Pozyskiwanie dotacji, Doradztwo europejskie, Finansowanie inwestycji, Zarządzanie innowacją - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pozyskiwanie dotacji, Doradztwo europejskie, Finansowanie inwestycji, Zarządzanie innowacją

CAPITAL PARTNER to firma doradcza posiadająca wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych i rozliczaniu dotacji. Dotychczas z sukcesem zrealizowała projekty dla kilkuset przedsiębiorstw. Firma zajmuje czołowe pozycje w krajowych rankingach branżowych, a od 2011r. nieprzerwanie jest liderem w pozyskiwaniu dotacji w województwie. Specjalizuje się w dofinansowaniach na:
- badania i rozwój (B+R),
- innowacyjne wdrożenia,
- przetwórstw rolno-spożywcze (Agro),
- e-biznes,
- OZE.
W tych obszarach doradcy CAPITAL PARTNER są zaliczani do najskuteczniejszych pod względem pozyskiwania dofinansowania dla przedsiębiorstw.
Firma realizuje usługi u klientów z całego kraju i oferuje kompleksową obsługę projektu, poczynając od jego fazy koncepcyjnej, aż do zakończenia przedsięwzięcia oraz kompletnego jego rozliczenia.
Doradcy współpracują z większością banków i instytucji naukowo-badawczych w kraju, a także kancelariami prawnymi i patentowymi przez co pomagają klientom w uzyskaniu dokumentów mogących przyczynić się do korzystniejszej oceny ich projektu, takich jak np. opinia o innowacyjności, wyniki prac badawczo-rozwojowych, badanie zdolności patentowej, pozwolenie środowiskowe, czy promesa.
CAPITAL PARTNER jest sprawdzonym partnerem w dotacjach.
Jeżeli planujesz inwestycję i zależy Ci na rozwoju zapytaj o szanse uzyskania dofinansowania - capitalpartner.pl

Szczegóły strony capitalpartner.pl:

Podlinkuj stronę capitalpartner.pl:

Pozyskiwanie dotacji, Doradztwo europejskie, Finansowanie inwestycji, Zarządzanie innowacją

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Eurobank: kredyty, karty kredytowe, rachunki, lokaty »

  Informacje o ofercie eurobanku: kredyty, lokaty, hipoteka, karty kredytowe, rachunek oszczędnościowy. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy kredyt dostępny w 15 minut i kredyt na dowód bez konieczności okazywania zaświadczenia o zarobkach.
  Jako pierwsi wprowadziliśmy kartę kredytową dostępną od ręki, w 15 minut.
  Jako pierwsi wprowadziliśmy złotą kartę kredytową dostępną już od 1000 zł dochodu.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bez podatku Belki.Jak skutecznie oszczędzać. »

  Szukasz lokaty bez podatku Belki (lokata jednodniowa) a może interesują Cię nieopodatkowane depozyty bankowe ? Znajdziesz na stronie konta oszczędnościowe, lokaty inne produkty bzz Belkowe.Podatek od dochodów kapitałowych "Podatek Belki"

  Jeśli odsetki nie przekroczą 2,49 zł podatek nie zostanie naliczony. Wszystko za sprawą zasad zaokrąglania podatków do pełnego złotego.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Finanse - Niezależny Doradca Finansowy »

  Zajmuje się profesjonalnym, długoterminowym doradztwem finansowym. Doradzam zarówno osobom prywatnym jak i przedsiębiorstwom. Naszym Klientom zapewniam bezpieczeństwo finansowe oferując optymalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Sprawiam, że skomplikowany świat finansów i ubezpieczeń staje się bardziej zrozumiały. Chcę tworzyć nową jakość na rynku usług doradztwa finansowego, gwarantując spełnienie obietnic złożonych klientom.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Kiedy słyszymy "ubezpieczenie OC" na myśl przychodzi nam ubezpieczenie samochodu. Jest to jak najbardziej zgodne, ponieważ najczęstszymi ubezpieczeniami OC są właśnie ubezpieczenia komunikacyjne. Ale nie tylko. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej może chronić również pozostałe aspekty naszego życia. Wyróżniamy ubezpieczenie OC zawodowe, OC z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej oraz OC w życiu prywatnym. Niektóre z ubezpieczeń OC są obowiązkowe, jak np. ubezpieczenie komunikacyjne czy zawodowe, a inne są dobrowolne, jak np. OC w życiu prywatnym.
  Więcej informacji i szerokie opisy dotyczące ubezpieczeń OC można znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 29 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy - wymiana walut online »

  Internetowa Platforma WymieniajWaluty.pl to nic innego jak kantor online, który powstał z myślą o klientach, którzy szanują czas i pieniądze. Umożliwia w szybki i korzystny sposób wymianę walut po bardzo atrakcyjnych kursach. Nasze podstawowe atutu to:
  - możliwość wymiany walut: euro, dolara amerykańskiego, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego,
  - ciągły dostęp do notowań rynku FOREX,
  - to klient decyduje kiedy i jaką ilość walut chce wymienić,
  - każdy klient banku ING dostaje możliwość dokonywania transakcji z wykorzystaniem 10% zabezpieczenia,
  - dla stałych klientów, przeprowadzających transakcje o większej wartości istnieje możliwość wynegocjowania indywidualnych spreadów.

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Exact pomoże w rozliczeniach finansowych, zajmie się Twoją księgowością oraz zadba o to aby wszystko było w jak najlepszym porządku. Biuro rachunkowe Exact działa na terenie Poznania i okolic. Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby. Zapamiętaj księgowość to podstawa Twojej firmy.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana walut »

  Dzięki temu serwisowi internetowemu wymiana walut nigdy nie była prostsza i szybsza! Właśnie tutaj możesz dokonać wymiany różnych walut, jeśli posiadasz kredyt, prowadzisz firmę i zajmujesz się eksportem lub importem. Gdy denerwują cię wysokie koszty spreadów i prowizje pobierane przez kantory i banki, ten serwis może cię od nich wybawić! Zapraszamy już teraz do zajrzenia na stronę i do rejestracji na niej. Do korzystania z wymiany walut potrzebne jest też posiadanie rachunku osobistego albo firmowego walutowego.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza lokata »

  Blog przedstawia najlepsze lokaty i sposoby oszczędzania. Wybieram i analizuję lokaty na polskim rynku finansowym, które później zostają opisywane na moim blogu. Lokaty są rozbierane na czynniki, które później określają ile pieniędzy jesteśmy w stanie zarobić (odsetki, podatki itd.)

  Data dodania: 02 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • PITGazeta - Rozliczenia PIT »

  Pit Gazeta to tematyczny serwis o rozliczeniach PIT w danym roku, obfitujący w konkretne informacje podany w prosty sposób.

  Podatnicy na stronie dowiedzą się więcej o wypełnianiu takich druków PIT jak: 28, 36, 36l, 37 oraz PIT 38, ich załącznikach oraz w jakich przypadkach należy wybrać odpowiedni PIT. Oprócz informacji o formularzach także opisy najważniejszych wskaźników podatkowych oraz informacje na temat zawarcia ich w rozliczeniach rocznych.

  Dla osób, którym rozliczenie sprawia problem, do pobrania także darmowy program do PIT, ułatwiający obliczenie podatku dochodowego za miniony rok.

  Data dodania: 15 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Effect - Odszkodowania Powypadkowe »

  Główną specjalizacją Kancelarii Effect jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z OC sprawcy wypadku komunikacyjnego. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowań za szkody osobowe (uszczerbek na zdrowiu) i rzeczowe, poniesione we wszelkich wypadkach samochodowych. Każda osoba poszkodowana w takim wypadku (kierowca samochodu, pasażer samochodu, kierowca motocykla, pasażer motocykla, potrącony rowerzysta lub potrącony pieszy), która która zarazem nie jest jego wyłącznym sprawcą, ma bowiem prawo do uzyskania stosownego zadośćuczynienia za doznaną krzywdę oraz odszkodowania za poniesione straty.

  Data dodania: 31 01 2017 · szczegóły wpisu »