Podkategoria: Praca - strona 26 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »
 • Talent Bridge - Darmowy System HR »

  Talent Bridge zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych i przyjaznych w obsłudze narzędzi na potrzeby HR. Głównymi zaletami naszego systemu rekrutacji są : intuicyjność, dokładność i trafność. Dzięki automatyzacji proces rekrutacyjny przebiega szybciej i z uwzględnieniem różnorodnych kryteriów, dając pewność właściwego wyboru pracownika.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • InterviewMe - kreator CV online »

  Kreator CV online, który oferuje 302 szablony. Dowiedz się jak napisać Cv po angielsku, jak znaleźć pracę, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, interview po angielsku, jak napisać profesjonalne CV. Nasz blog zawiera dziesiątki artykułów i porad. Kreator CV pozwoli Ci stworzyć CV online w 30 sekund przez LinkedIn. Możesz wybierać z ponad 300 wzorów CV

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przeglądaj oferty pracy - opracy.com »

  Darmowy portal pracy.
  Zobacz najnowsze oferty pracy z całej Polski. Zobacz na jakie stanowiska są teraz poszukiwani pracownicy. Możesz wybrać województwo w jakim poszukujesz pracy i odpowiadającą Twoim umiejętnościom branże. Znajdziesz tutaj również poradniki dotyczące, pisania w poprawny sposób Curriculum Vitae, gotowych szablonów do ściągnięcia za darmo oraz przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej. Staramy się dostarczyć jak najwięcej potrzebnych informacji dotyczących stanowiska na które składasz swoją kandydaturę oraz etapów przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej.
  A może jesteś rekruterem?
  Na opracy.com możesz za darmo wypostować ofertę pracy i szybko się zarejestrować oraz liczyć na naszą pomoc gdy będziesz mieć problem z zamieszczeniem oferty lub obsługą naszego portalu pracy. Zaakceptowana oferta pracy zostanie również szybko i bezpłatnie wyświetlona na naszych profilach w portalach społecznościowych: Google+, Linkedin, Twitter, Facebook co dodatkowo przyciągnie większą liczbę zainteresowanych danym ogłoszeniem pracy kandydatów. Jesteśmy otwarci na współpracę z head hunterami. Jeżeli masz jakąś propozycję która, może nas zainteresować, nie zwlekaj, powiadom nas o tym.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Produkty ergonomiczne do biura i domu | ergonauta.pl »

  Ergonauta.pl to internetowy sklep specjalizujący się w akcesoriach i meblach, biurowych i domowych, skupionych na ergonomii. Tak więc oferujemy krzesła i fotele ergonomiczne, podkładki żelowe pod rękę i nadgarstek, podnóżki biurowe i wiele innych.

  Data dodania: 02 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w Białymstoku i okolicy »

  Jeżeli bezskutecznie szukasz pracy koniecznie odwiedzaj serwis bialystok-oferty-pracy.pl. Znajdziesz tu mnóstwo ofert z Białegostoku i okolicy. Portal jest codziennie aktualizowany o nowe oferty pracy, których wciąż przybywa. Najnowsze ogłoszenia zawsze są eksponowane z prawej strony. Ogłoszeń można szukać w dwojaki sposób. Można wpisać konkretne stanowisko np., kierowca, magazynier czy programista lub można wybrać konkretną branżę np. motoryzacja, reklama czy handel. Umieszczając ogłoszenie na bialystok-oferty-pracy.pl oferty te pojawiają się również na wielu innych serwisach partnerskich jak np. na praca.gratka.pl.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • PartnerskieProgramy.pl - praca w domu przy komputerze »

  W internecie często słyszymy o wspaniałych metodach zarabiania w domu bez dużego wysiłku. W rzeczywistości taka forma pracy jest możliwa, ale wymaga od nas cierpliwości i systematycznych działań. Jednym z ciekawszych sposobów pracy w domu są programy partnerskie, które dają nam wręcz nieograniczony dostęp do produktów, które możemy promować. Zarobki zależą wyłącznie od naszej kreatywności, zapraszamy do przeglądnięcia rankingu najciekawszych programów.

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kariera Service »

  Jesteśmy zespołem specjalistów, zajmujemy się rekrutacją i pozyskiwaniem wykwalifikowanej kadry pracowniczej, zarówno średniego jak i wyższego szczebla. Usługi opieramy na head huntingu - czyli bezpośrednich metodach dotarcia do kandydata. W swojej ofercie proponujemy Państwu również usługi z zakresu bezpośredniego pozyskiwania klientów. Zajmujemy się umawianiem spotkań handlowych, leadami handlowymi. W sposób bezpośredni pozyskujemy zainteresowanych klientów państwa produktem, czy usługami. Wykorzystywane przez nas metody są alternatywne i skuteczne.
  "...Bo w życiu trzeba być przedsiębiorczym..."

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • KALKULATOR WYNAGRODZEŃ.PL - kalkulator brutto netto »

  Kalkulator wynagrodzeń - to narzędzie dzięki, któremu obliczysz płacę netto z podanej płacy brutto. Szybko dowiesz się ile będziesz zarabiał na rękę. Wynagrodzenie netto to wynagrodzenie wypłacane pracownikowi "do ręki", przez pracodawcę z tytułu wykonanej pracy, po odliczeniu składek na ubezpieczenia społeczne, zaliczek na podatek dochodowy i innych potrąceń (np. składek na grupowe ubezpieczenie na życie opłacane przez pracodawcę z wynagrodzenia pracownika itp.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Salon optyczny i okulistyczny - Toruń - Studio Optical »

  STUDIO OPTICAL to kilkuletnia tradycja usług optycznych i okulistycznych na rynku.Obecny kształt STUDIO OPTICAL to wynik wspólnej pracy całego zespołu, ich pasji, wieloletnich doświadczeń i podążania za najnowocześniejszymi trendami w optyce.

  Data dodania: 17 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracusie - portal z ofertami pracy nie tylko w Internecie »

  Pracusie to portal w którym w szybki sposób zlecisz wykonanie swojego zlecenia lub szybko znajdziesz ofertę pracy dla siebie. Jeśli masz coś do zrobienia zaloguj się i stwórz zlecenie, od drobnych prac bo duże zlecenia. Znajdziesz tu dużą bazę wykonawców i zleceniodawców. Codziennie nowe oferty pracy. Możliwość bezpłatnego przeglądania i dodawania ogłoszeń.

  Data dodania: 18 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Seargin - Rekrutacja IT - Outsourcing IT – Body & Team Leasing »

  Seargin jest wyspecjalizowaną firmą oferującą usługi rekrutacji IT, outsourcingu wykwalifikowanej kadry IT, a także dostarczającą nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania informatyczne wspierające kluczowe procesy biznesowe naszych Klientów. W ciągu 48h dostarczamy naszym Klientom najbardziej wykwalifikowanych ekspertów, spełniających wszystkie kryteria oferowanego projektu.

  Zapewniamy jakość i terminowość realizacji projektów IT. Wszyscy dostarczeni specjaliści IT są weryfikowani przez naszych ekspertów pod względem technicznym i funkcjonalnym zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Projekty, za które bierzemy pełną odpowiedzialność realizowane są zgodnie z uzgodnioną metodyką projektową.

  Zapraszamy do współpracy,
  Zespół Seargin.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy - MediaCV »

  Portal MediaCV to firma rekrutacyjna stworzona dla pracodawców i aplikantów szukających pracy. Dzięki dużemu doświadczeniu pomagamy kandydatom przebrnąć przez procesy rekrutacji i podpowiadamy jak poruszać się na rynku pracy. Naszą misją jest pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy i rekrutacja na najwyższym poziomie. Zadowolenie kandydatów jak i firm poszukujących pracowników to nasz priorytet. Codziennie zamieszczamy najnowsze oferty pracy, w związku z czym na naszej stronie można wybierać spośród kilkuset ogłoszeń. Nasz portal rekrutacyjny pomaga znaleźć pracę nie tylko w Polsce, ale także za granicami: w Niemczech, Wielkiej Brytanii czy w Austrii.
  Przygotowana przez nas oferta dla firm obejmuje pomoc w procesie rekrutacji, a dzięki specjalnie stworzonemu systemowi bez problemu wybierzemy najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
  Dzięki dostępnym na naszym portalu testom charakterologicznym i językowym jesteśmy w stanie z łatwością ocenić czy konkretna osoba będzie właściwym kandydatem na dane stanowisko. W związku z tym rekrutacja przeprowadzona przez naszą firmę odbywa się na najwyższym poziomie oszczędzając czas pracodawców jak i pracowników szukających pracy.

  Data dodania: 28 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne »

  Chcesz zatrudnić w swojej firmie wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników? Zapoznaj się z innowacyjnymi usługami doradztwa personalnego dla firm, przedsiębiorstw i innych instytucji. Skorzystaj z usługi background screening i dokonaj wyboru dobrego pracownika, dzięki bardzo szczegółowej weryfikacji informacji i danych zamieszczanych w CV kandydatów. Weryfikacja przeprowadzana jest za pośrednictwem rozmów telefonicznych, a uzyskane informacje są doskonałym uzupełnieniem profilu kandydata oraz potwierdzeniem kwalifikacji podanych przez kandydata w CV.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansownie dla Firm - Upadłość, Likwidacja, Restrukturyzacja »

  Mocną stroną Ab Investing, jest otwarcie na potrzeby klienta,we współpracy z partnerami kładziemy szczególny nacisk na indywidualne rozwiązania dostosowane do ich wymagań i sytuacji, oraz celów, które chcą zrealizować.

  Przedstawiamy propozycje wyjścia spółki z sytuacji kryzysowej po wnikliwej analizie dokumentacji finansowo-księgowyej .


  Oferujemy kompleksową obsługę prawną w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej oraz doradztwo w dziedzinie prawa handlowego jak i Upadłościowego i Naprawczego.


  Będąc świadomymi zmieniającej się sytuacji gospodarczej i wiążącą się z tym koniecznością dostosowywania prowadzonej działalności do sytuacji rynkowej, zajmujemy się również przekształceniami, przejęciami spółek oraz pozyskiwaniem kapitału dla już funkcjonujących podmiotów lecz borykających się z płynnością finansową.

  Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru najbardziej optymalnej drogi zmierzającej do przekształcenia i podmiotów gospodarczych.

  Data dodania: 05 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • ATM szkolenia BHP »

  ATM szkolenia BHP. Oferujemy szkolenia i doradztwo BHP dla firm na terenie Zgierza, Łodzi oraz okolic. Profesjonalne szkolenia BHP dla Twoich pracowników, obsługa BHP, outsourcing BHP, doradztwo w zakresie ergonomii pracy.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia o pracę w Niemczech »

  Darmowy serwis ogłoszeniowy poświęcony w całości tematyce pracy w Niemczech. W naszym serwisie ogłoszeniowym masz możliwość szybkiego znalezienia pracy za granicą w Niemczech. Przekonaj się sam już teraz i zamieść swoje oferty.

  Data dodania: 09 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • GlobalTech- Job, Doradztwo personalne, Praca za granicą »

  Jesteśmy Polsko -Niemieckim pośrednictwem pracy,doradztwem personalnym w branży :metalowej, elektrycznej,opiekuńczej,sprzątającej. Posiadamy szeroką bazę fachowców i kontrahentów. Posiadamy wieloletnie praktyki w transferze polskich pracowników do pracy na terenie Niemiec. Nie pobieramy opłaty za pośrednictwo dla osób szukających zatrudnienia w Niemczech .Portal bowiem opisuje różnorodny wybór ofert pracy w Niemczech w nader różnych branżach, jak przykładowo praca opiekunki, budownictwo, hotelarstwo, oraz praca sezonowa, jaka cieszy się szczególną popularnością.

  Data dodania: 26 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ulotkowicze.org »

  Roznoszenie ulotek to wymarzona praca dla studentów czy uczniów, którzy chcą sobie zacząć dorabiać po godzinach. Szukasz ofert pracy przy ulotkach? Wejdź na portal ulotkowicze.org i rozpocznij przeszukiwanie ofert!

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wielka Szansa »

  Skuteczne zarabianie w internecie dla każdego. Jeżeli zarabiasz lub chcesz zacząć zarabiać w internecie, to jest blog dla Ciebie. Niezależność finansowa jest na wyciągnięcie ręki, to od Ciebie zależy czy po nią sięgniesz. Zapraszam.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2013 »

  Rozliczenia podatkowe dla wielu osób nie kojarzą się dobrze – bywa bowiem tak, że podatnik musi zwrócić Państwu wcale nie małą kwotę pieniędzy. Na szczęście polskie przepisy prawne przewidują pewne ulgi i możliwe odliczenia, które podatnik może uwzględnić w swoim formularzu PIT. Niektóre z nich można odpisać sobie od podatku. Warto więc przed przystąpieniem do wypełniania deklaracji podatkowej PIT za 2013 zastanowić się, czy przypadkiem w tym roku nie miała miejsca sytuacja upoważniająca do skorzystania z której z tych możliwości.

  Data dodania: 28 05 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: