Podkategoria: Praca - strona 18 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • PROGRESS prace wysokościowe »

  Chcemy Państwu przedstawić ofertę firmy Progress z Mińska Mazowieckiego. Progress świadczy usługi w zakresie realizowania wszelkich prac na wysokościach, z wykorzystaniem technik alpinistycznych a dodatkowo prac wykonywanych za pomocą wysięgników oraz rusztowań. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo prace, które wymagają działania na dużych wysokościach. Zajmujemy się także pracami remontowo - budowlanymi. Przeprowadzamy także mycie i czyszczenie elewacji, mycie i malowanie dachów. Zajmujemy się dodatkowo renowacją zabytków i renowacją oraz układaniem kamienia. Nasza załoga dostanie się wszędzie tam, gdzie ciężki sprzęt nie ma dostępu. Klientom zapewniamy fachowo wykonane usługi, na które dajemy do 7 lat gwarancji. To tylko niektóre prace, które proponujemy. Oferta naszej firmy jest ogromnie rozbudowana, z tej przyczyny zapraszamy Państwa do zapoznania się z jej pełną ofertą na stronie.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urlop Wychowawczy »

  Strona Urlop-Wychowawczy.pl zawiera zawsze aktualne informacje na tematy takie jak: urlop macierzyński, dodatkowy urlop macierzyński (nowość z 2013 roku!), urlop wychowawczy oraz urlop ojcowski.

  Ponadto wyjaśniamy jakie formalności musisz spełnić, aby dostać wybrany urlop na dziecko. Dowiesz się również czy możesz liczyć na zasiłek macierzyński kiedy jesteś na urlopie i jaki będzie jego wymiar.

  Informacje zawarte na stronie Urlop Wychowawczy są zawsze zgodne z obecnym stanem - wnikliwie śledzimy wszelkie zmiany w prawie dotyczące urlopów wychowawczych, macierzyńskich i innych urlopów na dzieci i informujemy o tym naszych czytelników. Dzięki temu każdy pracownik może dostać dokładnie to, czego potrzebuje.

  Stronę dedykujemy również osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą (zarówno jeśli jest to jednoosobowa firma, jak i większe przedsiębiorstwo) oraz działom HR - dzięki naszej stronie wszystkie te osoby będą mogły poznać w przystępny sposób prawo pracy regulujące udzielanie urlopów macierzyńskich, wychowawczych i ojcowskich i prawidłowo je zastosować.

  Dla ułatwienia wprowadziliśmy ponadto dział Druki, Wnioski i Podania, w którym umieszczamy wszystkie istotne formalności dotyczące udzielania urlopów. Ten dział przyda się szczególnie młodym matkom (i ojcom), którym nie w głowie papiery - dla nich najważniejsze jest obecnie dziecko, a nie formalności.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca lekarz. Oferty pracy dla lekarzy. »

  Serwis ogłoszeniowy z ofertami pracy dla lekarzy. Oferty pracy dla lekarzy w Polsce i za granicą. Oferty pracy, praktyk, specjalizacji, rezydentur staży dla lekarzy. Praca dla chirurga. Oferta pracy dla neonatologa. Praca dla lekarzy specjalistów oraz lekarzy asystentów. Praca dla lekarza w Australii.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać list motywacyjny i CV »

  Napisanie CV oraz przygotowanie listu motywacyjnego to niełatwe zadanie wymagające dużej wiedzy i pewnej lekkości pióra. Trudno zatem dziwić się, że osoby, które decydują się na taki krok nie ukrywają, że często już na sam dźwięk słowa „szukanie pracy” oblewają się zimnym potem. Jak poradzić sobie z trudnościami? Sposobów jest co najmniej kilka, dziś zaś coraz większą popularnością cieszą się specjalne strony internetowe, na których można znaleźć wzory dokumentów rekrutacyjnych. Nie każdy jest zwolennikiem korzystania z ich wsparcia, już od jakiegoś czasu możemy jednak usłyszeć o tym, że mówimy o naprawdę interesujących rozwiązaniach. List motywacyjny lub CV pobrany ze strony www nie jest już schematyczny, a osoba, która decyduje się na jego napisanie nie ma wątpliwości, co do tego, że podpowiedzi, jakie w nim padają są trafne. Oczywiście, konieczna jest zmiana treści i umieszczenie tam własnych umiejętności, doświadczeń i cech charakteru zwłaszcza, że pracodawcy dość trafnie rozpoznają dokumenty pobierane w sieci. Jeżeli jednak mamy świadomość tego, że nasz talent pisarski nie jest duży, a zależy nam na tym, aby dobrze zaprezentować się w oczach pracodawcy, skorzystanie ze wzorów jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż eksperymenty dlatego polecamy naszą stronę aplikomat.pl. Oprócz gotowych przykładów znajdziesz wskazówki jak właściwie napisać dokumenty aplikacyjne aby skłoniły osobę rekrutującą do zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca jako opiekunka osób starszych Niemcy »

  W Internecie możemy znaleźć wiele ciekawych ofert pracy. Szczególnie interesujące dla kobiet są z pewnością oferty pracy u naszych zachodnich sąsiadów. Praca opieka Niemcy to często spotykane hasło pod którym znajdziemy różnego rodzaju oferty pracy dla pielęgniarek oraz opiekunek osób starszych. Niemieckie szpitale i hospicja potrzebują takich pracownic. W przeciwieństwie do sytuacji w Polsce status pielęgniarki czy opiekunki w Niemczech jest dużo lepszy i może one zarobić bardzo przyzwoite pieniądze. Jest to mocny argument przemawiający za tym, aby spróbować takiej zagranicznej pracy.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Talfit.pl - system wspomagania HR »

  Zdarzyło Ci się, że osoba, którą zatrudniłeś miała interesujące CV i bogate doświadczenie, ale zupełnie nie potrafiła odnaleźć się we współpracy z innymi, więc musiałeś ją zwolnić? Aby nie tracić czasu na nietrafione rekrutacje, wspomóż się programem Talfit.pl. Ten system to gwarancja zatrudnienia właściwego człowieka na właściwym miejscu, ponieważ sprawdza to, czego nie wyczytamy w CV ani nawet w liście motywacyjnym, czyli cechy charakteru oraz istotne wartości. Badanie polega na wypełnieniu ankiety online – najpierw bierze w nim udział przełożony kandydata oraz kilku pracowników, co pozwala na sprecyzowanie oczekiwań wobec kandydata, następnie kwestionariusz wypełniają wszyscy ubiegający się, którzy palikowali na dane stanowisko. Raport z przeprowadzonych badań można obejrzeć w każdej chwili za pośrednictwem internetu.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pronobel - Praca dla Opiekunek osoby starszej, Niemcy, oferty pracy »

  Aktualne oferty pracy dla Opiekunek. Najlepsza Kadra Opiekunek - w Pronobel zdobędziesz świetną legalną pracę.

  PRONOBEL to jakość i wyznacznik kultury pracy.
  Z nami zdobędziesz legalną pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom.  Celem firmy Pronobel są zadowoleni pracownicy, dlatego też zapewniamy podjęcie legalnej pracy w charakterze Opiekuna/ki Osób Starszych oraz Pomocy domowej w Polsce i Niemczech.

  Wszystkim pracownikom zapewniamy pełne wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności oraz profesjonalną organizację wyjazdu.

  Dajemy gwarancję stabilnego zatrudnienia gdyż zależy nam na długotrwałej współpracy i doceniamy zaufanie, jakim darzą nas nasi pracownicy.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Favoris – Legalna praca dla Opiekunek osób starszych, Niemcy »

  Nowe oferty pracy do opieki osoby starszej w Niemczech, świetne zarobki i wysokie premie, opieka w Niemczech

  Zespół osób z długoletnim doświadczeniem na rynku. Naszym celem jest budowanie trwałej relacji Pracodawca-Pracownik oraz profesjonalna pomoc w podjęciu pracy w Polsce i za granicą. Proponujemy współpracę wszystkim osobom zainteresowanym pracą jako Opiekun/ka Osób Starszych. Zapewniamy przy tym bezpłatną pomoc oraz pełne wsparcie doświadczonego Zespołu. Posiadamy najlepsze, sprawdzone oferty pracy i gwarantujemy legalność zatrudnienia, dlatego cieszymy się, uznaniem wśród naszych Pracowników.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy Warszawa »

  Nasz portal pracy powstał z myślą o osobach, które posiadają problemy ze znalezieniem pracy. U nas możecie znaleźć oferty pracy stałej oferowane przez pracodawców, ale również tymczasowej i sezonowej oferowane przez agencje pracy. Zachęcamy serdecznie do przeglądania wszystkich naszych ofert, chociaż znalezienie tej interesującej właśnie Ciebie nie będzie trudne. Wystarczy, iż zdecydujesz się wpisać do wyszukiwarki odpowiednie słowo i wszystko będziesz miał już przed sobą.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Druty spawalnicze »

  Nasza firma powstała, aż w 1984 roku. Trudnimy się w tworzeniem materiałów spawalniczych. Możemy poszczycić się standardem ISO 9001:2000. Wyroby naszej firmy posiadają dodatkowo certyfikaty jakościowe europejskich i światowych towarzystw klasyfikacyjnych: TÜV, DB, GL, BL, LR, DNV, RINA, Force, Controlas, PRS, UDT,CPT. Wyroby Multimetu trafiają także na eksport. Nasze produkty exportujemy na Czechy, Białoruś, Ukraine, Litwe, Łotwe, Rosja, Estonie, Niemcy. Sprawdź naszą firmę!

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bezrobotny.cba.pl »

  Szare życie człowieka w dobie kryzysu kapitalistycznego ustroju. Słowami opisane spojrzenie na Polską rzeczywistość w nowoczesnym świecie. rosnące bezrobosie, brak perspektyw. Życie młodego człowieka w dzisiejszych czasach do łatwych nie należy. sytuacja innych Europejskich państw również nie napawa optymizmem, a przecież nie to obiecywali nam politycy startujący w wyborach. Powiem jedno - kryzys ponad wszystko.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zasiłek dla bezrobotnych »

  Blog pomaga w aktywizacji osób bezrobotnych oraz swoimi radami załatwia zasiłki dla osób szukających pracy. Na naszej stronie dowiesz się jak znaleźć płatną posadę oraz jak unikać fałszywych ofert pracy. Nauczymy Cię jak rozpoznać naciągaczy na rynku pracy. Wiele osób żeruje na bezrobotnych - kładziemy temu kres! Pamiętaj - zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz od ręki dzięki naszym radom!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog o zarabianiu przez internet w firmie ADITnetwork »

  Blog opisuje jak zarabiać przez internet w firmie ADITnetwork. Sprawdzona firma posiada swoje naziemne placówki w kilku krajach. Była sprawdzona przez odpowiednie instytucje pod względem legalności. Na stronie znajdziesz aktualne informacje i wskazówki pomocne do osiągnięcia sukcesu. Dzięki reklamodawcom zarabiamy między innymi na oglądaniu i ocenianiu reklam. Nie musisz nikogo polecać do programu, aby zarabiać. Jednak przy wprowadzeniu nowych osób otrzymujesz wysokie prowizje za polecenie programu. Zbuduj swój własny biznes, dołącz do nas już dziś.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy za granicą »

  Od pewnego czasu po głowie chodzi Ci wyjazd za granicę w celach zarobkowych? Zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki zalecamy odwiedzenie naszej witryny, na której znajdziesz cenne informacje, które pomogą Ci podjąć decyzję, zresztą bardzo ważną w Twoim życiu. Sprawdź jak ustrzec się przed kanciarzami i znaleźć porządną, dobrze płatną pracę poza granicami Polski.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Employer Branding - Brand Position »

  Employer Branding - komunikacja pracodawcy, realizujemy strategie Employer Brandingowe dla firm. Nadajemy wygląd, skutecznie komunikujemy i przyciągamy odbiorców, utrzymujemy wysoki poziom zainteresowania grupy docelowej. Wiemy, że wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy w dużej mierze decyduje o postrzeganiu i wartości rynkowej firmy. Skorzystaj z naszego doświadczenia! Brand Position to skuteczna komunikacja.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telepracownicy.pl - oferty pracy. »

  Portal telepracownicy.pl powstał wodpowiedzi na rosnące potrzeby zaprezentowaniaw jednym miejscu informacji, poradników oraz ofert pracy związanych zzagadnieniemTelepracy. Poprzez stronę internetową, chcemy ułatwić dotarcie dopracowników orazpracodawców oferujących telepracę. Portal służy do zamieszczaniaogłoszeń o pracę,ofert telepracy, zleceń wykonywanych przez Internet oraz dodawania CVpracowników.Daje również możliwość kontaktu na rozbudowanej platformie pomiędzy pracodawcą ipracownikiem, co ułatwia zarówno poszukiwanie pracy/pracownika jak idalszy kontaktpodczas wykonywania pracy zdalnej. Ogłoszenia zamieszczane na portaludają możliwośćpracy bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jest to idealnerozwiązanie dla matek zdziećmi jak również dla osób z mniejszych miejscowości, bez możliwościznalezieniapracy w swoim otoczeniu. Informacje oraz zamieszczane przezpracodawców ogłoszenia sąweryfikowane przez administratorów dzięki czemu z sukcesem unikamyrozczarowania zestrony potencjalnych pracowników. W budowę oraz rozwój portaluzaangażowane są osobyod lat zajmujące się obszarem IT, rynkiem pracy oraz projektami. Całyzespół specjalistówpracuje nad dynamicznym rozwojem portalu i dba o pełen profesjonalizminformacji w nimzawartych. Za główny cel stawiamy sobie zamieszczanie pewnych isprawdzonych ogłoszeńoraz zadowolenie użytkowników.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech jako opiekunka »

  Coraz częściej decydujemy się na wyjazd poza granice naszego kraju, w celu poszukiwania pracy. Ostatnio najczęściej wybieranym kierunkiem są Niemcy, gdzie poza bardzo korzystnymi zarobkami spotykamy doskonale rozwinięty kraj. Praca w Niemczech daje doskonałą szansę do rozwijania swoich umiejętności za pieniądze, o jakich nie można nawet myśleć w naszym kraju. Wystarczy przejrzeć kilka ogłoszeń, a na pewno trafimy na pozycje w stylu praca opieka Niemcy, które mogą okazać się idealna dla pielęgniarek, fizjoterapeutek i opiekunek, które w Polsce nie mogą znaleźć odpowiedniego zatrudnienia.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROJEKT S3 CHCESZ 30.000zl ZA 60$ ? »

  Strona poswiecona tanszemu uczestnictwu w elitarnym klubie RICI.Klub RICI promuje tanie podróze i zwiazane z tym aspekty.Posiada super program premiowy gdzie mozna cyklicznie zarabiac 10.000 dolarów.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Laptopy biznesowe - kuzniewski.pl »

  Kuzniewski.pl to sklep internetowy specjalizują się w doradztwie i sprzedaży laptopów biznesowych. Obsługujemy firmy, instytucje oraz wymagających użytkowników indywidualnych poszukujących niestandardowych rozwiązań informatycznych.

  W ofercie sklepu znajdują się starannie wyselekcjonowane notebooki renomowanych marek - HP, Lenovo, Toshiba, Fujitsu, Dell, Sony oraz Samsung. Każdy laptop sprzedawany w sklepie internetowym lub salonie firmowym kuzniewski.pl pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji. Do każdego zakupu klienci otrzymują pakiet usług serwisowych gratis.

  Największą wartością firmy są jej doradcy - to grupa doświadczonych konsultantów, którzy pomagają dobrać sprzęt najlepiej odpowiadający potrzebom i wymaganiom firm, instytucji oraz klientów indywidualnych.

  Firma kuzniewski.pl prowadzi sprzedaż notebooków przez stronę internetową oraz w salonie w centrum Poznania. Istnieje również możliwość dojazdu doradcy do klientów w całej Polsce w celu analizy potrzeb oraz prezentacji oferty.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV – gotowe do pobrania »

  Gotowe wzory CV to strona oferująca szablony cv i listów motywacyjnych w unikalnych kompozycjach graficznych. Profesjonalny wzór CV to Twoja szansa na pracę! Do pobrania wzory CV w różnych stylach i kolorach.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: