Podkategoria: Pozostałe - strona 68 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · następna strona »
 • Wc-toi.pl - systemy sanitarne i toalety przenośne wynajem »

  W ofercie firmy wynajem: toalety przenośne, kabiny dla niepełnosprawnych, kontenery sanitarne, prysznice. Obsługujemy imprezy pelnerowe, budowy, parkingi, parki, cmentarze, stacje benzynowe i LPG. Dostępność wynajmu m.in.: Tarnów, Kraków, Rzeszów, Nowy Sącz, Dębica, Bochnia, Mielec.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • UNA-ONLINE || UNA Sp. z o. o. Import Export »

  Una, to spółka handlowa będąca operatorem importu transakcyjnego, inicjowanego w imieniu własnym oraz na zlecenie, exportu wzt oraz broker platform handlu stock price. Niezależnie od działalności własnej, firma una oferuje wsparcie logistyczne podmiotom gospodarczym działającym w sektorze towarów akcyzowych. Pośredniczy w obrocie handlowym licencjami, technologiami i atrybutami know- how. Firma posiada doświadczonych partnerów we wszystkich krajach unii europejskiej z dodatkowym uwzględnieniem szwajcarii i księstwa liechtensteinu oraz w krajach europejskich, nie będących członkami wspólnoty – Montenegro, Islandią i Turcją. Una oferuje klientom między innymi strategię "step by step" gdzie pilotuje eksportera już w działaniach organizacji zagranicznych oddziałów Firmy lub przy zakładaniu samodzielnych spółek.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Hernes »

  Zapewnimy Państwu godne warunki ostatniej posługi...

  Możecie liczyć Państwo na nasz profesjonalizm, ponieważ solidne wykonanie powierzonej nam usługi jest naszym atutem.

  O każdej porze jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę.

  Zlecenia przyjmujemy bezpośrednio w biurze, jak również telefonicznie. Nasze usługi dostosowujemy do finansowych możliwości klienta.

  Chętnie udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenie do produkowania wypełniaczy paczek »

  Oferujemy urządzenia umożliwiające produkowanie w magazynie wypełniaczy do paczek w postaci wypełnionych powietrzem poduszek. Urządzenia są produkowane w Anglii i posiadają serwis w Polsce oraz gwarancję. Wyprodukowane przy pomocy urządzenia poduszki z powietrzem pozwalają zabezpieczyć pakowane towary w kartonie podczas wysyłki do Klienta.
  W porównaniu do innych tego typu urządzeń Opus-mini jest bardzo ciche oraz praktycznie bezawaryjne. Zaletą jest także możliwość zakupu tańszej folii niż w przypadku dzierżawienia maszyny. Urządzenie może wyprodukować poduszki powietrze o wymiarach 10x20 cm oraz 20 x 20 cm używając do tego folii biodegradowalnej o oznaczeniu HDPE. Stosując wypełniacze do pakowania kartonów oszczędzasz na zmniejszonych reklamacjach spowodowanych uszkodzeniami towaru podczas transportu oraz zyskujesz zadowolenie swoich klientów.
  Istnieje możliwość bezpłatnej prezentacji działania urządzenia oraz zamówienia przed decyzją próbek produkowanych wypełniaczy do paczek. Urządzenia do woreczków wypełnionych powietrzem można nabyć w promocji wraz z rolkami do produkowania poduszek.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Opus-bio.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inteligentny DOM »

  Projektowanie oraz realizacja - inteligentny dom, systemy alarmowe, system przeciwpożarowy, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, sieci komputerowe- Andrychów, Bielsko Biała, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Śląsk, Małopolska

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tokarki uniwersalne »

  Tokarki to obrabiarki konwencjonalne i urządzenia sterowane numerycznie, tak zwane maszyny CNC. Maszyneria opisuje tokarki uniwersalne, umożliwiające nacinanie gwintów metrycznych, modułowych, calowych i diametral-pitch. Znajdują się tu także informacje o tym, co sprawia, że tokarki uniwersalne mają szeroki zakres zastosowania do obrabiania przedmiotów metalowych, stalowych, żeliwnych, zarówno w procesach obróbki zgrubnej, jak i dokładniejszej – przy wykonywaniu której niezbędne jest wykorzystanie specjalistycznego wyposażenia maszyny.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro - Zielona Góra, coworking, sala konferencyjna »

  Adres do rejestracji firmy to 99zł.

  Doskonała lokalizacja w samym centrum Zielonej Góry przy galerii Grafitt.
  Twoja korespondencja zostanie zeskanowana i przesyłana na wskazany adres.
  Informację o zdarzeniu dostaniesz sms-em.

  Coworking 299 zł - w ofercie kilka pokoi od dwu-stanowiskowych po duże pięcio-biurkowe.
  W cenie miesięcznego abonamentu otrzymasz do wyłącznej dyspozycji swoje własne biurko do pracy wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy w klimatyzowanym pomieszczeniu z widokiem na panoramę miasta.
  W cenie abonamentu otrzymasz również:
  - dostęp do internetu 150/10 MB
  - do dyspozycji ksero, skaner, telefon i wszelaki sprzęt biurowy
  - toaleta i w pełni wyposazona kuchnia
  - Twoi klienci zostaną przyjęci w recepcji i poczęstowani kawą
  - dostęp do salki konferencyjno - biznesowej w której spotkasz się z klientami, przeprowadzisz szkolenie czy rozmowę kwalifikacyjną. Sala wyposażona jest w 42 calowy telewizor i pomieścić może 6 osób
  - obsługa Twojej korespondencji
  Możesz przyjść kiedy chcesz i pracować ile chcesz, wynająć biurko na godzinę lub cały dzień.

  Salka konferencyjno - biznesowa 15zł/h

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • SEMAKO.PL kontrola elektroniczna »

  Przedstawiamy Państwu firmę Semako, zajmującą się automatyzacją procesów przemysłowych. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Łanach Wielkich koło Gliwic, ale zasięgiem swojej działalności Semako obejmuje całą Polskę. Firma proponuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, instalowania i serwisu aparatury kontrolno-pomiarowej, mikroprocesorowych systemów sterowania, systemów wizualizacji zabezpieczeń elektroenergetycznych, czy mikroprocesorowych układów rezerwowania napięcia. Semako angażuje tylko doświadczonych i doskonale kompetentnych specjalistów, którzy zapewniają najwyższą jakość wykonywanych usług. Propozycja przedsiębiorstwa adresowana jest do stacji oczyszczania i uzdatniania wody, cukrowni, elektrowni i elektrociepłowni, zakładów górniczych i innych firm przemysłowych. Jeśli chcą Państwo poznać więcej szczegółowych danych dotyczących prezentowanej oferty, polecamy odwiedzenie strony

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny emonety.pl »

  Emonety.pl to portal i jeden z największych sklepów numizmatycznych online w Polsce. Oferuje szeroki wybór numizmatów, w szczególności monet kolekcjonerskich i obiegowych, złotych i srebrnych, a także sztabek inwestycyjnych ze złota i srebra. Ofertę uzupełniają kamienie szlachetne.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o konkursach i nowościach w sieci »

  Strona konkursnetowy.pl, utworzona została z myślą o ludziach, którzy pielęgnują własny rozwój osobisty. Poświęcona jest ona wielu problemom, które powiązane są z aktywnością w Internecie. Dzięki niej, możesz dowiedzieć się jak odnaleźć się w wirtualnym świecie; odszukać pracę, poprowadzić własną działalność, a również pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, czy na wykonywaniu pracy zdalnie da się się wzbogacić. Opublikowane porady bez trudu można wprowadzić w życie każdego, ponieważ artykuły są napisane jasno i konkretnie.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radom Strony Internetowe tworzenie stron www »

  Radom Strony Internetowe? Tylko u Jaśkiewicza. Wspaniała szata graficzna strony internetowej za 450zł w 7 dni! RADOM to nie miasto to stan umysłu! Czas to pieniądz, więc działajmy:
  Napisz maila (radom-strony-internetowe@eeb.pl) podając tematykę strony jaka Cię interesuje. Załącz materiały jakie posiadasz. W ciągu 3 dni wykonam dla Ciebie projekt szaty graficznej Twojej strony internetowej. To nic Cię nie kosztuje!
  - Serwer dostajesz na zawsze za darmo! (w firmie 1and1)
  - Domena .pl lub .com na pierwszy rok za darmo (kolejny rok 120zł brutto) lub Twoja-nazwa.eeb.pl na zawsze za darmo!
  - Strona wstępnie pozycjonowana w google.
  Kompletna strona internetowa z CMS-em kosztuje tylko 450zł brutto.

  Co to CMS? - masz pełną możliwość edycji strony internetowej, zdjęć oraz ilości i nazw zakładek.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady warszawa »

  Euromont oferuje usługi spośród zakresu produkcji zaś montażu Poręcze, barierki, balustrady ze stali nierdzewnej na schody, tarasy, balkony, na pozornie oraz w środku budynków. Oferowane za sprawą nas produkty cechują się najwyższą trwałością natomiast jakością wykonania. Jest to stal niezmiernie trwała ondulacja a praktyczna, i naraz nienagannie wykonana. Balustrady nierdzewne to uporządkowanie niezwykle często wybierane przez klientów którzy chcą nadać nowoczesny powierzchowność swoim domom. Zapoznaj się spośród ofertą Euromont.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie Warszawa »

  Solidne usługi z dziedziny frezowania w Warszawie, a także okolicach. Notorycznie zajmuję się takimi właśnie rzeczami od 2009 roku. W tej branży mam już około 20 letnie doświadczenie, co przekłada się na jakość i sprawność świadczonych przeze mnie usług. Serdecznie zachęcam do poznania się z propozycją mojej firmy. Wszelkie ważne informacje zostały umieszczone na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble wypoczynkowe KALMAR Sp. z o.o. »

  Producent mebli wypoczynkowych KALMAR z Nowego Sącza proponuje swoje meble klientom hurtowym i detalicznym w atrakcyjnych cenach. Zapewnia duży wybór wszelkiego rodzaju narożników, sof i kanap a także możliwość zlecenia wykonania mebla w dowolnym obiciu i kolorze. Firma działa na rynku od 1991 roku a wyroby jej cenione są przez kraje europy zachodniej i skandynawi gdzie eksportuje przeszło 75 % swoich mebli.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wilcza Dent - Stomatolog, ortodonta, implanty - Warszawa »

  Nowoczesna klinika stomatologiczna w samym centrum Warszawy. Kompleksowe leczenie oferują Państwu lekarze dentyści następujących specjalności: stomatolog, ortodonta, chirurg-implantolog, protetyk oraz endodonta. Aby sprostać najwyższym standardom, nasza klinika została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczno-medyczne na rynku, a metody leczenia są dostosowane do najwyższych światowych standardów.

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkanie dla młodych »

  Rządowy program z dopłatami do kredytu dla młodych małżeństw oraz singli. Program przeznaczony dla osób, które chcą kupić pierwsze mieszkanie lub dom w swoim życiu.
  Wejdź na naszą stronę tworzoną przez osoby, które również korzystają z kredytu hipotecznego z dopłatami. Nasze rady pomogą wybrać Ci mieszkanie oraz najlepszy kredyt. Tak abyś jak najwięcej mógł zyskać. Piszemy również o tym jak urządzić swoje pierwsze mieszkanie i jakich błędów nie popełniać.
  Na naszej stronie znajdziesz porównywarkę kredytów hipotecznych oraz kalkulator dla programu mieszkanie dla młodych. Pomożemy Ci wybrać taki kredyt abyś mógł płacić jak najniższe raty kredytu. Daj sobie pomóc z naszym serwisem dla osób chcących kupić mieszkanie lub wybudować dom nie będziesz popełniał podstawowych błędów.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Iragofil - Wszystko Co Najlepsze. »

  IRAGOFIL oferuje ekskluzywne dywaniki łazienkowe wykonane z najwyższej jakości przędz bawełnianych i akrylowych.Dywaniki zapewniają niezwykły komfort w użytkowaniu oraz znakomicie upiększają łazienkę.Oferujemy również wspaniałą kolekcję włóczek a także pościel wełnianą gwarantującą zdrowy i spokojny sen.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Największe firmy »

  Na portalu Rynkometr.pl znajduje się obszerna baza danych zawierająca informacje dotyczące ponad 12 tyś. największych firm w Polsce. Jest to bodaj największy ranking firm w Polsce ogólnodostępny w Internecie. Dane umieszczone na serwisie są podzielone według Polskiej Klasyfikacji Działalności. Strona jest czytelna i łatwa w nawigacji. Zawiera wiele wykresów, diagramów i zestawień. Odpowiednio wykorzystana może być skarbnicą wiedzy o polskiej gospodarce.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skóry meblowe »

  Przedsiębiorstwo Europell "polster leder" to nie tylko hurtownia skór meblowych również skór naturalnych, pomagamy cały łańcuch utworzenia gotowej do następującej sprzedaży skóry meblowej. Skóry tapicerskie są też wykonane z naszych surowców, są zniewalającej jakości, spełniają wszystkie formy jakości. Wszystkie skóry meblowe obiciowe sprowadzamy z liczących się źródeł oraz posiadamy na to odpowiednie certyfikaty. Nasze obicia skórzane pochodzą z całego globu. Zaopatrując się w naszej hurtowni skór meblowych nabywacie Państwo pewność, że wasza skóra obiciowa jest wybornej klasy

  Data dodania: 03 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna Solum-Kraków »

  Agencję założył były naczelnik wydziału kryminalnego policji. Zatrudniamy byłych funkcjonariuszy policji z doświadczeniem w pracy operacyjnej i dochodzeniowo – śledczej. Zdobyte doświadczenie pozwala nam rzetelnie i skutecznie rozwiązywać wszelkie sprawy powierzane nam przez Państwa.

  Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych i przedsiębiorców. Zajmujemy się m.in.: pomocą w sprawach rodzinnych (np. rozwód), poszukiwaniem osób i mienia, ustaleniami majątkowymi, wywiadem gospodarczym, zbieraniem dowodów w sprawach karnych, sprawach o przestępstwa skarbowe, chronimy znaki towarowe, nazwy handlowe, wykrywaniem praktyk nieuczciwej konkurencji, weryfikacją danych dotyczących szkód zgłaszanych firmom ubezpieczeniowym i wieloma innymi zagadnieniami.

  Współpracujemy z kancelarią BGS Radcowie Prawni i Adwokaci z siedzibą w Krakowie.

  Agencja działa na podstawie wpisu do rejestru działalności detektywistycznej prowadzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

  Posiadamy licencję na wykonywanie usług detektywistycznych nr 0001571 wydaną przez Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.


  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www w celu zapoznania się z pełną ofertą.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 68 · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: