Podkategoria: Pozostałe - strona 71 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · następna strona »
 • Kurtki Skórzane »

  Zakład Madan (obecnie przeobrażamy nazwe na Carlo Buccola) zajmuje się wytwarzaniem wysokogatunkowych kurtek skórzanych męskich i damskich. Wszystkie wytwory są manualnego wykonania. Firma cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów. Działa już od 1995 roku, i ciągle nabywa nowych doświadczeń w branży odzieży skórzanej. Wyroby są niezbyt kosztowne, także wielu ludzi będzie stać na nie. Prowadzimy usługi na życzenie, nabywca może wyselekcjonować sobie dowolną skórę i jej odcień (które są dostępne na składzie), a my z nich szyjemy kurtke, płaszcz, albo inny wyrób skórzany. Nasza odzież skórzana jest najlepsza. Posiadamy sporo rodzajów i stylów kurtek, płaszczy, spódnic, i surdutów, które są poprawne z bieżącymi kanonami mody.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzywa sztuczne, urządzenia peryferyjne, modyfikatory do tworzyw »

  VGT Polska – jest dystrybutorem zachodnich producentów urządzeń peryferyjnych, wypełniaczy mineralnych, koncentratów barwiących, środków pomocniczych i granulatów tworzyw sztucznych
  W swojej ofercie posiadamy:

  Urządzenia peryferyjne ProTec GmbH:
  • Podajniki pneumatyczne SOMOS®
  • Dozowniki grawimetryczne i volumetryczne SOMOS®
  • Suszarki molekularne i krystalizatory SOMOS®
  • Młynki SOMOS®

  Regulatory gorących kanałów GAMMAFLUX

  Granulaty tworzyw sztucznych PA6, PA66, PP, PC, PC/ABS, TPU,
  PVC West-Chemie GmbH.

  Wypełniacze kredowe i talkowe GRANIC®.

  Masy czyszczące układy plastyfikujące VEGA CLEAN

  Środki pomocnicze do przetwórstwa tworzyw Plastron, Granulat 2000:
  • Porofory – środki spieniające Plastronfoam
  • Środki nukleacyjne Plastronnuc
  • Antybloki
  • Antystatyki
  • Środki poślizgowe
  • Środki do produkcji folii
  • Absorbery zapachu
  • Absorbery wilgoci
  • Środki zapachowe
  • Uniepalniacze
  • Dodatki antybakteryjne
  • Środki ułatwiające odformowanie
  • Środki zapobiegające wciągom i zapadom
  • Środki antyadhezyjne
  • Rozjaśniacze
  • Stabilizatory
  • Środki do zankowania laserowego
  Koncentraty barwiące i środki pomocnicze firmy AF Color (grupa Feddersen):
  • AF Carbon – czarne koncentraty barwiące
  • AF Color – różnobarwne koncentraty barwiące
  • AF Complex – środki pomocnicze do przetwórstwa

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowe skarpetki dla kobiet - Nanushki.com »

  Idzie wiosna a z nią nieodłączna potrzeba zaistnienia pośród naszych szarych ulic. Szczególnie panie są zainteresowane tym, aby wyglądać jak najlepiej i to właśnie na siebie zwracać uwagę wszystkich panów. Z myślą o takich kobietach powstała marka Nanushki, dostępna w sieci od niedawna. Kilkadziesiąt kolorowych par skarpet w atrakcyjnej cenie i przede wszystkim świetnej jakości, to znakomity pomysł n uzupełnienie wiosennych kreacji.

  Data dodania: 07 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty w Poznaniu »

  Apartamenty w samym centrum Poznania. Luksusowo urządzone, między innymi telewizja, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, wygodne dwuosobowe łóżka. Idealne położenie w lokalizacji dużego polskiego miasta.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron Wrocław »

  Firma Seus z Wrocławia specjalizuje się w wspieraniu małych i średnich firm w działaniach internetowych. Nasze usługi są dostosowane do potrzeb firm zaczynających działalność. Tworzymy niedrogie, estetyczne strony internetowe spełniające wymagania wyszukiwarek. W ramach działań marketingowych wykonujemy pozycjonowanie stron, przeprowadzamy kampanie linków sponsorowanych - AdWords. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wsparcie i solidne wykonanie usługi.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ozonowanie wody, owoców i warzyw, truskawek »

  Ozonowanie wody to idealny sposób na wytworzenie wody z zawartością ozonu. Dzięki temu myjąc owoce, warzywa i inne produkty spożywcze dezynfekujemy je i wydłużamy ich trwałość, a także zabezpieczamy przed gniciem. Ozonowa truskawek pozwala na ich dezynfekcję czyli zabicie szarej pleśni, bakterii, grzybów, środków ochrony roślin. Ozonowanie truskawek i owoców to także hamowanie dojrzewania dzięki neutralizacji etylenu. Ozonowanie owoców i warzyw, truskawek może odbywać się przez mycie wodą ozonowaną, a także przechowywanie w atmosferze ozonowej i transportować. Ozonowanie wody to proces wytwarzania wody ozonowanej na który składa się wiele urządzeń. jesteśmy Polskim producentem indywidualnych systemów ozonowania dla przemysłu spożywczego i owocowo-warzywnego. Nasze systemy pracują w wielu przetwórniach, grupach producentów, gospodarstwach i firmach transportowych. ozonowanie wody to idealny proces zabezpieczenia produktów podczas mycia np. na liniach sortowniczych, przenośnikach. Zmniejsz straty dzięki ozonowanie owoców, warzyw, truskawek i innych produktów. Generator ozonu są naszej własnej produkcji o różnych wydajnościach.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Osuszanie budynków, ścian, murów, drenaż opaskowy, izolacja fundamentów »

  Klimateo to profesjonalna firma zajmująca się osuszaniem budynków, a także drenażem opaskowym i izolacją fundamentów. Klimateo to profesjonalni i certyfikowani wykonawcy, a ich doświadczenie potwierdzają referencje. Osuszanie budynków to proces wyciągania wody ze ścian i innych materiałów budowlanych, Dzięki temu pozbywamy się przyczyny grzyba i innych problemów związanych z wilgocią. Osuszanie budynków odbywa się przy zastosowaniu profesjonalnych maszyn. Drenaż opaskowy to odprowadzenie, odwodnienie budynku w celu wyeliminowania możliwości zalania budynku przez wody opadowe lub gruntowe. Izolacja fundamentów pozioma i pionowa zabezpiecza budynek przed nasiąkaniem ścian wodą. W wielu przypadkach należy zrobić izolacja fundamentów, drenaż opaskowy, a następnie osuszanie budynków, taka kolejność jest prawidłowa. Firma Klimateo wykonuje także iniekcję krystaliczną czyli odtworzenie izolacji poziomej. Osuszanie budynków to złożony proces który należy powierzyć profesjonalnym wykonawcą. Izolacja fundamentów powinna być wykonana przez przeszkolonych techników którymi dysponuje nasza firma, dzięki temu wystawiamy gwarancje na umowie. Klimateo - certyfikowani wykonawcy osuszania budynków, drenażu opaskowego i izolacji fundmanetów.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • RESTAURO-BUD Piaskowanie Murowanie Fugowanie Konserwacja Budynków »

  Wykonujemy kompleksowe renowacje elewacji ceglanych oraz kamiennych. Piaskujemy, przemurowujemy, uzupełniamy ubytki, dorabiamy brakujące elementy, spoinujemy, rewitalizujemy oraz impregnujemy powierzchnię budynków.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Flor-Bud - Głuchołazy, Nysa, Prudnik »

  Flor-Bud w ofercie: zakładanie ogrodów Głuchołazy, zakładanie ogrodów Nysa, zakładanie ogrodów Prudnik, urządzanie ogrodów Głuchołazy, urządzanie ogrodów Nysa, sprzedaż krzewów Głuchołazy, cięcie krzewów Głuchołazy, pielęgnacja ogrodów Nysa. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład ślusarsko-mechaniczny Umeks »

  Zakład ślusarsko-mechaniczny UMEKS powstał w 2005 roku i jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Zatrudnia wykwalifikowaną kadrę pracowników technicznych i produkcyjnych. Stosuje tradycyjne oraz bardzo nowoczesne technologie produkcji. Posiada wysoko wydajny, uniwersalny park maszynowy.Podstawową dewizą firmy jest wysoka jakość produkowanych wyrobów i usług.Szczególnie cenionym produktem jest mechaniczny wyciąg spalin do komina, który ułatwia palenie tam, gdzie nie ma naturalnego ciągu kominowego. Urządzenie to zostało zgłoszone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polski.Jestem otwarty na kooperację w zakresie produkcji części do maszyn, jak również zainteresowany działalnością w zakresie obróbki metali, wytwarzaniu elementów maszyn oraz konstrukcji metalowych.”Zapraszam do współpracy!Właściciel Sławomir Dobosz

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja warszawa »

  Klimatyzacja to doskonałe rozwiązanie skoro nie lubi się gorąca w domu czy biurze. Zajmujemy się profesjonalnym montażem, serwisem klimatyzacji na terenie Warszawy. Zapraszamy do obeznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Silscrap Skup złomu stalowego warszawa »

  Od 1993 roku funkcjonuje firma Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Silscrap Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. To wiodąca firma w województwie mazowieckim, oferująca najlepsze warunki skupu złomu wsadowego, niewsadowego, stalowego a także zajmująca się przerobem złomu niewsadowego na wsadowy. Silscrap jest firmą z długoletnim doświadczeniem, odznaczająca się profesjonalizmem i dbaniem o wysoką jakość świadczonych usług. PPZ Silscrap ma bardzo dobrze wyposażony park maszynowy, przy pomocy którego przerób złomu następuje sprawnie oraz środki transportu oraz kontenery zapewniające terminowy odbiór złomu od klientów. Szczegółowe informacje o firmie i jej ofercie odnajdziecie Państwo na stronie:

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kominiarz Wrocław, eKominiarz Usługi Kominiarskie »

  Usługi kominiarskie w pełnym zakresie. Opinie, odbiory, ekspertyzy, specjalistyczne kamerowanie kominów, okresowe kontrole i czyszczenia przewodów kominowych. Świadczymy usługi głównie na terenie Dolnego Śląska, ale i najadalsze zakątki Polski nie są nam obce. Swoją działalność dedykujemy zarówno firmom, instytucjom jak i osobom prywatnym. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe wyposażenie w artykuły BHP »

  Oferujemy kompleksowe wyposażenie w artykuły BHP. 20 lat doświadczenia w branży. Odzież letnia, zimowa, ostrzegawcza, obuwie zawodowe, ochronne, outdoorowe. Środki ochrony indywidualnej - maski, półmaski, okulary, gogle, artykuły malarskie i chemiczne. Oferta dostępna również w sklepie internetowym. Renomowani producenci: Panoply, Venitex, Uvex, 3M, Scott, Cerva, Canis, Grene, Strzelce Opolskie,

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • pccinwestor.pl »

  Koniec roku to często czas podsumowań i planów na kolejne lata. Warto uwzględnić w nich także postanowienia dotyczące finansów osobistych i wraz z nowym rokiem rozpocząć swój własny program oszczędzania oraz inwestowania systematycznie odkładanego kapitału. Już niewielkie kwoty, odkładane co miesiąc, potrafią po kilku latach przynieść znaczące zyski. Najważniejsza jest systematyczność oraz to, aby zebrane środki przeznaczyć tylko na te inwestycje, które przyniosą nam bezpieczny i gwarantowany zysk. Nie narażamy w ten sposób naszego kapitału na niepotrzebne straty, lecz stale zwiększamy zasobność portfela i przyszły zysk. Inwestycją, uznawaną za jedną z najbezpieczniejszych, są obligacje detaliczne Skarbu Państwa i obligacje korporacyjny. Emitowane od blisko 20 lat, zdobyły sobie grono wiernych odbiorców, którzy dzięki nim mogą bezpiecznie i wygodnie pomnażać swoje oszczędności. Oczywiście nie trzeba inwestować w obligacje można również oszczędzać odkładając np. do wszystkim znanej porcelanowej świnki. Jednak takie oszczędzanie jest bardzo kuszące by w każdej chwili je przerwać.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób do Niemiec - Busy do Niemiec - Siedlce, Łuków, Biała Podlaska »

  W wysyłanych przez nas busach zawsze znajduje się dwóch kierowców. Podróż odbywa się w mikrobusach 9 osobowych, a więc nieporównywalnymi z busami 12 lub 19 osobowymi pod względem komfortu podróży, ilości miejsca dla pasażerów oraz długości czasu przejazdu. Nasze pojazdy są przystosowane do dalekich podróży (wygodne, rozkładane fotele, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie). Posiadamy licencję międzynarodową na przewóz osób oraz doświadczonych kierowców gwarantujących bezpieczeństwo podróży.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja i serwis wysokiej jakości pomp beczkowych, pomp chemoodpornych i mieszadeł chemoodpornych. »

  Lamm Sp. z o.o. to krajowy producent wysokiej jakości pomp beczkowych, pomp chemoodpornych oraz mieszadeł chemoodpornych. Swoim klientom oferuje doradztwo w zakresie doboru optymalnego urządzenia nawet dla najcięższych zadań. Lamm Sp. z o.o. oferuje również serwis swoich urządzeń, dzięki czemu maksymalnie skraca czas usunięcia usterki. Mimo znakomitej jakości oferowanych pomp beczkowych, pomp chemoodpornych oraz mieszadeł chemoodpornych Lamm Sp. z o.o,. oferuje ceny nawet o 30% niższe od konkurencji.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja i serwis wysokiej jakości pomp beczkowych, pomp chemicznych oraz mieszadeł chemicznych. »

  Lamm Sp. z o.o. to krajowy producent wysokiej jakości pomp beczkowych, pomp chemicznych oraz mieszadeł chemicznych. Swoim klientom oferuje doradztwo w zakresie doboru optymalnego pomp beczkowych, pomp chemicznych jak również mieszadeł chemicznych nawet dla najcięższych zadań. Lamm Sp. z o.o. oferuje również serwis swoich urządzeń, dzięki czemu maksymalnie skraca czas usunięcia usterki. Mimo znakomitej jakości oferowanych pomp beczkowych, pomp chemicznych oraz mieszadeł chemicznych Lamm Sp. z o.o,. oferuje ceny nawet o 30% niższe od konkurencji.

  Data dodania: 16 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Listy »

  Witamy na stronie Przemówienia.com Twoja Platforma Przemówień. Jesteśmy zespołem ekspertów zajmujących się kompleksową obsługą związaną z tworzeniem i wygłaszaniem przemówień, a także pisaniem listów i tekstów okolicznościowych na różne okazje. Członkowie zespołu mają kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu tekstów, pisaniu przemówień i występowaniu przed różnym audytorium.Słowa, które wypowiadamy często mają wpływ na ludzi i decyzje warte tysiące i miliony złotych. Dlatego starajmy się przemyśleć i przygotować to co chcemy powiedzieć publicznie. Pomagamy menedżerom, urzędnikom, politykom, przedstawicielom wolnych zawodów, pracownikom oświaty, stowarzyszeń, fundacji i innym, w pisaniu przemówień oraz radzeniu jak skutecznie występować przed publicznością. Zaoszczędź czas i skorzystaj z tego co dla Ciebie przygotowaliśmy.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sweet Home Service Opiekunki do dzieci warszawa »

  Przedsiębiorstwo Sweet Home Service zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Funkcjonujemy na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się troską nad dziećmi, seniorami i domem. W każdym domu, w którym wykonujemy zajęcia opiekuńcze albo opiekuńczo-dydaktyczne, prowadzony będzie dziennik pedagogiczny obejmujący program kształcenia skonsultowany z rodzicami i dzieckiem. Rejestr zrealizowanych części programu będzie zatwierdzony podpisem opiekuna lub pedagoga. Angażujemy w naszej firmie jedynie najlepszych fachowców, aby nasi klienci byli zawsze usatysfakcjonowani. Więcej informacji opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 71 · 72 · 73 · 74 · 75 · 76 · 77 · 78 · 79 · 80 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: