Podkategoria: Praca - strona 29 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »
 • Online Jobs - work from home with us! »

  Nasz serwis jest cenną pomocą dla wszystkich, którzy chcieliby pracować w swoim miejscu zamieszkania. Naszym celem nie jest tylko wskazanie na to, jakiego rodzaju działalność można wykonywać jako freelancer, ale przede wszystkim przedstawienie konkretnych pracodawców, którzy są gotowi zaoferować pracę zdalną osobom, które po złożeniu aplikacji zakwalifikują się na dalszych etapach rekrutacji. Przedstawiamy profile poszczególnych firm zatrudniających osoby pracujące w soim własnym domu, bez konieczności dojeżdżania do biura, a także podpowiadamy jak znaleźć oferty w wybranej lokalizacji.

  Data dodania: 19 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Www.praca-chrzanow.pl »

  Na naszej stronie znajdziesz oferty pracy z Chrzanowa oraz okolicznych miejscowości. Praca-chrzanow.info pozwala na dodawanie i szukanie ofert pracy, które posegregowane są kategoriami. Na serwis zagląda ponad 100 000 osób miesięcznie, co pozwala na dobranie idealnej oferty dla siebie. Dodawanie ogłoszeń trwa kilka sekund, zastosowany system jest dla każdego prosty w obsłudze. Tanie i szybkie dodawanie ogłoszeń dla szukających pracy z Chrzanowa.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca jaworzno »

  Portal praca-jaworzno.pl to nic innego jak serwis internetowy, który gromadzi liczne ogłoszenia o pracę, dotyczące tylko miejscowości Jaworzno i okolic. Poza ogłoszeniami internauci mogą tu znaleźć ciekawe wskazówki i porady skierowane do pracowników oraz pracodawców, a tworzone są przez doświadczonych specjalistów z zakresu prawa pracy i zatrudnienia. Zamieszczone w serwisie oferty wysyłane są do potencjalnych pracowników. Tu ogłoszenia można zarówno wyróżniać jak i przedłużać ważność.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy ruda »

  Praca Ruda to serwis ogłoszeniowy zamieszczający aktualne oferty pracy z Rudy Śląskiej. Zapraszamy wszystkich, którzy poszukują zatrudnienia oraz miejscowych pracodawców planujących rekrutację. Jesteśmy częścią Regionalnych Portali Pracy, które cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników (ponad 100 tysięcy wizyt miesięcznie). Opublikowanie ogłoszenia w naszym serwisie to koszt rzędu 20 złotych netto. Na stronie zamieszczamy także praktyczne porady dla pracowników oraz pracodawców.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Isivi.pl - mazowieckie oferty pracy »

  Isivi.pl to portal pracy, który przeznaczony jest zarówno dla pracodawców jak i osób poszukujących zatrudnienia. Umożliwia użytkownikom przeglądanie ofert pracy pokazujących poziom dopasowania. Tu można też uzyskać podpowiedzi jak rozwijać swoje kompetencje. Potencjalni pracownicy mogą aplikować na poszczególne oferty pracy bez CV. Tu otrzymają również feedback z procesów rekrutacji. Korzystanie z portalu jest darmowe.

  Data dodania: 22 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać? - wskazówki, wzory i przykłady tekstów »

  Każdy opublikowany na stronie artykuł dotyczy sposobu napisania innego tekstu. Zamieszczane są na niej wskazówki, wzory i przykłady gotowych pism, wniosków, dokumentów związanych z różnymi dziedzinami pracy i życia. Stronę powinny odwiedzić osoby zainteresowane napisaniem tekstów z zakresu strategii (np. biznesplan, plan marketingowy, analiza SWOT), jak też osoby które chcą rozwijać się zawodowo (dla nich przygotowane zostały m.in. artykuły o tym jak napisać CV, list motywacyjny, życiorys, podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną, czy podanie o pracę). Ciekawe wzory i przykłady tekstów odszukają osoby odpowiedzialne za zarządzanie ludźmi (dzięki którym będą wiedzieć jak napisać ogłoszenie o pracę, opinię o pracowniku, opis stanowiska pracy, referencje itp.), pracownicy którzy potrzebują napisać pismo do pracodawcy (np. wniosek), jak również pracodawcy, którzy muszą coś zakomunikować pracownikom, spisać umowę itp. Nie są to jednak jedyne zasoby strony, gdyż przygotowano także stosowne artykuły m.in. dla studentów, uczniów, czy nawet badaczy naukowych.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznes Blog »

  Strona ta jest poświęcona moim doświadczeniom związanym z zakładaniem i prowadzeniem własnej firmy. Będę się tutaj dzielić swoimi spostrzeżeniami, podpowiadać co i jak zrobić, żeby było prościej, a przede wszystkim skuteczniej. Bo prowadzenie własnej firmy to również wielka przygoda, do której trzeba się przygotować, a w trakcie jej trwanie często improwizować, by skutecznie rozwiązywać napotkane problemy.

  Data dodania: 28 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Reczoznawca samochodowy - Piotr Januchta »

  Piotr Januchta, poznański rzeczoznawca samochodowy, zaprasza do odwiedzania jego strony internetowej. Jeżeli poszukują Państwo zaufanego rzeczoznawcy, który wyceni wartość Waszego pojazdu na przykład po doznaniu szkody komunikacyjnej, to wybór właśnie tego rzeczoznawcy będzie idealnym wyborem. Czasami bywa tak, że chce się kupić auto po okazyjnej cenie, ale istnieje ryzyko, że właściciel pojazdu znacznie zawyża jego wartość. Aby uniknąć nieprzyjemności związanych z dochodzeniem przed sądem swoich praw, gdy poczujecie się Państwo oszukani przez nieuczciwego sprzedawcę, wystarczy wejść na stronę Pana Piotra Januchty i skorzystać z możliwości kontaktu. Wycena samochodów zawsze jest rzetelna i profesjonalna. W swojej pracy rzeczoznawca korzysta z najnowszych notowań oraz programów, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że ceny podawane przez rzeczoznawcę są tymi właściwymi. Pełna oferta rzeczoznawcy samochodowego dostępna jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Obczyzna.pl »

  Obczyzna.pl to nowoczesny portal ogłoszeniowy, na którym publikowane są oferty pracy za granicą. Współpracujemy z agencjami pracy, aby dostarczać naszym użytkownikom jak najlepsze oferty pracy. Zapraszamy do odwiedzania naszego portalu i życzymy przyjemnych poszukiwań pracy z Obczyzna.pl!

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porady i testy zawodowe »

  Dzięki artykułom na tej stronie możesz wzbogacić swoją wiedzę na temat cech i umiejętności pożądanych w poszczególnych branżach. Cenne porady i wskazówki pomogą Ci w planowaniu kariery, a także będą podpowiedzią w aktywnym szukaniu pracy. Ponadto, znajdziesz tu testy zawodowe. Nie zastanawiaj się dłużej i zbadaj swoje umiejętności, dowiedz się jaki posiadasz typ osobowości oraz w jakim zawodzie jest on pożądany.

  Data dodania: 09 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w IT »

  Szukasz pracy w branży IT? Sprawdź naszą bazę ofert - oferty-pracy-w-it.pl. Znajdziesz tu oferty pracy dla informatyków i programistów. Oferty pracy od najlepszych pracodawców z całej Polski.Dowiedz się najnowszych informacji o branży IT. Java, Android, C++, jeśli te słowa nie są ci obce, zajrzyj do działu Praca W Branży IT.Jak szukać pracy? Jak ważne jest doświadczenie? Jak napisać dobre CV? Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Sprawdź swoje możliwości! Znajdź pracę marzeń i rozwijaj swoja karierę.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pracuj w Finansach! »

  Sprawdź ofery na Finanse-Praca.pl. Czekaja na Ciebie oferty pracy w branży finansów z całej Polski. Chcesz zarabiać więcej? Chcesz poszerzać swoją wiedzę i doświadczenia w dziedzinie finansów? Zobacz najlepsze oferty. Najpopularniejsze stanowiska, największe firmy. Stanowiska kierownicze i specjalistyczne. Sporządź z nami solidne CV i list motywacyjny. Pochwal się swoim doświadczeniem i umiejętnościami!Zostań rekinem finansjery! Twoja wymarzona praca czeka na Ciebie na Finanse-Praca.pl

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Warszawie i okolicach »

  Szukasz pracy w Warszawie? Sprawdź EtatWarszawa.pl. Największa baza ofert w Stolicy i okolicach. Praca dla studentów. Oferty z branż administracja, gastronomia, zarządzanie i wielu innych. Znajdź pracę dla siebie! Oferty pracy dorywczej i na etacie. Porady jak napisać CV i list motywacyjny. Jak pogodzić pracę ze studiami? Poznaj kilka przydatnych sposobów na znalezienie pracy. Rób karierę w stolicy. Szukaj pracy z etatwarszawa.pl.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Biurze »

  Praca-Ubezpieczenia.pl - najlepsza strona z ofertami pracy w branży finansów i ubezpieczeń.
  Znajdź wymarzoną pracę dla siebie. Znajdziesz u nas oferty na stanowisko: księgowego, doradcy klienta czy key account manager. Pracuj w działach konsultingu. Zostań specjalistom od obsługi klienta. Sprawdź oferty pracy z całej Polski. Dziesiątki największych firm czeka na twoją aplikację! Rozwijaj się jako pracownik biurowy. Zobacz oferty na stanowiska kierownicze. Korzystaj z naszych poradników. Praca-Ubezpieczenia.pl najlepsza strona z korporacyjnymi ofertami pracy.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w B2B »

  Sprawdź najlepsze oferty pracy - praca-b2b.pl. Znajdź wymarzoną pracę i podnieś swoje zarobki.
  W naszej bazie znajdują się oferty pracy B2B z całej Polski. Najpopularniejsze stanowiska i największe firmy. Sprawdź swoje możliwości na stanowiskach przedstawiciel handlowy, head of client service czy account manager.
  Oferty stażowe i praktyki w działach B2B. Dowiedz się czym jest B2b i poszerzaj swoje możliwości.
  Przydatne poradniki. Jak napisać dobre cv i list motywacyjny?. Jak zacząć pracę w b2b? Znajdź pracę dla siebie w naszej bazie ofert - praca-b2b.pl.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w księgowości »

  Największa baza ofert pracy dla księgowych - pracaksiegowosc.pl. Szukaj pracy w całej Polsce. Pracuj w administracji największych firm na Polskim rynku. Rób karierę w finansach i księgowości.Chcesz zarabiać więcej? Zabierz się za naszą bazę! Dowiedz się więcej o pracy księgowego. Sprawdź oczekiwania pracodawców. Zobacz jak możesz podnieść swoje kwalifikacje. Poradniki, jak napisać dobre cv i list motywacyjny. Zmień pracę już dzisiaj z pracaksiegowosc.pl.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca Fizyczna »

  Szukasz pracy jako magazynier? Oferty-Pracy-Magazynier.pl - to największa baza ofert pracy.
  Aplikuj na stanowiska związanę z branżą spedycyjną, przemysłową, usługową czy handlową.
  Praca w granicach Polski i za granicą. Szukasz pracy fizycznej? Mali przedsiębiorcy i duże międzynarodowe firmy. Znajdź najlepszą ofertę dla siebie. Szukasz pracy fizycznej?
  Napisz dobre CV i list motywacyjny. Jak szukać pracy na stanowisku magazynier?
  Dowiedz się więcej z naszych poradników.

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Administracji »

  Praca-Administracja.pl - Praca w najlepszych firmach.
  Administracja, praca w biurze, hr, księgowość. Znajdź odpowiednią pracę dla siebie. Zajrzyj do naszych poradników. Zostań menadżerem i zdobywaj doświadczenie. Dowiedz się więcej o procesie rekrutacji. Jak skutecznie szukać pracy w korporacji? Przygotuj się na rozmowę kwalifikacyjną.
  CV to twoja wizytówka. Oferty pracy z całej Polski. Poznaj wielkie korporacje od środka.
  Dołącz do zespołu z Praca-Administracja.pl

  Data dodania: 14 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Administracji i Usługach »

  Oferty-Pracy-Administracja.pl - znajdź pracę dla siebie już dziś. Oferty pracy w administracji, praca fizyczna, praca w usługach. Jesteś specjalistą? Znajdź oferte dla siebie. Fryzjer, Stolarz, Elektryk - zobacz nasze oferty i aplikuj. Znajdziesz tutaj pracodawców z całej Polski i Europy. Poszerzaj swoją wiedzę, zdobywaj doświadczenie. Dowiedz się jak to zrobić z naszych poradników. Opisy stanowisk, jak napisać dobre cv, planuj swoją karierę. Rozwijaj się z Oferty-Pracy-Administracja.pl

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla Programisty »

  Praca dla programisty - Praca-Programisci.pl. Największy zbiór ofert pracy dla programistów w internecie. Zobacz oferty z branż IT, media i rozrywka, administracja czy technika i inżynieria. Zostań ekspertem z zakresu telekomunikacji i najnowszych technologii. Poszerzaj swoją wiedzę i doświadczenie. Sprawdź sposoby jak być lepszym programistą. Gdzie potrzebni są programiści. Jak zarabiać więcej w branży internetu? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz na
  Praca-Programisci.pl

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: