Podkategoria: Praca - strona 23 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »
 • MLM »

  Wyobraź sobie że także sam decydujesz z kim chcesz współpracować. Pomyśl o możliwościach jakie daje ci to niesamowite podejście, nie wspominając już o poczuciu wolności, które cię otacza. Dowiedz się skąd biorą się takie możliwości i odważ się z nich skorzystać - napisz do nas, a wszystko ci wytłumaczymy.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czechowice-Dziedzice - portal pracy »

  W ramach naszej strony internetowej zapewniamy możliwość korzystania z szerokiej bazy, aktualnych ogłoszeń o pracę. Zapewniamy przede wszystkim ogłoszenia lokalne związane z Czechowicami-Dziedzicami. Publikujemy również cenne porady dla pracowników dotyczące pracy sezonowej, pracy na czarno, prawa pracy i zakresu uprawnień pracowników, itd. Zapraszamy do zapoznania się z bazą naszych ogłoszeń i artykułów!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w żywcu »

  Nasz portal to miejsce, jakie pozwala szybko umieścić ogłoszenie o pracę, jakie kierowane będzie do osób mieszkających w takich miejscowościach, jak Żywiec, Bielsko-Biała oraz okolicznych miejscowościach. Celem powstania naszego portalu było stworzenie w Internecie miejsca jakie kierowane jest przede wszystkim do osób mieszkających w konkretnych regionach. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego portalu internetowego!

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dochód pasywny - zarabiam24h.pl »

  Portal internetowy zarabiam24h.pl powstał dla osób, które interesują się zarabianiem pieniędzy przez Internet. Jeśli chcesz zacząć zarabiać pieniądze tym sposobem, odwiedź nasz portal już teraz. Znajdziesz tam sprawdzone metody na dorobienie sobie do pensji.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca - portal więcejzinternetu.pl »

  Strona internetowa wiecejzinternetu.pl jest zbiorem wiedzy na temat pracy w domu przez Internet. Jeśli jesteś zainteresowany takim stylem życia to bez problemu możesz takowe rozpocząć. Wystarczy trochę chęci i nic więcej. Zarabianie przez Internet jest bardzo popularne.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fachmont »

  Firma remontowo-budowlana. Wykonujemy kompleksowe remonty i prace wykończeniowe w domach, mieszkaniach, biurach oraz innych obiektach budowlanych na terenie Krakowa i okolic. Na rynku działamy już od wielu lat. Posiadamy bogate doświadczenie. Gwarantujemy solidność i fachowość wykonanych prac.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech jako opiekunka »

  Praca w charakterze opiekunki osób starszych to bardzo odpowiedzialne zajęcie, które mogą wykonywać tylko osoby empatyczne i podchodzące z troską do innych. Osoby chcące znaleźć pracę jak np. opiekunka osób starszych Niemcy muszą sobie zdawać sprawę, że wymaga ona odpowiednich kompetencji i zdolności komunikacyjnych. Oprócz takich podstawowych zdolności jak mycie chorego, zapobieganie odleżynom czy radzenie sobie z przypadłościami chorobowymi profesjonalna opiekunka musi być otwarta na drugiego człowieka oraz pełna cierpliwości i serdeczności co jest niezwykle ważne w tym zawodzie.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie na koszulkach - jakzarabiam.com »

  Jakzarabiam.com to strona, która przedstawia Państwu ciekawy sposób na zarobek pieniędzy. Mowa o realnych zyskach każdego miesiąca dla każdego. Strona istnieje od kilkunastu dni, a już pojawiły się pierwsze odwiedziny.

  Data dodania: 26 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLAND WORKFORCE - praca w Polsce i praca za granicą, leasing pracowniczy »

  Profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej specjalizująca się w czterech branżach: budownictwo, przemysł, konstrukcje, turystyka. Posiada oferty pracy w Polsce i za granicą. Swoim Pracownikom zapewnia polską umowę oraz wszystkie należne świadczenia. Interesuje Cię praca w Polsce, praca we Francji lub praca w Niemczech? Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy dostępnymi na stronie i zostaw swoje CV! Dla Firm: Chcesz obniżyć koszty zatrudnienia? Skorzystaj z usług - leasing pracowniczy, rekrutacja pracowników, pełna obsługa kadrowa.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • BHP Gdańsk »

  Grupa Kvadro zachęca do zapoznania się z ofertą dotyczącą szkoleń PHP, pierwszej pomocy i z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy złożoną obsługę z zakresu bezpiecznych warunków pracy. Zrobimy wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Jest dla nas jasne, że Twoja firma to Ludzie. To ich bezpieczeństwo gra pierwsze skrzypce. Dlatego wychodząc naprzeciw – rozpoznamy potrzeby Twojego przedsiębiorstwa i ułożymy dla Ciebie wyjątkową ofertą. Dzięki naszym profesjonalnym szkoleniom sprowadzimy do minimum zagrożenie i ryzyko jakie niesie za sobą każda praca. Ulepszamy cały czas umiejętności, aby podołać potrzebom naszych klientów. Przyłącz się do nas i TY! Wejdź na szkoleniabhpkvadro.pl!

  Data dodania: 28 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy »

  Pracodawcy.info to polski internetowy portal pracy umożliwiający darmowe publikowanie ogłoszeń o pracę. W serwisie znajdują się tysiące aktualnych ofert pracy dla specjalistów w Polsce oraz za granicą.

  Data dodania: 29 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Umowa o dzieło »

  Umowa o dzieło jest bardzo popularnym sposobem na zatrudnienie pracowników w Polsce. W naszym serwisie wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z zasadami pracy na umowę o dzieło. Przedstawiamy koszty, podatki oraz istotne kwestie, które mogą zainteresować osoby, korzystające z takiej formy umowy.

  Data dodania: 01 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia w zakresie premiowania pracowników »

  Jeżeli szukacie miejsca, w którym moglibyście odbyć odpowiednie szkolenia w dziedzinie premiowania i motywacji pracowników, to serwis premiowanie.pl jest odpowiednim dla Was miejscem. Nasi specjaliści zaproponują Państwu najbardziej odpowiadające Waszym potrzebom szkolenia. Dzięki nim poznacie na czym tak naprawdę polega premiowanie pracowników, czym jest premia zadaniowa oraz co zrobić, aby jeszcze bardziej zmotywować pracowników do pracy. Te niełatwe zadania czekają na kadry HR, kadry menedżerów oraz kierowników, którzy to zarządzają zasobami ludzkimi i to właśnie głównie od nich zależy efektywność pracy podwładnych oraz osiągnięte przez nich cele.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy motywacyjne, programy incentive dla firm »

  Zajmujemy się organizacją wyjazdów motywacyjnych. oferta jest skierowana przede wszystkich dla firm. Zmotywuj swojego pracownika, w szczególności przedstawiciela handlowego, do wzmożonej pracy. Zaproponuj dla najlepszych wyjazd na Maderę, teneryfę lub do Brazylii. Sprawi to o wiele większa sprzedaż w Twojej firmie, a koszty związane z takim wyjazdem zwrócą się z nawiązką. Osiągniesz lepsze wyniki sprzedaży i lojalność pracownika. A my ze swojej strony zapewniamy 100 % profesjonalizm - zapraszamy

  Data dodania: 10 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zamieszczak.com.pl »

  Zamieszczak to doskonałe narzędzie do budowy wizerunku, a w szczególności do pozyskiwania nowych klientów na Wasze towary i usługi. Jeśli szukasz pracy, mieszkania, auta, chcesz sprzedać dom, zareklamować swoją firmę lub usługi - zrób to skutecznie w serwisie Zamieszczak. Reklamy w naszym serwisie docierają do bardzo wielu potencjalnych klientów.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PS24, opieka - praca Niemcy »

  Agencja pośrednictwa pracy PersonalServices oferuje dobrze płatną pracę w Unie Europejskiej - Niemcy. Oferujemy wysokie zarobki rzędu 1500 EURO, legalną pracę oraz opiekę koordynatorów projektu. Jeśli szukasz pracy w Niemczech to koniecznie sprawdź bazę naszych ofert.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca śląskie »

  E-rekrutacja24.pl to platforma kojarząca pracodawców i pracowników w województwie śląskim. Kandydaci, którzy szukają ofert pracy na Śląsku, wypełniają szczegółowo swój profil oraz oczekiwania finansowe bez potrzeby wysyłania CV. Pracodawcy w Katowicach, Gliwicach oraz z innych miast ustalają wymagania jakie ma spełniać ich przyszły pracownik a system automatycznie paruję kandydata i pracodawcę.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urzędy pracy i oferty z całej Polski »

  Oferty z urzędów pracy w całym kraju, oferty są zawsze aktualne z podzielenieam na kategorie zawodowe. Strona jest bardzo prosta w obsłudze i w odróżnieniu od innych gromadzi przede wszystkim pewne propozycje z jasno ustalonymi kryteriami.

  Data dodania: 18 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pefron dofinansowania »

  Zapraszam do zapoznania sie oferta dofinansowań z pefron, zatrudnienia osób niepełnosprawnych oraz dofinansowań osób niepełnosprawnych. Zatrudnianie osób niepełnosprawnych daje bardzo wiele korzyści zarówno po stronie pracodawcy jak i samego pracownika. Dzieki otrzymaniu dofinansowania z pefron firma nie ponosi kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika. Serdecznie zapraszam do skorzystania z opcji dofinansowań, artykuły na stronie na pewno udziela wam bardzo wielu potrzebnych informacji na ten temat. Zapraszam serdecznie.

  Data dodania: 20 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunki niemcy »

  Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, która koncentruje się na usługach pośrednictwa pracy dla opiekunek nad osobami starszymi oraz dziećmi. Misją naszej firmy jest kojarzenie kadry zajmującej się opieką nad osobami starszymi z osobami potrzebującymi tego rodzaju usług na terenie Niemiec. Gwarantujemy pełną opiekę praną i organizacyjną przez cały okres współpracy z naszą firmą. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: