Podkategoria: Pozostałe - strona 79 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · następna strona »
 • Kosztorysy budowlane »

  Nasza firma zajmuje się wykonywaniem kosztorysów budowlanych.Wykonujemy kosztorysy dla biur projektowych, firm budowlanych oraz osób prywatnych.Rodzaje wykonywanych kosztorysów:- inwestorskie- ofertowe- powykonawcze- dodatkowe- inne na życzenie klientaCechująca się profesjonalizmen i żetelnością Firma KO- BUD oferuje kompleksowe usługi w zakresie wyceny i tworzenia różnorodnych kosztorysów. Dzieki wieloletniej praktyce i znajomości rynkowej koniunktury wypracowaliśmy standardy, które pozwolą nam wykonać kosztorys nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia.Wykonujemy kosztorysy dla klientów indwidualnycj jak i równiez firm.Oferujemy :- kosztorysy inwestorskie - dla biór i osób prywartnych- kosztorysy ofertowe - dla firm podwykonawczych oraz inwestorów- kosztorysy podwykonawcze - dla inwestorów prywatnych i firm inwestorskichNasza oferta zawiera kosztorysy dlla branż : budowlanych inwestycji drogowych zagospodarowania terenu i przestrzeni wszelkiego rodzaju instalacji ( elektrycznych, gazowych, sanitarnych, itp...) wykonujemy kosztorysy dostosowane do aktualnych potrzeb klienta ( kosztorysy na zamówienie ) Jako firma z długoletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne kosztorysy finansowe tworzone z uwzglednieniem indwidualnych potrzeb klienta. Nasza oferto obejmuje zarówno zlecenia dotyczące branży budowlanej jaki wszelakich innych sektorów rynku. Pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Generator aukcji Allegro »

  Generato jest aplikacją umożliwiającą generowanie interesujących opisów aukcji wzbogaconych o elementy graficzne. Zawiera szereg narzędzi ułatwiających przygotowanie opisu m.in. wizualny edytor, wbudowany klient FTP, panel aukcji trwających, generator galerii, narzędzie do usuwania tła i obróbki zdjęć. Do programu dołączony jest hosting, na który każdy użytkownik może wrzucać swoje zdjęcia przeznaczone na aukcje.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel Orient Kraków »

  Hotel Orient w Krakowie jest obiektem wielokrotnie nagradzanym. Nowoczesny i dobrze zaprojektowany hotel powstał w 2000 roku i cały czas jest unowocześniany w ślad za najnowszymi trendami branży turystycznej.
  Jeżeli chcesz spędzić noc w Krakowie, lub szukasz obiektu na konferencję, spotkanie biznesowe lub rodzinne chrzciny czy inną imprezę to Hotel Orient jest właściwym rozwiązaniem. Nasz Hotel jest dogodnie położony, w pobliżu takich obiektów jak Targi Krakowskie czy Centrum Handlowe M1. Blisko jest też do muzeów. Dzięki lokalizacji z dala od głównych ciągów komunikacyjnych hotel jest bardzo dobrym rozwiązaniem na spędzenie rodzinnego weekendu w Krakowie.
  Hotel Orient posiada komfortowe sale konferencyjne, w których można zorganizować niezapomniane konferencje, szkolenia, spotkania firmowe. Hotel jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt otoczony jest zielenią, można tu wspaniale wypocząć.

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gazetki promocyjne »

  Serwis prezentuje najświeższe gazetki promocyjne największych sklepów, supermarketów, drogerii i hipermarketów w Polsce. Portal umożliwia wyszukanie najlepszych promocji i rabatów w najbardziej znanych sklepach takich jak na przykład Lidl, Biedronka, Makro, Real, Auchan, Tesco czy Rossmann. Staramy się na bieżąco aktualizować naszą bazę i wyszukiwać dla Was najlepsze i najciekawsze oferty znanych marek

  Data dodania: 21 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aprawa pralek automatycznych i zmywarek. Świebodzin, Międzyrzecz, Sulechów »

  Chodkiewicz - Serwis agd - Naprawa pralek automatycznych i zmywarek. Swoje usługi świadczymy w następujących miastach: Świebodzin, Międzyrzecz, Sulechów, Lubrza,części zamienne. Chodkiewicz - Serwis agd - Naprawa pralek automatycznych i zmywarek. Swoje usługi świadczymy w następujących miastach: Świebodzin, Międzyrzecz, Sulechów, Lubrza,części zamienne

  Data dodania: 25 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Znaki BHP »

  Innowacyjna propozycja przedstawiana na stronie www to świetne rozwiązanie dla wszelkich przedsiębiorstw, jakie pragną gwarantować swoim pracownikom bezpieczne warunki pracy. Na stronie można bowiem znaleźć atrakcyjną propozycję, jaka skupia się na promocji informacji na temat znaków przeciwpożarowych, i ewakuacyjnych. Wszystkie tablice bezpieczeństwa prezentowane przez portal traktują o obowiązujących wymaganiach, które zostały odnotowane w normach prawnych związanych z tymi znakami. Z tej przyczyny każda osoba, jaka wykorzysta te informacje będzie bez wątpienia niezmiernie usatysfakcjonowana. Oprócz tego oznakowania te zostają scharakteryzowane z największą dokładnością, żeby zachwycały użytkowników funkcjonalnością. Strona umożliwia zatem zaczerpnięcie ważnej wiedzy na temat znaków dzięki rzetelnym wpisom zamieszczonym na stronie.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okna Lublin »

  Okna drewniane do domów pasywnych.Produktami, które cieszą się między klientów coraz większym zaciekawieniem są okna pasywne. Producent w Polsce wprowadził właśnie innowacyjne przełomowe pod względem odporności i energooszczędności rozwiązanie okien drewnianych odpowiadające wymogom budownictwa pasywnego. W budownictwie pasywnym, okna muszą charakteryzować się wyjątkowo niskim współczynnikiem przenikania ciepła/nie tylko zastosowanego pakietu szybowego, ale szczególnie samego profila okiennego, co zmusiło firmę do wykorzystania pionierskich rozwiązań technologicznych w stolarce tego rodzaju.Najświeższym rozwiązaniem firmy i osiągnięciem, stała się stolarka drewniana do produkcji której skorzystano z profile drewniane, w których zastosowaliśmy przegrody izolacyjne z aerożelu. Okna Lublin stworzone w standardzie dla domu pasywnego pozytywnie wpływają na komfort cieplny. W zamiaru przybliżenia idei budownictwa pasywnego i propagowania tego ekonomicznego i wydajnego standardu NFOŚiGW rozpoczął w tym roku projekt dopłat do budynków pasywnych w Polsce. Dopłata będzie miał o formę częściowej spłaty kapitału kredytu. Dotyczy to zarówno budowanych w odpowiednich technologiach domów jak i mieszkań.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szlafrok »

  W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszelkie rodzaje pościeli, szlafroków i innych artykułów domowych. Posiadamy wiele rodzajów pościeli przykładowo bawełniane albo satynowe. Prócz tego można wybierać między materiałami przeznaczonymi dla alergików a tymi normalnymi. Jakość towarów jest proporcjonalna do ceny, ponieważ korzystamy z usług sprawdzonych producentów ich wykonanie stoi na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego serwisu i skorzystania z oferty, na wszystkich czekają specjalne promocje.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe SIGMA biuro rachunkowe gorzów wielkopolski »

  Profesjonalne Biuro Rachunkowe Sigma z Gorzowa Wielkopolskiego zaprasza do współpracy. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, pomagającą klientom prowadzącym działalność gospodarczą w wielu formach, efektywnie zarządzać finansami, utrzymać w należytym porządku wszelką dokumentację, na bieżąco rozliczać się z właściwymi urzędami. Działalność naszego Biura Sigma oparta jest na zespole przeszkolonych, wykwalifikowanych osób, dla których sprawy finansowe i rachunkowe nie mają tajemnic. Mamy okazały zakres usług, jakie świadczymy, a dodatkowo dopasowujemy się do potrzeb klienta. Sigma to usługi księgowe, obsługa kadrowa i płacowa firmy, rozliczenia ZUS i innych urzędów. Kompletna oferta na stronie:

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze »

  Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze 28 członków :: PKB w UE, inflacja w UE, bezrobocie w UE, ludność w UE, inwestycje w UE, finanse UE, giełdy akcji w UE, zadłużenie, deficyt etc.
  Strona zawiera wykresy, opisy oraz filmy o gospodarce Unii Europejskiej.
  EURO-DANE :: to szczegółowe prezentacje gospodarek takich państw jak:
  Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transkrypcje nagrań »

  Strona wizytówka firmy zajmującej się wykonywaniem transkrypcji nagrań, między innymi na potrzeby firm badawczych, ale nie tylko, firma zajmuje się przepisywaniem nagrań w tym nagrań grupowych, nagrań indywidualnych.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chłodnictwo »

  Serwis branży chłodniczej dostarczający informacji branżowych internautom interesującym się zagadnieniami związanymi z chłodnictwem, klimatyzacją lub wentylacją. W serwisie znajdują się m.in. opisy technologii, informacje techniczne i biznesowe z branży chłodniczej a także inne interesujące informacje. Dla zainteresowanych portal udostępnia możliwość dyskusji na forum branżowym. Dla firm z branży chłodniczej przygotowano możliwość zareklamowania się w branżowym katalogu firm.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Namierzanie GPS »

  Dzięki zainwestowaniu w system monitoringu GPS, możemy sprawdzić, czy nasi pracownicy nie marnotrawią czasu. Możemy również monitorować czy też modernizować ich trasy, dopasowywać w taki sposób, aby pracownik mógł wykonać swoją pracę szybciej lub sprawniej. Monitoring GPS, to coś, z czego korzystają wszelkie poważne spółki kurierskie i dostawcze. Pracownicy korzystają z urządzeń, tak aby przekazywać do bazy informacje na temat zaopatrywania paczek i przesyłek. Dzięki temu organizacja działa sprawniej i szybciej. Klienci są także zadowoleni z tego powodu, że zdołają samodzielnie monitorować i nadzorować termin wręczenia lub nadanie przesyłki. Dzięki takiemu systemowi monitorowania możemy nabyć, jednak kiedy system będzie źle używany przez samych pracowników, zdołamy wywołać kryzys wizerunkowy, które nie jest bezpieczny dla żadnej spółki.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie jakościowych tekstów na portale »

  Copywriting jest dynamicznie rozwijającym się zawodem. To profesja XXI wieku, której podejmuje się coraz więcej osób, które „potrafią pisać”. Wielu przedsiębiorców zauważa również, że to co znajduje się na ich stronach internetowych ma wpływ na pojawianie się nowych klientów, zauważają siłę reklamy w sieci i konieczności posiadania odpowiednich sloganów reklamowych. Pisanie powinno być nie tylko zawodem ale i pasją, czymś do czego chętnie wraca się każdego dnia bo właśnie wtedy produkty jakie sprzedajemy czyli w tym przypadku teksty będą jeszcze lepsze i jeszcze wyższej jakości.

  Data dodania: 31 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja i złomowanie elektroniki, elektrośmieci, elektrozłomu »

  Zajmujemy się utylizacją i złomowaniem elektroniki, elektrozłomu, elektrośmieci zapewniamy odbiór własnym transportem w dogodnych terminach, posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, wystawiamy stosowne dokumenty . Działamy na terenie woj.Ślaskiego.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie kont bankowych »

  Załóż szybko konto bankowe przez internet. Przedstawiamy oferty banków i kont osobistych, oszczędnościowych oraz kont dla firm. Nie musisz już daleko szukać, wszystkie ciekawe oferty prezentujemy na jednej stronie. Wyszukaj dla siebie najciekawszą opcję używając kalkulatora.

  Data dodania: 01 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Public Relations - Pracownia Kresek »

  Pomagamy małym firmom rosnąć! Pracujemy z micro-przedsiębiorstwami, które szukają sposobu by zaistnieć, mają potrzebę rozwoju i wzrostu. Budujemy strategie marketingowe, których największą inwestycją jest klient, drugi człowiek. Tworzymy marki osobiste, emocjonalne i proste, inwestując głównie w wyobraźnię i energię. Doradzamy i szkolimy w postaci przyjemnej, przyjacielskiej rozmowy. Działamy w zakresie public relations, branding, rebranding, kreowanie wizerunku firmy i produktu, social media, corporate identity. Skutecznie stosujemy marketing partyzancki i marketing szeptany.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Folie na okna 3m »

  Prezentowana firma branżowi się w sprzedaży foli na okna, jak również w ofercie posiada usługę jej szybkiego montażu. Produkty wytwarzane są przez znane firmy takie jak 3m, które zapewniają należytą jakość przez wiele lat. W ofercie odkryją Państwo folie antywłamaniowe oraz ozdobne. Pełną propozycję redagujemy na prezentowanej stronie.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Firma oferuje najlepsze place zabaw dla dzieci w Polsce. Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Tworzymy produkty odróżniające nas od innych dzięki czemu jesteśmy w stanie tworzyć place zabaw, tereny rekreacyjne z charakterem dla klientów, którym zależy nie tylko na prestiżu. Kupując nasze urządzenia macie Państwo gwarancję wysokiej jakości, estetyki i trwałości. Są one zweryfikowane pod kątem bezpieczeństwa i zastosowanych rozwiązań przez niezależnych inspektorów. Podpowiemy Państwu na co zwrócić uwagę, by przy doborze urządzeń zabawowych czy sportowych szanować środowisko, a sprawy konserwacji i bieżących napraw urządzeń nie spędzały Wam snu z powiek. Jesteś PROJEKTANTEM, ARCHITEKTEM planujesz BUDOWĘ KOMPLETNEGO PLACU ZABAW? Nie musisz się uczyć norm, by zrealizować dobry Plac Zabaw, nie musisz się uczyć jak i co jeżeli chcesz doposażyć istniejący.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Świadczymy usługi detektywistyczne przede wszystkim osobom prywatnym. Najczęściej angażujemy się w sprawy rodzinne, poszukujemy i gromadzimy dowody zdrady małżonka. Sprawdzamy także wiarygodność oraz uczciwość narzeczonego lub narzeczonej. Poszukujemy osób, mienia, prowadzimy obserwację, wspieramy czynności windykacyjne i wiele innych .....

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 79 · 80 · 81 · 82 · 83 · 84 · 85 · 86 · 87 · 88 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: