Praca i oferty pracy - GoWork.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca i oferty pracy - GoWork.pl

Zbior ofert pracy ze wszystkich poratli pracy w polsce. ciekawe polaczenie i dobre wyszukiwanie. Latwo znalezc pracę opinie o pracodawcach, forum praca. W społeczności możliwość dodania swojego CV, doświadczenia. Rózne miasta takie jak warszawa, kraków, poznań, gdańsk, katowice, tychy i inne

Szczegóły strony www.gowork.pl:

Podlinkuj stronę www.gowork.pl:

Praca i oferty pracy - GoWork.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 209 Odwiedziny msnbot 74 Odwiedziny googlebot 753

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy zawodowe - psychologia pracy »

  Zbiór profesjonalnych testów zawodowych dla pracowników i pracodawców. Określając swoje zainteresowania zawodowe, szybko i skutecznie dowiesz się o swoich predyspozycjach do wykonywanego zawdowu. Poznasz tutaj także swoją orientację zawodową, rozwiążesz test inteligencji emocjonalnej, sprawdzisz swój iloraz sukcesu i wiele więcej. W serwisie dostępny jest także darmowy biuletyn z poradami dla osób zainteresowanych rozwojem zawodowym oraz wiele ciekawych i przydatnych artykułów z zakresu doradztwa zawodowego i personalnego. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • TIMER - elektryczne systemy grzejne, ogrzewanie podłogowe, maty »

  Zakres działania P.U.H TIMER obejmuje:nn* montaż systemów grzejnychn* montaż ogrzewania podłogowegon* remonty, modernizacje i pomiary instalacjin* pozyskiwanie na podstawie udzielonego przez inwestora pełnomocnictwa dokumentów i pozwoleń urzędowych niezbędnych do wybudowania przez tego inwestora obiektu budowlanego, także inwestycji celu publicznego

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wikrutacja to nowoczesna rekrutacja dyrektorów »

  Wikrutacja to dzisiejszy odpowiednik rekrutacji - część procesu administrowania zasobami ludzkimi, czyli sformalizowanego toku naboru osób do firmy. Zdalna wideo rekrutacja przy korzystaniu z najnowocześniejszych technologii umożliwia zdalne wykonanie rozmów kwalifikacyjnych z wieloma kandydatami równocześnie. Zdalna rekrutacja tworzy nieporównywalnie wiekszą możliwość przeprowadzenia adekwatnej kwalifikacji kandydatów. Zdalna rekrutacja gwarantuje należytą selekcję opartą na rzetelnej ocenie merytoryki rozmowy, także przygotowania kandydata. Wideo rekrutacja to program do realizowania naborów, rejestracji kandydatów i przeprowadzania z nimi rozmów kwalifikacyjnych. Kandydata trzeba przecież znaleźć, wyselekcjonować, umówić na spotkanie. Na tym etapie koszty rekrutacji są w miarę stałe. Lecz już za chwilę trzeba dotrzeć na spotkanie, pojawiają się podróże firmowe, zakwaterowanie, koszty organizacji i uczestnictwa w targach pracy, itp. Koszty rosną logarytmicznie z tym większą dynamiką im większa jest ilość kandydatów. Kapitalnym wydaje się rozwiązanie, w którym wzmóc można liczbę udanych rozmów kwalifikacyjnych przy jednoczesnym złagodzeniu zaplanowanego budżetu na ten cel.

  Planujesz od kiedy i jak długo będziesz rekrutować. Oglądasz zgłoszenia kandydatów. Zapisane rozmowy oglądasz kiedy chcesz i jak długo chcesz. Zawsze tyle razy ile potrzebujesz. Od teraz wszystko jest na czas - Twój czas!

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie pasywne - blog »

  Blog internetowy 'zarabiam pasywnie' jest tworzony przez osobę, która chce zacząć utrzymywać się z dochodu pasywnego z Internetu. Jeśli interesuje Ciebie ta tematyka to zacznij go czytać - artykuły są bardzo ciekawe i zawsze można z nich wyciągnąć jakieś informacje.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech jako opiekunka »

  Praca w charakterze opiekunki osób starszych to bardzo odpowiedzialne zajęcie, które mogą wykonywać tylko osoby empatyczne i podchodzące z troską do innych. Osoby chcące znaleźć pracę jak np. opiekunka osób starszych Niemcy muszą sobie zdawać sprawę, że wymaga ona odpowiednich kompetencji i zdolności komunikacyjnych. Oprócz takich podstawowych zdolności jak mycie chorego, zapobieganie odleżynom czy radzenie sobie z przypadłościami chorobowymi profesjonalna opiekunka musi być otwarta na drugiego człowieka oraz pełna cierpliwości i serdeczności co jest niezwykle ważne w tym zawodzie.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • HR biznes »

  Nasz portal pracy to szansa na znalezienie zatrudnienia, które będzie odpowiadało naszym kwalifikacjom oraz kryteriom finansowym. Baza ofert pracy, która czeka u nas na każdego użytkownika jest zawsze na bieżąco aktualizowana. Do tego na portalu znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji związanych bezpośrednio z HR news. Warto odwiedzać naszą stronę, która daje wiele ciekawych możliwości, które warto wykorzystać na naszym rynku pracy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nestor Work - Oferty pracy za granicą »

  NESTOR Work jest bydgoską, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników do pracy tymczasowej działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość realizacji zleceń. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Nasza kadra pracownicza służy fachową pomocą i wsparciem przy realizacji wszelkich formalności. Zależy nam na nawiązywaniu stałych kontaktów personalnych, które pozwolą na wzajemne zaufanie i długotrwałą współpracę. Główny trzon naszych usług stanowi: Opieka nad osobami starszymi w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy w Polsce w różnych branżach; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy z granicą w różnych branżach. NESTOR Work z najwyższą starannością świadczy również usługi w zakresie 24- godzinnej, domowej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec, Francji, Włoch i Unii Europejskiej. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie Podopiecznych i ich Rodzin. Zapewniamy 24 h wsparcie i pomoc naszych koordynatorów, co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo. Dzięki szczegółowej weryfikacji i doboru opiekunek, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi opiekunkami, co gwarantuje najwyższe standardy opieki. Nasz personel jest zobowiązany do zachowania pełnej dyskrecji.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.praca-zory.pl »

  Praca-zory.pl jest portalem zawierającym regionalne ogłoszenia o pracę. Stworzony został z myślą zarówno pracodawców jak i pracowników, przez co obie strony mogą liczyć na szybsze nawiązanie współpracy. Pracodawcy po zarejestrowaniu się w portalu mają dostęp do bazy CV potencjalnych pracowników, ci natomiast mogą po rejestracji dodawać swoje CV, czy też odpowiadać na ponad 450 aktualnych ogłoszeń o pracy z regionu.

  Data dodania: 30 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy »

  Jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która dysponuje bardzo dużym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie każdemu pomóc w znalezieniu pracy. Dodatkowo poza tymi usługami zajmujemy się także doradztwem personalnym czy też transgenicznego delegowania pracowników. Mamy bardzo bogatą ofertę różnych miejsc pracy. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Tym co przemawia na naszą korzyść są opinie naszych klientów. Dzięki nam każdy znajdzie pracę dla siebie niezależnie jaki zawód go interesuje. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja dokumenty - ekasa.com.pl »

  Strona to pomoc, krok naprzód w drodze do kariery zawodowej. Dla osób szukających pracy, szereg bezpłatnych wskazówek i dokumentów w postaci wzorów CV i przykładów listów motywacyjnych na popularne i ściśle określone stanowiska pracy. To także zestawienie pytań i odpowiedzi na pytania które mogą być zadane na rozmowie kwalifikacyjnej. Bez rejestracji i logowania korzystanie z kreatora online. Dodatkowo obszerne informacje gdzie szukać pracy w Niemczech plus wskazówki jak napisać życiorys zawodowy na rynek Niemiecki.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »