessna (zasięg nawet do 1500 km), czy też odrzutowce biznesowe mieszczące nawet kilkanaście osób, a także helikoptery, polecane głównie ze względu na łatwe lądowanie w wielu miejscach poza lotniskami. Zapraszamy na oficjalną stronę firmy w celu zapoznania się z pełną ofertą.

  Wypożyczalnia Samolotów Skyluk we Wrocławiu.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neutralizatory zapachów »

  Najważniejszy w Polsce dystrybutor serii neutralizatorów powietrza ONA, wytwarzanych przez renomowanego kanadyjskiego producenta. Światowa jakość oraz skuteczność pracy znalazła uznanie u klientów z USA, Wielkiej Brytanii oraz Europy Zachodniej. Gwarantują to także rodzimi odbiorcy. Propozycja kierowana jest tak samo dla gospodarstw domowych, a także dla klientów korporacyjnych. W ramach serwisu uruchomiono także ciekawy blog, gdzie można znaleźć przydatne wskazówki dotyczące neutralizacji zapachów, a nawet zadawać własne zapytania profesjonalistom.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • MebWay »

  Sklep MebWay.pl istnieje pod początku Listopada 2012.

  Głównym celem i misją sklepu MebWay.pl jest dostarczenie do naszych klientów funkcjonalnych rozwiązań od klasycznych mebli o prostym kształcie na wyposażenie biur i urzędów po ekskluzywne meble gabinetowe, które cechuje nowoczesny design. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokogatunkowe materiały dzięki czemu oferowane produkty wyróżnia najwyższa jakość, która spełnia wymogi ISO 9001. Dodatkowo meble charakteryzuje wyjątkowa trwałość, która jest możliwa dzięki zabezpieczeniu wszystkich mebli obrzeżem PCV. Co więcej, oferowane produkty cechuje estetyka wykonania poprzez ukrycie wszystkich okuć meblowych, a także bezpieczeństwo użytkowania, które to gwarantuje sztywna konstrukcja mebli.

  Jesteśmy częścią większej firmy rodzinnej, która z powodzeniem od ponad 20 lat działa na rynku Polskim, wykonując swoje produkty zarówno bezpośrednio do klientów detalicznych, firm, jak i różnego rodzaju instytucji publicznych.

  Z Poważaniem,

  Zespół MebWay

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kserokopiarki Bizhub »

  Inprosystem - Dyskstrubutor i serwis kserokopiarek Bizhub od Konica Minolta. W ofercie znajdują się urządzenia wielofunkcyjne nowe i używane. Pełna gama urządzeń z serii Bizhub, Bizhub PRO i Bizhub PRESS to urządzenia do małych biur jak i profesjonalnych drukarni cyfrowych w dobrych cenach z pełną gwarancją, serwisem i materiałami eksploatacyjnymi. Gwarancja jakości i satysfakcji dla każdego klienta kupującego drukarki cyfrowe lub kserokopiarki Bizhub.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Kielce - zdjęcia ślubne Marcin Chruściel »

  Fotografia ślubna Kielce to prawdziwa pasja. Od lat realizuję zdjęcia ślubne oraz zajmuję się fotografią okolicznościową. Najbliższy jest mi plener ślubny, lecz z równym zapałem realizuję reportaż ślubny, chwytając Wasze emocje i ulotne chwile. Pracuję na terenie Kielc i całej Polski. Zapraszam, Marcin Chruściel.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Eureka Pomoce Dydaktyczne i Pomoce Szkolne »

  Sklep internetowy Eureka oferuje: pomoce dydaktyczne, pomoce szkolne, plansze dydaktyczne, tablice szkolne, gabloty, mikroskopy, modele anatomiczne, bryły geometryczne, fantomy, dygestoria, foliogramy, nowoczesne i tradycyjne pomoce szkolne.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sara E-Logistyka obsługa sklepów internetowych »

  Gdy potrzebna jest odpowiednia powierzchnia na towar, konieczne jest wygospodarowanie odpowiedniej przestrzeni magazynowej. Outsourcing logistyczny nie kreuje kosztów stałych dzięki pomocy innowacyjnych rozwiązań logistycznych, wypracowanych specjalnie dla sklepów internetowych. Za Ciebie będziemy przechowywać, pakować i przesyłać.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • SALON JOSEPHINE SUKNIE ŚLUBNE, WIECZOROWE KOMUNIJNE KRAKÓW »

  Suknie ślubne, wieczorowe i komunijne oferowane przez Salon Ślubny i Pracownia Sukien Ślubnych, Wieczorowych i Komunijnych Josephine ul. Szlak 9, Kraków są jedyne w swoim rodzaju, szyte na indywidualne zamówienia naszych klientek. Suknie ślubne, zarówno jak suknie wieczorowe szyte są na miarę. Każda z naszych klientek może skomponować, w asną, niepowtarzalną suknię ślubną np. dodać ramiączka do sukni z gorsetem, zamek w sukni zamienić na wiązanie gorsetowe, zrezygnować z trenu itp. Każda z sukni ślubnych występuje kilku wersjach kolorystycznych. Salon sukni ślubnych i wieczorowych Josephine to miejsce gdzie spełniamy wszystkie marzenia klientek... Zaskoczymy Cię ceną i jakością!!! Prowadzimy także sprzedaż hurtową sukni ślubnych i wieczorowych Suknie ślubne już od 1500pln Suknie wieczorowe już od 400pln

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa agd warszawa »

  Firma PHU AGD zajmuje się od wielu lat naprawą i serwisem sprzętu AGD. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami urządzeń oraz posiadamy bardzo dobrze wykwalifikowany personel dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić każde urządzenie. Dzięki nam nie muszą już Państwo wyrzucać sprzętu tuż po upływie gwarancji. Często naprawa ogranicza się do wymiany jednego podzespołu co nie musi wiązać się z dużym kosztem. Działamy na terenie Warszawy oraz posiadamy 3 oddziały naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bariery drogowe »

  Jeśli poszukują Państwo sprawdzonych i wysokiej jakości barierek drogowych to produkty firmy Remtor sprawdzą się idealnie. Posiadamy ponad 50 letnie doświadczenie w obróbce stali przez co nasze wyroby są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne jak i warunki atmosferyczne. Produkujemy bariery różnego rodzaju dobierając je indywidualnie do każdego zamówienia. Działamy na terenie Polski jak i możemy realizować zamówienia także w całej europie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Jesteśmy kancelarią zajmująca się błyskawicznym odzyskiwaniem długów dla firm i osób prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu KASEBERG jest w stanie bez większych trudności odzyskać należne pieniądze, nawet jeśli dłużnik unika z nami kontaktu i nie odpowiada na wezwania. Posiadamy szereg świetnie wyszkolonych prawników, mamy za sobą wiele udanych spraw, to wszystko sprawia, że mogą nam Państwo zaufać i powierzyć te nieprzyjemną pracę, jaką jest odzyskiwanie długów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: