Podkategoria: Pozostałe - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Kredyty, pożyczki, konta, finanse | Bankoskop.pl »

  Serwis finansowy Bankoskop.pl wychodzi na przeciw potrzebom internautów chcących znaleźć odpowiedni dla siebie produkt finansowy. Prezentujemy nie tylko najpopularniejsze oferty banków i instytucji finansowych ale również publikujemy wszelkiego rodzaju rankingi, porównania, opinie i porady tak ekspertów z branży jak i zwykłych klientów, którzy mieli już okazję przetestować dane konto, kredyt czy lokatę. Miła dla oka, przejrzysta i czytelna szata graficzna umila czas spędzony w naszym portalu a intuicyjny system menu pozwala na łatwą nawigację i szybkie znalezienie interesującej nas pozycji. Poza typowymi produktami finansowymi jak konta osobiste, firmowe czy oszczędnościowe, kredyty gotówkowe, hipoteczne i motoryzacyjne, lokaty i fundusze inwestycyjne znajdą Państwo u nas również szczegółowe opisy ofert ubezpieczalni, firm zajmujących się odszkodowaniami oraz Indywidualne Konta Emerytalne.
  Zapraszamy - z nami możesz tylko zyskać.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Szkoleń Sp. z o.o. »

  Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe, czystościowe oraz systemy pielęgnacji terenów zielonych. Jesteśmy firmą posiadającą duże doświadczenie w utrzymywaniu czystości wewnątrz i wokół obsługiwanych obiektów. Posiadamy fachową kadrę oraz markowy specjalistyczny sprzęt.

  Data dodania: 06 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • P.U.H.KAJA DEZYNSEKCJA, DERATYZACJA HACCP »

  ZAWSZE PROFESJONALNIE! ZAWSZE SKUTECZNIE! ZAWSZE NAJTANIEJ! Zwalczanie i monitoring szkodników Gryzonie (myszy, szczury,nornice itd.) Insekty (prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły,mrówki, rozkruszki,spuszczel i wiele innych insektów) "HACCP", zwalczanie drobnoustrojów (bakterie, wirusy i grzyby) Jesteśmy firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 1996.
  Z NAMI ZAWSZE PEWNIE!!!

  Data dodania: 08 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Widok - telebim łomża »

  Firma Dobry Widok zajmuje się tworzeniem kampanii reklamowych i emisją spotów reklamowych na wysokiej jakości telebimie diodowym. Telebim o pow. 17m2 zainstalowany przy świetlnym skrzyżowaniu dwóch głównych ulic w Łomży: Al. Legionów i ul. Sikorskiego.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia - niemiecki, angielski, holenderski, tłumaczenie pisemne i ustne »

  Tłumaczenia z j. niemieckiego, angielskiego i holenderskiego stanowią podstawę oferty firmy 3t. Od 3 lat funkcjonujemy na rynku jako internetowe biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w wymienionych języków obcych. Siedziba naszego biura znajduje się we Wrocławiu. Doświadczenie naszych tłumaczy pozwala nam podejmowania się tłumaczenia dokumentów z wielu różnych dziedzin.Najczęściej wykonywane przez nas rodzaje zleceń * tłumaczenie ofert handlowych; (oferty firm, teksty reklamowe)n * tłumaczenie stron internetowych; (serwisy kierowane na rynki zagraniczne)tłumaczenie tekstów technicznych / specjalistycznych (głównie dla fabryk w Polsce i za granicą)n * tłumaczenia prawne; (umowy, kontrakty, pisma procesowe, oficjalne oferty)3t - tłumaczenian * tłumaczenia ekonomiczne; (dla portal i czasopism)n * tłumaczenia medyczne (dla potrzeb prac naukowych)n * tłumaczenie instrukcji;nn Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne (konsekutywne) zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Powierzone nam prace wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy, z których każdy ma swoje ulubione dziedziny. Zlecając u nas tłumaczenie możecie Państwo być jakości. Na życzenie naszych klientów zachowujemy formę tłumaczonego dokumentu.nn nOferujemy tłumaczenia w następujących parach językowych:n * j. niemiecki – j. polskin * j. angielski – j. polskim * j. holenderski – j. polski

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Systemy ERP i HRM oraz aplikacje CRM dla firm - Macrologic »

  Macrologic zajmuje się systemami informatycznymi takimi jak system ERP i systemy HRM wspierającymi realizację zarządzaniem kadrami i procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach, są to między innymi aplikacje CRM czy system ERP.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • GLASSPOL.pl pustaki szklane, luksfery E 60 EI 30 i EI 60 »

  GLASSPOL.PL to importer pustaków szklanych glassblocks francuskich La Rochere, dystrybutor luksferów Vitrablok, Vetroarredo Seves. Importer amerykańskich okienek wentylacyjnych do okien z luksferów CE. Pustaki szklane E 60, EI 15, EI 30 i EI 60. Inne pustaki szklane nadają się na zewnątrz, a inne jako przegrody wewnętrzne. Kryteria jakimi należy kierować się przy zakupie tego materiału są różne, dlatego zapraszamy do skorzystania ze specjalistycznej porady. WWW.GLASSPOL.PL

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Starpack - Torby Papierowe »

  Firma StarPack wykonuje torby papierowe maszynowo, dzięki czemu może zaoferować wyjątkowo niskie ceny, co przy terminowości i dobrych warunkach płatniczych sprawia, że firma może się poszczycić współpracą z największymi sieciami handlowymi w kraju. Torby formy StarPack można również spotkać w krajach Europy, wielu jej klientów z zagranicy ceni sobie z nią współpracę.

  Data dodania: 10 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dwóch fotografów na Twoim ślubnie . SPRAWDŹ ! »

  Agencja Fotograficzna GLOWINSCY.EU

  Dlaczego wybieracie nas ?
  Aby mieć pewność że w tym dniu wszystko bedzie OK !

  Zajrzyj na naszą strone i sprawdz !
  Aktualne PROMOCJE na stronie.

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ekspozytory reklamowe z plexi, materiały POS »

  FOCUS Studio Projektowo-Realizacyjne - firma z dużym doświadczeniem, zajmująca się produkcją reklamowych materialów POS takich jak ekspozytory, standy, displaye, listwy cenowe, ramki ekspozycyjne itp, z plexi, innych tworzyw stucznych i drewna. Oferujemy również usługi znakowania i indywidualizowania naszych produktów. Zapewniamy pełną logistykę dostaw. Ofertę kierujemy do firm i agencji reklamowych BTL.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac - prace magisterskie, analiza ekonomiczna »

  Pisanie prac magisterskich z analizy ekonomicznej, prawa, rachunkowości. Usługi w zakresie pisania prac magisterskich i licencjackich - profesjonalnie, terminowo, rzetelnie. Prace magisterskie pisane są z prawa, ekonomii, rachunkowości, finansów, analizy ekonomicznej, analizy statystycznej, bankowości. Usługi pisania prac magisterskich, prac licencjackich, prac zaliczeniowych wykonujemy od kilkunastu lat. Naszymi klientami są osoby prywatne i instytucje. Dbamy o nasze dobre imię. Piszemy prace z dziedzin w których jesteśmy ekspertami. Gwarantuje to fachową i rzetelną pomoc. Moja działalność jest skierowana na wykonywanie usług o wysokiej jakości. Jako firma pisząca prace magisterskie nie korzystam z pośredników. Gwarantuję stały kontakt i ponoszę pełną odpowiedzialność za przyjęte zlecenie.
  Prace licencjackie, magisterskie i zaliczeniowe dla studentów. Oferuję profesjonalną pomoc skracając czas potrzebny na pisanie pracy do maksymalnego minimum. Zgodnie z potrzebami i wymaganiami w pisaniu prac magisterskich, wszystkie teksty opatrzone są rzetelnymi przypisami, są w pełni oryginalne i pisane wyłącznie na indywidualne zamówienie.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trójmiejska Korporacja Nieruchomości »

  Trójmiejska Korporacja Nieruchomości działa od 1995 roku, zbierając doświadczenia i uznanie klientów. Nasze biura znajdziecie Państwo w całym Trójmieście, dzięki czemu zyskacie łatwy dostęp do pełnej trójmiejskiej oferty i cennej wiedzy o specyfice lokalnych rynków nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Trójmiejska Korporacja Nieruchomości powstała w 1995 roku z inicjatywy czterech firm zajmujących się obrotem nieruchomościami. Jesteśmy grupą najdłużej działających i największych agencji obrotu nieruchomościami w Trójmieście. Przez wiele lat ze znakomitymi rezultatami pośredniczymy w kupnie, sprzedaży, najmie i wynajmie mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz gruntów.

  Naszą ambicją jest zadowolenie i satysfakcja klienta jak i najlepsza odpowiedź na jego różnorakie potrzeby. Zatem oprócz bardzo szerokiej i różnorakiej bazy ofert proponujemy doradztwo w ocenie stanu prawnego, wartości rynkowej nieruchomości. Udzielamy również porad we wszystkich sprawach związanych z obrotem nieruchomościami.

  Współpraca z nami gwarantuje Państwu profesjonalną obsługę w każdym aspekcie - pewność fachowego przygotowania transakcji oraz szybkość jej realizacji. Wieloletnie doświadczenie, potwierdzone nadaniem przez prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast licencji zawodowych, jest najlepszą gwarancją dyskrecji i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jubiler - szuchman-gold.pl »

  Oferujemy wyroby najwyższej jakości o nowoczesnych wzorach i wzornictwie. Gwarantujemy dokładne wykonanie zleconych projektów. W ofercie firmy szuchman-gold.pl znajdą Państwo wyroby jubilerskie - biżuterię złotą, srebrną: bransoletki, broszki, dewocjonalia, kolczyki, łańcuszki i wiele innych.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • T.C. Serwis - sprzątanie biur, sprzątnie poremontowe »

  T.C. Serwis powstał w 2002 roku. Od początku działalności nasza firma koncentruje się na profesjonalnym i rzetelnym świadczeniu usług sprzątania i prac porządkowych. Zapewniamy Państwu zachowanie czystości zarówno na powierzchniach wewnętrznych, jak i na terenach zewnętrznych . Wykonujemy prace porządkowe w różnego typu obiektach: biura, centra handlowe, banki, sklepy, obiekty użyteczności publicznej, fabryki, hale magazynowe, osiedla i wspólnoty mieszkaniowe, apartamentowce etc. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowa kadra gwarantuje Państwu wysoki standard świadczonych usług.

  Celem i ambicją firmy jest zapewnienie kompleksowej obsługi Klientów oraz pełnej satysfakcji z oferowanych przez nas usług.

  Staramy się być firmą innowacyjną, rozwijającą się wraz z rozwojem technologii oraz oczekiwań naszych Klientów. Nasza codzienna praca oparta jest na wykorzystywaniu rozwiązań technologicznych pozwalających dokładniej i szybciej świadczyć usługi sprzątania.

  Klienci stawiają przed nami kolejne wyzwania, co mobilizuje nas do doskonalenia i poszerzania zakresu naszych usług.

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek Target Szczecin »

  Kolportaż dystrybucja roznoszenie ulotek gazetek reklamowych Target Szczecin Police Gryfino Świnoujście http://www.targetszczecin.pl

  Kolportaż ulotek Target Szczecin Kolportaż ulotek Target Szczecin Kolportaż ulotek Target Szczecin Kolportaż ulotek Target Szczecin

  Data dodania: 16 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności i wierzytelności - Posesor Inkasso »

  Firma Posesor Inkasso - profesjonalna windykacja należności i outsourcing. Specjalizujemy się w windykacji wierzytelności zarówno od osób prywatnych jak i podmiotów gospodarczych. Wszystkie działania windykacyjne oferowane przez Posesor Inkasso odbywają się przy pełnej poufności i kompetencji. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OFERTY NIERUCHOMOŚCI BEZPOŚREDNIO »

  Portal do samodzielnej bezpłatnej publikacji ogłoszeń nieruchomości w róznych kategoriach: sprzedaż, wynajem, dzierżawa, sprzedam dom, mieszkanie apartament etc.
  Lokalizacja nieruchomości przedstawiana jest w systemie Map Google.
  Zasięg ofer jest ogólnopolski. Można zamieszczać ogłoszenia dotyczące nieruchmości na całym świecie. Portal jest wyposażony w moduł tlumaczący zawartośc na 32 języki.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rolniczka.pl - Rolnik w mini spódniczce »

  Rolniczka.pl - Rolnik w mini spódniczce, czyli polska wieś po mojemu. Blog poświęcony sprawom rolnictwa. Rolnictwo okiem rolnika kobiety. Rolniczka skupia się na sprawach codziennych w rolnictwie. Pisze o rolnictwie lekko i przyjemnie. Poruszane tematy obejmują sprawy dotyczące rolnictwa i jego okolic - gospodarka rolna, dopłaty unijne, KRUS, targi rolnicze, uprawa roli i wiele innych.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe warszawa, doradztwo podatkowe warszawa »

  Jesteśmy doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym zespołem profesjonalistów, świadczącym usługi najwyższej jakości. Od ponad 20 lat prowadzimy kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego. Oferta obejmuje kompleksowe usługi księgowe, pozwalające naszym klientom skoncentrować się na działalności kluczowej. \\\"Maksyma\\\" to nie tylko biuro rachunkowe. Tworzymy rozwiązania pozwalające naszym klientom działać skuteczniej i wydajniej.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Promocja stron »

  Własny biznes internetowy stał się w ostatnich czasach bardzo atrakcyjną formą zarabiania pieniędzy. Jednak jak każda działalność, także i ta wymaga skutecznej reklamy. Przedstawiamy nasz biznesowy katalog stron dzięki któremu można zupełnie za darmo prowadzić kampanie reklamowe firmowego serwisu internetowego.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: