Podkategoria: Pozostałe - strona 65 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · następna strona »
 • PIEKARNIA piekarnia »

  Piekarnia Zbigniew Dębski, z Karniowic, jest autentycznym ekspertem w dawaniu na stoły swoich klientów, najwyższej jakości wypieków, od tradycyjnego chleba pszenno żytniego, chleba orkiszowego, chleba razowego, śliwkowego, sitkowego, słonecznikowego, wieloziarnistego, po przeróżnego rodzaju bułki, ciabatty, grahamki i rogale. Od 15 lat, każdy klient ma pełne przekonanie, że znajdzie wysokiej jakości towar, nie zawierający żadnych ulepszaczy czy konserwantów. Naszą siłą jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje naszych pracowników, korzystanie z usług markowych dostawców, dwudziestoczterogodzinna produkcja a także sprzedaż szerokiej gamy pieczywa. Realizujemy nietypowe zamówienia firm bądź osób prywatnych, na specjalny rodzaj pieczywa lub dostarczenie jego większej ilości. Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • E- Sklep Multi Drew Wyroby z drewna i nie tylko ! »

  NASZA FIRMA POSIADA SZEROKA OFERTĘ HANDLOWA, MOGĄ PAŃSTWO U NAS KUPIĆ ARTYKUŁY DLA DOMU, KUCHNI, DO MALOWANIA, DO OGRODU A NAWET TAKŻE DO MASOWANIA CIAŁA. NASZE PRODUKTY SĄ WYSOKIEJ JAKOŚCI W ATRAKCYJNYCH CENACH.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wermikulit - VERMICULITE POLAND - innowacje z natury »

  akwarium roślinnego wermikulit.
  Wermikulit jest minerałem zbliżonym do minerałów ilastych. Zdolność wermikuliu do przyjmowania i oddawania wody, wyjątkowa lekkość, ognioodporność, zdolność do wymiany kationów i inne szczególne cechy minerału powodują, że z powodzeniem stosowany jest w wielu gałęziach przemysłu.
  Produkcja wermikulitu ekspandowanego i produktów na jego bazie: dodatek do ściółki wermikulit, agrowermikulit, dodatek paszowy wermikulit, mineralne podłoże do terrarium wermikulit, podłoże do akwarium roślinnego wermikulit

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • GRANITY KISIEL- Nagrobki, grobowce »

  Nasza przygoda z kamieniem naturalnym zaczęła się w 1991 roku. Determinacja i pasja pozwoliły nam stworzyć profesjonalnie działającą firmę kamieniarską, w której nowoczesne maszyny do obróbki kamienia pozwalają na wydajną i precyzyjną produkcję gotowych elementów.

  Obecnie firma realizuję projekty w zakresie kamieniarstwa pomnikowego ( nagrobki, grobowce ) oraz budowlanego ( parapety, blaty, schody i kominki )

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Działki Lębork Wichrowe Wzgórze »

  Działki w Lęborku położone w malowniczej lokalizacji. Powstaje małe osiedle 6-ciu parterowych energooszczędnych domów jednorodzinnych. Możesz wybrać jeden z oferowanych przez nas domów razem z działką możesz nanieść zmiany do oferowanego przez nas projektu, możesz również zlecić budowę nowoczesnego energooszczędnego domu na wskazanej przez Ciebie działce.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjoner słoneczny HELIOTRAK »

  Automatyczne systemy pozycjonowania paneli fotowoltaicznych serii HELIOTRAK. Całkowicie polski produkt, wykonywany w kraju. Systemy zdolne do zwiększenia uzysku energii z paneli fotowoltaicznych na poziomie od 18% do 42%. Automatyczne, mikroprocesorowe sterowanie oparte w najprostszej wersji o foto czujniki,a w rozbudowanej o mapę nieba wykorzystującej moduł GPS do ustalenia pozycji trakera. Prosta i tania konstrukcja gwarantuje optymalne wykorzystanie systemu paneli fotowoltaicznych przy jednoczesnym niskim koszcie instalacji i szybszym zwrocie poniesionych kosztów inwestycji.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • DSA Polska doradztwo procesowe »

  Jeśli chciałbyś wdrożyć w swej firmie nowoczesne rozwiązania w dziedzinie: zarządzania procesami biznesowymi i obiegiem dokumentów, dostarczania systemów oraz usług związanych ze skanowaniem dokumentów, systemów identyfikacji czy też rozpoznawania treści dokumentów, a także dedykowanych rozwiązań do przetwarzania dokumentów, zaznajom się z ciekawą ofertą firmy DSA Polska. Oferowane przez nas produkty i usługi mają na celu podwyższenie skuteczności procesów biznesowych na przestrzeni całej organizacji oraz optymalizację kosztów sporządzania dokumentów. Współpracujemy z czołowymi producentami, nasi pracownicy stale podnoszą swe kwalifikacje zawodowe oraz wiedzę, co sprawia, iż cieszymy się nieustannie narastającym zaufaniem klientów. Zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Oferując pomoc w złożeniu własnej firmy, staramy się dotrzeć bezpośrednio do każdego klienta. Oczywistym jest więc fakt, że każdego klienta traktujemy bardzo indywidualnie i staramy się aby był zadowolony z naszych usług. Oferujemy pomoc w założeniu oraz prowadzeniu własnego mikro przedsiębiorstwa. Dlatego też nasze usługi wypełniamy jak najbardziej dokładnie i staramy się robić wszystko, by być na bieżąco z prawnymi elementami prowadzenia biznesu.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geo-Net, firma geodezyjna, Paweł Gonet, Wrocław »

  Profesjonalna geodezja. W terminie. W budżecie. Strona firmy geodezyjnej z miasta Wrocław. Strona prezentuje kompleksowe usługi geodezyjne świadczone przez Geo-Net a także referencje, przykładowe realizacje i dane kontaktowe firmy. Zapraszam, Paweł Gonet - geodeta uprawniony

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ulotki »

  Tanidrukonline to internetowa drukarnia świadcząca rozległą gamę usług poligraficznych. Proponujemy wizytówki, ulotki, pocztówki, kalendarze, foldery, plakaty, naklejki reklamowe, zaproszenia. Profesjonalna obsługa, najwyższa jakość, pożądane ceny. Błyskawiczna realizacja zleceń. Drukujemy w najwyższej jakości na zachęcających warunkach. Rozmyślaj, planuj i zamawiaj! Korzystaj z drukarni internetowych, prześcigają one szybkością zamówienia, niższą ceną zwykłe, stacjonarne drukarnie. Tanidrukonline to fachowa drukarnia online w Polsce.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • AGPOL-sprzęt ochronny aparaty oddechowe »

  Bez wątpienia atutem Przedsiębiorstwa Handlowo Usługowego „Agpol” z siedzibą w Toruniu jest bogate doświadczenie tej firmy, wynikające z wieloletniego funkcjonowania na rynku, a także fachowa i sprawna obsługa klientów z całego kraju. Specjalizujemy się przede wszystkim w konserwacji, legalizacji oraz przeglądach oprzyrządowania ochraniającego górne drogi oddechowe, a także w sprzedaży tego sprzętu. Głównymi nabywcami naszych urządzeń, wśród których oferujemy aparaty powietrzne, maski twarzowe, kompresory oraz sprężarki wysokociśnieniowe i wiele innych, są między innymi jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, Jednostki Wojskowe, a także Zakłady Produkcyjne, ale też klienci indywidualni zajmujący się nurkowaniem. Wysoka jakość produktów oraz usług oferowanych przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe „Agpol” z Torunia oraz profesjonalna i szybka obsługa to satysfakcja klienta a tym samym zadowolenie naszej firmy. Ze szczegółami naszej oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja guzików »

  Chemiton to firma, której praca opiera się na dwudziestoletnim doświadczeniu. Od roku 2005 działalność tego producenta została rozszerzona. Od tego roku firma Chemiton wykonuje napisy techniką laserową.Jest to do wykonania dzięki wprowadzeniu nowych możliwości technologicznych. Usługa laserowego wycinania wykonywana jest na większości rodzajach materiału, w tym gumie, drewnie, laminacie itd. Na życzenie swoich klientów firma wykonuje grawerowanie na guziku. Użycie laserowej technologii na guzikach pozwala zrealizować wysoki poziom wykonania.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panele słoneczne »

  Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty przygotowanej przez firmę Easy Solar. Jest to polska firma, która specjalizuje się w produkcji paneli słonecznych. Rozumie się samo przez się, jak kluczową rolę w dzisiejszych czasach odgrywa pozyskiwanie energii odnawialnej. Firma Easy Solar pochodzi się z rynku belgijskiego, gdzie pozyskała wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Hasłem kluczowym firmy Easy Solar jest pragnienie zadbania o naszą planetę i jej przyszłość. Inwestując w energię odnawialną będziemy mieć szansę na spokojniejszą przyszłość. Dlatego też firma ta postanowiła zainwestować w nowoczesne technologie zdobywania odnawialnych źródeł energii. Mamy nadzieję, że zainteresuje Państwa oferta firmy Easy Solar.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Panele podłogowe i drzwi Poznań »

  Panele podłogowe i drzwi poznań to pokrótce czym się zajmujemy. Firma Zip-Floors zajmuję się zarówno sprzedażą ale również montażem paneli podłogowych i drzwi w Poznaniu i nie tylko. Naszym największym atutem jest to że przy zakupie paneli podłogowych lub drzwi montaż dajemy już w cenie. Nie czekaj sprawdź nasz cennik lub zapytaj się o ofertę skierowaną wyłącznie dla Ciebie. Zapraszamy

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Giełda Spółek z koncesjami i licencjami »

  Zajmujemy się handlem spółkami z licencjami na transport krajowy i transport międzynarodowy, posiadamy w ofercie spółki z koncesjami na handel paliwami ciekłymi, koncesja opc. Wszystkie przez nas oferowane spółki są spółkami czystymi gotowymi do pracy od zaraz. Nasz gotowe spółki nie posiadają żadnych zadłużeń, dajemy notarialną gwarancję braku zadłużenia. Naszym klientom pomagamy i doradzamy w dalszym prowadzeniu działalności.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki z drewna »

  Drewno jest niezwykłym tworzywem, z którego produkuje się najróżniejsze przedmioty. My z drewna produkujemy zabawki oraz pomoce dydaktyczne dla dzieci. Zaopatrujemy nimi przedszkola, oferujemy także sprzedaż detaliczną w naszym sklepie położonym w Poznaniu. Cenimy sobie naturalność i piękno drewna jako przyjaznego naturze tworzywa, z którego przez wiele wieków wytwarzano także zabawki. W Eko Toys wracamy do tej tradycji, łącząc ją jednak z nowoczesnością. Do naszego sklepu chętnie przychodzą całe rodziny - jest to miejsce wyjątkowe dla wielu pokoleń. Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą stronę.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dozownik rękawic »

  Firma Europartner jest producentem dozowników i rękawic lateksowych i foliowych. Firma jest znana na rynku jako dobry partner, który dba o swojego zleceniodawcę, proponuje najlepsze dla niego rozwiązania oraz maksymalnie szybko realizuje powierzone zadania. Firma działa już kilka lat, co może poświadczyć, że pracownicy mają wiedzę i wymagane doświadczenie, by na wysokim poziomie wykonać zaplanowane prace. Główne biuro firmy mieści się w Krakowie, ale klienci są obsługiwani z całej Polski.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Powozy konne »

  Firma Glinkowski działa na rynku powyżej 50 lat. Obecnie praca przedsiębiorstwa obejmuje produkcję powozów konnych, wiele lat temu rodzinny warsztat świadczył również usługi kowalskie. Oprócz powozów rekreacyjnych firma produkuje również powozy sportowe, powozy luksusowe, realizuje indywidualne pomysły klientów, prowadzi renowację powozów starych, świadczy usługi w zakresie spawalnictwa, cięcia i gięcia, obróbki mechanicznej. Jakość i markę firmy zaznacza nie tylko posiadany znak towarowy, ale też popularność marki daleko za granicami Polski.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Farby etykietowe »

  Spośród firm oferujących farby do druku, szczególną uwagę przyciąga INK Polska. Motto tej firmy „Interesuje Nas Kolor” to niepodważalna prawda i sedno istnienia INK Polska. Wśród szerokiego wachlarza proponowanych przez INK Polska produktów na szczególną uwagę zasługują między innymi farby etykietowe, farby graficzne oraz lakiery UV. Warto zaznaczyć, że INK Polska współpracuje z koncernami Sun Chemical i Pulse Roll Label Ltd., dystrybuując farby arkuszowe, lakiery i materiały pomocnicze. Poza tym wykwalifikowana kadra pracownicza wciąż wspomaga rozwój firmy.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prostownice GHD »

  Wyłączny dystrubutor marki GHD na Polskę. W naszym sklepie znajdzie między innymi oryginalne prostownice ghd, suszarki, szczotki oraz kosmetyki do termoochrony włosów. Jako jedyni na sprzęt dajemy 24 miesiące gwarancji z natychmiastową wymianą sprzętu na nowy.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 65 · 66 · 67 · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: