Podkategoria: Pozostałe - strona 94 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozostałe Podkategoria: Pozostałe

« poprzednia strona · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · następna strona »
 • Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie »

  Analiza techniczna spółek na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Rekomendacje oraz sygnały kupna i sprzedaży wszystkich notowanych spółek.
  Strona na bazie analizy technicznej w przejrzysty sposób podpowiada kierunek inwestycji na giełdzie w Warszawie. Pokazuje, dla których spółek z ostatniej sesji giełdowej zostały spełnione warunki pojawienia się sygnału kupna lub sprzedaży.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katalog finansowych stron internetowych »

  Katalog finansowych stron internetowych to nowoczesne narzędzie pozycjonowania dedykowane firmom zajmującym się obsługą finansową oraz innymi usługami związanymi z księgowością. Mocny katalog jest dobrze moderowany.

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chwilowkasa - Porównywarka pożyczek internetowych »

  Chwilowkasa jest stroną skupiającą wiele firm pożyczkowych. Firmy te zajmują się szybkim pożyczaniem pieniedzy na różne okresy czasowe. Aby wnioskować wystarczy konto osobiste i telefon komórkowy do weryfikacji naszej osoby. Chwilówki nie sprawdzaja raportów bik, erif, krd dlatego można wnioskować ze złą historia kredytową i takie wnioski przechodzą. Dostępne są różne okresy czasowe i różne kwoty, a czasami pierwsze pożyczki są za darmo i RRSO dla takich kredytów wynosi 0%. W takich przypadkach oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Minimalny wiek dla kredytobiorcy to 18 lat.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Standy reklamowe, scenografia promocyjna. »

  Podstawą działalności firmy BluePos jest produkcja artykułów reklamowych spełniających rolę istotnych elementów w scenografii promocyjnej. Ogólnie rzecz biorąc, nasze produkty mają za zadanie wzmocnienie sprzedaży i reklamy zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Zajmujemy się obsługą dużych projektów wystawienniczych i to właśnie do dużych firm i korporacji kierujemy naszą propozycję. Posiadamy w swej ofercie autorskie pomysły standów tekturowych, regałów, opakowań i wielu innych artykułów reklamowych. Posługujemy się najnowocześniejszymi technikami druku cyfrowego, łączącego cechy sitodruku i offsetu. Nasze realizacje wystawiennicza są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, a wspomniane wyżej standy reklamowe pozwalają złożyć stoisko wystawiennicze dosłownie w kilka sekund.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacja taxi TaxiDo »

  Oczekiwanie na taksówkę jest dość długie? Spróbuj lepszego rozwiązania, aplikacja taxi TaxiDo. Nasza aplikacja pozwala na ułatwienie państwu obserwacji i korzystania z usług taxi. Zapraszamy do zapoznania się ze sposobem działania naszej aplikacji. Projekt Taxido jest współfinansowany przez UE ze środków programu innowacyjna gospodarka. Za pomocą aplikacji TaxiDo łatwiej zamówić taksówkę, można śledzić kurs w telefonie oraz korzystać z rozliczeń bezgotówkowych po przez prepaid. Pobierz aplikację, zarządzaj kontem i ciesz się mobilnością w każdym miejscu.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Pola-clean Wrocław »

  Firma Pola clean oferuje Państwu kompleksową usługę sprzątania mieszkań, biur a także innych obiektów użyteczności publicznej. Posiadamy sprzęt który umożliwia nam profesjonalne i szybkie sprzątanie po budowach i remontach a także w obiektach które wymagają specjalnej pielęgnacji ze względu na ich stan i wartość materialną. W naszej szerokiej ofercie proponujemy mycie okien, pranie tapicerem i wykładzin meblowych oraz samochodowych. Dodatkowo zajmujemy się pielęgnacją ogrodów na które często osoby zapracowane nie mają czasu. Jako firma sprzątająca możemy zaoferować szybkie wykonanie usługi na terenie miasta Wrocław i jego okolicach. Skorzystajcie z naszej oferty i przekonajcie się iż sprzątanie biur, jeszcze nigdy nie było tak tanio i dokładnie wykonane.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • MIXIMPORT - Bezpośredni import z Chin »

  Hurtownia wielobranżowa. Produkty z importu w niezwykle niskich cenach. Asortyment z Chin, biżuteria, artykuły dekoracyjne, artykuły szkolne i biurowe, prezenty, zabawki, galanteria i dodatki. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Beer4u - Piwo z beczki do buteleczki ( urządzenia - montaż - serwis ) »

  Beer4u to firma świadcząca usługi w zakresie montażu urządzeń do nalewania piwa z beczki do buteleczki oraz tradycyjnych nalewakow. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu z nami.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • CaroMed - Caro Sp. z o.o. »

  Strona firmowa Caro Sp. z o.o. - dystrybutora sprzętu medycznego, w asortymencie sprzęt jednorazowy typu wenflony, igły, zamknięte systemy d pobierania krwi, przyrządy do transfuzji, rękawice diagnostyczne, chirurgiczne, ginekologiczne, sekcyjne, ortopedyczne, jałowe i niejałowe, cewniki, sprzęt otolaryngologiczny, opatrunki, obłożenia operacyjne.

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • APWESTLAND S.C. Angielskie meble oraz akcesoria łazienkowe »

  Jesteśmy firmą importującą meble oraz akcesoria łazienkowe z Wielkiej Brytanii.Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro oraz przyjmujemy zamówienia telefonicznie! Nasze produkty cechują się wysoką jakością za niską cenę!
  Odwiedź naszą stronę i przekonaj się czym się wyróżniamy!

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia spawalnicze ASPA »

  Urządzenia spawalnicze i akcesoria spawalnicze to sektor Firmy ASPA. ASPA istnieje na rynku polskim od 1945 roku. Firma wytwarza na rynek perfekcyjne spawarki służące do spawania rozmaitymi metodami. TIG spawarki to jedne z najczęściej spotykanych i najczęściej używanych na rynku polskim i europejskim. Spawarki MIG MAG zdobyły ogromne uznanie Klientów ponieważ mają przenośne inwertorowe źródła prądu sterowane za pomocą mikroprocesora. Spawarki MIG są innowacyjnymi źródłami prądu uzyskującymi imponujące właściwości spawalnicze. Spawarki MAG wykorzystywane są najczęściej- w pracach montażowych oraz na liniach technologicznych, do spawania automatycznego i półautomatycznego między innymi konstrukcji stalowych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logos biuro tłumaczeń Katowice »

  Nawiązując współpracę z zagranicznymi przedsiębiorstwami wiele razy będą Państwo zmuszeni do podpisania umów sporządzonych w języku angielskim. Oferowany przez nas tłumacz angielskiego daje Państwu możliwość otrzymania profesjonalnego, dokładnego tłumaczenia tego typu dokumentów. Dzięki temu nie dojdzie do sytuacji, gdy podpisują Państwo coś niejasnego, a tym samym nie ma prawa dojść do jakichkolwiek pomyłek czy też niedomówień. Tłumaczymy teksty na język polski, ale również na język angielski.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logos - tłumacz niemiecki Katowice »

  Większość produktów trafiających na nasz rynek posiada instrukcje w języku polskim. Niestety jednak nie wszystkie. Jeśli instrukcja sprawia Państwu duże problemy zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasz profesjonalny tłumacz niemieckiego, specjalizuje się w tłumaczeniu różnego typu tekstów, w tym również w tekstach przeładowanych słownictwem fachowym. Tłumaczymy również dokumenty urzędowe.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Avecon Biuro rachunkowe »

  Jeśli jesteś przedsiębiorcą i wymagasz, aby Twoje finanse znajdowały się w dobrych rękach, podczas gdy zatrudniasz pracowników i wymagasz, aby obsługa ich pensji była wykonywana idealnie, nie przepadasz za odbywaniem pochłaniających chęci wizyt w urzędzie podatkowym w przypadku dokonywania korekt, zaufaj nam! Nasza firma Avecon zapewnia kompleksową obsługę rachunkową firm.

  Proponujemy pełen wachlarz usług, zaczynając od bieżącego prowadzenia ksiąg przychodów oraz rozchodów, poprzez rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, zakańczając na sporządzaniu bilansów i raportów finansowych. Dodatkowo oferujemy usługi, na przykład szkolenia BHP. Kolejną z propozycji jest kompleksowa pomoc osobom, które w tym momencie rozpoczynają działalność gospodarczą.

  Data dodania: 06 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekty instalacji elektrycznych »

  Firma zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych.

  Wykonujemy również projekty przyłączy, sieci i linii niskiego, oraz średniego napięcia, teletechnicznych kanalizacji kablowych.

  W zakres instalacji elektrycznych wchodzą wszelkie instalacji niskiego napięcia wymagane dla obiektów typu: biurowego, handlowego, magazynowego, przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty sportowe i służby zdrowia.

  Oferujemy pełen zakres pomiarów elektrycznych:

  Pomiary skuteczności ochrony przeciwporażeniowej instalacji, gniazd i urządzeń,
  Pomiary rezystancji izolacji obwodów 1 i 3 fazowych,
  Pomiary instalacji odgromowej,
  Pomiary parametrów wyłączników różnicowo-prądowych,
  Okresowe pomiary elektryczne wykonuje się raz na rok lub raz na pięć lat w zależności od typu obiektu i pomieszczeń.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • AB RACK regały »

  Indywidualnie dopasowane regały półkowe pozwalają na łatwe utrzymanie porządku w magazynie czy archiwum. Zamówić je można w sklepie AB RACK, którego oferta obejmuje także standardowe regały paletowe, zapewniające łatwy dostęp do składowanych na nich materiałów oraz palet. Zarówno regały do archiwum, jak i regały magazynowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i mogą mieć różne wymiary, dzięki czemu łatwo je dopasować do każdego wnętrza. Szczegóły oferty oraz dane teleadresowe znajdują się na stronie internetowej firmy.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja Pojazdów Łódź - rejestruj.auto.pl »

  Firma zajmuje się rejestrowaniem pojazdów z kraju i z zagranicy w Łodzi i na terenie woj. łódzkiego. Oferuje tłumaczenia przysięgłe dokumentów (faktur, umów kupna-sprzedaży, dowodów rejestracyjnych, certyfikatów itp) samochodowych do zarejestrowania pojazdu w Urzędzie Komunikacji. Pośredniczymy w tłumaczeniu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu. Szybka obsługa i wysoka jakość usług.

  Data dodania: 09 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Greensan Piotr Bielenny - instalacje projekt Nysa »

  Przedsiębiorstwo inżynieryjne Greensan to specjalista w projektowaniu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz innych dokumentacji budowlanych. Firma istnieje nieprzerwanie od 2010 roku i stale poszerza zakres działalności. Wykonujemy projekty instalacji grzewczych, sanitarnych, klimatyzacji i wentylacji, wodociągowych i kanalizacyjnych, jak również kotłowni i centralnego ogrzewania. Sporządzamy także inwentaryzacje budowlane, kosztorysy budowlane oraz przedmiary robót, a także dokumenty związane z ochroną środowiska takie jak operaty wodnoprawne oraz z gospodarką odpadów. Zapraszamy do poznania naszej kompleksowej oferty.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kotki i kocury ragdoll. »

  Chcielibyśmy Państwa zaprosić do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo szczegółowy opis naszej hodowli kotów ragdoll.Ponadto udostępniliśmy również galerię zdjęć naszych podopiecznych, wspaniałych kociaków, które są doskonałe pod każdym względem, a to dzięki swoim rodzicom kotkom utytułowanym na wystawach i kocurom Championom i Interchampionom. Wszystkich miłośników tej rasy serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • BluPR agencja public relations »

  Zajmujemy się komunikacją marki online i offline. Mamy głowy pełne pomysłów, które z pasją realizuje nasz zgrany team. Zapewniamy przemyślane koncepcje i niebanalne kreacje, które zawsze zostają zauważone. Poznaj nas!

  BluPR to agencja oferująca kompleksową obsługę firm z zakresu: media relations, social media, organizacji eventów, doradztwa oraz grafiki i fotografii.

  Data dodania: 10 04 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 94 · 95 · 96 · 97 · 98 · 99 · 100 · 101 · 102 · 103 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Pozostałe

Pozostałe - nowa strona:

Adres: