Podkategoria: Pozostałe - strona 60 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · następna strona »
 • Tanie ogrzewanie »

  Piece elektrodowe są idealnym rozwiązaniem do mieszkań, sklepów, domów, hal. Dostarczą ciepła każdej powierzchni począwszy od małych kawalerek po duże hale jak i również ciepłą wodę użytkową.

  Firma EKOTEH powstała w 2009 r., wprowadzając na rynek polski technologię elektrodową, umożliwiającą ogrzewanie mieszkań i domów za pomocą energii elektrycznej.

  Na skutek rosnących w bardzo szybkim tempie cen gazu oraz cen innych surowców (oleju opałowego jak i tradycyjnego opału tj. węgla, drewna), powstaje konieczność poszukiwania nowych, ekologicznych i oszczędnych sposobów dostarczania energii cieplnej gospodarstwom domowym. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firma Ekoteh wychodzi z produktem alternatywnym dla dotychczas stosowanych źródeł energii. Koszty związane z ogrzewaniem piecami oferowanymi przez firmę Ekoteh w porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem elektrycznym opartym na grzałkach są niższe nawet o 30%.

  Technologia ogrzewania elektrodowego znana była już na początku lat dziewiędziesiątych, a przez kolejne lata była ulepszana i unowocześniana. Technologia elektrodowa z coraz większym powodzeniem wykorzystywana jest w wielu państwach, takich jak: Francja, Szwajcaria, Norwegia czy Hiszpania. Zaletami pieców firmy Ekoteh są: bezawaryjność, łatwość użytkowania, a przede wszystkim niski pobór energii, a co za tym idzie bardzo niskie koszty związane z ogrzewaniem.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Szczecin »

  Dlaczego profesjonalne ulotki reklamowe w Szczecinie? Ulotki reklamowe są najpopularniejszą i relatywnie najefektywniejszą formą reklamy drukowanej. Wiąże się to z ich profesjonalnym zaprojektowaniem, najwyższej jakości papierem i drukiem oraz wyjątkowo niskim kosztem. Dzięki profesjonalnemu projektowi i najwyższej jakości druku zwiększa się również skuteczność pozsykiwania nowych klientów. Błyskawiczna realizacja projektu i druku!Projekt ulotek zgodnie z instrukcjami Klienta realizujemy maksymalnie w ciągu 24 godzin! Druk z dostawą realizujemy już od 48 godzin.Wszystkie formaty i gramatury! Projektujemy i drukujemy wszystkie możliwe formaty ulotek, plakatów, banerów i wizytówek. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze, wysokiej jakości produktów oraz przede wszystkim skuteczności reklamy skontaktuj się znami już teraz!Darmowy projekt i dostawa w Szczecinie! Zapewaniamy darmowy projekt według najnowszych standardów i dobrych praktyk w projektowaniu artykułów reklamowych oraz darmową i błyskawiczą dostawę firmą kurierską!

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Wrocław »

  Jesteśmy firmą istniejącą na rynku Fotografii i Wideofilmowania od 1991 roku. Realizujemy każdego rodzaju imprezy okolicznościowe zarówno dla Klientów biznesowych jak i indywidualnych. Między innymi:
  Śluby
  Wesela
  Komunie Święte
  Studniówki
  Imprezy firmowe
  Spoty reklamowe
  Teledyski
  Doświadczenie jakie przez te wszystkie lata zdobyliśmy pozwala nam twierdzić, że to co robimy, robimy naprawdę dobrze. Profesjonalny sprzęt do fotografii i wideofilmowania oraz nasza kreatywności połączona z odpowiednimi umiejętnościami na pewno zadowoli każdego z Państwa. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i sugestie. Zapraszamy do kontaktu z nami oraz namawiamy Państwa do niezobowiązującego spotkania z nami aby przedstawić Wam naszą pełną ofertę usług.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oddziały Banków »

  Wyszukiwarka banków w naszym kraju. Baza adresów, danych kontaktowych, a także godzin otwarcia i innych informacji dotyczących placówek bankowych cały czas jest rozwijana i na bieżąco aktualizowana. Przyjazne wyszukiwanie i celne trafienia wyników.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stajnie »

  Przedsiębiorstwo produkcyjne Remtor to nowoczesna firma zapewniająca swoim klientom wysokiej jakości elementy wyposażenia stajni. Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie produkować wysokiej jakości stajnie czy boksy dla koni, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii cechują się wyjątkową trwałością. Posiadamy wielu zadowolonych klientów w Polsce i europie, co dowodzi jakości naszych produktów i usług. Dlatego serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ALUMART ARTUR MAŁECKI. TABLICZKI ZNAMIONOWE »

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji aluminiowych tabliczek znamionowych, opisowych, inwentaryzacyjnych i innych.

  Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zoptymalizować proces produkcyjny by zaspokoić coraz wyższe wymagania klientów. Stosowana przez nas technologia pozwala na kolorowe nadruki w aluminium anodowanym z zachowaniem wieloletniej gwarancji.

  Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów z otrzymanego produktu oraz ze współpracy z nami, dlatego wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia fachowość, doradztwo oraz terminowość realizacji zleceń. W związku z tym oferujemy kompleksową obsługę firm: od przygotowania projektu do wykonania gotowego produktu na najwyższym poziomie.

  Produkcja maszyn, urządzeń, pojazdów samochodowych, dźwigowych itp. obwarowana jest przepisami nakładającymi na producenta obowiązek znakowania ich za pomocą tabliczek znamionowych. Jakość tych tabliczek często pozostawia wiele do życzenia, są one mało estetyczne a mechaniczne znakowanie za pomocą wybijaków dla mniej wprawionych osób przysparza wiele problemów. Ponadto odporność tabliczek znamionowych jest bardzo ograniczona. W wielu przypadkach tabliczka znamionowa, która wystawione jest na działanie agresywnych środków chemicznych lub narażona na uszkodzenia mechaniczne, po pewnym okresie staje się nieczytelna lub całkowicie zostaje starta.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ceidg-1 »

  Opis i wskazówki jak poprawnie wypełnić wniosek CEIDG-1 Wniosek o wpis do działalności gospodarczej. Wniosek do ściągnięcia, linki bezpośrednie.
  ak założyć firmę krok po kroku, jak wypełnić wniosek CEIDG, aktualne kody PKD. Objaśnienia do każdej grupy, podgrupu i klasy - wskazówki jakie Kody PKD będą dla danej działalności najwłaściwsze. Wykaz Urzędów Skarbowych, Urzędów Gminy. Bezpośrednie linki do każdej gminy w Polsce, każdego Urzędu Skarbowego, ZUS. Niezbędne formularze i wnioski do ściągnęcia. Bezpośrednie linki do podstawowych instytucji Państwa: ZUS, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Gospodarki. Wszystkie najważniejsze informacje zgromadzone w jednym miejscu, już teraz nie musisz przeszukiwać wielu seriwsów i portali. Informacje pochodzą z najwiarygodniejszych źródeł, bezpośrednio od Ministerstwa Finansów, ZUS, adresy urzędów gmin i miast bezpośrednio z ich stron. Najaktualniejsze informacje i adresy.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentów katowice »

  Poszukujesz odpowiedniej firmy w Katowicach, która pomoże Ci zniszczyć niepotrzebne dokumenty w ekologiczny sposób? Wobec tego zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z naszą ofertą, usługi które świadczymy to również archiwizowanie, skanowanie, osuszanie i transport dokumentów biurowych i prywatnych.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Karta menu »

  Dzięki firmie Introserwis mogą Państwo zamówić do swojej restauracji czy hotelu niezbędne akcesoria w najwyższej jakości. Od wielu lat produkujemy karty menu w wielu wariacjach kolorystycznych i stylistycznych. To sprawia, że będą Państwo kojarzeni z wysoką jakością obsługi. Oferujemy naszym klientom także usługi introligatorskie, termodruk oraz wiele różnych akcesoriów niezbędnych w restauracjach czy hotelach. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie sklepu.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo strategiczne »

  Trio Corporate Finance to kompletne usługi w takich kwestiach jak doradztwo biznesowe, strategiczne. Pomoc w skomplikowanych operacjach typu fuzje i przejęcia, a także restrukturyzacja przedsiębiorstwa. Sprawdź osobiście jak wiele możesz zyskać decydując się na ich pomoc

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nishima Studio - Projektowanie elementów identyfikacji wizualnej »

  Projektowanie elementów identyfikacji wizualnej. Indywidualne projekty zarówno stron internetowych, logo, ulotek, banerów reklamowych, wizytówek, katalogów, broszur, zaproszeń okolicznościowych, plakatów i innych.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy - Blog »

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego bloga związanego z marketingiem internetowym - pozycjonowanie, reklama, social media, marketing szeptany. Na te i inne tematy znajdą Państwo informacje na naszym blogu. Internet daje olbrzymią możliwość działań marketingowych - dowiedz się jak to zrobić! Odwiedź nasz blog Topozycja.pl

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kserokopiarki, Drukarki, Technika biurowa - Pio-Art | Chorzów, Katowice | Śląsk »

  Firma PIO-ART zajmuje się szeroko pojętą techniką biurową na terenie Chorzowa oraz Śląska. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych oraz części . Posiadamy w swojej ofercie zarówno materiały oryginalne jak i zamienne renomowanych firm. Cechuje nas priorytetowy czas reakcji, wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego klienta o najwyższym poziomie. Świadczymy usługi serwisowe, konserwacyjne sprawując stały nadzór nad urządzeniami.Pomagamy w wyborze urządzenia uwzględniając Państwa indywidualne potrzeby i wymagania.

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Warszawa »

  Pozycjonowanie stron jest jedną z najlepszych form reklamy w Internecie, tak aby potencjalny klient mógł możliwie łatwo na nią trafić. Dobre pozycjonowanie pozwala trafić do większej ilości użytkowników, wprowadzając ją na jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarek internetowych, według wybranych wyrażeń kluczowych. Przyczyni się to do większej popularności serwisu i zaowocuje w postaci dostarczenia Państwu korzyści ekonomicznych. Bądź widoczny tam gdzie są skierowane oczy konsumentów. Wyjdź naprzeciw swoich klientów!

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kryteria zakupu idealnego fotelika samochodowego »

  Witryna internetowa megaurwis.pl to wyjście naprzeciw oczekiwaniom każdego przyszłego rodzica. Oferujemy najbardziej funkcjonalne i popularne foteliki samochodowe recaro. Nasze foteliki to zestawienie wygody i bezpieczeństwa. Dodatkowo na naszej witrynie przedstawiamy leżaczki, huśtawki jak i również potrzebne wyposażenie każdego rodzica czyli wielofunkcyjne wózki dla dzieci wyprodukowane przez Graco, Jane oraz Careto. Gruntowny opis plus dużo fotografii naszych produktów dostarcza wszystkich wartościowych danych. Każdy produkt można zamówić przez internet. Na portalu istniej możliwość zarejestrowania dzięki czemu zostanie utworzone własne konto, a szybka wyszukiwarka umożliwi na szybkie odnalezienie każdego zapytania. Jeśli masz pytania, potrzebne dane kontaktowe odnajdziesz na stronie głównej, możesz zatelefonować, przesłać e-maila lub zadać pytanie na gadu-gadu. Nasze wózki dla dzieci w każdym wieku mają certyfikat bezpieczeństwa Unii Europejskiej ECE R44/04 wydany przez Państwowy Instytut Motoryzacji dzięki czemu twoje dziecko w naszym wózku jest bezpieczny.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bauformat Polska »

  Niemieckie Kuchnie Bauformat oferują między innymi: kuchnie nietypowe, kuchnie na zamówienie, wykonywanie mebli kuchennych, projekty kuchni, realizacje projektów nietypowych,
  kuchnie Blum i Bauformat, projektowanie kuchni. Gwarantowana najwyższa jakość i profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amsterdam Lublin - alkohole, internet, lombard i zakłady bukmacherskie »

  Jesteśmy młodą firmą zajmującą się sprzedażą artykułów spożywczych, alkoholi, wyrobów tytoniowych i in. W naszym lokalu możesz także skorzystać z Internetu. Warto dodać, że w najbliższej okolicy tylko my jesteśmy czynni całą dobę!Kilka kroków dalej znajdziesz nasz Lombard oraz zakłady bukmacherskie. Zapraszamy!!! - Lublin, ul. Lwowska 6 B.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiatraki »

  W dobie ciągle rosnących rachunków za prąd wykorzystywanie nowych źródeł energii jest jak najbardziej pożądane. Dodatkowo normy, nakładane przez UE są bezwzględne (jedna z przyczyn wysokich rachunków). Skutecznym, a zarazem szybkim rozwiązaniem zmiany tego stanu rzeczy jest zakup tzw. wiatraków domowych. Potrafią one wyprodukować ilość energii, która jest niezbędna aby zasilić gospodarstwo domowe lub małą firmę. Energia wiatrowa zarazem jest najbardziej ekologicznym źródłem energii, oraz idealnym rozwiązaniem na uniezależnienie się od monopolisty.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż »

  Burco oferuje Państwu wyjątkowe apartamenty i domy w nadmorskich miejscowościach w Rogowie i Ustroniu Morskim. Charakteryzują się one bardzo dobrą lokalizacją będącą jednocześnie na uboczu i wśród licznej zieleni jednak w niedalekiej odległości znajdują się kompleksy z wieloma atrakcjami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegóły wszystkich naszych projektów, szczegóły lokalizacji oraz wykończenia poszczególnych apartamentów. Zachęcamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety dla kobiety »

  Sklep internetowy nie tylko dla kobiet. Zachęcamy Panów do rozpieszczania swoich Księżniczek za pośrednictwem asortymentu naszego sklepu.Desingerskie gadżety, oryginalne prezenty i upominki dla kobiet, modne torebki i dodatki. Zapraszamy...

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: