Podkategoria: Praca - strona 16 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »
 • Ogłoszenia Katowice »

  okatowice.pl to bardzo wartościowy serwis z ogłoszeniami z Katowic i rejonu Śląska. Strona oferuje umieszczanie jedynie najlepszych ogłoszeń dotyczących przykładowo: pracy, mieszkań i imprez lokalnych. Szczerze zapraszam wszystkich Ślązaków.

  Data dodania: 26 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • ProfitClick zarabiaj w internecie. »

  ProfitClick.pl jest stroną poświęconą systemowi ProfitClicking, który pozwala nam zarabiać pieniądze w łatwy i przejrzysty sposób. Przejdź do rejestracji.
  Zarabiać możemy na trzy różne sposoby.
  Pierwszym sposobem generującym zarobki jest pakiet reklamowy, który kosztuje nas 10 dolarów i pozwala nam osiągać zyski nawet do 2% dziennie.
  Aktualnie trwa promocja i na start po to żeby wypróbować system bez potrzeby wpłaty pieniędzy firma ProfitClicking daje nam 10 dolarów.
  Drugim sposobem dającym nam zarabiać pieniądze jest kupno pakietu Matrix.
  Takie pakiety pozwalają zarabiać jednak wypełnienie takiego pakietu trwa dość długo. Trzecią możliwością zarabiania jest program partnerski, który pokazuje nam jak jeszcze możemy zarabiać pieniądze poprzez polecanie
  międzynarodowej firmy ProfitClicking. Program partnerski a zarobki ? Od pierwszej lini poleconych generujemy zyski 10% od każdej jego wpłaty.
  Za to z drugiej linii zarobki wynoszą 5%. Szczegółowy opis jak zarabiać w ProfitClicking znajdziecie państwo na stronie www.profitclick.pl.
  Znajduje się tam zakładka poradnik gdzie znajdziecie wiele porad oraz odpowiedzi na różne pytania. Porady i poradnik są aktualizowane codziennie. Rejestracja w międzynarodowym systemie ProfitClicking jest bardzo łatwa. W razie trudności przoszę zajrzeć do poradnika i znaleśc porady lub zadać nam pytania.
  Załóż konto juz teraz dopóki trwa promocja.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zostań Konsultantką »

  Zostań Konsultantką Oriflame i skorzystaj z 3 możliwości jakie oferuje firma. Rejestracja to tylko 1zł + nagrody z Programu Witamy.
  Wygladaj swietnie, zarabiaj pieniadze i baw sie doskonale to najważniejsze korzyści z przystąpienia do klubu Oriflame. Wybierz jedną z nich lub ciesz sie wszystkimi. Pokazuj katalog znajomym i rodzinie i zarabiaj jako konsultantka.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Warszawa »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wirtualnego biura jak i sal konferencyjnych oferowanych przez firmę GoldPlace. Dzięki naszym bogato wyposażonym lokalom oraz świetnemu położeniu, Twój biznes zyska na znaczeniu a komfort pracy jak i obsługi klientów znacznie wzrośnie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog poświęcony biznesowi w Internecie. »

  Na blogu dojrzejesz jakże rezolutnie osiągać w Internecie dochody, w niezmiernie skrótowym terminie.Już teraz winszuję Ci też sukcesów w Internecie. Jeżeli motywacja do pracy, także upór w dążeniu do celu nie jest Twoją tęgą stroną to inwituję Cię na mojego bloga.Ujrzysz jak zoptymalizować i wbić swoją stronicę na początkowe wyniki szukania google co wyraźnie połączone jest z pojęciem pozycjonowania.To będzie wówczas Twój krok zwierzchni w zasłużeniu pierwszej złotówki w świecie wirtualnym.Nie muszę wspominać, że jest to dla Ciebie największa reklama w Internecie.Rozpoznasz pierwsze dewizy jakie nadzorują się marketingiem Internetowym i poznasz najlepsze narzędzia marketingowe w zjednoczeniu z intensywnością Twojego umysłu.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadzory Budowlane »

  NADZÓR BUDOWLANY
  - nadzory budowlane oraz kierowanie budowami,
  - przeglądy oraz kontrole obiektów budowlanych,
  - opinie, ekspertyzy i doradztwo techniczno-budowlane,
  - sporządzanie umów o wykonanie robót budowlanych,
  - odbiór mieszkań i domów oraz lokali użytkowych od firm deweloperskich i spółdzielni
  mieszkaniowych,
  - wyceny indywidualne, kosztorysy budowlane także na potrzeby banków,
  - pomoc inwestorom w znalezieniu projektantów i wykonawców robót,

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Avon konsultantka - Katalog kosmetyków AVON »

  Zawsze aktualny katalog Avon do przeglądania online oraz katalog Avon do ściągnięcia w PDF. Zamówienia u konsultantki Avon przez internet, umawianie się na prezentację. Darmowe konsultacje oraz próbki kosmetyków. Avon sklep.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Kraków »

  Praca jest dla wszystkich bardzo ważnym elementem życia. Dlatego nasza strona skupia się tylko na wartościowych ofertach pracy i dostarczaniem ich do użytkowników. W Krakowie można otrzymać zatrudnienie w wielu sektorach, począwszy od handlu po przez gastronomie, kończąc na usługach. Jeżeli zależy Ci na aktualnych ofertach, zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • BIGRAM »

  Realizujemy usługi rekrutacji i selekcji na najwyższe stanowiska menedżerskie i specjalistyczne. Ponad 20 lat doświadczenia na rynku polskim i międzynarodowym w prowadzeniu Executive Search oraz outplacement. Należymy do najlepszych firm z sektora business to business. Naszym znakiem rozpoznawczym jest skuteczność, specjalizacja, troska o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego klienta i zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzonych nam projektów. Potwierdzeniem tych słów, jak i naszej silnej pozycji na rynku firm doradztwa personalnego jest tytuł Business SUPERBRAND w sektorze usług dla biznesu.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, Plany ewauacyjne Katowice »

  Proponujemy kompleksowe usługi z zakresuochrony przeciwpożarowej: - opracowania lub aktualizację instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, - wykonanie planów obiektu zgodnie z przepisami, - szkolenie pracowników (teoretycznie i praktycznie), - organizację kursów "Zwalczanie pożarów i ewakuacja", - organizację i prowadzenia ćwiczeń ewakuacyjnych, - stały nadzór nad Państwa obiektami i terenami, - przegląd, konserwację i legalizację gaśnic, - próby wydajności i ciśnienia hydrantów, - doradztwa i opiniowania przez specjalistów i inspektorów. Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, Plany ewakuacyjne obiektu, Katowice, Plan ewakuacyjny, Wiktor, ppoż., Zwalczanie pożarów i ewakuacja, aktualizacja, przeciwpożarowe Zapewniamy bezpłatny dojazd do Państwa na terenie Śląska i okolic

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Serwis internetowy oferujący szeroki wybór ogłoszeń o pracę za granicą. Możesz w nim znaleźć ekspresowo i wygodnie ogłoszenia dotyczące różnych krajów – Niemczech, Norwegii, Belgii. UK czy Holandii, a także wielu innych. Oferty są praktycznie pogrupowane według kraju oraz rodzaju pracy, na pewno błyskawicznie uda ci się wypatrzyć coś idealnego. Codziennie na stronie pojawiają się nowe ogłoszenia – zapraszamy do szukania pracy z nami już teraz!

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak należy pisać CV »

  Dobrze wiedzieć o tym, że ogromną część twojego sukcesu w aplikowaniu o posadę mają dobrze przygotowane pisma aplikacyjne. Rozmyślna i dopracowana aplikacja (CV wraz z listem motywacyjnym) może okazać się kluczem do sukcesu, bowiem pierwszy etap rekrutacji - wybór aplikantów na podstawie CV - ma za zadanie wybranie aplikantów do dalszego poziomu w systemie aplikacyjnym.

  Jeśli nosisz się z zamiarem zmiany pracy lub w ogóle rozpoczęcia swojej kariery zawodowej, to obowiązkowo przeanalizuj nasze wskazówki. Za ich sprawą dowiesz się jak aplikować do pracy z zaplanowanym skutkiem. Z naszych materiałów dowiesz się jak napisać swoje podanie o pracę, żeby zainteresowało pracodawcę i przybliżyło cię do wymarzonej pracy. Pamiętaj, że odpowiednio napisane Curriculum Vitae i przekonywujący list motywacyjny to połowa sukcesu przed rozmową kwalifikacyjną.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zlecenia przez internet - Getak.pl »

  Wirtualny świat Internetu to nie tylko największa w całym świecie baza wiedzy czy usług ale również szalenie atrakcyjny rynek pracy. Pisanie postów na forum, praca zdalna programisty czy grafika to nie jedyne zlecenia jakie cieszą się największym zainteresowaniem wśród freelancerów. Zlecenia online nie zawsze wymagają potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy oraz profesjonalnych umiejętności. To najczęściej nieskomplikowane zadania, których wykonania może się podjąć każdy internauta. Najważniejsze informacje o freelancingu w naszym kraju znajdują się na stronie Getak.pl. Podają na nich wskazówki oraz cenne porady profesjonalni freelancerzy, który przez lata pracy online zdobyli duże doświadczenia na wirtualnym rynku pracy. Odpowiadają w jaki sposób otrzymać pierwsze zlecenia i wyjaśniają dość zawiłe dla początkujących freelancerów działanie internetowej aukcji pracy.

  Data dodania: 03 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kreator CV - program do pisania CV online »

  Kreator CV to program do pisania CV online. Umożliwia tworzenie CV w formacie PDF w oknie przeglądarki internetowej w stylu WYSIWYG. Wystarczy założyć konto, wypełnić odpowiednio pola, dodać swoje zdjęcie, wygenerować i pobrać na dysk swoje CV w PDF. Program do tworzenia CV online został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy szukają sposobu na szybkie stworzenie własnego, profesjonalnie i estetycznie wyglądającego CV on-line. Kreator CV posiada intuicyjny interfejs typu WYSIWYG (what you see is what you get), który umożliwia edycję i jednocześnie podgląd swojego CV. Podzielony jest na następujące sekcje: 'dane osobowe', 'doświadczenie', 'edukacja', 'umiejętności', 'zainteresowania i hobby'. Każda z podanych sekcji programu do tworzenia CV zawiera pola, które użytkownik może dowolnie wypełniać.

  Data dodania: 05 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii - GOODMORNING »

  Firma GOODMORNING Sp. z o.o. jest Holenderską agencją pracy tymczasowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2001 i obecnie należymy do największych tego typu firm w Holandii. Główna siedziba biura znajduje się w południowej części Holandii w miejscowości Etten-Leur.
  W Polsce posiadamy ponad 6 przedstawicielstw, z główną siedzibą w Złotowie.
  W ciągu roku zatrudniamy około 1500 osób.
  Współpracujemy z najlepszymi holenderskimi przedsiębiorcami i pośredniczymy w zatrudnianiu polskich i węgierskich pracowników.


  Organizujemy pracę, zakwaterowanie, administrujemy finanse, organizujemy dojazdy do pracy itd. Uzyskaliśmy wiele certyfikatów w kategoriach zatrudnienia i pobytu naszych pracowników w Holandii. Certyfikaty są gwarancją solidności i rzetelności na rynku pośrednictwa pracy.
  Jesteśmy stowarzyszeni z organizacjami, które stoją na straży tego, by nasze biuro spełniało i przestrzegało wszelkich warunków obowiązujących pracodawców w Holandii.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rekrutacja pracowników z jobfitter »

  Poszukując dodatkowego zajęcia na pewno szukamy także nowych rozwiązań, które skracają okres szukania i oferują nam dużo więcej ofert niż dotychczasowe źródła. Znana jest także erekrutacja, polegająca na wypełnianiu autorskich testów, pomagających odkryć predyspozycje przyszłego pracownika lub ocenić jego umiejętności. Taka rekrutacja pracowników jest nie tylko dobrym rozwiązaniem dla ludzi szukających pracy, lecz także dla firm, które poszukują pracowników, ponieważ interpretacja testów pozwoli na znalezienie odpowiedniego aplikanta do właściwego stanowiska pracy a w ten sposób potencjalny pracownik otrzyma dużo więcej ofert, a przedsiębiorstwo otrzyma zbiór wyselekcjonowanych aplikacji. Taki sposób rekrutacji to oszczędność czasu zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla aplikantów i z pewnością w dużym stopniu ogranicza czas poszukiwania ofert pasujących do konkretnej grupy docelowej.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w redakcji motoryzacyjnej »

  Jeśli szukasz pracy, a motoryzacja jest Twoją pasją – spróbuj swoich sił w naszej redakcji motoryzacyjnej. Sprawdź, czy spełniasz wymagania, jakie stawiamy kandydatom. Praca z nami to sposób na realizację zawodowych ambicji wśród ludzi, którzy lubią to, co robią - szukamy dziennikarzy, redaktorów, grafików i fotografów.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog dla przedsiębiorców o rozwoju biznesu i relacjach w biznesie »

  Blog przedsiębiorczy dla początkujących przede wszystkim przedsiębiorców ale także i tych z ustabilizowanym już biznesem ale chcących pogłębiać wiedzę by zarządzać swym podmiotem efektywniej. Doradza co zrobić jeszcze przed założeniem działalności, skupia się na początku działalności i dbaniu o relacje biznesowe. W serwisie dostępne także darmowe szkolenia w postaci ebooków.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Holandii - GOODMORNING »

  Firma GOODMORNING Sp. z o.o. jest Holenderską agencją pracy tymczasowej. Swoją działalność rozpoczęliśmy w roku 2001 i obecnie należymy do największych tego typu firm w Holandii. Główna siedziba biura znajduje się w południowej części Holandii w miejscowości Etten-Leur.
  W Polsce posiadamy ponad 6 przedstawicielstw, z główną siedzibą w Złotowie.
  W ciągu roku zatrudniamy około 1500 osób.
  Współpracujemy z najlepszymi holenderskimi przedsiębiorcami i pośredniczymy w zatrudnianiu polskich i węgierskich pracowników.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Likwidacja szkód ubezpieczeniowych z Liderem BLOS. »

  Firma BLOS jest niezależną firmą świadczącą usługi z zakresu zarządzania procesem likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Oferujemy współpracę z prowizją bezpośrednią wynoszącą zawsze 40%, prowizją ze struktury do 20% oraz prowizją z obrotu całej firmy do 10%.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: