Podkategoria: Praca - strona 21 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »
 • Praca Czechowice »

  Nasz serwis kierowany jest do wszystkich osób, które szukają pracy w takich miastach, jak Bielsko-Białas, Kęty, Szczyrk, Cieszyn, Żywiec oraz w okolicach. Zapewniamy aktualne propozycje pracy oraz bacę dal pracodawców, która zawiera setki CV. Nasz serwis jest największą bazą ofert pracy z całego Podbeskidzia. Zapewniamy w pełni automatyczny oraz wygodny w obsłudze serwis.

  Data dodania: 24 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Życiorys to twoja reklama! »

  Musisz wiedzieć o tym, że bardzo często pierwszą osobą czytającą twoje CV jest osoba z działu kadr. Ze względu na to, że rekrutuje ona osoby na różne stanowiska i nie do końca zna terminologię oraz specyfikację pracy w każdym dziale, lektura twojego życiorysu nie może być dla niej trudna. Twoje CV powinno być łatwe i zrozumiałe. Możesz to osiągnąć, starając się używać słów będących w powszechnym użyciu, a dzięki temu takich, które znane są każdemu.

  Data dodania: 27 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Pracy »

  W ofercie naszej firmy, będącej profesjonalną agencją pracy z doświadczeniem, znajdziesz wiele interesujących ofert pracy w Holandii w dziedzinie spożywczej, logistycznej, rolniczej czy produkcyjnej. Pracodawcom gwarantujemy znalezienie profesjonalnej kadry. Cechuje nas pełen profesjonalizm, doświadczenie, najwyższa jakość usług, profesjonalna selekcja pracowników, podążanie za nowościami na rynku pracy oraz troska o każdego klienta. Zapewniamy zadowolenie oraz pracę marzeń. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lublin - ogłoszenia lokalne »

  Nowy, w całości darmowy serwis ogłoszeniowy z ogłoszeniami lokalnymi tylko i wyłącznie z Lublina i najbliższych miast. W naszym serwisie ogłoszeniowym możesz dodać ogłoszenia praca, nieruchomosci, drobne, motoryzacyjne, a także podyskutować na lokalnym forum lubelskim.

  Data dodania: 29 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedstawiciele.pl- oferty pracy »

  Sprawnie działający oraz stale i dynamicznie rozwijający się serwis ogłoszeń o pracę w branży handel i sprzedaż. Usługi w zakresie szkoleń, rekrutacji i selekcji pracowników
  oraz wynajmu hostess. Profesjonalne doradztwo i fachowa pomoc.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • HR Consulting- doraztwo personalne »

  Agencja Doradztwa Personalnego świadczy usługi na najwyższym poziomie,
  które obejmuje m. in. doradztwo personalne, rekrutacja pracowników, szkolenia. Wykwalifikowany zespół specjalistów z zaangażowaniem wykonujący wszelkie powierzane im zadania i obowiązki.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferta pracy dla pielęgniarek, placówki medyczne na terenie Niemiec »

  Firma Medikwork zajmuje się pośrednictwem pracy. Poszukujemy wykwalifikowanej polskiej kadry medycznej – pielęgniarek, opiekunek – do pracy za granicą, na terenie Niemiec. Gwarantujemy legalne zatrudnienie – podpisujemy umowę o współpracę z miejscowymi szpitalami, klinikami, domami opieki. Wymagana jest dobra znajomość niemieckiego, ale także osobom początkującym oferujemy pracę w charakterze pomocniczym i udostępniamy możliwość wzięcia udziału w kursie językowym na miejscu.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka osób starszych oraz opieka za granicą. »

  Pomagamy w znalezieniu odpowiedniej pomocy domowej lub opiekuna dla osób starszych a także oferujemy legalną pracę w Niemczech, w domach prywatnych osób starszych, którzy potrzebują wsparcia w codziennych czynnościach.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • CVninja - serwis z poradami na temat pisania CV »

  CV-Ninja to internetowy serwis, który gromadzi kompleksowe i specjalistyczne porady o tworzeniu CV. Dowiesz się m.in jak dobrze sformułować dane osobowe, posiadane wykształcenie oraz przebieg zatrudnienia i umiejętności językowe. Oprócz tego, chcielibyśmy Państwu zaprezentować szybki darmowy generator osobliwych CV, będącego szybkim i prostym mechanizmem przy pomocy którego utworzysz unikatowy PDF gotowy do przekazania rekruterowi. Jeśli nie bardzo wiesz jak rozpocząć pracę nad cv zapoznaj się koniecznie z sekcją wzory CV do pobrania, które znacznie uproszczą pracę nad własnymi dokumentami aplikacyjnymi dokumentów. Pokazujemy także pomyłki w CV najczęściej popełniane przez kandydatów. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rzuć etat - oferta pracy »

  Serwis objaśnia zasady pracy jako niezależny dystrybutor FM Group. Przedstawia warunki oraz sposób jak działać efektywnie. Naszym wsparciem jest grupa BSG (Międzynarodowa Grupa Wsparcia Biznesowego), która pomaga każdemu dystrybutorowi stać się człowiekiem sukcesu. Mamy mnóstwo materiałów, szkoleń, udzielany pełne wsparcie.

  Data dodania: 18 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kontrola dostępu »

  Najlepsze urządzenia do rejestracji czasu pracy na rynku tylko od firmy Telsat RCP. Nasze rozwiązania stosuje już bardzo wiele mniejszych i większych przedsiębiorstw z całego kraju, co napawa nas dumą i jest świadectwem jakości naszych produktów. Identyfikatory, czytniki do identyfikatorów, konwertery i kontrolery przejścia zapewnią Twojej firmie bezpieczeństwo, pomogą lepiej współpracować z zespołem, zredukują czas nadzoru nad pracownikami, co przełoży się na wzrost efektywności firmy i jej rozwój.

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Skoczow »

  Nasza strona powstała w celu umożliwienia łatwego dodawania ofert pracy oraz przeglądania aktualnych ofert pracy. Strona kierowana jest zarówno do osób poszukujących pracy, jak też do firm, które chciałyby umieścić ogłoszenie. Zapewniamy wygodę korzystania z naszego serwisu internetowego. Dla osób szukających pracy stworzyliśmy specjalny działa z poradami oraz ciekawymi publikacjami dotyczącymi CV, rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe ogłoszenia pracy dodatkowej i nie tylko! »

  Chcesz dać zlecenie do wykonania czy szukasz dodatkowej pracy? Na Naszej stronie znajdziesz i zamieścisz ogłoszenia bezpłatnie. Stwórz swoją wizytówkę i pokaż co masz do zaoferowania. Dodatkowa.pl - łączy zleceniodawców i zleceniobiorców.

  Data dodania: 21 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oriflame rejestracja »

  Serwis umożliwia dokonanie rejestracji do spółki Oriflame, która jest rekinem w sprzedaży bezpośredniej w kilkudziesięciu krajach. Po rejestracji w Oriflame otwierają się przed każdym nieograniczone możliwości zarówno w doborze kosmetyków dla siebie, ale także w posiadaniu atrakcyjnych pieniędzy. W witrynie publikujemy zalety rejestracji i demonstrujemy jak dobrze pracować, aby otrzymywać wysokie profity. Harmonogram pracy w Oriflame wybieramy sobie sami, pracujemy tyle ile chcemy i doskonale wiemy kiedy mamy predyspozycje na awans. Nie czekaj dołącz do Oriflame już w tym momencie.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w kętach »

  Praca-Kęty - to portal gromadzący oferty i ogłoszenia o pracę w jednym miejscu. Dzięki zintegrowaniu ze stroną praca.bielsko baza naszych ofert jest jeszcze większa. Dzięki naszemu portalowi, znalezienie pracy staje się o wiele łatwiejsze. Posiadamy przejrzysty interfejs dzięki, któremu od razu wiesz co i jak. Ponadto znajdziesz tam przydatne porady na temat rozmów kwalifikacyjnych, twojego prawa premii i awansu.

  Data dodania: 27 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Pracy Tymczasowej FallWork »

  Dla pracodawców przygotowaliśmy pakiet informacji określających zasady współpracy, aktualne przepisy prawne, zasady leasingu pracowniczego oraz szereg informacji mających na celu przybliżenie zasad obowiązujących podczas współpracy z agencją pracy FallWork Sp. z o.o. . Zapraszamy do kontaktu firmy poszukujące atrakcyjnej cenowo oferty z zakresu leasingu pracowniczego lub rekrutacji stałych.

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla doradcy finansowego »

  W trakcie spotkania z Doradcą finansowym masz możliwość znalezienia i dopasowania raty kredytu do swoich faktycznych możliwości finansowych. Możesz również dowiedzieć się: w jaki sposób oferty bankowe mogą różnić się od siebie, w jaki sposób określić maksymalny okres kredytu, w prosty, jak w szybki sposób załatwić wszystkie formalności związane ze wzięciem kredytu mieszkaniowego na upragnione mieszkanie, jak wygląda podpisanie umowy kredytowej z wybranym bankiem. Prócz tego, że doradca opowie ci o tym wszystkim, to jeszcze (jeśli będziesz sobie tego życzył) będzie ci w tym towarzyszył i większość formalności załatwi za ciebie. Dzięki niemu szybciej zbliżysz się do zrealizowania marzenia.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla pracownika biurowego »

  W Internecie znaleźć można wiele ofert pracy dla „Pracowników biurowych”. Zakres zadań stanowisku uzależnione są od branży w jakieś działa dane przedsiębiorstwo oraz działu, w którym wystąpił owy wakat. „Pracownik biurowy” w zakresie swoich obowiązków może znaleźć: prowadzenie rozmów wychodzących, przedstawianie klientom oferty firmy, udzielanie klientom wyczerpujących informacji na temat oferty firmy, wprowadzanie informacji do wewnętrznego systemu komputerowego.

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w cieszynie »

  Nasz portal powstał w celu ułatwienia znalezienia ofert pracy dla pracowników. Portal kierujemy również do pracodawców, którzy poszukują pracowników na terenie rejonu Bielska Białej. Nasze portale ogłoszeniowe związane z pracą mają ponad 100 tysięcy wizyt miesięcznie. W ten sposób ułatwiamy znalezienie pracowników oraz zapewniamy dostęp do największej liczby ofert pracy w Bielsku Białej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Handlowiec »

  Praca na stanowisku Handlowcy jest alternatywą dla osób, które dotychczas pracowały na stanowiskach związanych z zaangażowaniem, wyzwaniami, samodzielnością, pracą w trudnych warunkach, współpracą z ludźmi różnego pokroju. Handlowiec prócz tego, ze powinien posiadać ww. cechy, to powinien również wyróżniać się cierpliwością, dobrą organizacją pracy, odpowiedzialnością. Praca na ww. stanowisku jest często związana ze stresem, dlatego też osoby lubiące spokój powinny szukać innej drogi zawodowej niż ta, o której mowa.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: