Podkategoria: Pozostałe - strona 69 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · następna strona »
 • Usługi detektywistyczne Łódź »

  Biuro detektywistyczne Al-Bar zajmuje się m.in: Zbieraniem informacji o osobach i podmiotach gospodarczych, pozyskiwaniem materiałów dowodowych np: w rozwodach, poszukiwaniem osób zaginionych, sprawdzaniem wiarygodność osób i firm, badaniami wariograficznymi, obserwacją wskazanych osób. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polboto-Agri - dystrybutor marki John Deere »

  W ofercie przedsiębiorstwa Polboto-Agri Sp. z o.o. odnajdą Państwo rozległy wybór maszyn rolniczych, kosiarek ogrodowych oraz maszyn komunalnych renomowanego fabrykanta John Deere i Vaderstad. To wysokiej jakości, kompetentne i fachowe urządzenia niezbędne do prowadzenia efektywnego i nowoczesnego rolnictwa. Dnia 28.08.2007 r. otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający spełnienie normy ISO 9001:2000 w obszarze sprzedaży i serwisu nowych ciągników i maszyn rolniczych. Zapraszamy także do sklepu internetowego, gdzie znajdą Państwo rozległy wybór artykułów, od akcesoriów przez odzież roboczą, stylowe ubrania, po modele maszyn i zabawki. Angażujemy jedynie solidnych fachowców, zatem z każdym rokiem działalności zyskujemy zaufanie wielu setek usatysfakcjonowanych klientów. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • KONFEKCJA ZET marynarki »

  Firma Konfekcja ZET powstała w 1979 roku w Biesku-Białej, specjalizuje się w przeszyciach odzieży damskiej. Dzięki wspaniałej organizacji pracy oraz zespołowi wykwalifikowanych i niezawodnych pracowników jest w stanie podjąć się każdego zlecenia. Przeprowadzają oni przeszycia takich części garderoby jak: sukienki letnie, suknie wieczorowe, spódnice, żakiety, spodnie oraz wielu innych. Swoje usługi świadczą na najwyższym poziomie, wszystkie zlecenia przeprowadzają sprawnie oraz terminowo. Zespół składa się z fachowych, świetnie zorganizowanych oraz doświadczonych pracowników, którzy mają do swojej dyspozycji doskonale wyposażony park maszynowy. Załoga pracuje na nowoczesnych i solidnych urządzeniach, co istotnie wpływa na wydajność i jakość wykonania. Swoje usługi Konfekcja ZET świadczy dla takich zagranicznych marek jak między innymi: Orwell, Cambio, Classen i wielu innych. Do współpracy zapraszają więc nie tylko firmy polskie, ale także zagraniczne. Więcej informacji oraz wszystkie dane kontaktowe można znaleźć na stronie

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firmy Szczecin »

  Katalog.szczecin.pl to nowa baza informacji o przedsiębiorstwach działających na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Dostępne za pośrednictwem katalogu dane na temat firm zostały praktycznie rozmieszczone w kilkunastu kategoriach, dzięki czemu użytkownik serwisu praktycznie natychmiast może odnaleźć interesujący go podmiot gospodarczy lub dodać nowy opis. Treści informacji zostały uzupełnione o wszelkie dane niezbędne dane kontaktowe oraz o mapki ułatwiające zlokalizowanie wybranej firmy.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pranie dywanów »

  ID K&R Consulting Group to marka w której pracują zawodowcy w czyszczeniu wykładzin lecz nie tylko. Oferujemy pełną gamę usług czyszczących dotyczacych podłoży dywanowych w pracy, domu. Oferujemy dobre warunki do kooperacji z nami.

  Oferta nasza jest obszerna. Naszym terenem działania jest Trójmaisto. Implementujemy tylko zaawansowane działania, techniki i środki chemiczne. Są one zarówno skuteczne jak i bezpieczne. Wszystkie są z certyfiaktami Unii Europejskiej i PZH.
  Jesteśmy otwarci na duże powierzchnie jak pensjonaty, hotele, biura i powierzchnie biurowe oraz mniejsze, małometrażowe jak domki, mieszkania prywatne oraz malutkie jak np. chodniczki naszych starszych dziadków. Zerknij na naszą pełną ofertą na naszej stronie www.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe konferecne biznesowe »

  Przeglądarka konferencji naukowych i konferencji biznesowych. Katalog-konferencyjny to zbiór aktualnych konferencji naukowych oraz konferencji biznesowych z całej Polski. Dla organizatorów konferencji została stworzona baza obiektów konferencyjnych oraz usług pokrewnych. Dzięki powiadamiaczowi konferencyjnemu będziesz mógł być na bieżąco informowany o aktualnych konferencjach z wybranej dziedziny. Dodawanie konferencji naukowych i biznesowych jest bezpłatne.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • WGprojekt - Wyposażenie sklepów »

  WGprojekt to firma oferująca wyposażenie sklepów, lady i regały sklepowe oraz stojaki reklamowe na ulotki i katalogi różnej wielkości. WGprojekt oferuje również aranżacje powierzchni handlowych oraz ich urządzanie według przygotowanego uprzednio projektu.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZOZ s.c. - handel złomem »

  W Bydgoszczy, w 1995 roku powstał Zakład Obrotu Złomem s.c., który zajmuje się zbieraniem złomu i innych surowców, przyczyniając się w ten sposób do ochrony otaczającego nas środowiska naturalnego. Tutaj prowadzone są skup i sprzedaż odpadów takich jak na przykład: poprodukcyjne i poamortyzacyjne, tworzywa sztuczne, złom stalowy i metale kolorowe, a oprócz tego makulatura, palety i inne. Ponadto firma odbiera materiały niebezpieczne, zawierające azbest i papę asfaltową. Realizacja tychże wszystkich działań jest możliwa dzięki odpowiednio wykwalifikowanym pracownikom przedsiębiorstwa oraz posiadaniu stosownych zezwoleń i maszyn. By uatrakcyjnić swą ofertę Zakład Obrotu Złomem poszerzył ją o dodatkowe usługi rozbiórki i montażu. Zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie internetowej.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakrem - wózki widłowe »

  Urządzenia warsztatowe, wózki taczkowe, do palet, kontenerowe tudzież platformowe, osprzęt rolniczy, koła i zestawy kołowe, a także wagi, rusztowania, szafy metalowe, stojaki na rowery, barierki przestawne, ogrodzenia, bramy, balustrady oferuje Państwu firma z Grajewa - Zakrem Sp. Z o.o. Prócz powyższych wyrobów proponuje ona Państwu malowanie proszkowe, które nie tylko daje atrakcyjny wygląd malowanego artykułu ale również możliwość otrzymania powierzchni o różnorodnej strukturze, odpornej na oddziaływanie procesów korozji, chemikaliów, temperatury i uszkodzeń mechanicznych. Co ważne malowanie takie ma małą szkodliwość dla ludzi i środowiska. Zakrem poza standardową usługą przyjmuje nietypowe zlecenia, realizując je wedle indywidualnych potrzeb klientów. Więcej szczegółowych danych odnajdą Państwo na stronie.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nazwa dla firmy, produktu – nazwane.pl »

  Ekipa nazwane.pl oferuje fachowe tworzenie nazw firm i produktów. Naming to usługa realizowana przez nazwane.pl wszechstronnie. Projektowanie nazw przebiega od zaprezentowania wstępnych pomysłów, poprzez badania i analizy dotyczące zaproponowanych nazw, po rejestrację wybranej nazwy. Odpowiednia nazwa dla produktu czy firmy jest istotnym elementem przyczyniającym się do odniesienia sukcesu. Z tego powodu zaleca się powierzyć tworzenie nazw profesjonalistom, którzy zadbają o prawidłowy przebieg procesu tworzenia nazwy. Nazwane.pl oferuje również renaming, czyli zmianę nazwy firmy bądź produktu.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Duobandery Baofeng Strona Informacyjna »


  Strona informacyjna producenta sprzętu krótkofalarskiego Baofeng. Informacje o dubanderach Baofeng, antenach do duobanderów Baofeng, pokrowcach, bateriach do duobanderów, mikrofonogłośnikach, stałym zasilaniu, kablach do zasilania oraz do programowania.

  Oficjalnym dilerem Baofeng w Polsce jest firma Konektor5000 z Łodzi.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • VIPWAY.PL - Wynajem komfortowych busów i autokarów, transport osób. »

  VIPWAY.PL - Wynajem komfortowych busów i autokarów.

  Oferujemy kompleksowe usługi przewozowe: transport osób, wynajem minibusów, busów, autokarów i limuzyn z kierowcą.
  Obsługujemy Warszawę oraz wyjazdy krajowe i zagraniczne.
  Zapewniamy doradztwo logistyczne, profesjonalną obsługę.

  Dysponujemy nowoczesną flotą: minibusy marki Volkswagen Caravelle Comfortline, Mercedes Viano, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter. Samochody wyposażone są w strefową klimatyzację, rozkładane fotele, DVD, przyciemniane szyby oraz inne elementy podnoszące komfort w podróży.

  Obsługujemy: plany filmowe, trasy koncertowe, transfery lotniskowe, konferencje, szkolenia, targi, imprezy, eventy, firmowe, turystyczne wyjazdy narciarskie przewozy pracownicze przewozy okazjonalne wieczory kawalerskie i panieńskie wyprawy wędkarskie, nurkowe.

  Zapraszamy.
  Do zobaczenia w podróży. VIPWAY.PL

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • FELIKS – przetwórstwo warzyw, sałatki warzywne, ogórki konserwowe »

  FELIKS jest firmą przetwórczą, która powstała 20 lat temu. Produkcja pierw skierowana była lokalnie na Śląsk, a wraz z rozwojem firma zaczęła zaopatrywać w swoje towary nie tylko na rynek krajowy, ale także rynki w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Włochy, Holandia, Wielka Brytania, Szwecja, Czechy i Słowacja jak i wiele innych.
  Produkujemy następujące towary gastronomiczne: sałatki warzywne, sosy, sterylizaty (np.Grzyby, buraczki kukurydza, itd.). Najważniejsze produkty Feliks to: Sałatka ogórkowa, sałatka bałkańska, sałatka Feliks,kapusta czerwona, buraczki, sałatka ziemniaczana. Przetwórstwo na zamówienie Feliks to uznana firma produkująca owocowe i warzywne przetwory. Podstawowymi czynnikami wpływającymi na wysoką jakość naszych przetworów to czysty ekologicznie teren, korzystanie z własnych źródeł krystalicznie czystej górskiej wody oraz stosowanie procedur EU Friendly. Warzywa, które stosujemy do przetworów są w najlepszym momencie dojrzewania – wszystkie inne są usuwane na etapie selekcji. Komponenty i surowce, które stosujemy pochodzą tylko od renomowanych polskich i europejskich dostawców. Nasze przetwory warzywne, sałatki warzywne, sałatki obiadowe oprócz dobrej posiadają cenę, którą można umiejscowić w przedziale średnich i niskich cen. Feliks to najwyższej jakości sałatki warzywne, ogórki kiszone, kapusta czerwona i przeciery na rynku. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent okien i drzwi zewnętrznych PCV i Aluminiowych »

  Jesteśmy producentem okien i drzwi w systemie profili PCV INOUTIC oraz aluminowych ALUMIL MILONAS S.A.
  Zajmujemy się także produkcją i montażem ogrodów zimowych, wiatrołapów, elewacji i fasad zarówno z PCV jak i aluminium. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz montażu okien i drzwi. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości materiałów. Jestesmy w posiadaniu potrzebnych Certyfikatów i Aprobat Technicznych. Naszym celem jest zadowolenie Klienta. Dążymy do tego poprzez dostarczanie produktów i usług na bardzo wysokim poziomie oraz zapewnianie profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Jesteśmy pod stałym nadzorem systemodawców.

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie. Programy Partnerskie. Zbigniew Malec blog »

  Na moim blogu zajmuję się prezentowaniem różnych zagadnień związanych z pojęciem zarabiania w internecie. Szczególną uwagę poświęcam Programom Partnerskim dostępnym na polskim rynku. Tutaj dowiesz się jaka wiedza i umiejętności są Tobie potrzebne, aby skutecznie działać i zarabiać w internecie. Rozwój osobisty, motywacja do działania, przepsy prawne regulujące funkcjonowanie biznesu w internecie to ważne tematy, którymi również się zajmuję.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konta oszczędnościowe - Monetary »

  Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu nasz serwis - Monetary. Portal nasz prezentuje obszerny zestaw informacji na temat ekonomii oraz finansów. Znajdą u nas Państwo zestawienie najpopularniejszych kont oszczędnościowych, listę banków oferujących kredyty gotówkowe. Ponadto na łamach serwisu prezentujemy najnowsze wiadomości z Polski i świata. Wiadomości dotyczące, kredytów, ubezpieczeń oraz ogólne informacje. Dodatkowo jeżeli mają Państwo jakiekolwiek sugestie, uwagi czy propozycje, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Życzymy miłego przeglądania. Pozdrawiamy serdecznie.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maroni.pl - odzież dla gastronomii »

  Szeroki wybór odzieży i akcesoriów dla branży HoReCa. W ofercie sklepu specjalistyczna odzież kucharska i kelnerska firm Portwest, Bargear, ProJob, Exner, Karlowsky, Premier Workwear, CG Workwear. Szeroki wybór kolorów - nawet 40 kolorów zapasek i 24 kolory koszul. Największy wybór czapek kucharskich. Możliwość wykonania nadruków i haftu.

  Data dodania: 16 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Optymalizacja twoich kosztów zwiazanych z ZUS-em. Zus na Słowacji! Oszczędzaj! »


  Czujesz się wykorzystywany?
  Zdajesz sobie sprawę, że pieniądze które wpłacasz na swoje zabezpieczenie emerytalne są zwyczajnie przejadane?
  I z pewnoscią emeryturę będziesz musiał sobie zabezpieczyć sam?
  Mamy dla Ciebie propozycję optymalizacji twoich kosztów zwiazanych z ZUS-em.

  Data dodania: 17 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAR-BRUK Profesjonalne układanie kostki brukowej. »

  Strona wykonawcy prac ziemnych w zakresie układania kostki brukowej i odwodnień.
  Jesteśmy w stanie wykonać każdą inwestycję począwszy od pomiarów i projektowania poprzez przygotowanie terenu, dostarczeniu niezbędnych materiałów, a skończywszy na ułożeniu kostki.
  Działamy na terenie Siedlec, Łukowa, Sokołowa, Łosic i okolic tych miast.
  Profesjonalny zakres usług brukarskich:
  schody
  tarasy
  posesje
  parkingi
  drogi dojazdowe
  oraz odwodnienia od budynków

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ścianki biurowe i systemowe »

  Agence to jeden z liderów w dziedzinie dostawy ścianek działowych i zabudowy szklanej do biur. Na stronie internetowej znajdziecie pełną ofertę oraz szczegółowe informacje o działalności firmy. Bogate wzornictwo i wysoka jakość, opieka gwarancyjna i pogwarancyjna to atuty naszych produktów.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 69 · 70 · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: