Pozycjonowanie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozycjonowanie

Doradztwo it. Dostarczamy oprogramowanie dla firm m.in. finanse i księgowość, kadry i płace, fakturowanie, magazyn, programy dla firm produkcyjnych. Tworzymy strony www i sklepy internetowe. Naszym atutem jest pozycjonowanie stron. Pozycjonowanie www to proces, który wymaga wiedzy i zaangażowania. Bardzo dobrze znamy rynek oprogramowania w Polsce, i ich dostawców. Poznaliśmy setki firm wdrażających systemy ERP, co pozwala nam w szybki i skuteczny sposób doradzać w zakresie wyboru systemu zarządzania. Braliśmy udział w realizacji projektu 8.2. w obszarze e-usług. Posiadamy swoje strony i sklepy internetowe, co dało nam praktyczną wiedzę z zakresu rozwiązań e-commerce. Jesteśmy specjalistami z zakresu pozycjonowania stron, o czym świadczą czołowe pozycje naszych Klientów w wyszukiwarkach.

Szczegóły strony doradcyerp.pl:

Podlinkuj stronę doradcyerp.pl:

Pozycjonowanie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 42 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 62

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Farmer.pl »


  Portal nowoczesnego rolnika jest internetową wersją ogólnopolskiego dwutygodnika FARMER. Serwis zawiera bieżące aktualności, artykuły i porady z zakresu: zootechniki, agrotechniki, dopłat i dotacji, prawa a także aktualne notowania cen ze skupów i targowisk oraz internetową telewizję farmer TV.

  Data dodania: 17 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Platinumfund24.pl »

  Na platformie platinumfund24 można zapisać się do otwartych funduszy emerytalnych oraz zawrzeć umowę ubezpieczenia komunikacyjnego online. Platforma Platinumfund 24 w następnych kilku miesiącach zostanie uzupełniona o dodatkowe moduły, na których będzie można zakupić produkty finansowe.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • A. Pachucka - świadectwa energetyczne budynków - Tychy »

  Oferta: świadectwa energetyczne budynków, audyty energetyczne, badania termowizyjne, przeglądy okresowe budynków, altanki - woj. śląskie - Tychy, Katowice, Mikołów, Bieruń, Lędziny, Pszczyna, Łaziska, Rybnik, Żory

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porozumienie na rzecz rozwoju Galicja »

  Głównym celem działalności PNRR Galicja jest wspieranie rozwoju naszego regionu, wspieranie regionalnych inicjatyw w zakresie rozwoju myśli naukowo technicznej oraz wspieranie przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych i oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację regionu. PNRR Galicja realizuje program wsparcia lokalnej przedsiebiorczości m.in. poprzez darmowe szkolenia przeznaczone dla osób bezrobotnych zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą, aktywną promocję samozatrudnienia wśród absolwentów szkół średnich i wyższych, promocję działalności lokalnych firm, oferujemy również szeroki zakres bezpłatnych usług doradczych. PNRR Galicja zapewnia pomoc naszych partnerów w pozyskaniu dotacji z PUP i dotacji ze środków unijnych, przygotowujemy biznes plany, pomagamy także ubiegającym się o kredyty. Nasz zespół konsultantów wykonuje także analizy finansowe i zajmuje się doradztwem operacyjnym, a także strategicznym.

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Citifinance kredyty hipoteczne »

  Citifinance to niezależni doradcy kredytowi.nSpecjalizujemy się w obsłudze osób fizycznych w zakresie kredytów gotówkowych,kredytów konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych, pożyczek hipotecznych. nnPosiadamy również przygotowaną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw,noferujemy kredyty gotówkowe dla firm, kredyty inwestycyjne, kredyty obrotowe oraz pożyczki hipoteczne

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • KSIĘGOWOŚĆ, FINANSE, DOTACJE UNIJNE »

  Jesteśmy firmą działającą na rynku outsourcingu usług finansowo-księgowych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie: - Księgowości - Kadr i płac- Zakładania i likwidacji firm - Controllingu finansowego - Doradztwa finansowego - Dotacji Unijnych.
  Oferujemy kompleksowe, poparte wieloletnim doświadczeniem usługi w zakresie księgowości, finansów i dotacji unijnych, w języku polskim i angielskim. Jesteśmy elastycznym i profesjonalnym partnerem biznesowym, który szybko i sprawnie reaguje na zmieniające się wymagania rynku. Ułatwiamy prowadzenie biznesu Klientom i wybieramy dla nich najskuteczniejsze rozwiązania. Wykorzystujemy unikalne narzędzia finansowe i księgowe. Swoim Klientom oferujemy indywidualne, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb, praktyczne rozwiązania. Cechuje nas profesjonalizm, terminowość, elastyczność i wysoka jakość usług.

  TAXLINK Księgowość . Finanse . Dotacje Unijne tel. kom.(+48) 605 400 645 tel./fax (+48 12) 44 555 99 e-mail: taxlink@taxlink.pl www.taxlink.pl n30-427 Kraków ul. Zagrodzkiego 5/30

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwa ubezpieczeniowe, ranking towarzystw »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia nam ochronę na różnych obszarach naszego życia. To z jakim towarzystwem zawrzemy umowę, będzie istotne podczas korzystania z polisy ubezpieczeniowej.
  W serwisie można poznać strukturę funkcjonowania towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce, krótkie opisy oraz dane teleadresowe.
  Na stronie można również dowiedzieć się jak sprawdzić czy towarzystwo ubezpieczeniowe jest rzetelne i czy świadczy usługi na najwyższym poziomie. Ranking firm ubezpieczeniowych umożliwia analizę ubezpieczycieli pod kątem jakości obsługi, procesu zawierania polisy i sprawności likwidacji szkody. Ranking towarzystw jest rzetelnym źródłem właściwego wyboru firmy, a opinie internautów na forum ubezpieczeniowym mogą jedynie potwierdzić słuszność wyboru.
  W serwisie zamieszczone są również artykuły i porady związane z towarzystwami ubezpieczeniowymi i samymi ubezpieczeniami.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Badanie satysfakcji klientów, pracowników - Dive Polska »

  Firma Dive Polska zajmuje się badaniem mystery shopping i satysfakcji klienta oraz pracowników. Tego typu badania jeśli są zrobione kompleksowo potrafią wyłuskać wszelkie, nawet najmniejsze, błędy podczas interakcji z klientem. Dzięki takiej wiedzy można ulepszyć jakość oferowanych usług co wymiernie odbije się na satysfakcji klientów a to z kolei na zyskach firmy. Badanie satysfakcji pracowników wskaże pracodawcom co najbardziej nie podoba się ich pracownikom. Wiedząc gdzie leży problem można do łatwo naprawić co zwiększy zadowolenie pracowników a to się także odbije na większych zyskach firmy.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne usługi dla firm: telemarketing, doradztwo biznesowe, help desk »

  Contact Center w Mennicy Polskiej oferuje profesjonalne usługi dla firm poszukujących stabilnego partnera biznesowego w Polsce i za granicą. Zajmujemy się takimi gałęziami biznesowymi, jak: wirtualne biuro sprzedażowe (cross selling, marketing bezpośredni i telemarketing), obsługa klienta (help desk, całodobowa infolinia, call center, programy lojalnościowe), bazy danych (zarządzanie i administracja), doradztwo biznesowe, badania marketingowe, analiza rynku i inne. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 08 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Prawne Przemysław Babiarz kancelaria prawna »

  Kancelaria świadczy usługi prawne dla osób fizycznych i osób prawnych. Specjalizujemy się w poradach prawnych, zastępstwie procesowym, pismach procesowych, opiniowaniu dokumentów. Na stronie internetowej kancelarii ponadto świadczone są porady online dla klientów z całej polski. Głównymi dziedzinami w której cechują się prawnicy kancelarii jest: prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo turystyczne. Kancelaria ściśle współpracuje z doradcami podatkowymi, adwokatami oraz radcami prawnymi. Z zakresu prawa cywilnego specjalizacją kancelarii są odszkodowania, sprawy spadkowe, obrót nieruchomościami, sprawy wynikające z umów cywilnoprawnych (jak np.umów sprzedaży, zlecenia, darowizny, o roboty budowlane i innych), windykacja należności, postępowanie egzekucyjne. Firma reprezentuje ponadto wierzycieli i dłużników w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych przez Komorników Sądowych lub Skarbowych.Kancelaria Prawna Przemysława Babiarza jest godnym zaufania partnerem, który w każdej sytuacji służy fachową radą i pomocą prawną. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli obsłużeni rzetelnie i kompleksowo przez naszych doświadczonych, wykwalifikowanych i sumiennych prawników.

  Data dodania: 01 12 2014 · szczegóły wpisu »