Podkategoria: Praca - strona 25 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »
 • Ogłoszenia - torunlokalnie.pl »

  Zapraszamy do odwiedzenia najnowszego, bezpłatnego serwisu ogłoszeniowego o zakresie regionalnym. W portalu ogłoszeniowym każdy klient może zamieścić swoje bezpłatne ogłoszenia drobne, oferty pracy, ogłoszenia nieruchomości lub też oferty w innych kategoriach. To co wyróżnia naszą stronę to jego miejscowy charakter i to, że dociera tylko i jedynie do najbliższych regionalnych populacji, dzięki temu zrealizujesz pewnych transakcji kupna sprzedaży bezpośrednich, bez żadnego niebezpieczeństwa.

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogloszenia Kielce »

  Zapraszamy do zobaczenia nowego, bezpłatnego serwisu ogłoszeniowego o zakresie lokalnym. W portalu ogłoszeniowym każdy klient ma możliwość dodać swoje darmowe oferty drobne, ogłoszenia praca, ogłoszenia mieszkania lub też ogloszenia w innych kategoriach. To co wyróżnia naszą stronę to jego miejscowy styl i fakt, że dociera tylko i wyłącznie do pobliskich lokalnych zbiorowości, dzięki temu dokonasz bezpiecznych transakcji bezpośrednich, bez jakiekogolwiek niebezpieczeństwa.

  Data dodania: 11 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia drobne krakówlokalnie.pl »

  W pełni darmowy serwis ogłoszeniowy krakówlokalnie.pl - to lokalny serwis ogłoszeniowy w którym możesz opublikować swoje ogłoszenia praca, ogłoszenia nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia usługowe i wiele wiele innych. Dzięki lokalnemu charakterowi serwisu twoje ogłoszenia są nadzwyczaj skuteczne. Docieraj z nimi tylko do zainteresowanych osób z twojego miasta.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Koninloklanie.pl »

  Zapraszamy do zobaczenia nowego, bezpłatnego portalu ogłoszeniowego o zakresie regionalnym. W naszym serwisie ogłoszeniowym każdy użytkownik ma możliwość opublikować swoje bezpłatne oferty drobne, oferty pracy, ogłoszenia nieruchomości czy ogloszenia w innych działach. To co wyróżnia naszą stronę to jego regionalny charakter i fakt, że dociera tylko i wyłącznie do najbliższych regionalnych populacji, dzięki czemu dokonasz pewnych transakcji kupna sprzedaży bezpośrednich, bez żadnego ryzyka.

  Data dodania: 14 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą - portal biznesowy »

  WyjeżdzamZPolski.pl to nowe miejsce w sieci, w którym można znaleźć sporo wiedzy na temat pracy za granicą i nie tylko. Czytelnik jest w stanie dowiedzieć się między innymi, co zrobić, aby żyło się lepiej w naszym kraju i poza jego granicami.

  Data dodania: 17 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Jastrzebielokalnie.pl »

  Zapraszamy do zobaczenia nowego, darmowego portalu ogłoszeniowego o charakterze lokalnym. W naszym serwisie ogłoszeniowym każdy kontrahent ma możliwość opublikować swoje bezpłatne ogłoszenia drobne, ogłoszenia praca, ogłoszenia mieszkania lub też ogloszenia w innych kategoriach. To co odróżnia naszą stronę to jego lokalny profil i to, że dociera tylko i wyłącznie do najbliższych lokalnych społeczności, dzięki temu zrealizujesz bezpiecznych transakcji kupna sprzedaży bezpośrednich, bez jakiekogolwiek niebezpieczeństwa.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki -- krajoweprzeprowadzki.pl »

  Na łamach naszej strony znajdą Państwo informacje o tym, w jaki sposób znaleźć odpowiednią firmę transportową i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z treściami zawartymi na w/w portalu internetowym.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wstawaj.pl »

  W serwisie znajdą Państwo ogłoszenia w wielu popularnych kategoriach, m.in.: praca, nieruchomości, samochody, telefony, zdrowie i uroda oraz usługi. W każdej z dostępnych kategorii, nasi Użytkownicy mogą zamieścić swoją ofertę, dodając bezpłatne ogłoszenie, bez konieczności zakładania konta. Publikujemy ogłoszenia zarówno osób prywatnych, jak i firm, które chcą zaoferować swoje usługi lub produkty, docierając ze swoją ofertą do potencjalnych klientów poprzez internet. Dłuższy okres publikacji ogłoszeń gwarantuje, że zostaną zarejestrowane przez wyszukiwarki internetowe, a tym samym, mogą zostać odnalezione bezpośrednio w ich wynikach wyszukiwania. Prezentacja każdego ogłoszenia może zostać automatycznie przedłużona na kolejny okres. Najpopularniejsze ogłoszenia odnotowują ponad tysiąc wyświetleń. Każde z wyświetleń może prowadzić do nawiązania kontaktu z osobą zainteresowaną Państwa ofertą, a to wszystko za darmo w serwisie ogłoszeniowym Wstawaj.

  Data dodania: 26 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą - dopracypolacy.pl »

  Dopracypolacy.pl to portal ogłoszeniowy z ofertami pracy za granicą. Dodawanie ogłoszeń jest całkowicie bezpłatne. Wszystkie ogłoszenia z ofertami pracy posegregowane jest według kategorii: dam, szukam pracy oraz z podziałem na kraje. Praca za granicą oferowana jest m.in z Holandii, Anglii, Niemczech czy krajach Skandynawskich.

  Jeżeli szukasz pracy lub pracowników odwiedź nasz portal - u nas znajdzie wszystko czego szukasz! Z nami znajdziesz dobrą pracę i dobrego pracownika. Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń.

  Data dodania: 01 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Job Coaching Ewa Kawecka »

  Nasze usługi coachingowe i usługi doradztwa zawodowego są skierowane do osób zainteresowanych zmianami w swoim życiu zgodnie i ze swoimi wartościami.Razem z nami, osoby takie odnajdą najlepsze rozwiązania na drodze do sukcesu, zwiększą swoją samoświadomość oraz odkryją przekonania, które są determinantami swoich zachowań.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca na kamerkach »

  Szukasz pracy przez internet w domu? Zostań Videomodelką, jest to praca na kamerkach i czatach zagranicznych. Satysfakcja i duże zarobki gwarantowane. Nie musisz znać języka obcego, wystarczy internet i kamerka. Zapraszamy na Videomodelka.pl

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zatrudnianie osoby na emeryturze »

  Nasz serwis internetowy jest poświęcony programowi związanemu z kampanią 50+. Jest to projekt mający na celu ułatwić znalezienie pracy lub założenie własnej firmy dla osób, które przekroczyły pięćdziesiąty rok życia. Pogram opierający się na kampanii informacyjno-promocyjnej organizowany jest przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem!

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca opieka niemcy »

  Opieka Robert to polski serwis z ogłoszeniami dla opiekunek i pielęgniarek pragnących podjąć pracę w Niemczech. Znajdujące się w serwisie ogłoszenia pochodzą bezpośrednio od niemieckich rodzin, dlatego mogą Państwo kontaktować się bezpośrednio z nimi bez pośredników. Na naszej stronie znajdują się ogłoszenia do opieki dla osób starszych, wymagających opieki pielęgniarki, ale także dzieci. Wystarczy się zarejestrować oraz wypełnić formularz co uprawnia do uzyskania dostępu do danych kontaktowych niemieckich rodzin. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Nestor Work - Oferty pracy za granicą »

  NESTOR Work jest bydgoską, dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu rekrutacji, selekcji i delegowania pracowników do pracy tymczasowej działającą na rynku krajowym i zagranicznym. Świadczymy usługi zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Gwarantujemy wysoką jakość usług i szybkość realizacji zleceń. Dbamy o dobre relacje z naszymi Klientami. Nasza kadra pracownicza służy fachową pomocą i wsparciem przy realizacji wszelkich formalności. Zależy nam na nawiązywaniu stałych kontaktów personalnych, które pozwolą na wzajemne zaufanie i długotrwałą współpracę. Główny trzon naszych usług stanowi: Opieka nad osobami starszymi w Polsce i w innych krajach Unii Europejskiej; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy w Polsce w różnych branżach; Delegowanie pracowników tymczasowych do pracy z granicą w różnych branżach. NESTOR Work z najwyższą starannością świadczy również usługi w zakresie 24- godzinnej, domowej opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi na terenie Niemiec, Francji, Włoch i Unii Europejskiej. Naszym nadrzędnym celem jest bezpieczeństwo i zadowolenie Podopiecznych i ich Rodzin. Zapewniamy 24 h wsparcie i pomoc naszych koordynatorów, co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo. Dzięki szczegółowej weryfikacji i doboru opiekunek, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i doświadczonymi opiekunkami, co gwarantuje najwyższe standardy opieki. Nasz personel jest zobowiązany do zachowania pełnej dyskrecji.

  Data dodania: 13 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »  Europejskie Centrum Podatkowe to ogólnopolska kancelaria podatkowa, wyspecjalizowana w zagranicznych rozliczeniach podatkowych polskich pracowników. Pracując na zasadach zgodnych z obowiązującym prawem w krajach takich, jak m.in. Wielka Brytania, czy Irlandia mamy prawo ubiegać się o zwrot z potrącanych w zbyt wysokiej kwocie składek na podatek dochodowy. Zwykłemu pracownikowi trudno jest zgromadzić wymagane zaświadczenia, odpowiednio je wypisać oraz porozumieć się ze wskazanym zagranicznym urzędem, lecz ECP posiada ponad trzydziestu wykształconych konsultantów, którzy proponują profesjonalne wsparcie przy odzyskiwaniu zwrotu z podatku. By otrzymać wsparcie z zakresu rozliczeń podatkowych, trzeba jedynie uzupełnić formularz kontaktowy znajdujący się na stronie euro-punkt.pl, a następnie oczekiwać na kontakt ze strony konsultanta.


  Europejskie Centrum Podatkowe wykonuje usługi systemowo, dzięki czemu klient jest otoczony fachową opieką w każdym momencie odzyskiwania zwrotu zagranicznego podatku. W odniesieniu do danych uzyskanych od klienta, Europejskie Centrum Podatkowe gromadzi stosowne dokumenty i pomaga w ich wypisaniu. Później reprezentuje klienta w zagranicznych urzędach. Nad przebiegiem sprawy czuwają również zagraniczni doradcy podatkowi, z którymi Centrum nawiązało stałą współpracę.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne CV i list motywacyjny na zamówienie Corson.pl »

  Specjaliści z Corson.pl przygotowują codziennie CV i listy motywacyjne na indywidualne zamówienie klientów. Dokumenty aplikacyjne są możliwe do uzyskania w języku polskim, angielskim i niemieckim.Skuteczne poszukiwanie pracy polega m.in. na bardzo dobrym przygotowaniu się i obraniu dobrej strategii działania. Zanim zaczniemy poszukiwać pracy, warto się zastanowić w jakim obszarze powinniśmy pracować, jakie umiejętności, kwalifikacje i kompetencje posiadamy. Po ustaleniu tych podstawowych kwestii warto przygotować niezbędne dokumenty, jakimi są Profesjonalne CV i list motywacyjny. Jeśli ubiegasz się o pracę w dziale obsługi klienta warto uwypuklić wszelkie informacje związane z posiadanymi kompetencjami interpersonalnymi oraz osobowościowymi. Oczywiście zakresy obowiązków na wcześniejszych stanowiskach są niezbędne i obowiązkowe. Znajomość programów komputerowych, jak również różnych aplikacji biurowych jest mile widziana. Jeśli z kolei aplikujesz na stanowiska związane z zarządzaniem, w życiorysie koniecznie powinieneś zadbać o profesjonalne przedstawienie swojej kandydatury od strony zarówno kwalifikacji, osobowości, doświadczenia zawodowego, jak również projektów czy sukcesów. Dopiero perfekcyjnie przygotowany życiorys i list motywacyjny pozwoli ci częściej niż zwykle chodzić na rozmowy kwalifikacyjne.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Blog 1000EuroMiesięcznie.pl »

  Na łamach bloga 1000euromiesiecznie.pl można poczytać głównie o tym, w jaki sposób możliwe jest zarabianie pieniędzy online. Wbrew pozorom, nie jest to takie trudne. Jeśli chcesz poznać te sposoby - wejdź na blog Rafała już teraz.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy serwis pracy rankingpracownika.pl »

  Internetowy serwis pracy www.rankingpracownika.pl gromadzi informacje o pracownikach oraz kandydatach do pracy, zawiera także ogłoszenia rekrutacyjne pracodawców. Jest to, zatem miejsce dla każdej osoby, która w sposób przemyślany kieruje swoją karierą zawodową oraz dla każdego pracodawcy, który poszukuje kompetentnego pracownika.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Urlop macierzyński »

  Wnioseki, informacje, aktualne dane i wszystko co powinna wiedzieć mama, lub kobieta spodziewająca się dziecka. Serwis jest aktualizowany u wciąż jest na czasie. Zapraszamy do współtworzenia serwisu i jego redagowania.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca Radomsko »

  Codziennie aktualizowane oferty pracy z Radomska i okolic. Oferty pracy pobierane są z kilkudziesięciu portali z ofertami pracy. Wszystkie ogłoszenia są aktualne. Prowadzimy również serwis ogłoszeniowy w którym możesz samemu dodać ogłoszenie o naborze w Twojej firmie lub że szukasz pracy.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: